Elite Alliance - nem hyip (BEZÁRT TÉMA)

Minden egyéb internetes pénzkeresési módszer.
csaba08
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 535
Csatlakozott: 2011.06.23. 15:36
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: csaba08 »

radeway írta:
plussmunka írta:https://www.elitealliance.net/
ezen oldalt felül mintha már nincs semmi
mintha lettek volna ott felül linkek
monitor fb stb
már rég leszedték ?
Hát valóban, nézett már ki jobban is az oldal :D Egyébként jó észrevétel, voltak felül cimkék, hogy beléphetsz a soha meg nem nyíló fórumba, elérheted az oldalról a FB-ot... stb... De leszedték ezeket.
Ez most két dolgot jelenthet: Vagy végleg megdöglik maga az oldal is, vagy pedig szépen lassan költöztetnek át mindent az állitólagos ujrairt programjuk vadonatúj oldalára.
Már vagy két hete hogy leszedték.
Akkor kerültek le, mikor a forgalmi jelentések is lekerültek...
Nem újdonság, szerintem semmit se jelent...

No mentem nyaralni! 8)
Kép
Kép
aranycsepp
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2011.06.07. 08:17
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: aranycsepp »

csaba08 írta:
radeway írta:
plussmunka írta:https://www.elitealliance.net/
ezen oldalt felül mintha már nincs semmi
mintha lettek volna ott felül linkek
monitor fb stb
már rég leszedték ?
Hát valóban, nézett már ki jobban is az oldal :D Egyébként jó észrevétel, voltak felül cimkék, hogy beléphetsz a soha meg nem nyíló fórumba, elérheted az oldalról a FB-ot... stb... De leszedték ezeket.
Ez most két dolgot jelenthet: Vagy végleg megdöglik maga az oldal is, vagy pedig szépen lassan költöztetnek át mindent az állitólagos ujrairt programjuk vadonatúj oldalára.
Már vagy két hete hogy leszedték.
Akkor kerültek le, mikor a forgalmi jelentések is lekerültek...
Nem újdonság, szerintem semmit se jelent...

No mentem nyaralni! 8)

Csaba nagykabátot vigyél!! :aw:
aranycsepp
sweeney todd
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1311
Csatlakozott: 2011.07.04. 14:09
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: sweeney todd »

csaba08 írta:
No mentem nyaralni! 8)
sál, sapka! érezd jól magad! :good:
sleepingevil
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 356
Csatlakozott: 2011.07.18. 09:26
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: sleepingevil »

Sziasztok újra!

Visszatérve az adózás / nem adózás dologra. Én úgy tudom, hogy ha visszautaltatod a pénzed egy Magyarországi számlára, akkor adóköteles. Kis összegnél nem kell vele foglalkozni, mert nem fognak 1-2 százezer forint miatt vagyonosodási eljárást indítani, és simán ráfoghatod, hogy kaptad. Akkor kell ezzel törődni, ha mondjuk egy kocsit veszel, vagy házat. Akkor meg úgy kell csinálni, hogy eleve számold rá azt a 16%-ot és annyit gyújts össze. Nem nagy cucc kitermelni, akárhova berakod legrosszabb esetben is 1 hónap alatt megvan. Persze ott a kockázat, hogy lelép a pénzeddel a HYIP.

Ha az EU-n belül nyitsz egy bankszámlát, arról kaphat információt a NAV (volt APEH), ilyen esetben fogalmam sincs, hogy mi van.

Az AlerPay Prepaid carddal az a baj, amit már egy előttem szóló is elmondott, hogy ha itthon használod pénz felvételre. Bekerül egy adatbázisba, és lenyomozhatóvá válik minden tranzakciód. Ha nagy összegeket is veszel fel vele, akkor gyanús lesz. Kis összegeknél jó. Tehát mondjuk a napi bevásárlást erről intézni jó lehet, de semmi több.

Szerintem az egyetlen járható út, ha az EU-n kívül nyitsz egy bankszámlát, olyan országban, ahol jobb az adórendszer, és erős, stabil a gazdaság. Értem ezalatt Svájcot és Lichtensteint. Lehet interneten keresztül is már bankszámlát nyitni náluk úgy, hogy nem kell személyesen megjelenni egyáltalán. Teszem hozzá, ez teljesen legális!!!!! Ha kint tartod a pénzed, Magyarországon NEM kell adózni! Az a baj, hogy ezekről még nem sok mindent tudok.

Ha valakinek van ilyen számlája, vagy ismer olyat, akinek van, vagy tud ezekről bármit, nagyon szívesen fogadnám az információkat róla. Meg gondolom mindenki.

Bocs a hosszú bejegyzésért!
Az instabil helyzetük miatt jelenleg nem ajánlom a HYIP oldalakba való befektetést.
convert69
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 62
Csatlakozott: 2011.07.04. 20:31
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: convert69 »

sztellina írta:
Én is ebben bíztam, hogy a bankban lekötött pénzem után sem adózok, de kockáztatni sem akarok, én meg ezekhez tök hülye vagyok.


Rossz hírem van. A bankban lekötött pénz után is kell adózni. Kamatadó a neve. És NEM TUDOD eltitkolni.

A kamatadót egy összegben, névtelenül utalja át a bank az államnak, tehát nem ügyfelenként. A bankbetétek szigorúan titkosak, csak hatóság kérhet felvilágosítást kizárólag indokolt esetben.
sleepingevil
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 356
Csatlakozott: 2011.07.18. 09:26
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: sleepingevil »

convert69 írta:sztellina írta:
Én is ebben bíztam, hogy a bankban lekötött pénzem után sem adózok, de kockáztatni sem akarok, én meg ezekhez tök hülye vagyok.


Rossz hírem van. A bankban lekötött pénz után is kell adózni. Kamatadó a neve. És NEM TUDOD eltitkolni.

A kamatadót egy összegben, névtelenül utalja át a bank az államnak, tehát nem ügyfelenként. A bankbetétek szigorúan titkosak, csak hatóság kérhet felvilágosítást kizárólag indokolt esetben.
Ez jó hír, de mivan akkor, ha lejár a lekötés, és felveszed a pénzed? Akkor kell adózni? Meg ugye ok, hogy lekötöd a pénzt, de mivel a számládra átutalod, ott látszik a plusz. Szóval ott is cseszegethetnek.
Szerintem ha magyar számlára utalod a pénzt, akkor már nem szabad szarozni, ki kell fizetni a 16%-ot.
Az előző hozzászólásomra várom továbbra is s választ!
Az instabil helyzetük miatt jelenleg nem ajánlom a HYIP oldalakba való befektetést.
convert69
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 62
Csatlakozott: 2011.07.04. 20:31
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: convert69 »

A bank nem foglalkozik vele, ha egyéb ügyed lenne, hivatalból rálátása lehetne a hatóságnak. Gondolom lakossági számlára kéred nem pedig vállalkozóira. Pár dollárral/forinttal szerintem nem kell foglalkozni, de ha milliós tételről van szó, akkor azért érdemes kifizetni a 16%-ot.
pocsrik
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2010.10.29. 17:17
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: pocsrik »

Sziasztok!
nem szeretnék elbizonyítani senkit de olvassátok el gyorshozamon a kommenteket az adózás kérdésével kapcsolatban
http://www.gyorshozam.com/adozasi-kerdesek/
itt azt írják hogy a HYIP-ből szerzett jövedelem illegális tehát büntetendő!
sweeney todd
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1311
Csatlakozott: 2011.07.04. 14:09
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: sweeney todd »

ez hülyeség!

amúgy meg naná, hogy adózok, ha itthon nyoma van, akkor persze, ha meg külföldön tárolod, akkor hogy költesz belőle?
sleepingevil
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 356
Csatlakozott: 2011.07.18. 09:26
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: sleepingevil »

sweeney todd írta:ez hülyeség!

amúgy meg naná, hogy adózok, ha itthon nyoma van, akkor persze, ha meg külföldön tárolod, akkor hogy költesz belőle?
Az hogy illegális az hülyeség. Másrészt honnan tudják, hogy HYIP oldalról van a pénzem, amikor AlertPay-ről utalom ki magamnak?

Amúgy netről szinte bármit meg lehet rendelni. Meg én mondjuk közel lakom a határhoz, simán ki is mászkálnék venni nagyobb értékű dolgokat (külföldi bankszámlával). De amúgy belefér a 16% is, csak ha nem muszáj, akkor minek fizessem ki?

Úgy látom kényes ez a téma, mert a svájci és lichtensteini számlákról senki, semmit nem írt. Vagy túl hosszú volt amit írtam? El sem olvastátok?
Az instabil helyzetük miatt jelenleg nem ajánlom a HYIP oldalakba való befektetést.
Avatar
Karbula58
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 810
Csatlakozott: 2011.06.20. 18:29
Tartózkodási hely: Fejér megye
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: Karbula58 »

pocsrik írta:Sziasztok!
nem szeretnék elbizonyítani senkit de olvassátok el gyorshozamon a kommenteket az adózás kérdésével kapcsolatban
http://www.gyorshozam.com/adozasi-kerdesek/
itt azt írják hogy a HYIP-ből szerzett jövedelem illegális tehát büntetendő!

BAROMSÁG, amit írnak. Mitől lenne illegális? Nem tartozik a tiltott pénzpiaci tevékenységek körébe, oda ugyanis az uzsorakamatra kirakott pénz tartozik.
Avatar
Karbula58
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 810
Csatlakozott: 2011.06.20. 18:29
Tartózkodási hely: Fejér megye
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: Karbula58 »

sweeney todd írta:ez hülyeség!

amúgy meg naná, hogy adózok, ha itthon nyoma van, akkor persze, ha meg külföldön tárolod, akkor hogy költesz belőle?
Mondjuk minden hónapban beülsz az autódba, kimész Bécsbe egy kávéra, és ott kiveszel a számládról egy nagyobb összeget.
De egyszerűbb itthon leadózni. Akkor senki nem tud beléd kötni az új autód-házad-stb miatt
Avatar
jennys
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 237
Csatlakozott: 2010.07.12. 20:27
Tartózkodási hely: Balaton-part,Somogy megye
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: jennys »

Az alertpay saját credit cardját meg fogják változtatni,nekem van tavaly vettem meg,évi 20 dolcsi a díja,kaptam tőlük egy emailt,hogy 17-e után ne utaljak rá pénzt,hanem várjam meg az új kártyát,szerencsére nem az én költségemre,hanem saját költségükre cserélik le az összes kártyát
nálunk nincsen ATM,így én a boltban szoktam vele vásárolni,ott meg csak lehúzzák,és másnapra már a boltos számláján is van a pénz,minden lehúzáskor 1.5$-et vonnak le,
plusz kb.50 centet az átváltásra,mivel itthon forintot húznak e róla,tehát.kb.2 dolcsi a tranzakciók díja
Kép
maradona1
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 91
Csatlakozott: 2011.07.19. 15:40

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: maradona1 »

sleepingevil írta:Sziasztok újra!

Visszatérve az adózás / nem adózás dologra. Én úgy tudom, hogy ha visszautaltatod a pénzed egy Magyarországi számlára, akkor adóköteles. Kis összegnél nem kell vele foglalkozni, mert nem fognak 1-2 százezer forint miatt vagyonosodási eljárást indítani, és simán ráfoghatod, hogy kaptad. Akkor kell ezzel törődni, ha mondjuk egy kocsit veszel, vagy házat. Akkor meg úgy kell csinálni, hogy eleve számold rá azt a 16%-ot és annyit gyújts össze. Nem nagy cucc kitermelni, akárhova berakod legrosszabb esetben is 1 hónap alatt megvan. Persze ott a kockázat, hogy lelép a pénzeddel a HYIP.

Ha az EU-n belül nyitsz egy bankszámlát, arról kaphat információt a NAV (volt APEH), ilyen esetben fogalmam sincs, hogy mi van.

Az AlerPay Prepaid carddal az a baj, amit már egy előttem szóló is elmondott, hogy ha itthon használod pénz felvételre. Bekerül egy adatbázisba, és lenyomozhatóvá válik minden tranzakciód. Ha nagy összegeket is veszel fel vele, akkor gyanús lesz. Kis összegeknél jó. Tehát mondjuk a napi bevásárlást erről intézni jó lehet, de semmi több.

Szerintem az egyetlen járható út, ha az EU-n kívül nyitsz egy bankszámlát, olyan országban, ahol jobb az adórendszer, és erős, stabil a gazdaság. Értem ezalatt Svájcot és Lichtensteint. Lehet interneten keresztül is már bankszámlát nyitni náluk úgy, hogy nem kell személyesen megjelenni egyáltalán. Teszem hozzá, ez teljesen legális!!!!! Ha kint tartod a pénzed, Magyarországon NEM kell adózni! Az a baj, hogy ezekről még nem sok mindent tudok.

Ha valakinek van ilyen számlája, vagy ismer olyat, akinek van, vagy tud ezekről bármit, nagyon szívesen fogadnám az információkat róla. Meg gondolom mindenki.

Bocs a hosszú bejegyzésért!

Itt a megoldás:) svájci számlát kell nyitni a neten is lehet sima pár napos buli,reményeim szerint pár hónap és sor kerülhet rá:)
Lili
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1102
Csatlakozott: 2011.07.18. 10:43
Tartózkodási hely: Szolnok
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: Lili »

Beszéljünk számokban, ha valaki mondjuk ebből él, mert pl. nem talál munkát stb. ha teszem fel havi százezer forintot összehoz egyik-másik HYIP oldalról, akkor mit tegyen? Az sem autó, sem ház nagyságrendi összege, nincs nyoma, mert feléli...Ezért fognak meghurcolni? Hogy ne halljunk éhen és a számláinkat kifizessük?
maradona1
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 91
Csatlakozott: 2011.07.19. 15:40

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: maradona1 »

Lili írta:Beszéljünk számokban, ha valaki mondjuk ebből él, mert pl. nem talál munkát stb. ha teszem fel havi százezer forintot összehoz egyik-másik HYIP oldalról, akkor mit tegyen? Az sem autó, sem ház nagyságrendi összege, nincs nyoma, mert feléli...Ezért fognak meghurcolni? Hogy ne halljunk éhen és a számláinkat kifizessük?

gYEREKEK egyett értsetek meg a kutyát sem érdekli mi van velünk honnét van a pénzünk kis halak vagyunk,csak akkor van gáz ha vagyonosodási vizsgálatot inditanak ellenük arra meg kb 1% sansz ha van,de akkor is sok megoldás van pl van félretéve zsákba nyertes tippmixszelvény,stb stb aki akar adózon aki meg nem az külföldön bonyolírsa le a bulit ennyi:)
Lili
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1102
Csatlakozott: 2011.07.18. 10:43
Tartózkodási hely: Szolnok
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: Lili »

Egy kis olvasnivaló a svájci bankszámlanyitás előnyeiről, érdemes elolvasni!!!

"Fontos megemlíteni, hogy Svájcban az adóelkerülés nem számít büntetendőnek, így aki az adott jogi keretek között, legálisan kerüli el a magas adóterheket, teljes védelmet élvez!"

http://www.kulfoldibankszamla.info/eu-s ... bankszamla
maradona1
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 91
Csatlakozott: 2011.07.19. 15:40

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: maradona1 »

Lili írta:Egy kis olvasnivaló a svájci bankszámlanyitás előnyeiről, érdemes elolvasni!!!

"Fontos megemlíteni, hogy Svájcban az adóelkerülés nem számít büntetendőnek, így aki az adott jogi keretek között, legálisan kerüli el a magas adóterheket, teljes védelmet élvez!"

http://www.kulfoldibankszamla.info/eu-s ... bankszamla

Így van sajna az osztrákok kiszolgáltatják simám a NAV-nak most már az adatokat,míg Svájcban csak akkor ha felmerül a gyanuja a büncselekménynek,de itt ugye errős szó sincs:)
Lili
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1102
Csatlakozott: 2011.07.18. 10:43
Tartózkodási hely: Szolnok
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: Lili »

"Magtakarítássok elhelyezése Svájcban

A svájci bankok úgy jellemzik megtakarítások elhelyezésére kialakított szolgáltatásaikat, hogy a legteljesebb titokvédelmet, valamint biztonságot és adómentességet biztosítanak. További előnyként sorolják, hogy svájci bankszámláról általában bármilyen devizában felvehető a kamat, igényelhet a számlatulajdonos hitelkártyát és a bankolás on-line történik.
A svájci bankszámla megnyitása és vezetése természetesen ugyanolyan körültekintést igényel, mintha Magyarországon vagy bármely EU-tagállamban akarjuk bankban elhelyezni a pénzünket.
Svájcban is érvényes, hogy bankonként változó feltételeket határoznak meg, de a legalapvetőbb követelményekben nincsen eltérés - ez következik a megtakarításokat érintő banki szolgáltatások természetéből.

Bankszámlatípusok

A bankszámláknak a svájci bankokban is sokféle típusa ismert, attól függően, hogy mely ügyfélcsoport (pl. fiatalok, orvosok, nyugdíjasok stb.) számára kínálják. Az eltérések abból adódnak, hogy milyen szolgáltatásokat és mekkora ellenértékért nyújtanak az adott bankszámlához.
A bankszámlanyitás és -vezetés körében gyakran ajánlanak számlatípusokat, általában a következő csoportosításban:

- klasszikus svájci bankszámla - bizonyos mértékig egyénre szabott szolgáltatások, alacsony minimumegyenleg-követelménnyel,

- személyes bankszámla - jól használható bankszámla, internet-hozzáféréssel,

- privát bankszámla - befektetések és hosszú távú megtakarítások kezeléséhez,

- prémium bankszámla - nagy hagyományokkal rendelkező svájci bankban vezetett számla, amely hosszú távú befektetések kezeléséhez ajánlott, internet-hozzáféréssel,

- számmal azonosított bankszámla tulajdonosának kilétét csak a számlavezető bank ismeri, kifelé, harmadik személyek felé csak a szám azonosítja. Ezt a számlatípust a korábban anonim bankszámláknak nevezett számlák helyett vezették be, mivel ma már svájci bankok sem nyithatnak anonim számlát. A minimumegyenleg-követelmény magyar szemlélettel viszonylag magas, általában legalább 100 000 CHF.

A svájci megtakarítások biztonsága

Állami garancia nincsen Svájcban a bankban elhelyezett betétekre, megtakarításokra. Kivételt képez a svájci postabank, amelyben elhelyezett minden betétre a svájci kormány vállal garanciát.
Az állami biztosíték hiánya ellenére biztonságosnak minősül az elhelyezés, két okból. Egyrészt a svájci bankok megállapodást kötöttek arról, hogy a betétesek számára kártalanítást nyújtanak 30 000 SFR összegig, ha a bank csődbe megy.
További biztosítékként hivatkoznak arra az üzleti megfontolásra, hogy a svájci bankoknak van a világon a legjobb mérlegük. A bankokra vonatkozó nagyon szigorú szabályokat a svájci szövetségi bankbizottság alakítja ki és következetesen ellenőrzi.

Bankszámlanyitással és -vezetéssel kapcsolatos alapvető követelmények

A bankszámlanyitás módjai

A bankszámla megnyitása általában személyesen történhet. 18 éves kor alatt nem rezidens számára nem lehet bankszámlát nyitni, ezt a svájci törvények nem teszik lehetővé.
Ha valamely svájci banknak külföldön is van fiókja, leánybankja stb., nyitható bankszámla Svájcban. A svájci székhelyű bankra ugyanis a svájci törvények vonatkoznak a tőkemegfelelés, bankbiztonság, a titokvédelem stb. szempontjából is, míg a külföldi leánybankok a "helyi" jogszabályi előírásokat kötelesek betartani.
Több bank ajánlja bankszámlamegnyitási szolgáltatását levélbeli megkereséssel. Ebben az esetben a megnyitáshoz szükséges dokumentumok hiteles másolatát kell elküldeni.
Bankszámla nyitására adható megbízás feltételeit azzal a személlyel vagy szervezettel kell tisztázni, akit, illetve amelyet igénybe kívánunk venni. A szükséges dokumentumokat természetesen ebben az esetben is hiteles másolatban rendelkezésre kell bocsátani.

A bankszámla devizaneme

Bankszámla svájci frankban vagy bármely más valutában is nyitható."

Egy nagy gond van, csak személyesen nyitható. :( Talán, ha jól értelmezem megbízással is...
Bocsi, a regényért, csak ha valakit érdekel, gondoltam beszúrom.
Lili
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1102
Csatlakozott: 2011.07.18. 10:43
Tartózkodási hely: Szolnok
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: Lili »

jani írta:Tudsz valamilyen telefonszamot nekem megadni 1 svajci bankhoz?
Pici időt kérek még kutakodnom kell...
Lili
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1102
Csatlakozott: 2011.07.18. 10:43
Tartózkodási hely: Szolnok
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: Lili »

Head office:
GE Money Bank AG
Bändliweg 20
8048 Zürich

For general enquiries:
Telefon +41 (0)44 439 81 11
Fax +41 (0)44 439 84 04
Monday to Friday: 8 a.m. to 6 p.m.

Erről az oldalról szedtem le, de itt rengeteg másik bank fenn van:

http://svajcibank.lap.hu/
teso80
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 122
Csatlakozott: 2011.07.13. 22:26
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: teso80 »

hello!Más téma!Vannak kifizetések EA-ban mostanság?mert mindenről beszéltek de erröl nem.Valaki?
Avatar
Admin
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 2001
Csatlakozott: 2010.07.02. 09:50
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: Admin »

Vannak. Minden hétfőn.
Neobux - Alap No.1. pénzgyűjtő PTC oldal
Rotate4all - Alap No.1. pénzgyűjtő PTP oldal
Scarlet-Clicks - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam
GPTPlanet - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam testvéroldala
bodoni
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2011.06.23. 00:33
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: bodoni »

Mit lehet tudni, az EA-nak szándékában áll újra saját kártyát kibocsátani...? Jó lenne, mert egy csomó tapasztalt és olvasott gubanc megoldódna...

/bodoni/

Bocs, az AP-re gondoltam..... :(
Avatar
jennys
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 237
Csatlakozott: 2010.07.12. 20:27
Tartózkodási hely: Balaton-part,Somogy megye
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: jennys »

Igen,az AP most cseréli le a régi kártyáit,én már írtam feljebb,hogy kaptam tőlük emailt,hogy 17-e után már ne indítsak el rá pénzt,hanem várjam meg az új kártyát,már postázták,tavaly 3 és fél hét alatt ért ide,amcsiból,most nem tudom,hogy mennyi időbe telik,lehet,hogy már a jövőhéten itt lesz?ki tudja,sziasztok,Jennys
Avatar
hoparduc
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2146
Csatlakozott: 2010.10.13. 06:38
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: hoparduc »

jennys írta:Igen,az AP most cseréli le a régi kártyáit,én már írtam feljebb,hogy kaptam tőlük emailt,hogy 17-e után már ne indítsak el rá pénzt,hanem várjam meg az új kártyát,már postázták,tavaly 3 és fél hét alatt ért ide,amcsiból,most nem tudom,hogy mennyi időbe telik,lehet,hogy már a jövőhéten itt lesz?ki tudja,sziasztok,Jennys
Szia Jennys.
Akinek eddig nem volt kártyája, az mikor igényelhet, nem tudod?
Kép
teso80
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 122
Csatlakozott: 2011.07.13. 22:26
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: teso80 »

Sziasztok!Javasolnám hogy az Ap-s problémákat az Ap-s topikban beszéljétek meg!Adózás elkerülés pénz után ugy lehet hogy a megjegyzés rovatba mikor elutaljátok a pénzt oda kell irni,h ajándék.Máris nincs adózás!

Köszike!Jani
Avatar
Karbula58
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 810
Csatlakozott: 2011.06.20. 18:29
Tartózkodási hely: Fejér megye
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: Karbula58 »

teso80 írta:Sziasztok!Javasolnám hogy az Ap-s problémákat az Ap-s topikban beszéljétek meg!Adózás elkerülés pénz után ugy lehet hogy a megjegyzés rovatba mikor elutaljátok a pénzt oda kell irni,h ajándék.Máris nincs adózás!

Köszike!Jani
Ez rossz ötlet. Ha ajándékba kapsz egy TV-t, ami (ha jól emlékszem) 150ezer Ft-nál drágább, az után is kell adózni. Minden ajándék után kell bizonyos érték fölött. Arról nem beszélve, hogy az utalás a saját nevedről érkezik. Szerinted nem lesz gyanús? :)

És azért van itt ennyi off hozzászólás, mert ez a leglátogatottabb topic. Mivel úgysincs miről beszélgetni EA-ügyben, ezért merülnek fel egyéb témák.
teso80
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 122
Csatlakozott: 2011.07.13. 22:26
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: teso80 »

Karbula58 írta:
teso80 írta:Sziasztok!Javasolnám hogy az Ap-s problémákat az Ap-s topikban beszéljétek meg!Adózás elkerülés pénz után ugy lehet hogy a megjegyzés rovatba mikor elutaljátok a pénzt oda kell irni,h ajándék.Máris nincs adózás!

Köszike!Jani
Ez rossz ötlet. Ha ajándékba kapsz egy TV-t, ami (ha jól emlékszem) 150ezer Ft-nál drágább, az után is kell adózni. Minden ajándék után kell bizonyos érték fölött. Arról nem beszélve, hogy az utalás a saját nevedről érkezik. Szerinted nem lesz gyanús? :)

És azért van itt ennyi off hozzászólás, mert ez a leglátogatottabb topic. Mivel úgysincs miről beszélgetni EA-ügyben, ezért merülnek fel egyéb témák.

Én is családtagomtól tudom ezt de egy próbát megér.Szerintem.Kaptam én is nagyobb összeget apukámtól ajándékként jött át és nem kellett adóznom.pl.
Avatar
Admin
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 2001
Csatlakozott: 2010.07.02. 09:50
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: Admin »

Sziasztok!

Ha egy témáról a megfelelő topikban beszélgettek, azzal segítettek másoknak, hogy könnyebben megtalálják a választ a kérdéseikre.
Kérlek titeket az Alertpay-el kapcsolatos dolgokról a továbbiakban az Alertpay kategóriában beszélgessetek: Alertpay fórum rész (nyugodtan nyithattok topikokat is).

Köszönöm megértéseteket. :)
Neobux - Alap No.1. pénzgyűjtő PTC oldal
Rotate4all - Alap No.1. pénzgyűjtő PTP oldal
Scarlet-Clicks - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam
GPTPlanet - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam testvéroldala
Lezárt

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Bing [Bot] valamint 8 vendég