Earncrypto

Minden egyéb internetes pénzkeresési módszer.
P.Z.G.
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2017.07.27. 13:44
Kapcsolat:

Earncrypto

Hozzászólás Szerző: P.Z.G. »

Sziasztok!

Szeretnék bemutatni nektek egy oldalt.
Megvártam míg elértem a kifizetést, (ami 2 órán belül meg is érkezett) Így nyugodt szívvel ajánlom.

Na szóval...

https://www.earncrypto.com/earn-free-dogecoin/?r=212596

Az oldalon több lehetőség is van szinte bármilyen Cryptovaluta keresésére.
Én a DOGE-t használom alapértelmezettnek, mivel itt a legalacsonyabb a fee.
De lehet akár BTC, LITE, XEM... stb.

Vannak "offerek", "job"-ok, kérdőívek, játékok... amikért pontokat lehet kapni. Jelenleg 1 pont 3.46DOGE.
Kérdőívek időnként egész jól jönnek! (3-20 pont azonnalival)

Na, de a lényeg amivel a legjobban és biztosan lehet keresni a kérdőívek mellett, az a "Data entry".
Sima adatbevitel képekről. Ugyanabban a formában kell bevinni adatokat, ahogy a képeken van. (Nevek, címek, Cégnevek stb.)
Van közte néha kínai írás, ezt egyszerűen tovább kell léptetni, nem kell vele foglalkozni (Ha csak nem megy az a nyelv.) :)
Itt minden egyes helyes bevitelért 10PP-t ad. Tehát 20 helyes adatbevitel után van 1 pontunk. (3.46DOGE)
Plusz van egy ranglista is ponthatárokkal, amin a napi helyezésed után is kapsz bonusz PP-t. (50-100-200PP simán megvan egy nap) De, ha többet foglalkozol vele több is lehet...
tim_leaderboard.jpg
tim_leaderboard.jpg (8.65 KiB) Megtekintve 1821 alkalommal
A napi pontzárás 17h-kor van, a megkeresett DOGE-t 20h-21h között írják jóvá a belső számlán. Persze 17h után is mehet a munka vele, amit másnap 17h után könyvelnek el. Nincs elvesztett pont!

Angol az oldal, de minimális tudással is simán vihető, de a fordítóval simán egyszerűen érthető.
1-2 naponta írja, hogy gyakorolni kell, 3-4 lépés csak. De legtöbbször simán át is lehet ugrani ezt. (SKIP) (Elsőre azért nézd meg!)
Felül jelzi a helyes és még "vizsgált" bevitelt, illetve az aktuális PP állást.

Egy kis meglepődés volt és bizalomvesztésem mikor az első kifizetést kértem (volna).
Közli, hogy első alkalommal minimum 500 elért pont után lehet csak kikérni.
DE! Kis trükk!
Ha beregisztrálod a paypal fiókodat, akkor elég az elért 200 pont és már mehet is a kifizetés!
Nyugodtan tedd meg, és ami biztos ami biztos, változtasd meg utána a paypalod jelszavát. Továbbiakban semmi teendő ezzel!
Az első kifizetés után már NINCS limit, akkor kéred ki az egyenleget amikor csak szeretnéd!

Vannak napok amikor akár "végtelenségig" adja a "munkát", de van olyan időszak mikor nap végére elfogy, vagy kevés van.
Írja, hogy nézz vissza később, de nyugodtan katt a "munka kezdésére" legtöbbször adogatja tovább!
Igazából ritka az olyan nap, hogy ne tudjak annyit összeszedni, amit az időm enged.

Próbálkozom több oldal is, de itt jön a legjobban a "pénz" a többihez képest.

Érdemes körbenézni az oldalon, ami nagyon jól áttekinthető.
Szerintem mindenki talál rajta olyan lehetőséget, ami neki tetszik.

https://www.earncrypto.com/earn-free-dogecoin/?r=212596

Sok sikert hozzá!
Köszönöm a figyelmet és köszönöm, ha a linken regisztrálsz!

ÜDV.
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég