Elite Alliance - nem hyip (BEZÁRT TÉMA)

Minden egyéb internetes pénzkeresési módszer.
csaba08
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 535
Csatlakozott: 2011.06.23. 15:36
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: csaba08 »

aranycsepp írta:
sweeney todd írta:
csaba08 írta:
Fehér Dávid vki felvette:D
15 órája · Tetszik

Fehér Dávid de lányos zavaromban letettem
...
oh, my god! ezek felnőtt emberek? :o
mintha Te beszéltél volna már Leonnal...
Honnan tudjátok, hogy ki vette fel a telefont?
Lehet, hogy Igor volt. :)
Kép
Kép
csaba08
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 535
Csatlakozott: 2011.06.23. 15:36
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: csaba08 »

Hoztam ide is egy kis csemegét:

"Hello Everyone,

It's Leon here. This is an urgent & important Update.....
....We run a serious Business here and I am fully aware of my obligations to my Partners, be it Elite Alliance Members or my Associates from Austria, Belgium, United Kingdom and all over the world. I am a man of honour and I always do what I can to stick by my promises.....

With best regards,
Leon Reiter
Elite Group Managing Director
Office Phone: +44-203-355-0081
International: +1-866-974-1777"

Sajnos elég régi , de nagyon pozitív! :)
Kép
Kép
csaba08
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 535
Csatlakozott: 2011.06.23. 15:36
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: csaba08 »

Hali,

Ma megint kaptam levelet az AlertPay-től Elite Alliance ügyben.
De hogy még mindig időt kérnek, ezt nem értem? :?

A levél:

Hello,

Thank you for contacting AlertPay's Resolutions department.

We have received your dispute and have begun our investigation. Due to a number of complaints we have received in reference to this seller and an unusually high volume of disputes, the resolution process is taking longer than expected. Please allow our administrative team some time to resolve this issue. We thank you in advance for your patience.

Rest assured that we will do everything in our power to reach a favorable resolution for your dispute.

Please refrain from opening multiple tickets/disputes in regards to the same issue/seller as such will only result in delays.

Regards,
----------------------------------
Thank you for choosing AlertPay! If you have any additional questions, don't forget to consult our FAQs at https://helpdesk.alertpay.com/

Resolutions Team
http://www.alertpay.com
"My Way to Pay"

Ticket Details
===================
Ticket ID: ZOO-354454
Department: Transaction Dispute
Status: On Hold

És a fordítás:


Helló,

Köszönjük, hogy kapcsolatba AlertPay állásfoglalás osztálya.

Megkaptuk vitát, és megkezdte a vizsgálatot. Miatt számos panasz kaptunk az hivatkozni kell erre az eladó és a szokatlanul nagy mennyiségű viták, a felbontás folyamat tovább tart a vártnál. Kérjük, hogy a közigazgatási csapat egy kis időt, hogy megoldja ezt a problémát. Köszönjük előre is türelmet.

Biztos lehet benne, hogy mindent megtesz a hatalom elérése kedvező felbontást a vitát.

Kérjük, ne nyitó több jegyet / viták tekintetében ugyanazt a problémát / eladó így csak eredményeznek késedelmet.

Üdvözlettel,
----------------------------------
Köszönjük, hogy AlertPay! Ha bármilyen további kérdése van, ne felejtsd el, hogy konzultáljanak a GYIK a https://helpdesk.alertpay.com/

felbontás Team
www.alertpay.com
"My Way to Pay"

jegy részletei
===================
Ticket ID: ZOO-354454
Tanszék: Transaction jogviták
Állapot: Tartsa
Kép
Kép
plussmunka
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 338
Csatlakozott: 2011.05.06. 16:20
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: plussmunka »

Minden EA itteni tagnak kifizetem hamarosan az EA ban szorult pénzét

de csak akkor,
ha ez nem lódítás segítsetek tájékozódni
(Más is kapott ilyet?)
You won £500,000.00 GBP,Contact Mr.Bernard Graham for your winning
details
---------------------------------------------------------
THE GOOGLE UK GIVEAWAY PROMO TEAM © 2011.
Belgrave House, #76 Buckingham Palace Road London SW1W 9TQ.
TEL:+44 703 1949460,+44 703 1931229
Fax: +448704710767, +44 700 597 8372

Dear Googler (Winner),
Be informed that your correspondence has been duly acknowledged. Response has been sent to you as file attachment(Microsoft format) below, please kindly download the file attachment to read full details about our 12th Anniversary/New Year Promo and how to claim your cash prize. Endeavour to fill and return the "Prize Released Order Form" that is also attached (in Microsoft format) to enable this office process your payment as early as possible. The form should reach me as soon as possible in order to avoid delay from this office.

Congratulations to you once again!

Sincerely,
MR. BERNARD W. GRAHAM .
Processing Agent, UNIT12AGT
Verification / Processing Office.
--------------------------------------------------------------------
DEAR GOOGLER (WINNER),

I'm pleased to inform you that your email address has been checked and it falls among our ten
(10) lucky winning email addresses for this year promo draw. On behalf of all team, I'm happy to
inform you that you actually emerged a winner of £500,000.00 GBP (Five hundred thousand
Great British Pounds) under Category (A), which is part of our 12th Anniversary promotional
draws. No purchase of Tickets were required for this draw, all Participants (email addresses)
for this draws were randomly picked from a worldwide range of Gmail users, web searchers
(our Google Search Engine users) and other Google ancillary services through a computer
ballot system and this was how your email was picked. This promo is organized by Google UK
Organization to mark her 12th year of existence in the UK which also aimed to say "Thank
you" to our numerous customers/users of our search engine and other ancillary services who
have in one way or the other made us what we are today.

OPTIONS OF CLAIM (MODALITIES):

1 - Personal prize Pickup:
All winners are required to come down in person to personally pickup their prize at any of our
disbursement locations (cash pickup centers) here in LONDON.
Requirements for personal prize pickup are:
(a) A printed copy of your Winning Notification (the first mail you received from us)
(b) An International Passport or Drivers license
(c) A tax clearance certification.
(d) Birth Certificate or Affidavit of age Declaration
(e) Police report attesting your patriotism and crime free citizen of your Country (Note: You are
only required to present the above documents only when visiting us in person)
NOTE: Claim deadline for this option is exactly 30 working days from the receipt of this mail.

In receipt of these requirements your cash will be made available to you after 24hrs. This
option is basically for winners who can easily visit us in person with the above stated pickup
requirements. Scan copy of your Flight Ticket should be forwarded to us one week before
your flight to UK to enable us assign delegates who would welcome you at the airport
Inability to meet up with this stipulated date either due to none availability of some claims
documents above, none availability of travel documents etc. may result to loss of winnings as
funds will be re-used for other upcoming draws. This option is recommended by the Google
lotto management to clear doubts and unnecessary thinking as regard this Promo. This is because
we have had series of complaints from individuals that people are using our company name for
various forms of indecent acts. Thus, as part of verification/confirmation; our 10 lucky winners
are advised to come and pickup their reward in person from our disbursement centre here in UK.

2- On-line Swift Telegraphic Bank Transfer:
Your £ 500,000.00 GBP which you have won will be transfer to your bank account via swift

12TH ANNIVERSARY PROMOTIONs.

bank transfer. Condition: You shall be responsible for the international transfer commission
what will be charged by our paying Bank since no tickets were sold for the promotion. This
option is basically design for winners who are not resident of UK and winners who cannot visit
our payment office in London.

Kindly fill the FORM below with the required data and send it back immediately either via
email or Fax. To fill in your detail in the form, just double click on the provided space “box” and
fill in your data.









Nem hiszek az ilyenekben de ha mégis érdemes lenne kitölteni azt az 1 lapot
Minek fizetnének ennyit ki
kell az nekik is
sleepingevil
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 356
Csatlakozott: 2011.07.18. 09:26
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: sleepingevil »

Ilyen nincs. Ez átverés.
Az instabil helyzetük miatt jelenleg nem ajánlom a HYIP oldalakba való befektetést.
plussmunka
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 338
Csatlakozott: 2011.05.06. 16:20
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: plussmunka »

sleepingevil írta:Ilyen nincs. Ez átverés.
a google soknál kellen utánnuk érdeklődni
bár érdekelne hogy akarnának átverni??? én nekik egy centet nem fizetnék egy ilyen WIN ajánlatra

Szóval segíthetnétek nyomozni
Kép

rendesen használják a google védjegyet
Megköszönöm aki leinformálja hogy tényleg van
Giveaway Promo Team
Google Promotion Dept ©2011 info@googlewinners.com

stb
Avatar
Karbula58
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 810
Csatlakozott: 2011.06.20. 18:29
Tartózkodási hely: Fejér megye
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: Karbula58 »

plussmunka írta:
sleepingevil írta:Ilyen nincs. Ez átverés.
a google soknál kellen utánnuk érdeklődni
bár érdekelne hogy akarnának átverni??? én nekik egy centet nem fizetnék egy ilyen WIN ajánlatra

Nem szabad az ilyesmit komolyan venni! Én sajnos még emlékszem, hogy kb 20 éve minden héten nyertem egy kocsit. El is küldték a kulcsot hozzá. És mellékeltek egy zsíros csekket is. Annyi kocsikulcsom volt már, hogy nem is fért el a zsebemben. A kicsit idősebb fórumozók biztos emlékeznek erre az átverésre. :)
Minden kornak megvan a saját átverős szisztémája. Most ez megy. Hány ilyen van! Amikor megkapod a levelet, hogy Billy Gates szétosztogatja a vagyonát, vagy töltsd ki az adatlapunkat és nyersz egy izét. Soroljam?
Szerintem dobd ezt a mailt a kukába.
Lorand002
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2011.07.11. 13:52
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: Lorand002 »

En is megkaptam ugyanezt a levelet sok massal egyutt egyszerre vagy 6 ien level jott h nyertem 1/2 millio $-art a masikban pedig h mar 2.5$-t nyertem es meg sorolhatnam.
Kicsitt rosszul esik nezni az embernek a sok nullast de sajnos ez csak egy nagy mese.
sleepingevil
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 356
Csatlakozott: 2011.07.18. 09:26
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: sleepingevil »

Ezen az oldalon kitárgyalnak egy ilyen google nyereményes levelet, szerintem a tiédről van épp szó.

http://www.google.com/support/forum/p/W ... 1153&hl=en

A google amúgy többször is kijelentette, hogy soha nem küldtek e-mail-ben ilyen nyereményeket, és soha nem is fognak. Ha hasonló jellegű nyereményjáték lesz, akkor azt a google oldalán fogod látni nagy betűkkel kiírva. De amúgy olyan sem lesz. :) Nincs rá szükségük, hogy ajándékot osztogassanak, az emberek így is használják a szolgáltatásaikat.

Tehát ha kapsz egy levelet, amiben ilyen hihetetlen dolgot írnak, akkor másold ki a levél tárgyát, vagy mondjuk az első mondatot, másold be a google-ba, és biztos vagyok benne, rá fogsz találni, hogy átverés. De igazából sok időt megspórolsz vele, ha csak egyszerűen törlöd, és nem nézel utána. :)
Az instabil helyzetük miatt jelenleg nem ajánlom a HYIP oldalakba való befektetést.
radeway
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 50
Csatlakozott: 2011.05.19. 14:46
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: radeway »

Ha kérhetném , térjünk vissza a tárgyra. Van a fészbukon egy csóka, aki szentül meg van győződve róla, hogy LEon naponta fizet, és a méltatlankodóknak egyszerre rávágja, hogy "You will see, just wait :D " Ennek vajon mi baja lehet? :D
csaba08
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 535
Csatlakozott: 2011.06.23. 15:36
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: csaba08 »

radeway írta:Ha kérhetném , térjünk vissza a tárgyra. Van a fészbukon egy csóka, aki szentül meg van győződve róla, hogy LEon naponta fizet, és a méltatlankodóknak egyszerre rávágja, hogy "You will see, just wait :D " Ennek vajon mi baja lehet? :D
Olvastam én is, nem érdemes foglalkozni vele.
Lehet meghibbant!?? :no:
Kép
Kép
sweeney todd
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1311
Csatlakozott: 2011.07.04. 14:09
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: sweeney todd »

beleőrült az EA-os szívásba. :)
EA Sports
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2011.06.22. 15:34
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: EA Sports »

Sziasztok,

kedden végre 37.391-el kijött az én pénzem is másfél hónap "türelmes" várakozás után. A nyereségről nagyon ne beszéljünk, mivel, ha AP-ről is vissza akarod venni a cash-t, számold bele, hogy egy hónap alatt több mint 10%-ot vesztett az értékéből a dollár.
Véleményem osztanám meg a kialakult helyzetről, további feldolgozásra.
Leon-ék oldala megy, müxik, ezt mindannyian tudjuk... ha akarna, tudna naponta fizetni, de látjátok már legalább 13.000 beragadt kifizetés van, amivel gazdálkodik, ez sztem min. 800.000 - 1.000.000 $, vesztett ez tuti, de nem magyarázkodnak, próbálkoznak visszahozni, de nem nagyon megy. Az első megtorpanástól követem az eseményeket, előszőr 3.000 kifizetés jött ki, majd 2.000, 1.000, 500, 350, 350 körülbelül. ID30.000-től kezdődött a "vész" Amennyiben növekedne a kifizetések száma, úgy a megrendült bizalom is sztem visszatérne, de így aki értelmes az nem tesz vissza nagyobb összeget. Szóval itt életmentés megy, és sztem csak annyit fizet ki hetente ami befizetés történik a héten...
sweeney todd
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1311
Csatlakozott: 2011.07.04. 14:09
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: sweeney todd »

EA Sports írta: sztem min. 800.000 - 1.000.000 $, vesztett ez tuti,
és mennyit nyer míg forgatja az üresben lévő összegeinket! :bad:
EA Sports
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2011.06.22. 15:34
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: EA Sports »

sweeney todd írta:
EA Sports írta: sztem min. 800.000 - 1.000.000 $, vesztett ez tuti,
és mennyit nyer míg forgatja az üresben lévő összegeinket! :bad:

OTT A PONT :-( ennyiből FOREX-en min. 100.000$-et tisztán a mai devizapiacon csinálsz... Mellette visszaosztod a befizetéseked, s nevetsz a fecebookon, hogy várják az emberek a hétfő-t :-(
csaba08
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 535
Csatlakozott: 2011.06.23. 15:36
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: csaba08 »

EA Sports írta:Szóval itt életmentés megy, és sztem csak annyit fizet ki hetente ami befizetés történik a héten...

Sziasztok,

Igen, ez erősen lehetséges.
És ha azt mondjátok, hogy de ott vannak a visszaforgatott összegek... Ki tudja valóban van-e mögöttük pénz is???
Mert egy jl megírt számítástechnikai program, ami számokkal számol, az még nem garancia arra, hogy valóban pénz is van mögötte vagy bármilyen befektetés!!!

Persze, mi azt látjuk, hogy a program könyvel, a pénzünk ELVILEG egyre több lesz, míg a kifizetések és a regisztráltak száma egyre kevesebb!!!
És ha elfogynak az új befektetők, akkor leállnak majd a kifizetések is.

De ami pozitív, hogy az AlertPay még NEM zárolta az Elite Alliance számláját, pedig most bizonyára komoly vizsgálatokat folytatnak...
Ez talán azt is takarhatja, hogy valóban NEM Hyip és NEM átverés akarna lenni az Elite.

Meglátjuk...

Csaba
Kép
Kép
szabol
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 315
Csatlakozott: 2011.02.20. 10:50

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: szabol »

EA Sports írta:
sweeney todd írta:
EA Sports írta: sztem min. 800.000 - 1.000.000 $, vesztett ez tuti,
és mennyit nyer míg forgatja az üresben lévő összegeinket! :bad:

OTT A PONT :-( ennyiből FOREX-en min. 100.000$-et tisztán a mai devizapiacon csinálsz... Mellette visszaosztod a befizetéseked, s nevetsz a fecebookon, hogy várják az emberek a hétfő-t :-(

jaja körülbelül
http://thesuperinvest.com/ Legfrissebb pénzkeresési módok.
radeway
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 50
Csatlakozott: 2011.05.19. 14:46
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: radeway »

De hát ha most "regenerálódik" a cég akkor pont hogy mindig többet és többet kellene kifizetnie nem pedig egyre kevesebbet... Egy szaros ábdétbe meg igazán nem halna bele, csak hogy : Na hülyék, még egy hetet várjatok, aztán helyreáll minden... Még ha annyit irna csak, hogy na hülyék... nekem már azis elég lenne :D
Briar_HU
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2011.07.08. 20:51
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: Briar_HU »

Szép jó estét!

Szeretném megtudni, mi alapján számoljátok a heti kifizetések számát? Azt értem, hogy a tranzakciós ID számok sorrendje az alapelv, de honnan tudjátok, hogy a kifizetést mely ID-vel kezdték adott napon és melyikkel fejezték be?

Köszönöm, üdvözlettel,

Briar
plussmunka
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 338
Csatlakozott: 2011.05.06. 16:20
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: plussmunka »

szóval ha senki se tenne be kintről pénzt
akkor azon a soron következő kifizetésen nem lenne zsozso senkinek...

a duppla kifizzel nem hiszem hogy 1 hétvégén amikor volt ez
ennyit el lehessen bukni

na nehogy már pont azokon a napokon csúcs lóvékat vettek ki sokan......
emlékszek 1 nappal korábban kikértre nem volt duppla és a balhé után
se írtatok hogy duppla lett volna
tehát nekem úgy rémlik ez egy pénteki vagy szombati nap lehetett kb

a pénzkezelés szakértője még ezen kívül is bukott volna valahol?
pont akkor na ne ennyi izé egyszerre
kicsi az esély
többféle pénzügyileg negatív balhé azonos időben

jövő hétre mennyi ID t tippeltek
S milyen titokzatosság van
igazából nem tudunk semmi biztosat

lehet pereskedik valahol nem jött vissza a pénz

ja még arra lennék kíváncsi
Leon járja még a világot a kivetítős szettjével hogy előadást tartson ?
nos ki látta mostanság ?
csaba08
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 535
Csatlakozott: 2011.06.23. 15:36
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: csaba08 »

jani írta: Hali,nekem annak rendje modja szerint másnapra kijott a cash-balanceba a pénzem.Kikertem,száma:50739.
Azért valami még muxik :good:
Szerintetek ez mikor erkezik + az alertra?
Leonka lapul,mint sz@r a fuben.Tenyleg jelezhetne,hogy ti hulyék :D

Szia Jani,

Ha van egy kis felesleges pénzed, told be az Opulentiába!
Még 1 napig köthető az akciós csomag 7 nap 125%!
Reisztrációs link az aláírásban!

Csabi
Kép
Kép
Avatar
jennys
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 237
Csatlakozott: 2010.07.12. 20:27
Tartózkodási hely: Balaton-part,Somogy megye
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: jennys »

Sziasztok
tegnap járt le nekem is a bent lévőm,ma rendesen ott volt a Cash-ben,email persze továbbra sem jött,jön róla,én is visszaraktam 2 hétre most csak,hátha valami alakul,ahogyan olvasgatom,már simán legalább 6 hét a várakozás,ugye?bye,Jennys
Avatar
Karbula58
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 810
Csatlakozott: 2011.06.20. 18:29
Tartózkodási hely: Fejér megye
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: Karbula58 »

jennys írta:Sziasztok
tegnap járt le nekem is a bent lévőm,ma rendesen ott volt a Cash-ben,email persze továbbra sem jött,jön róla,én is visszaraktam 2 hétre most csak,hátha valami alakul,ahogyan olvasgatom,már simán legalább 6 hét a várakozás,ugye?bye,Jennys

Lesz az még több is :(
Avatar
jennys
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 237
Csatlakozott: 2010.07.12. 20:27
Tartózkodási hely: Balaton-part,Somogy megye
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: jennys »

Lesz az még több is :(
gondoltam,hogy ennyinél tarthatunk most,én július 4-én kaptam utoljára kifizut,aztán,amik még bent voltak azokat egyben visszaraktam egy hónapra,ez most járt le,tegnap,
és most is visszaraktam még 2 hétre,aztán majd csak lesz vele valami,nem igaz?bye,Jennys
Avatar
Karbula58
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 810
Csatlakozott: 2011.06.20. 18:29
Tartózkodási hely: Fejér megye
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: Karbula58 »

jennys írta:
Lesz az még több is :(
gondoltam,hogy ennyinél tarthatunk most,én július 4-én kaptam utoljára kifizut,aztán,amik még bent voltak azokat egyben visszaraktam egy hónapra,ez most járt le,tegnap,
és most is visszaraktam még 2 hétre,aztán majd csak lesz vele valami,nem igaz?bye,Jennys

Hát igen. Sajnos mást nem lehet csinálni, mint visszapakolni és várni a jobb időket.
sleepingevil
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 356
Csatlakozott: 2011.07.18. 09:26
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: sleepingevil »

Ma járt le 270 dollárom... visszatettem 1 hétre. Most pörgetni fogom az egyhetes ciklusokat, aztán ha megjavul már vehetem is ki. :) Ha nem, akkor heti egyszer még láthattam a pénzem. :D
Az instabil helyzetük miatt jelenleg nem ajánlom a HYIP oldalakba való befektetést.
bariba9
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 48
Csatlakozott: 2011.07.26. 18:10
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: bariba9 »

Szia!Hogyan lehet visszaforgatni,az oldal melyik menüpontjában kell?köszi .
Bariba9
sleepingevil
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 356
Csatlakozott: 2011.07.18. 09:26
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: sleepingevil »

Jaj ezt már annyian leírták...

Request Withdrawal Aztán a kifizetésnél nem az AlertPay-t választod, hanem azt, hogy Back To Wallet.

Utána meg az Investment Contract-nál tudod újra visszafektetni a pénzt.
Az instabil helyzetük miatt jelenleg nem ajánlom a HYIP oldalakba való befektetést.
csaba08
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 535
Csatlakozott: 2011.06.23. 15:36
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: csaba08 »

bariba9 írta:Szia!Hogyan lehet visszaforgatni,az oldal melyik menüpontjában kell?köszi .
Bariba9
Visszaforgatás:

Cashout=> alertpay helyett a legördülő menü legalját választod a Back to Wallet-et.
Ekkor bekerül a pénzed a Fund e-Wallet-ba és onnan lekötöd újra!

Csaba
Kép
Kép
csaba08
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 535
Csatlakozott: 2011.06.23. 15:36
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: csaba08 »

Azért Leon-nak szólhatna valaki, hogy ma kéne az a 67$ nekem az Opulentiába :D , úgy hogy jó lenne, ha elkezdené az utalásokat....
De ha gondolja Ő is beregisztrálhat hozzám:

Opulentia: https://www.opulentia.ch/?ref=csaba08 :lol:
Kép
Kép
Lezárt

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 15 vendég