Elite Alliance - nem hyip (BEZÁRT TÉMA)

Minden egyéb internetes pénzkeresési módszer.
Avatar
patric22
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 308
Csatlakozott: 2011.06.10. 14:25
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: patric22 »

plussmunka írta:EA ról :
szerintem ha már vártunk 1 hónapot még várjunk az EA ra annyit amire használni tudják
az új rendszerüket erre valamennyi időt szenteljünk nekik.
Ha majd akkor is a fizetések kivánnivalót hagynak maguk után aláírom a vészjóslást.
Viszont ha egy rend vissza fog állni akkor meg kár volt ez a sok negatív hsz meg sírás rívás.

Én se tudok semmit itt egy időtényező van ami után lehet mérlegelni.

Nem számít ezeknek ünnep meg miegymás tudják hétfő = fizetésnap
lehetséges, hogy tényleg pénzügyi rendszert terveznek, programoznak

Ha nem ezt teszik valaki szerint miért nem zárnak be és mentik a menthetőt
na oké ez rendben is van,de mint már mondtam,a pénz az pénz ,az üzlet pedig üzlet. az üzletben nincs barátság. ennyi.

én úgy gondolom attól,hogy új pénzügyi rendszert terveznek az 1hónap 1hónap,a 2hónap pedig 2hónap,az én pénzem az én pénzem,a Te pénzed pedig a Te pénzed. Az EA főnöke az én főnököm is,neki éppen baromira semmi joga az pénzemhez,de nekem annál inkább van jogom ahhoz,hogyha már beraktam oda azt a szerencsétlen lovét,legyen szíves vegye a fáradságot és tájékoztasson folyamatosan mert még mindig merem állítani ,hogy 1db levél megírása és 1db kattintás a világ felé nem egy izzasztó feladat. Lehet még százszor védeni az EA-t,sőt én is leírhatom ugyanezt százszor tényleg semmi értleme egyiknek sem. Szerintem ne felejtsük el,hogy nem a Sweeney,meg nem Én,sőt senki nem tehet arról,hogy mivan az EA-ban. Aki félti a pénzét az jogosan teszi,aki információt szeretne NORMÁLISAN,az jogosan szeretné,és hadne soroljam. Ennyi. Ha itt valamit lehet egyenlőre várni,az a szidó sorok és stb. ami: érthető. Előrébb tényleg nem leszünk,de: érthető. Mindenki szeretné ha helyrejönne az EA,csak azt nemtudom,hogy ezek után mire számítanak...hogy 500emberből mind az 500befog ezekután is oda fektetni? Tényleg merész egy ember vagyok és az a felfogású,hogy aki mer az nyer...node ésszel barátaim,ésszel.
sweeney todd
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1311
Csatlakozott: 2011.07.04. 14:09
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: sweeney todd »

pontosan. én az EA-szal a jövőben nem kívánok üzletelni, akár talpra állnak, akár nem, mert nem szimpatikus ez a bánásmód, a pofám leszakad, hogy mikor az EG minden kis picsafaszról szinte naponta tájékoztat (pedig amíg rendesen kezelik a pénzem, időben fizetnek, nekem 8, hogy mi zajlik ott), addig itt lassan 2 hónapja nem kapok egy levelet sem.

nyilván aki halálosan oda van ezért a rendszerért, az az élet egyéb területein is eltűri, vagy megszokta, hogy kiszúrjanak vele, vagy ne vegyék emberszámba, de amit az EA művel az a tisztelet, korrektség abszolút hiánya, amit én sehol sem tűrök.
Avatar
patric22
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 308
Csatlakozott: 2011.06.10. 14:25
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: patric22 »

sweeney todd írta:pontosan. én az EA-szal a jövőben nem kívánok üzletelni, akár talpra állnak, akár nem, mert nem szimpatikus ez a bánásmód, a pofám leszakad, hogy mikor az EG minden kis picsafaszról szinte naponta tájékoztat (pedig amíg rendesen kezelik a pénzem, időben fizetnek, nekem 8, hogy mi zajlik ott), addig itt lassan 2 hónapja nem kapok egy levelet sem.

nyilván aki halálosan oda van ezért a rendszerélt, az az élet egyéb területein is eltűri, hogy kiszúrjanak vele, vagy ne vegyék emberszámba, de amit az EA művel az a tisztelet, korrektség abszolút hiánya, amit én sehol sem tűrök.

pontosan. nem véletlen javasoltam múltkor,hogy amig ez van vegyük le az EA reflinket,mert így egymást nem nézzük emberszámba,de hát mindenkinek a saját döntése. ha megnézitek,csak az újjoncok rajonganak az EA-ért,mivel fogalmuk sincs,hogy mi a helyzet. én még azt sem várnám el,hogy naponta tájékoztasson,de hogy tényleg belehalna egy levél írásba legalább 2-3naponta... :XD: áááá....persze. most ránk van utalva az EA. namind1. én nemfolytatom ezt,mert évekig lehetne erről beszélni. én mindenesetre biztos nemvágnék bele újra. gyerekek. már máshol is van havonta ugyanennyi %,sőt több is. most azért az EG-t mondom mert jelenleg az egyik legjobb és ismertebb. ennyi erővel: EARNGROUPS-NEM HYIP? EA-HYIP? csúnya,de most mit mondjak?...csupán nem értem,aki ennyire le@arja mivan a pénzével,dehát ezvan :clap: :lol: 8)
sweeney todd
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1311
Csatlakozott: 2011.07.04. 14:09
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: sweeney todd »

patric22 írta:csak az újjoncok rajonganak az EA-ért,mivel fogalmuk sincs,hogy mi a helyzet.
nomeg nem árt tájékozódni. 2 hónapja még csak az EA létezéséről tudtam, azt ajánlotta a szponzorom, fogalmam sem volt, hogy máshol jobb lehetőségek is várnak. mikor el kezdett döglődni, akkor néztem szét, akadtam rá pl a HUSM-re is. Levente ajánlotta az EG-ot...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára sweeney todd 2011.07.20. 11:25-kor.
Avatar
patric22
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 308
Csatlakozott: 2011.06.10. 14:25
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: patric22 »

sweeney todd írta:
patric22 írta:csak az újjoncok rajonganak az EA-ért,mivel fogalmuk sincs,hogy mi a helyzet.
nomeg nem árt tájékozódni. 2 hónapja még csak az EA létezéséről tudtam, azt ajánlotta a szponzorom, fogalmam sem volt, hogy máshol jobb lehetőségek is várnak. mikor el kezdett döglődni, akkor néztem szét, akadtam rá pl a HUSM-re is.
ja,és még sorolni lehetne. tényleg becsülöm most is az EA-t,hisz egy olyat mutatott amilyet még talán más oldal soha. kiszedte magát a HYIP oldalak közül...de erről ennyit. tényleg ha más nem,a jelenlévők közül akinek bent van a pénze reméljük,hogy helyrejön és megkapják a lovéjukat,de én nemfogok belevágni. nagyon sajnálom mert én is istenítettem éjjel nappal.
eco
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 203
Csatlakozott: 2011.06.18. 09:25
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: eco »

Az EA és az állítólagos Leonunk védelmére csak annyit szólnék hozzá,hogy már akkor sok "nem mondok jelzőt" ember háborgott,amikor még nem voltak ekkora gondok(gondok márpedig bárhol lehetnek),csak éppen pendingelt a pénze egy napot!Tételezzük fel,hogy mind igaz,ami az EA háza táján van!Juni 13-án kiadtak egy update-t,amiben nem azt kérték,hogy rakjon be mindenki egy kis lovét,hanem csak forgassa vissza!Ehelyett mi volt?Jöttek 1 nap után az első háborgók,a pénzeket egyre többen kikérték,ami persze érthető,főleg nagyobb összegnél!Aztán a tömeges háborgás!Szóval én nem vagyok meglepve,hogy nem tájékoztatnak minket!Nekem sem tetszene,ha próbálnám normálisan végezni a dolgomat és mihelyt van egy kisebb probléma,már a Pistike meg a Jürgenke szidásait kell olvasnom!
Sajnos most az a helyzet,hogy már az is kikéri a pénzt,aki az elején nem tette volna!Az meg teljesen logikus,hogy ha minél többen kikérik a pénzüket,annál lassabban áll helyre az EA!Ha nem vette volna ki senki,lehet már elfelejtettük volna ezt a rémálmot!
Egyénként ha lett volna még egy update,akkor is ugyanez lenne!Az emberi természet már csak ilyen!A szavaknak nincsen súlya!Az bármikor lehet hazugság!Csak jól fel kell építeni,hogy hihető legyen!Engem a tettek érdekelnek!És a tettek terén azt látom,hogy igenis próbálnak kilábalni a gödörből!Hetente egyszer fizetnek!Szerintem ha nem látnák a kiutat,akkor nem törnék magukat!Én ebben bízom!Bocs,ha túl optimista vagyok,pedig általában az ellenkezőjét szokták rám mondani!
sweeney todd
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1311
Csatlakozott: 2011.07.04. 14:09
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: sweeney todd »

eco írta:Aztán a tömeges háborgás!Szóval én nem vagyok meglepve,hogy nem tájékoztatnak minket!
ez üzlet, nem az óvoda. én is ügyfelekkel dolgozom, szép is lenne, ha azért nem tájékoztatnám a kuncsaftokat, mert megsértődtem. aztán csodálkoznék, ha átmennek a konkurenciához. ez egy szolgáltatás, nem a dedó.

és még szép, hogy kikérem a pénzem, ha 4 hete pendinggel.
eco
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 203
Csatlakozott: 2011.06.18. 09:25
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: eco »

Az éremnek mindig két oldala van!Pont azért mert nem óvoda ,nem kéne egyből a tüzet szítani!
Egyébként félre ne értsen senki!Nem azt mondom,hogy ez így helyén való,ahogy az EA eljár!Csupán belegondolok a helyzetükbe és értem a reakciójuk miértjét!1 hónapon belül meg már reméljük eldől,hogy megérte bennük bízni,vagy sem!
sweeney todd
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1311
Csatlakozott: 2011.07.04. 14:09
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: sweeney todd »

milyen tüzet szítani???? :o

ezt úgy írtad, mint ha vm tüntetésre készülnék. az hol tűzszítás, hogy leírom, hogy én ilyen inkorrekt helyre többet nem fektetek be??? :o

ha a szomszéd zöldségesednek romlott az almája és te elmondod, hogy vigyázz, mert ott romlott az alma, az tűzszítás?
agyam eldobom
eco
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 203
Csatlakozott: 2011.06.18. 09:25
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: eco »

Legközelebb próbáld meg értelmezni az adott hozzászólást!Senki sem mondta,hogy te szítod a tüzet!De még csak nem is erről a fórumról volt szó!Nem véletlen írtam,hogy "Jürgenke"!Gondoltam ebből lejön,hogy úgy értem hogy világszerte mindig volt olyan(és lesz is),akinek semmi sem jó!
Lili
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1102
Csatlakozott: 2011.07.18. 10:43
Tartózkodási hely: Szolnok
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: Lili »

Kedves Fórum társaim!

Mindkettőtöknek igaza van...Ne csináljátok már ezt! Ha most "egymás hajának esünk" attól még nem fizet hamarabb az EA. Tény, hogy inkorrekt és etikátlan, amit a tagjaival tesz és a magam részéről én is hatalmasat csalódtam bennük, mert nem így indult...Én sem fektetnék be oda többet, mert a bizalmamat már eljátszották. Mindenki mentse ki onnan a pénzét, ahogy a lehetőségek engedik és több lábon álljon. Reméljük nincs veszve minden és ki tudjuk legalább venni a pénzeinket. A tapasztalatot és tanulságot levontam ebből, ezzel is gazdagabb vagyok, s bízom abban a pénzemnél maradok.
Még az a jobbik eset, hogy fizetgetnek, bele sem merek gondolni mi lenne, ha az 1000 $-om reményét sem látom, hogy valaha visszakapom...
piva_bacsi
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 55
Csatlakozott: 2011.06.27. 08:09
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: piva_bacsi »

eco írta:Legközelebb próbáld meg értelmezni az adott hozzászólást!Senki sem mondta,hogy te szítod a tüzet!De még csak nem is erről a fórumról volt szó!Nem véletlen írtam,hogy "Jürgenke"!Gondoltam ebből lejön,hogy úgy értem hogy világszerte mindig volt olyan(és lesz is),akinek semmi sem jó!
Szia!

Én is osztom a véleményedet. Nem vagy egyedül, csakúgy látom jónak, hogy figyelem a fórumot és nem írok be mert a jó szónak nincs hatása. Szart csépelni meg nem akarok nem az én műfajom. Sok itt az olyan ember aki nem tudom miért van itt, de ez nem az én dolgom. Mindenkinek sikeres kifizetést és sok pénzt kívánok!
Szerintem nem volt kötelező befektetni az EA-ba. Mindenki tudja, hogy ez egy nagy kockázatú magas hozamú befektetés. Ha valaki ezzel nincs tisztába azt nagyon bepalizta a szponzora. Sajnálom!
Szerintem meg mindenki mielőtt véleményt mond bármiről, számoljon 10-ig, nézzen a tükörbe és utána szidjon másokat.

ÉN TOVÁBBRA IS BÍZOM AZ EA-ba. :good:

Zsolesz
piva_bacsi
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 55
Csatlakozott: 2011.06.27. 08:09
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: piva_bacsi »

Lili írta:Kedves Fórum társaim!

Mindkettőtöknek igaza van...Ne csináljátok már ezt! Ha most "egymás hajának esünk" attól még nem fizet hamarabb az EA. Tény, hogy inkorrekt és etikátlan, amit a tagjaival tesz és a magam részéről én is hatalmasat csalódtam bennük, mert nem így indult...Én sem fektetnék be oda többet, mert a bizalmamat már eljátszották. Mindenki mentse ki onnan a pénzét, ahogy a lehetőségek engedik és több lábon álljon. Reméljük nincs veszve minden és ki tudjuk legalább venni a pénzeinket. A tapasztalatot és tanulságot levontam ebből, ezzel is gazdagabb vagyok, s bízom abban a pénzemnél maradok.
Még az a jobbik eset, hogy fizetgetnek, bele sem merek gondolni mi lenne, ha az 1000 $-om reményét sem látom, hogy valaha visszakapom...
Én is azért írtam amit irtam!
Szerintem az EA még mindig működő képes és talpra fog állni!

Zsolesz
Lili
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1102
Csatlakozott: 2011.07.18. 10:43
Tartózkodási hely: Szolnok
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: Lili »

piva_bacsi írta:
eco írta:Legközelebb próbáld meg értelmezni az adott hozzászólást!Senki sem mondta,hogy te szítod a tüzet!De még csak nem is erről a fórumról volt szó!Nem véletlen írtam,hogy "Jürgenke"!Gondoltam ebből lejön,hogy úgy értem hogy világszerte mindig volt olyan(és lesz is),akinek semmi sem jó!
Szia!

Én is osztom a véleményedet. Nem vagy egyedül, csakúgy látom jónak, hogy figyelem a fórumot és nem írok be mert a jó szónak nincs hatása. Szart csépelni meg nem akarok nem az én műfajom. Sok itt az olyan ember aki nem tudom miért van itt, de ez nem az én dolgom. Mindenkinek sikeres kifizetést és sok pénzt kívánok!
Szerintem nem volt kötelező befektetni az EA-ba. Mindenki tudja, hogy ez egy nagy kockázatú magas hozamú befektetés. Ha valaki ezzel nincs tisztába azt nagyon bepalizta a szponzora. Sajnálom!
Szerintem meg mindenki mielőtt véleményt mond bármiről, számoljon 10-ig, nézzen a tükörbe és utána szidjon másokat.

ÉN TOVÁBBRA IS BÍZOM AZ EA-ba. :good:

Zsolesz

Azt hiszem az oldalon rajta is volt, hogy mindenki a saját felelősségére fektessen be és használja a jelszavait.
Amikor kirobbant a "botrány" én csak magamat hibáztattam, hogy miért játszottam ilyen összegben a tűzzel...Ez az én döntésem volt, az én felelősségem és nem okolhatok mást, hisz a HYIP-nél ez is benne van a pakliban. Én nagyon bíztam bennük és mindig pontosan fizettek, nem is mertem gondolni, hogy ez lesz...Nem tudtam, vannak sokkal biztosabb és stabilabb hasonló hozammal bíró cégek is, de ahogy az EA-t kipróbáltam egyre lelkesebb lettem, több és több pénzt tettem be. Most aztán tanultam az esetből és hátha jól jövünk még ki belőle. :)
piva_bacsi
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 55
Csatlakozott: 2011.06.27. 08:09
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: piva_bacsi »

Még egy hozzászólás és megígérem eldugulok!

Csak azoknak mondanám akik szídják az EA-t.
EA- még mindig lesz amikor már a HUSM-nak már hírmondóját sem találják. (De ez az én véleményem)

Mindenkinek jó sok kifizetést mind két helyről! SOK SIKERT!
Jó vitatkozást!

Zsolesz
Zsigaba
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 42
Csatlakozott: 2011.07.04. 16:26
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: Zsigaba »

Szia "eco"
Teljesen egyetértek veled. Már én is többször írtam, hogy nem lenne szabad állandóan negatív dolgokat kihozni az EA-ból. Szerintem akik elégedetlenek az EA-val, ne jöjjenek fel a fórumra, menjenek oda, ahol jól érzik magukat. Ugy látszik azt hiszik, hogy Ők az Okosok, mindent tudnak, mindenkit joguk van kritizálni, viszont az írásaik alapján még lehet, hogy oviba sem járhatnának. Itt minden befektető felnőtt ember, önmaga dönt arról, hogy mit csinál. Nekem ne mondja meg senki, hogy mit csináljak, azért, mert Ő nem szereti ezt, vagy azt az üzletet, vagy nem bízik benne. Nem lenne egyáltalán semmilyen üzlet, ha nem lenne mögötte egy kis bizalom.
Akinek nem tetszik az EA, az legyen szíves ne kavarjon itt, ne nyafogjon, ne siránkozzon, nem kötelező itt nekik elégedetlenkedni. Szerintem az ilyen emberek az inkorrektek, mert személyes bánatukban másokat is igyekeznek lehurrogni, meggyőzni Őket, hogy amit csinálnak az rossz, több lábon állás ürügyén más rendszereket próbálnak itt reklámozni. Honnan tudja, hogy mi, akik az EA-ban is bízunk, hány más üzletbe is bent vagyunk. Csodálom, hogy az ADMIN még nem zárta ki Őket, mert az inkorrektségük mellett trágár szavakat is leirnak, mivel más indok nem jut az eszükbe. Nem szabad megengedni, hogy bárki sértegethesse a másikat. Senki nem kérte Őket, hogy helyettünk gondolkozzanak, vagy döntsenek. Vagy gyerekes módon azt, hiszik, hogy Ők irányítanak mindent?
Kedves fórumozók! Az a kérésem, melyet már korábban is írtam, hogy csak az EA hireivel, s annak használatával kapcsolatos dolgokról írjunk. Legyen ez a fórum olyan, amilyennek indult. Korrekt, felnőtt emberek fóruma, mely az Elite Alliance-ról szól. Egyébként még mindig bízom Leonban, hogy ismét beindul az új programmal a napi kifizetés, addig is személy szerint azzal tudom támogatni, hogy a lejárt befektetéseket azonnal visszaforgatom, s nem kérem addig ki, amig nem lesznek ismét naponta kifizetések. A pesszimistákkal ellentétben nekem addig is kamatozni fog a pénzem.
Elite Alliance Wealth Club meghívó: http://www.elitealliance.net/0DC11DC12487
piva_bacsi
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 55
Csatlakozott: 2011.06.27. 08:09
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: piva_bacsi »

Zsigaba TELJESEN EGYET ÉRTEK VELED!!!! :good:
Zsigaba
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 42
Csatlakozott: 2011.07.04. 16:26
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: Zsigaba »

piva_bacsi írta:Zsigaba TELJESEN EGYET ÉRTEK VELED!!!! :good:
Köszönöm, és örülök, hogy Veletek lehetek egy csapatban.
Elite Alliance Wealth Club meghívó: http://www.elitealliance.net/0DC11DC12487
sweeney todd
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1311
Csatlakozott: 2011.07.04. 14:09
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: sweeney todd »

nem tudtam, hogy itt csak rózsaszín dolgokat lehet írni, meg homokba fejdugós hozzászólásokat. mindegy. megkértem az admint, hogy törölje az itteni hozzászólásaimat.

aki akar elér privibe, vagy másik két topikban
cudargém
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2011.06.23. 17:58
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: cudargém »

Zsigaba írta:Szia "eco"
Teljesen egyetértek veled. Már én is többször írtam, hogy nem lenne szabad állandóan negatív dolgokat kihozni az EA-ból. Szerintem akik elégedetlenek az EA-val, ne jöjjenek fel a fórumra, menjenek oda, ahol jól érzik magukat. Ugy látszik azt hiszik, hogy Ők az Okosok, mindent tudnak, mindenkit joguk van kritizálni, viszont az írásaik alapján még lehet, hogy oviba sem járhatnának. Itt minden befektető felnőtt ember, önmaga dönt arról, hogy mit csinál. Nekem ne mondja meg senki, hogy mit csináljak, azért, mert Ő nem szereti ezt, vagy azt az üzletet, vagy nem bízik benne. Nem lenne egyáltalán semmilyen üzlet, ha nem lenne mögötte egy kis bizalom.
Akinek nem tetszik az EA, az legyen szíves ne kavarjon itt, ne nyafogjon, ne siránkozzon, nem kötelező itt nekik elégedetlenkedni. Szerintem az ilyen emberek az inkorrektek, mert személyes bánatukban másokat is igyekeznek lehurrogni, meggyőzni Őket, hogy amit csinálnak az rossz, több lábon állás ürügyén más rendszereket próbálnak itt reklámozni. Honnan tudja, hogy mi, akik az EA-ban is bízunk, hány más üzletbe is bent vagyunk. Csodálom, hogy az ADMIN még nem zárta ki Őket, mert az inkorrektségük mellett trágár szavakat is leirnak, mivel más indok nem jut az eszükbe. Nem szabad megengedni, hogy bárki sértegethesse a másikat. Senki nem kérte Őket, hogy helyettünk gondolkozzanak, vagy döntsenek. Vagy gyerekes módon azt, hiszik, hogy Ők irányítanak mindent?
Kedves fórumozók! Az a kérésem, melyet már korábban is írtam, hogy csak az EA hireivel, s annak használatával kapcsolatos dolgokról írjunk. Legyen ez a fórum olyan, amilyennek indult. Korrekt, felnőtt emberek fóruma, mely az Elite Alliance-ról szól. Egyébként még mindig bízom Leonban, hogy ismét beindul az új programmal a napi kifizetés, addig is személy szerint azzal tudom támogatni, hogy a lejárt befektetéseket azonnal visszaforgatom, s nem kérem addig ki, amig nem lesznek ismét naponta kifizetések. A pesszimistákkal ellentétben nekem addig is kamatozni fog a pénzem.
Azért álljunk már meg pár szóra! Azt én sem szeretem (sőt talán én is írtam már), hogy itt nem EA-s dolgokkal foglalkoznak az emberek. Viszont azért azt sem gondolom, hogy csak azok szólalhatnak fel, akik pozitívan akarnak beszélni az EA-ról. Nekem is van még pénzem az EA-ban, ezért remélem, hogy fizetni fognak, de teljesen megértem azt is, aki már inkább másfele kacsintgat. Persze, mindenki felnőtt ember, mindenki maga döntött úgy, hogy tesz bele pénzt, sőt talán a többség tisztában is volt a kockázatokkal. De azért könyörgök, június 13-a óta semmi infó. Oké, ne válaszoljanak mindenkinek egyenként, mert esetleg arra most nincs kapacitás, de egy update-ben három mondattal el lehetne intézni a dolgot, és akkor lehet a pesszimisták 90%-át megnyugtatnák. Azért akárhogy is nézzük, itt pénzről van szó, amiért esetleg 1-2 vagy akárhány hetet dolgozott valaki, annyit talán megérdemel, hogy böfögjenek valamit.
Avatar
Karbula58
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 810
Csatlakozott: 2011.06.20. 18:29
Tartózkodási hely: Fejér megye
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: Karbula58 »

piva_bacsi írta:Még egy hozzászólás és megígérem eldugulok!

Csak azoknak mondanám akik szídják az EA-t.
EA- még mindig lesz amikor már a HUSM-nak már hírmondóját sem találják. (De ez az én véleményem)

Mindenkinek jó sok kifizetést mind két helyről! SOK SIKERT!
Jó vitatkozást!

Zsolesz

Drága Zsolesz barátom, sok mindenben egyet értek veled, de pont a HUSM rossz példa volt. A HUSM 10 éve csinálja, amit csinál, és sanszos, hogy még sokáig fogja. Én a helyedben más oldalt hoztam volna fel példának. Sajnos van rengeteg. Az EarnGroups, HUSM, Opulentia, stb hosszútávú stabil programok. Szerintem legalább addig fognak működni, mint az EA. De van két nagy különbség az EA és ezen oldalak között. Az EA akkor is minimum egy napig pendingelt, amikor még minden rendben volt, a felsorolt oldalak viszont azonnal fizetnek. A másik különbség, hogy lényegesen magasabb hozamokat lehet kitermelni ezeknél az oldalaknál, mint amit az EA fizet (?).
Összefoglalva: általában tetszenek a hozzászólásaid, és többnyire hasonlóan gondolkodsz mint én. De ez most egy elhamarkodott vélemény volt.
Megjegyzem én is kicsit elfogult vagyok az EA-val, hiszen nekem is az első befektetésem náluk volt. Csak ugyebár voltak ezek a problémák, és kénytelen voltam szétnézni a "piacon". És milyen szerencse, hogy ezt tettem!
Ma már ott tartok, hogy nem esne ugyan jól, ha bukna az EA-ba fektetett pénzem, de ha mondjuk soha nem kapnám meg, az se viselne meg igazán, mert a többi programba helyezett befektetéseim már nagyon szépen (többszörösen) kitermelték az EA-nál pihenő pénzecskémet.
Avatar
Karbula58
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 810
Csatlakozott: 2011.06.20. 18:29
Tartózkodási hely: Fejér megye
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: Karbula58 »

cudargém: jól beszéltél! És ez már etikai kérdés. A gazdasági részét meg az előbb próbáltam fejtegetni. :)
maradona1
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 91
Csatlakozott: 2011.07.19. 15:40

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: maradona1 »

Nyugi gyerekek szerintem induljunk ki a következőből: kivételt képeznek most azok akik éppen minúszban vannak még ebben a műfajban( remélem ezek vaannak sokkal kevesebben) ez egy remek lehetőség arra hogy soha nem látott összegeket keressenek emberek mi a baj? ha az OTP-be teszük a lét egy évre kapunk annyit mint itt 4 napra vagy 1 hétre,nem inkább örülni kellene,hogy megtaláltuk,rátaláltunk erre a lehetőségre?lehet agyárba is nyomni:) nézzük optimistán ea FIZETETTT EDDIG MOST CSORGAT,DE REMÉLHETŐLEG ezútán is fizetnei fog,akik megijedt van másik 2-34 remek dolog addig lehet abban fialtatni a lét,és majd az idő eldönti melyik bírja tovább,nekem inkább énekelni támad kedvem mint veszekedni,de lehet nem jól látom:)
netbiz
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2011.07.18. 19:12
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: netbiz »

Erre:
nem tudtam, hogy itt csak rózsaszín dolgokat lehet írni, meg homokba fejdugós hozzászólásokat. mindegy. megkértem az admint, hogy törölje az itteni hozzászólásaimat.

Maradj, SWEENEY! A realitás olykor fájhat, pedig az éremnek nem csak két oldala van. A te hozzászólásaid a 3. oldal.
cudargém
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2011.06.23. 17:58
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: cudargém »

Karbula!

Két kérdésem lenne:
1. Azt honnan tudod, hogy 10 éve megy a HUSM?
2. (ha nem titok) Mennyi pénzt mertél belerakni ezekbe?
sweeney todd
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1311
Csatlakozott: 2011.07.04. 14:09
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: sweeney todd »

Zsigaba írta:Szia "...
inkorrekt: "Nem becsületes, kifogásoltató, nem teljesen tisztességes. "

kimásoltam, hátha így megy már az értelmezés. az admin pedig okkal tilt ki bárkit is, nem az alapján, ami neked nem tetszik.

ürülök, hogy egy tizen-húszonéves kölyök (mikor majdnem dupla annyi vagyok, mint te kb) leinkorrektez, mikor semmit sem tud rólam, ezt kikérem magamnak. áruld már el, hogy a fórumon keresztül hogy jön le neked, hogy becsületes vagyok-e, vagy sem?

én az EA-t kritizáltam, nem téged.

én senkit sem sértegettem, te viszont most elkezdted, gratulálok, hogy az érvek helyett a személyeskedés megy.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára sweeney todd 2011.07.20. 14:38-kor.
Avatar
Karbula58
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 810
Csatlakozott: 2011.06.20. 18:29
Tartózkodási hely: Fejér megye
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: Karbula58 »

cudargém írta:Karbula!

Két kérdésem lenne:
1. Azt honnan tudod, hogy 10 éve megy a HUSM?
2. (ha nem titok) Mennyi pénzt mertél belerakni ezekbe?

A neten Te is rá tudsz keresni pl a HUSM-re.
Nem titok, nekem most az EG-ben, az Opulentiában és a HUSM-ben kb. 1000 dolcsi van.
Egy hónappal ezelőtt ennek a töredékével kezdtem ezeket a programokat. És az a legnagyobb erényük, hogy kikérés után szinte instant a számlámon van a pénz. Tehát nem virtuális dolcsi (ahogy tegnap írtam az EA-s pnzekre)
Avatar
Karbula58
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 810
Csatlakozott: 2011.06.20. 18:29
Tartózkodási hely: Fejér megye
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: Karbula58 »

De van itt jópár olyan ember, aki szintén "használja" ezeket a programokat. És gyarapszik a pénzük-pénzünk. Ezért vagyunk itt. :)
Szerintem kérdezd pl. hópárduc, csaba08, plussmunka (vagy sorolhatnám tovább) véleményét.
piva_bacsi
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 55
Csatlakozott: 2011.06.27. 08:09
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: piva_bacsi »

Szia Karbula!

Oké lehet hogy kicsit gyors volt a válasz és elhamarkodott!
Bocsánatot kérek mindenkitől akit esetleg megbántottam!!!

Zsolesz
cudargém
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2011.06.23. 17:58
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: cudargém »

Oké, azt vágom, hogy az interneten ezt írják, csak ez manapság semmire nem garancia. Persze félreértés ne essék, elfogadom, hogy jók ezek a programok, csak azt hittem, hogy talán van valami olyan gazdasági kimutatásuk (mondjuk), ami akár 8 évvel ezelőttről szól.

Amúgy köszi a választ.
Lezárt

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég