clickworker

Minden egyéb internetes pénzkeresési módszer.
Darkness
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 21
Csatlakozott: 2018.06.07. 21:48
Kapcsolat:

clickworker

Hozzászólás Szerző: Darkness »

Sziasztok! :)

Tegnap regisztráltam a clickworker.com-ra. Úgy néz ki, hogy valódi munkáért valódi pénzt fizet. Természetesen itt is van ajánlói link, örülnék, ha a tájékoztató elnyerné a tetszéseteket és ezen a linken regisztrálnátok.

A clickworker.com egy Crowdsourcing-portál. Számos munkatársunk (nálunk regisztrált internetfelhasználók) van, akik megbízásos alapon végzik munkájukat. Közreműködésükkel tekintélyes mennyiségű megrendelést tudunk lebonyolítani. Az ügyfeleinktől érkező megbízásokat a clickworker.com részfeladatokra bontja fel, ezeket munkatársainak továbbítja, akik ezek elvégzésével pénzt keresnek az interneten keresztül.

Címek adatok rögzítése: Olyanok jelentkezését várjuk, akik szeretnek az interneten böngészni: adatokat, pl. címeket, településeket, keresni, a már meglévő adatokat aktualizálják, ill más egyszerűbb feladatok elvégzését vállalják. Számítógép és internetes csatlakozás szükséges. A munkára fordított időt, a munkavégzés helyét és idejét Ön határozza meg. A munkavégzéshez szükséges: Precizitás és megbízható számítógépes ismeretek....

Fordítókat keresünk - német Fordítás Egyszerű angol ill. német nyelvű szövegek magyarra fordítására keresünk fordítókat. Jó nyelvérzékű kezdő fordítók jelentkezését is várjuk. A tevékenységről Olyan jó nyelvérzékű munkatársak jelentkezését várjuk, akik német ill. angol nyelvű szöveg alapján képesek szabadon magyar nyelvű fogalmazást írni - pl. egy városról vagy szállodáról. Számítógép és internetcsatlakozás szükséges.......

Szövegírás Szövegírás Szövegírókat keresünk A tevékenységről: szövegírókat keresünk, akik adott témára, megadott szövegminta alapján, szabadon, fogalmazásokat szeretnének írni a számunkra. Az írások szólhatnak városokról, szállodákról, vagy softwarekről, de sok más téma is adódhat az aktuális megrendeléstől függően. A munkavégzéshez szükséges: Tökéletes német nyelvtudás írásban. A jelentkező ezenkívül érezzen kedvet a fogalmazáshoz és/vagy a javításhoz. Az angol nyelvtudás előnyt jelent, de nem feltétel, mivel azokat a feladatokat, amelyeket el szeretne végezni, Ön választhatja ki.....
raptor666
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1095
Csatlakozott: 2016.12.22. 01:51
Kapcsolat:

Re: clickworker

Hozzászólás Szerző: raptor666 »

Tehát ha jól értelmeztem ezt a halandzsát (már bocsánat) de ez valami google fordítóval lett lefordítva nekem úgy tűnik.

Akkor csak olyan jelentkezhet aki tud németül írásban? Ezt jó lenne tudni.
Darkness
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 21
Csatlakozott: 2018.06.07. 21:48
Kapcsolat:

Re: clickworker

Hozzászólás Szerző: Darkness »

Szia Raptor! :) Én sem angolul, sem németül nem tudok, mégis jelentkeztem! :) Hátja a google fordító segítségét veszem igénybe, de ott majd jelölnöd kell az országot és a nyelvet is. Amit lehet, mindent lefordít. Vannak időnként kérdőívek, amiket nem fizetnek azonnal, de mindenesetben közlik az árat és azt is, hogy mikor kerül kifizetésre. Nekem eddig egy kérdőív volt, ami 60 nap múlva hoz 1 Eurót. Még nem tudok mindenre rájönni, de lesznek szerintem jobb munkák is. Bízom benne, hogy nem kamu az egész.
Darkness
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 21
Csatlakozott: 2018.06.07. 21:48
Kapcsolat:

Re: clickworker

Hozzászólás Szerző: Darkness »

Ja, ezt a "halandzsát" nem én fordítottam, hanem azon a portálon van, ahonnan küldték! :D :D Regizz csak nyugodtan, úgysem kapok addig utánad egy krajcárt sem, amíg 10 Eurót össze nem melózol! :D Utána állítólag 5 Eur üti a markomat! :D Baccakutya, elfagyizzuk! :D :D
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég