Elite Alliance - nem hyip (BEZÁRT TÉMA)

Minden egyéb internetes pénzkeresési módszer.
sweeney todd
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1311
Csatlakozott: 2011.07.04. 14:09
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: sweeney todd »

engem nem borzol, legalább vm infó. csak így totál befektetőket vesztenek, ha még őket is hibáztatják, csak mert aggódnak a pénzükért. Mr. L. egy f*** szvsz.

"Vannak, akik csak meg kell állítani, és felteszik maguknak a kérdést: "Miért csinálod ezt, ha egyszerűen nem bíznak?" Tényleg hangzik "sértő" akkor, amikor egyesek hívjon minket ebben, és hogy ..."

há' kapja má' be, milyen álszent! miért csinálja? véletlenül sem azért, mert hatalmas pénzeket szakít, amiről elképzelésünk sincs, hanem mert ő terézanya. ne mártírkodjon már!
teso80
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 122
Csatlakozott: 2011.07.13. 22:26
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: teso80 »

minden ilyen oldal egyszer be fog dölni semmi sem tart örökké.tán van bent sok pénzed azért vagy ennyire felháborodva?
sweeney todd
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1311
Csatlakozott: 2011.07.04. 14:09
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: sweeney todd »

amúgy figyelitek, hogy most sem írt semmi konkrétumot, azon kívül, hogy duzzog a reklamációk miatt?

sehol egy bocs, vagy mondjuk egy kb időpont, mire helyreáll a dolog.
malula13
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2011.07.16. 15:36
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: malula13 »

Sziasztok!
Ma délután kaptam az Earngroupstól egy levelet,van esetleg köztetek egy angolul jól beszélő,aki érti ezt?Mert a google fordító szerint én úgy értelmezem,hogy ettől kezdve a reffek után csak a legelső befektetésük után kapunk jutalékot!Kérlek,nézzétek meg TI is! :cry:

We have also made another update to our script. As you all know, we have been offering referral commissions for every deposit made by your referral. But from now on, a referrer will only earn referral commission from the very first deposit of his/her referral. This means that, from now onwards, a referrer will not earn referral commissions from the subsequent deposits made by his/her referral, be it from the payment processor or account balance. This update was done with the best intention for the longevity of EarnGroups, and to serve our members for years to come.
Avatar
patric22
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 308
Csatlakozott: 2011.06.10. 14:25
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: patric22 »

elméletileg erről van szó de írja is,hogy pont azért mert "feleslegesnek találják ezt az egészet" mindamellett,hogy korrekten másodpercek alatt utalnak ki több száz,olykor ezer dollárt. ne felejtsük el minden hyip rendszernek megvan a maga erőssége.ha ők úgy érzik,hogy így maradnak stabilan hát isten áldja.amig instant fizetnek és "max"nélkül,addig no problem.egyébként javasolnám hogy nézzetek be az oldalról a forumra ahol rengeteg kifizetés található mindenféle összegben. durva :!:

u.i.: próbáljuk ezeket a dolgokat az EG topicban dumálni mert lehet,hogy itt többen olvassák viszont aki foglalkozik az EG-vel az úgyis benéz a saját topicjába is. :),akit meg nem érdekel az EG,érthetően itt irritálja. :XD: :aw:
Avatar
Karbula58
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 810
Csatlakozott: 2011.06.20. 18:29
Tartózkodási hely: Fejér megye
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: Karbula58 »

patric22 írta:elméletileg erről van szó de írja is,hogy pont azért mert "feleslegesnek találják ezt az egészet" mindamellett,hogy korrekten másodpercek alatt utalnak ki több száz,olykor ezer dollárt. ne felejtsük el minden hyip rendszernek megvan a maga erőssége.ha ők úgy érzik,hogy így maradnak stabilan hát isten áldja.amig instant fizetnek és "max"nélkül,addig no problem.egyébként javasolnám hogy nézzetek be az oldalról a forumra ahol rengeteg kifizetés található mindenféle összegben. durva :!:

u.i.: próbáljuk ezeket a dolgokat az EG topicban dumálni mert lehet,hogy itt többen olvassák viszont aki foglalkozik az EG-vel az úgyis benéz a saját topicjába is. :),akit meg nem érdekel az EG,érthetően itt irritálja. :XD: :aw:

Ne irritáljon senkit! Csatlakozzon, és máris irritációmentes lesz a dolog.
Csatlakozni lehet pl itt: EarnGroups meghívó: https://earngroups.com/?ref=Karbula58

:good: :good: :good: :good: :good:
Avatar
patric22
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 308
Csatlakozott: 2011.06.10. 14:25
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: patric22 »

Karbula58 írta:
patric22 írta:elméletileg erről van szó de írja is,hogy pont azért mert "feleslegesnek találják ezt az egészet" mindamellett,hogy korrekten másodpercek alatt utalnak ki több száz,olykor ezer dollárt. ne felejtsük el minden hyip rendszernek megvan a maga erőssége.ha ők úgy érzik,hogy így maradnak stabilan hát isten áldja.amig instant fizetnek és "max"nélkül,addig no problem.egyébként javasolnám hogy nézzetek be az oldalról a forumra ahol rengeteg kifizetés található mindenféle összegben. durva :!:

u.i.: próbáljuk ezeket a dolgokat az EG topicban dumálni mert lehet,hogy itt többen olvassák viszont aki foglalkozik az EG-vel az úgyis benéz a saját topicjába is. :),akit meg nem érdekel az EG,érthetően itt irritálja. :XD: :aw:

Ne irritáljon senkit! Csatlakozzon, és máris irritációmentes lesz a dolog.
Csatlakozni lehet pl itt: EarnGroups meghívó: https://earngroups.com/?ref=Karbula58

:good: :good: :good: :good: :good:
:lol: :lol: :lol: :lol: van benne igazság :good:
radeway
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 50
Csatlakozott: 2011.05.19. 14:46
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: radeway »

Mi volt az a hozzászólás, a " Hello Ez Leon itt.... kezdetű", mert szerintem az írója kitörölte, mivel sokan méltatlankodtak miatta. Aki olvasta , elmondaná mi is volt az ?
sweeney todd
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1311
Csatlakozott: 2011.07.04. 14:09
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: sweeney todd »

radeway írta:Mi volt az a hozzászólás, a " Hello Ez Leon itt.... kezdetű", mert szerintem az írója kitörölte, mivel sokan méltatlankodtak miatta. Aki olvasta , elmondaná mi is volt az ?
csak én méltatlankodtam. :) semmi konkrét csak, hogy fújj-fújj HYIP, biztos azért van rossz tapasztalata a befektetőknek... 0 felelősségvállalás, vagy bocs, csak L. húzta a száját a (tök érthető) bizalmatlanság miatt.

szerintem nyugodtan vissza lehet másolni, több, mint a semmi.
radeway
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 50
Csatlakozott: 2011.05.19. 14:46
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: radeway »

sweeney todd írta:
radeway írta:Mi volt az a hozzászólás, a " Hello Ez Leon itt.... kezdetű", mert szerintem az írója kitörölte, mivel sokan méltatlankodtak miatta. Aki olvasta , elmondaná mi is volt az ?
csak én méltatlankodtam. :) semmi konkrét csak, hogy fújj-fújj HYIP, biztos azért van rossz tapasztalata a befektetőknek... 0 felelősségvállalás, vagy bocs, csak L. húzta a száját a (tök érthető) bizalmatlanság miatt.

szerintem nyugodtan vissza lehet másolni, több, mint a semmi.

Köszi a választ ;-)) De ezt mikor irta? Van valami friss, vagy ez még mindig csak a juni 13-i "legeslegfrissebb" ábdét ? :D
Avatar
Karbula58
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 810
Csatlakozott: 2011.06.20. 18:29
Tartózkodási hely: Fejér megye
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: Karbula58 »

Most én is megkérdezem:
Tud valaki valami bajról a HUSM-nél?
Az egyik referáltam szólt, hogy ma járt le délután a befektetése, és még nem írták ki neki az account balance-ba.
Csodálkoznék, ha valami baj lenne, de azért érdeklődök tudtok-e valamit?
martillo
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 99
Csatlakozott: 2011.07.04. 22:39
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: martillo »

A mai napra jutó részletet nekem sem írták még jóvá, de nekem csak holnap délután jár le a 4 nap...
Mit lehet/kell ilyenkor tenni?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára martillo 2011.07.16. 21:36-kor.
teso80
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 122
Csatlakozott: 2011.07.13. 22:26
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: teso80 »

Posted június 13, 2011

Hello Mindenki,

Ez Leon itt. Ez sürgős és fontos frissítés. Elnézést kérek, amiért kicsit késve ezzel egyet, de ez időszerű és nagyon fontos.

Először is, szeretném figyelni, hogy mi folyik mostanában. Csak visszatért üzleti úton, és kellemetlenül meglepve az összes negatív visszajelzés és kapott válaszok néhány képviselő.
Az emberek sikolyt "átverés" itt és ott - most látom, az igazi mértéke az árnyas úgynevezett "HYIP-ipar". Kell lennie olyan sok ember, aki esett áldozatul a kapzsi HYIP ADMINS, hogy minden alkalommal, amikor van egy kis késés kifizetések, az emberek elveszítik bizalmukat ... A sokkoló tény, ami számomra szomorú ...

Nem kellene, hogy legyen szó személyes választás-e maradni tagja Elite Szövetség Wealth Club, vagy megy néhány igazán gyors "cash" és tedd a nehezen megkeresett pénzt a legközelebbi Ponzi? ... Bármely tagállam visszavonhatja az ő / pénzét bármikor, és próbálja találni a "SAFE HOME" néhány hit-and-run piramisjáték. Mi távon komoly üzleti itt vagyok teljesen tisztában a kötelezettség a partnerek, legyen az Elite Szövetség tagjai, vagy a társult Ausztria, Belgium, Egyesült Királyság és a világ minden tájáról. Én becsületes ember, és én mindig azt teszem, amit tudok ragaszkodni az én ígér. Vannak, akik csak meg kell állítani, és felteszik maguknak a kérdést: "Miért csinálod ezt, ha egyszerűen nem bíznak?" Tényleg hangzik "sértő" akkor, amikor egyesek hívjon minket ebben, és hogy ...

Most kérem hadd kap egyenesen az üzleti ...

Ahogy korábban említettem, el kellett menni egy üzleti út több napig. Én nem veszem laptop velem, ahelyett, fogtam érzékelő tábla kényelmi mutatni az új bemutatása InProfit rendszer. Sensor nagyon hasznos, amikor a bemutató előadásokat a nagy képernyőn. Ezért is tart ilyen sokáig, hogy feldolgozza a függőben lévő kifizetések, de most vagyok vissza, és készen áll a folyamat őket. Mire nem jó az, hogy a tábla nyújtotta be két példányban AlertPay Mass fizetés egy szempillantás alatt, és mi tárgyal AlertPay annak tekintetében, hogy ebben a kérdésben. És ez az, mi történik, ha az emberek olyan dolgok nyomása alatt a negatív érzelmek - köszönhetően néhány képviselő támogatására. Mindez engem akar lemondani és zárja az ajtót egy korlátozott mennyiségű képviselők, akik valóban azt mutatják, hogy őszintén támogatását, különösen akkor, ha van egy nagy Ajánlat Partnereink Svájcban, hogy a Capital elegendő ahhoz, hogy nőni anyagilag 10x-szer gyorsabb. Amit kínálunk itt Elite Szövetség nem csupán a hagyományos befektetési lehetőség, hanem egy ékszer a koronát Elite Group. Mindenkinek meg kell értenie, hogy teljesen, mit kínálunk itt csak 30-60 nap tartana, legalább 5 éves elérni a helyi bankot, és el lehet veszíteni egy nap néhány HYIP átverés. Kérem, bocsásson meg frusztrációt, mikor válaszolni néhány (csak néhány) Tagok, de úgy néz ki, én ezt a magam csak - nincs hála cserébe. És úgy érzem, hogy biztosan lépj be a PRIVÁT által ez év végéig.

Különben is, ami még fontosabb a PENDING visszavonása kéri - fogom kérni őket, a feldolgozott 24 órás időkeretben. És még egy dolog, én feltölteni minden újabb tevékenységi jelentések, illetve 24 órán belül, és utáni rövid Frissítés szóló jelentést és a módosításokat.

És az utolsó dolog, amit a nem hívők ... Tegnap feldolgozott 260.000 $ a kifizetések, ma már szinte ugyanannyi, és mi lesz ez történik hamarosan. Ha volt egy HYIP, akkor nem egyszerűen képes fenntartani, ha az ilyen összegeket teljes mértékben kifizette 2 napon belül. Néhány türelmetlen tagok kell gondolni, hogy és tekintse meg Alexa statisztikája:

http://www.alexa.com/siteinfo/elitealliance.net # el.

Elite Szövetség rendkívül népszerű az egész világon. Tapasztalt befektetők továbbra is befektetési velünk, mert tudják, mi marad, míg mások jönnek, mennek!

Köszönet minden kedves REAL támogatói számára megingathatatlan Support! Bízunk benne, hogy kezet a régi és új partnereink & Friends növekedni és sikeres együtt!

Üdvözlettel,
Leon Reiter

Hello Mindenki!Ez az üzi amit töröltem.Sajna ebben a hónapban nincs hir.
martillo
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 99
Csatlakozott: 2011.07.04. 22:39
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: martillo »

Nincs meg angolul? Nagyon rossz fordítás ez, biztos jobban érthető az eredeti...
De kösz, hogy megosztod velünk!
teso80
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 122
Csatlakozott: 2011.07.13. 22:26
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: teso80 »

De megvan angol persze.Holnap bemásolom ha kell.
Avatar
Karbula58
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 810
Csatlakozott: 2011.06.20. 18:29
Tartózkodási hely: Fejér megye
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: Karbula58 »

martillo írta:A mai napra jutó részletet nekem sem írták még jóvá, de nekem csak holnap délután jár le a 4 nap...
Mit lehet/kell ilyenkor tenni?

OKÉ, semmi baj!
Csak annyi történt a HUSM-nél, hogy költöztetik a szervert. Szóval semmi pánik, küldtek délután levelet, és jelezték hogy ez lesz.
martillo
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 99
Csatlakozott: 2011.07.04. 22:39
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: martillo »

Hogy őszinte legyek a délutáni levelük nem nyugtatott meg...
Elég pongyola volt. Eddig ilyen téren színvonalasabbak voltak szerintem.
itsme1978
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 40
Csatlakozott: 2011.07.16. 23:25
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: itsme1978 »

Sziasztok!

Csak most regeltem, de már régóta olvaslak Benneteket, rengeteg hasznos infóhoz jutottam, köszönöm.
EAnál elég sok pénzem pihen, 36860 körül van a kikérő IDm. Június 30-án kértem ki, ha jövő hétfőn sem érkezik meg a pénz, semmi gond, a 29. napon írok APnek transaction dispute-ot, arra szinte minden esetben az automata választ követő 6. napon érkezik érdemi email. Ez azt jelentené, ha innentől számítva a 2. hétfőn megkapom a pénzt, csak írok APnak, hogy tárgytalan a dispute. Ha nem - 30 napon belül vagyok, majd leemelik.
Javaslom mindenkinek, hogy bátran használja APnak ezt az opcióját, nekem épp a hét elején pakoltak vissza 60 dollárt a számlámra. (ha vki kéri, szívesen berakom AP levelét)
Én azért nem fordítottam vissza a pénzt, mert az csak a-walletból megy, AP számlán nem látszik a befektetés, ergo a pénz visszafizetési opció használhatatlan. Na persze aki Libertyt, PMt, vagy STPt használ, annál ez nem játszik.
üdv mindenkinek
hagi62
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2011.06.29. 05:09
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: hagi62 »

Üdv. Mindenkinek!
Ezt az e-mailt kaptam tegnap este egy ismerősömtől, aki az EA-nál regisztrált már több hónapja. A forrás egy felső vonal...
Semmi konkrétum nincs benne, véleményem szerint ilyen levelet bárki írhatna!!

Ide másolom:
"Az Elite adminját Leon-t egy nagyhalnak állítólag sikerült elérni telefonon, és a következőt tudta meg: hackertámadás érte az oldalt, (valószínűleg megérte a hackereknek hiszen több millió dolcsit pörgetnek,) tönkrevágták a controlpanelt, így az automatizálásnak egyelöre lőttek, ráadásul egy raklap pénzt is lenyúltak, így Leon és csapata egyelőre kézzel, hetente egyszer minden hétfőn fizet szépen sorban; emellett próbálják rendbe rakni az oldalt és az üzletre is kell figyelniük. Valószínű csinálnak egy teljesen új oldalt, ez várhatóan 2 hónap, addig senki ne tegyen be pénzt, csak forgassa vissza."

Szerintem nesze semmi fogd meg jól!
Szép napot mindenkinek!
martillo
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 99
Csatlakozott: 2011.07.04. 22:39
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: martillo »

Ja, hogy ez a 13-ai levele volt... Ebből a fordítós verzióból nem jöttem rá, hogy már olvastam :)
google translate.... :P
macika
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 14
Csatlakozott: 2011.06.29. 17:28
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: macika »

Karbula58 írta:Most én is megkérdezem:
Tud valaki valami bajról a HUSM-nél?
Az egyik referáltam szólt, hogy ma járt le délután a befektetése, és még nem írták ki neki az account balance-ba.
Csodálkoznék, ha valami baj lenne, de azért érdeklődök tudtok-e valamit?
Szia Karbula!
Csak bekukkantottam az oldaladra, jól értettem, hogy 4 napos periódusok vannak?
martillo
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 99
Csatlakozott: 2011.07.04. 22:39
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: martillo »

Igen, jól érted és a négy nap alatt, naponta megkapod a befektetett összeged 27,19%-át, így lesz ~8% tiszta hasznod a 4. nap végére.
Konkrétan, ha befizetsz 100$ akkor minden eltelt 24 óra után jóvá írnak neked 27,19$-t, amiből 25$ a saját tőkéd, a fennmaradó rész pedig a kamat.
eco
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 203
Csatlakozott: 2011.06.18. 09:25
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: eco »

Az fb-s írást én is olvastam tegnap előtt!Reménykedjünk ,hogy van alapja,mást nem nagyon tehetünk!
Azért kíváncsi leszek holnap,hogy ismét jönnek-e a kifizetések,de főleg arra,hogy megint csökken-e a számuk!Ha csak egy pár százzal több kifizetés lenne holnap és nem csak kis összegekkel,az már egy nagyon jó jel lenne!
Avatar
Karbula58
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 810
Csatlakozott: 2011.06.20. 18:29
Tartózkodási hely: Fejér megye
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: Karbula58 »

martillo írta:Ja, hogy ez a 13-ai levele volt... Ebből a fordítós verzióból nem jöttem rá, hogy már olvastam :)
google translate.... :P

A fordítóprogram jó, csak Leon kicsit szarul beszél angolul :D
Nem tud ragzani.
martillo
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 99
Csatlakozott: 2011.07.04. 22:39
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: martillo »

Karbula58 írta:A fordítóprogram jó, csak Leon kicsit szarul beszél angolul :D
Nem tud ragzani.
:lol: :clap: :clap:
Avatar
Karbula58
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 810
Csatlakozott: 2011.06.20. 18:29
Tartózkodási hely: Fejér megye
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: Karbula58 »

macika írta:
Karbula58 írta:Most én is megkérdezem:
Tud valaki valami bajról a HUSM-nél?
Az egyik referáltam szólt, hogy ma járt le délután a befektetése, és még nem írták ki neki az account balance-ba.
Csodálkoznék, ha valami baj lenne, de azért érdeklődök tudtok-e valamit?
Szia Karbula!
Csak bekukkantottam az oldaladra, jól értettem, hogy 4 napos periódusok vannak?

Igen, jól értetted. Ahogy martillo is írta, az teljesen korrekt.
Befizetsz pl. 100 dolcsit, négy részletben (naponta) kapod vissza, és a négy nap alatt összesen 108 dolcsit adnak.
Ez havonta kb. 60% hozam. De ha a napi jóváírások elérik a min. 25 dolcsit, és azokat nem kikéred, hanem ismét lekötöd, akkor havonta kb. 100% hozható ki a dologból. Azaz megduplázod a pénzedet. :clap:
macika
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 14
Csatlakozott: 2011.06.29. 17:28
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: macika »

ok, köszönöm a választ, most meg kell várnom sajnos a lejáró EA befektetéseimet valamint, hogy kijusson AP-ra utána megkereslek, mert ha minden igaz ott kb1000 USD jön ki ha az Égiek és Leon is úgy akarja:)
Avatar
Karbula58
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 810
Csatlakozott: 2011.06.20. 18:29
Tartózkodási hely: Fejér megye
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: Karbula58 »

macika írta:ok, köszönöm a választ, most meg kell várnom sajnos a lejáró EA befektetéseimet valamint, hogy kijusson AP-ra utána megkereslek, mert ha minden igaz ott kb1000 USD jön ki ha az Égiek és Leon is úgy akarja:)

meg fogod kapni. nem gyorsan, de megkapod. :good:
ha tudok segíteni valamiben, szólj!
Zsigaba
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 42
Csatlakozott: 2011.07.04. 16:26
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: Zsigaba »

teso80 írta:De megvan angol persze.Holnap bemásolom ha kell.
Sziasztok!
Feleslegesen ne másoljatok be anyagokat a fórumban, ha az az elite honlapján elérhető. Elég, ha azt irjátok, hogy Pl. a június 13.-i update-et nézzétek meg. De szerintem ezeket mindenki olvasta. Ha bemásolsz valamit, főleg, ha google-val lefordított változatot, sokan nem tudják beazonosítani a hivatkozás megadása nélkül, s csak félreértésekhez vezet. Azt hiszik, hogy uj infó, pedig már több, mint egy hónapos.
A HUSM pedig július 16.- án minden regeltnek küldött emailt, hogy a serveren változtatást végeznek, s ha nem éritek el Őket, akkor 6 óra után irjatok nekik
Elite Alliance Wealth Club meghívó: http://www.elitealliance.net/0DC11DC12487
radeway
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 50
Csatlakozott: 2011.05.19. 14:46
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: radeway »

Basszus, áljatok le légyszi! Ez EA topic, és most bármenniyre is dögledezik, itt lécci csak erről beszélgessünk! Ne akarjátok , hogy ugy nézzen ki ez a tök jó topic, mint az EA Facebook oldala! Legyetek megértőek légyszives, mindennek megvan a maga helye, reklámozni, és bemutatni.
Lezárt

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Bing [Bot] valamint 16 vendég