Elite Alliance - nem hyip (BEZÁRT TÉMA)

Minden egyéb internetes pénzkeresési módszer.
Zsigaba
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 42
Csatlakozott: 2011.07.04. 16:26
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: Zsigaba »

tiha69 írta:Mint feljebb is írtam, mindenki döntse el, elhiszi-e az infót, amit írtam.
Én inkább hallgatok azokra, akiktől ez az infó származik, mint mások okfejtéseire, mert eddig mindíg az ő tudásuk volt a biztos. (mikor már itt mindenki elásta az EA-t, ők megmondták, nincs baj, fizetnek. És aztán fizettek.)
Ők egy olyan csapat, akik az indulás óta EA-ban vannak, és jópáran vannak, akik 25ezer dollárt forgatnak. Csapatként dolgoznak, egymásnak adják az infókat. Globálisan nézve igen sok pénzük van benne, tehát, amikor gond van, nem ülnek otthon a gép előtt, és mindenféle fórumokon riogatják egymást, hanem infót szereznek!

Én úgy tudom van olyan kapcsolatuk, aki kontaktban van Leonnal. (telefon, vagy személyesen, ezt nem tudom)

Szóval, ha nekem ilyen kaliberű emberek mondanak valamit, azt hajlamosabb vagyok elhinni, mint az összehordott és kitalált összeesküvés elméleteket.

De hangsúlyozom, mindenki kezdjen az infóval, amit akar, én csak segíteni akartam nektek. Legközelebb majd csak a referáltjaimnak írom meg.
Meg nekem is légy szíves
Elite Alliance Wealth Club meghívó: http://www.elitealliance.net/0DC11DC12487
jofy
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2011.06.16. 06:44
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: jofy »

Sziasztok!

Megjött a kamatom, de újabb problémába ütköztem: Szeretném visszaforgatni a pénzemet, de nem fogadja el a secondary passwordomat szerintetek? :rofl:
bings
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 306
Csatlakozott: 2011.06.05. 18:30
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: bings »

Sziasztok!

Aki ebben a nehéz időszakban,/ami most az EA háza táján van/,másba a szeretné megforgatni a pénzét,annak ajánlanám a HUSM-ot!
Szerintem a "piacon" az egyik legmegbízhatóbb cég!
Itt regisztrálhatsz:
www.husm.biz/?ref=bings1

Mindenkinek sok szerencsét!!
mihaly87
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2011.07.13. 16:31
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: mihaly87 »

helló!

Kikértem az EA-tól a pénzemet júni 28-án, de azóta nem utalták még a pénzemet. Az okokat nagyjából ismerjük. A kikérést vissza lehet vonni, és be lehet fektetni újból a pénzt, kikérés nélkül? Ha igen, hogyan? Betenném 2 hónapra, míg helyre nem áll a rend. Köszi a válaszokat
http://www.penztkonnyeden.5mp.eu
'Brand Daily (7 nap-120% vagy 15 nap-150%) Reg: www.brandaily.com/?ref=katonam007
AdvantagesCapital (7nap-121% vagy 15 nap-150%) Reg: http://www.advantagescapital.com/?ref=katonam007
csaba08
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 535
Csatlakozott: 2011.06.23. 15:36
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: csaba08 »

Sziasztok,

Lehet egy ötletem?
Felmerült a Capital Bank és Leon kapcsolata.
Esetleg valaki fel tudná hívni a Bécsi Capital Bankot.
Talán ismerhetik őket? Vagy ez nagy hülyeség?

Hotline: +43 800 2274825 (+43 800 capital)

STANDORT WIEN
Palais Esterhazy
Wallnerstraße 4/1
A-1010 Wien
Tel.: ++43/1/31614
Fax: ++43/1/31614-11
office.wien@capitalbank.at

Elég lenne egy olyan infó is a Banktól, hogy valóban üzletfelek. Vagy még sohasem hallottak a testvér párról. :)

Csaba
Kép
Kép
Avatar
Karbula58
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 810
Csatlakozott: 2011.06.20. 18:29
Tartózkodási hely: Fejér megye
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: Karbula58 »

csaba08 írta:Sziasztok,

Lehet egy ötletem?
Felmerült a Capital Bank és Leon kapcsolata.
Esetleg valaki fel tudná hívni a Bécsi Capital Bankot.
Talán ismerhetik őket? Vagy ez nagy hülyeség?

Hotline: +43 800 2274825 (+43 800 capital)

STANDORT WIEN
Palais Esterhazy
Wallnerstraße 4/1
A-1010 Wien
Tel.: ++43/1/31614
Fax: ++43/1/31614-11
office.wien@capitalbank.at

Elég lenne egy olyan infó is a Banktól, hogy valóban üzletfelek. Vagy még sohasem hallottak a testvér párról. :)

Csaba
Igazi Sherlock Holmes vagy! :)
Mondjuk az ötlet jó, kéne valaki aki jól sprecheli a dajcsot...
sweeney todd
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1311
Csatlakozott: 2011.07.04. 14:09
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: sweeney todd »

piva_bacsi írta: Mindenkinek figyelmébe ajánlom a Vonzás törvényét, és annak boncolgatását.
a vonzás törvénye viszont nem úgy működik, hogy becsukod a szemed és nem veszel tudomást a negatív dolgokról és az egyértelmű tényekről. nem lépsz az első jelre, mert hogy te majd bevonzod a tutit. a vonzás törvénye működhet, ha KÖZBEN ÉBER vagy, és rugalmas. nem egyenlő a szemellenzős bizalommal a pozitív gondolkozás és ezt sokan elfelejtik. a mai világban nem kell, és nem is lehet vakon bízni mindenben, mindenkiben.

azt hogy leírom a TÉNYEKET, hogy 26-ai kikérést eddig nem sikerült teljesíteni, és ha marad a tempó az aug. eleje kifizetéseim csúsznak 1-2 hónapot, az tény, abban semmi károgás sincs.

Csabával értek egyet.

Akik vissza akarnak forgatni: jól gondolják meg, csak akkor menjenek bele, ha arra a pénzre akár keresztet is vethetnek.

HUSM-et én is csak ajánlani tudom. :good:
sweeney todd
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1311
Csatlakozott: 2011.07.04. 14:09
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: sweeney todd »

jani írta: Hiaba ajanlod a HUSMot,mivel nem jon ki a penz :(
már miért ne "jönne ki"? ma is rakott fel bizonylatot valaki a fórumra.

:o
martillo
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 99
Csatlakozott: 2011.07.04. 22:39
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: martillo »

Gondolom nem jön ki pénz (EA-ból) amit be lehetne forgatni HUSM-be...
Én legalább is így értelmeztem a leírtakat.
bigali
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 26
Csatlakozott: 2011.07.07. 14:41
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: bigali »

HUSM most nem is érhető el...... bár már volt a múlt héten egy este nem ment 1-2- órán át, de azóta (eddig) mindig ment
Avatar
feerke
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 956
Csatlakozott: 2010.12.27. 16:08
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: feerke »

bigali írta:HUSM most nem is érhető el...... bár már volt a múlt héten egy este nem ment 1-2- órán át, de azóta (eddig) mindig ment
Már elérhető!
bigali
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 26
Csatlakozott: 2011.07.07. 14:41
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: bigali »

Újra megy a HUSM :)
teso80
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 122
Csatlakozott: 2011.07.13. 22:26
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: teso80 »

Hello!Igen uj vagyok és érdekelne mi az HUSM?
plussmunka
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 338
Csatlakozott: 2011.05.06. 16:20
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: plussmunka »

egyesek hasznot akarnak húzni hogy az EA nem működik megfelelően
a REF REF REF az feltétlen nyomasd nyomasd
:-)

24 órája kértem legelső bank transferemet
hát mi lenne az AP nél ha nem pending
Hát csak nem képzelem hogy 48 óra elég hogy elindítsák
Hány óráig várnak még vele hogy hátha az ügyfél meggondolja magát
Nagyon ragaszkodnak az EA ból kicseppentett pénzecskémhez
még a végén a szívükhöz nő

még a végén kérhetem a 30 napos garit hogy nem teljesítettek időre
:-)

Alkalmazottam nál ellenőrizném hogy ilyen lassúság van már repülne is
olajozottnak kell lenni pörögni pörögni
legalább munkaidőben
bings
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 306
Csatlakozott: 2011.06.05. 18:30
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: bings »

Gyerekek!
A HUSM ez egyik legprofibb oldal! :good:
Csatlakozzatok bátran!!:
www.husm.biz/?ref=bings1
csaba08
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 535
Csatlakozott: 2011.06.23. 15:36
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: csaba08 »

Sziasztok,

Ma reggel ez került fel a Facebook-ra:

"Elite Alliance Wealth Club: All private members, deposit to our new account please, thank you."

No én ezt nem értem. Milyen új account? Hol?

Csaba
Kép
Kép
plussmunka
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 338
Csatlakozott: 2011.05.06. 16:20
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: plussmunka »

ha dolgoztak a fiúk elképzelhető hogy tök új számlák lesznek

a számlához pénz is legyen főleg kifele irányban is

kíváncsi vagyok az új oldalon is lesz e 4 fizetési processor
Avatar
patric22
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 308
Csatlakozott: 2011.06.10. 14:25
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: patric22 »

sweeney todd írta:
Krisztina12 írta:Szia Karbula58!

Szeretném megkérdezni, hogy annak ellenére, hogy ilyen, olyan infók keringenek, amik koránt sem 100%-os forrásból erednek, inkább csak találgatások: érdemes nekem befektetni az EA-ba, mondjuk 2 hónaposba és majd látjuk mi lesz, addig is kamatozik egy kis lovetta, vagy várjak még?

Tényleg nem tudom mit tegyek. Köszönöm.
1., 2 hónapra sehova se fektess be, nincs értelme, a kamatos kamattal máshol jobban jársz. ráadásul két hónapig nem nyúlhatsz hozzá, 2 hónap alatt bármi történhet, ilyen hosszan nem kötünk le pénzt, a gyors forgatás a lényeg.

2., olvasod a hozzászólásokat, hogy van aki (pl anyám épp így járt, kis összeggel, csak 12 dollár, de lehetne bent 1012 is) hetek óta nem jut a pénzéhez és te épp most akarsz lekötni? :O
egy halom oldal van, ami jelenleg is pörög, ha befektetni akarsz, ezt én a helyedben elfelejteném, az hogy képtelenek egy bocsot, ez-vagy-az-van-türelem-egy-hónapot-kérünk, stb ideböfögni, ez számomra hiteltelenné teszi őket. első blikkre 1 500 $-át tettem be (vésztartalékból), szóval a bizalom megvolt, de most elveszett, többet egy fillért nem látnak tőlem. más jól működő befektetési oldalak is működnek, ahol kommunikálnak veled, a mélre is válaszolnak. szerintem felejtsd el az EA-t.

más:
hogy L. nem tud üzenetet küldeni... aha, a faszbukot is meghekkelték? :bad:
igen szóval erről van szó. én AKARTAM az EA-ba fektetni,de mielőtt befizettem volna,jött ez a leállás. szal "megusztam". nézelődtem és találtam 1 másikat. 1 hónap alatt többet kereshetsz mint EA-val,8órán belül válaszolnak,van hivatalos fórum,és hadne soroljam. nagy lendülettel indultam az EA-nak,de az a lendület már rég elveszett.néha benézek de sok értelme nincs mindazok után ami történt,és amit találtam...tényleg érdemes szétnézni mert ha esetlegesen is helyrejönnek,rengeteg embert veszítettek el a "bizalom"megszakadása miatt. fb-n sem képesek írni semmit,ez már azért tényleg vicc. részemről ennyi.a hülyeséget még megtolják azzal is,hogy már van legalább 3 Leon Reiter fbookon is,stb stb. ....................... ...........én HISZEM AZT,hogyha a jelenlegi befektetős oldalam főnökétől majdnem napi szinten kapok valós emailt amit a főoldalon közzé is tesznek,hogy tényleg ők küldtél,hogy ez meg az fejlesztés (láthatóan),live chat,telefonos support több nyelven és még azt is elmondják,hogy őket is támadják de a biztonságot is mindig fejlesztik,ne féljünk semmitől stb stb...valahol ITT kezdődik a korrektség. még nem is történt semmi(reméljük nem is fog)de már azt is elmondják,hogy néha beesik egy pár támadás.nemaz,hogy _ussss van,majd jelzünk a majom befektetőknek.mert hogy ne felejtsük el amig ezaz állítólagos feltörés nem történt meg csak beesett 1-2probléma,AKKOR SEM KAPTUNK INFORMÁCIÓT MÉG 1DB MONDAT FORMÁJÁBAN SEM.INNESTŐL KEZDVE MINDENKI MAGA DÖNTI EL,HOGY BÁNHATNAK-E ÍGY 1 BEFEKTETŐVEL,VAGY SEM. NEM AZON A VIZEKEN SZIDOM ŐKET AMIRŐL NEM TEHETNEK,HANEM AMIRŐL TEHETNEK. . .

további sikeres befektetést kívánok mindenkinek!

u.i.: a befektetés mindig is arról szólt,hogy van benne kockázat. ezt soha ne felejtse el senki.

Ha befektetsz,ezeket mindig tartsd szem előtt és a kockázatot máris csökkentheted legalább 80%-al!:

1.-INFORMÁLÓDJ (mióta megy a cég,pozitiv&negativ visszajelzések,kifizetések,stb)
2.-TÖBB LÁBON ÁLLÁS(B terv ha az A terv tönkremegy...C terv ha a B terv galyra megy...)
3.-OLYAN PÉNZT MOZGASS,AMIT NEM FÉLSZ ELVESZÍTENI (nem okoz gondot a konyhán...)
sweeney todd
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1311
Csatlakozott: 2011.07.04. 14:09
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: sweeney todd »

tökéletesen igazad van! megkérdezhetem, hogy hol nyomulsz?
Zsigaba
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 42
Csatlakozott: 2011.07.04. 16:26
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: Zsigaba »

Sziasztok
Nem tudom néztétek-e ezen az oldalon az Elitéről szóló anyagot, de pár napja
az van kiirva, hogy

Status:LOCKED

http://whois.domaintools.com/elitealliance.net

A Csaba is azt írta, hogy az fb-n üzenetet talált.
Lehet, hogy tényleg másik oldalon kellene folytatnunk ?????
Elite Alliance Wealth Club meghívó: http://www.elitealliance.net/0DC11DC12487
sweeney todd
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1311
Csatlakozott: 2011.07.04. 14:09
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: sweeney todd »

Zsigaba írta:Lehet, hogy tényleg másik oldalon kellene folytatnunk ?????
jó reggelt! 8)

hát be már ne fektess! remélem azért ha késve is, de legalább a pénzeket kiadják és nem reked bent az 1 500 (+ kamat) $-om. :cry:
Zsigaba
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 42
Csatlakozott: 2011.07.04. 16:26
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: Zsigaba »

Éppen ma járt le az egyik befektetésem, de nem tudom, hogy kiirjam-e, és ha igen, akkor AlertPayre, vagy Liberty Reservére? Vagy tegyem vissza 2 hónapra?
A facebookon sok zagyvaság van, nem lehet kiigazodni rajtuk.
Elite Alliance Wealth Club meghívó: http://www.elitealliance.net/0DC11DC12487
sweeney todd
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1311
Csatlakozott: 2011.07.04. 14:09
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: sweeney todd »

Zsigaba írta:Éppen ma járt le az egyik befektetésem, de nem tudom, hogy kiirjam-e, és ha igen, akkor AlertPayre, vagy Liberty Reservére?
én a helyedben egy fillért nem hagynék bent. bármelyik percben bedölhet, az a biztos, ha átteszed tuti helyre, inkább megforgatod máshol. semmi sem garantálja, hogy begyorsulnak a kifizetések, én is csak azon imádkozom, hogy legalább még 2-3 hónapig maradjanak talpon, még ki nem fizetik a többséget. fölösleges kísérteni a sorsot. de ez az én véleményem, akadnak, akik annyira vakon hinni akarnak az EA-nak - el nem tudom képzelni, hogy miért -, hogy még a nyilvánvaló tényeket sem veszik figyelembe.

Liberty-vel vm problémájuk volt, nem?
Zsigaba
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 42
Csatlakozott: 2011.07.04. 16:26
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: Zsigaba »

De ahhoz, hogy át tudjam tenni, ki kellene kérni, viszont a kifizetések állnak. Volt, hogy 1 hetet vártam, aztán mégis viszzakértem a pendingről s befektettem. Már 2 hete beregeltem a HUSM-ba, de a befektetéshez pénz kellene.
Sweeney todd most mit csináljak?
Elite Alliance Wealth Club meghívó: http://www.elitealliance.net/0DC11DC12487
Avatar
Karbula58
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 810
Csatlakozott: 2011.06.20. 18:29
Tartózkodási hely: Fejér megye
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: Karbula58 »

Hogy nekem milyen elegem van már ebből a nyüves EA-ból! :)
Annyira jó lenne tudni, hogy lesz valami, vagy bukta az egész. Szerintem mindenki így van ezzel. Én még azt is jobban viselném, ha kerek-perec azt mondaná Leon, hogy kész, vége, bebuktátok. Nem örülnék, sőt! De legalább nem ringatnám magam hamis illúziókba. Mindenki tudta, hogy van egy ilyen befektetésnél rizikófaktor, nem is kicsi. Ezért nem is lehet szemrehányást tenni, ha esetleg bukás van.
Szóval ebben az egészben nekem a bizonytalansággal van a legnagyobb bajom.
sweeney todd
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1311
Csatlakozott: 2011.07.04. 14:09
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: sweeney todd »

Zsigaba írta:De ahhoz, hogy át tudjam tenni, ki kellene kérni, viszont a kifizetések állnak. Volt, hogy 1 hetet vártam, aztán mégis viszzakértem a pendingről s befektettem. Már 2 hete beregeltem a HUSM-ba, de a befektetéshez pénz kellene.
Sweeney todd most mit csináljak?
jó, de ha marad továbbra is a csúszás, akkor minél később kéred ki, annál többet kell várnod a tényleges kifizetésig. most a jún. 26-ások még állnak, (ez 3 hét várakozás, ha 17-én egyáltalán fizetnek). ha marad a rendszer, akkor ha aug.-szept. jársz le, akkor már több, mint egy hónapot-6 hetet kell majd várnod, ha be nem fagy addig az egész rendszer. szerintem nagyon rózsaszínszemüveges hozzáállás, hogy addig helyreállnak a napi kifizetések. elképzelhető... de jelenleg nem tudunk semmit.
sweeney todd
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1311
Csatlakozott: 2011.07.04. 14:09
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: sweeney todd »

Karbula58 írta:Szóval ebben az egészben nekem a bizonytalansággal van a legnagyobb bajom.
detto. jó lenne tudni, hogy majd a HUSM-nél számíthatok-e az EA-os tőkére. ráadásul ki akartam venni augtól egy 100-120 e havi költőpénzt, a kamat 3/4-ét, ez most bukta. :angry:

mi a retkes f****ért nem lehet ideböfögni, hogy mi van!? :argue:
Zsigaba
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 42
Csatlakozott: 2011.07.04. 16:26
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: Zsigaba »

Akkor kikérés és AlertPay-re??
Elite Alliance Wealth Club meghívó: http://www.elitealliance.net/0DC11DC12487
sweeney todd
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1311
Csatlakozott: 2011.07.04. 14:09
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: sweeney todd »

Zsigaba írta:Akkor kikérés és AlertPay-re??
én azt csinálnám. de hát te tudod, hogy nálad hol a bizalmi határ. én már nem kockáztatok ott tovább, sőt, az első zűrnél lépnem kellett volna, ennyit okultam a dologból, a jövőben óvatosabb leszek, a tartalékom fele ott csücsül.
Lezárt

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 9 vendég