Elite Alliance - nem hyip (BEZÁRT TÉMA)

Minden egyéb internetes pénzkeresési módszer.
Lezárt
zotyo1893
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2011.04.22. 13:03
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: zotyo1893 »

plussmunka írta:Ha már így írjátok mi a módja hogy éljünk a visszafizetési garanciával alertpay nál hogy kell jelezni ?
REmélem nem lesz szükségem soha

Ezen a fórumon megtalálhatod a válaszod a kérdésedre!! http://internetmunka.ucoz.hu
Nagyon jó oldal folyamatos és naprakész információk olvashatóak!!!
Figyelmébe ajánlom mindenkinek!!!
Avatar
hoparduc
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2146
Csatlakozott: 2010.10.13. 06:38
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: hoparduc »

plussmunka írta:Ha már így írjátok mi a módja hogy éljünk a visszafizetési garanciával alertpay nál hogy kell jelezni ?
REmélem nem lesz szükségem soha
Plussmunka:

Ezen a fórumon is le van írva az AP visszaigénylés:

http://ptc-ajanlatok.hu/forum/viewtopic.php?f=26&t=883
Kép
Avatar
Eliz76
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 84
Csatlakozott: 2010.07.02. 21:22
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: Eliz76 »

Megjött a 3. kifizetésem 24 órán belül :)

Date: 5/23/2011 6:56:52 PM
Reference Number:
Transaction type: Transfer Received From
Name/Email: Leon Reiter
leon@elitealliance.net
Current Status: Completed
Amount: $18.75 USD
Purchase Type: Service
Shipping Details: Not Provided
Details (optional): Withdrawal ID #20260
szabol
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 315
Csatlakozott: 2011.02.20. 10:50

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: szabol »

öröm látni hogy szépen fizet :)
http://thesuperinvest.com/ Legfrissebb pénzkeresési módok.
Vicsu
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2011.05.24. 18:29
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: Vicsu »

Sziasztok! Nagyon megkönnyebbülést jelentene, ha valaki tudna segíteni!

Ma véletlenül rossz módszerrel utaltam a Liberty Reserve számlámról pénzt az Elite Alliance-ra. Az a gond, hogy TRANSFER-rel oldottam meg, illetve siettem el, és nem tudom, hogy így buktam-e a pénzt :-/ Tudom, a Fund E-Wallet-et kellett volna használjam, de valahogy kiment a fejemből, az én hibám.

TRANSFER-rel viszont ugyan arra a számlaszámra utaltam vissza a pénzt, amiről tegnap érkezett, vagyis meglehet, hogy az Elite Alliance központi Liberty Reserve számlájára :-/ így nyílván gőzük sem lesz, hogy az honnan származik.

Készítettem Print Screen-t is az átutalásról, de igazán nem tudom, hogy tudnék a pénzem nyomába eredni.

Valaki tudna segíteni?


Üdv
Vilmos
szabol
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 315
Csatlakozott: 2011.02.20. 10:50

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: szabol »

írj nekik levelet erről és hogy utalják vissza vagy tegyék a számládra az oldalon
http://thesuperinvest.com/ Legfrissebb pénzkeresési módok.
Vicsu
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2011.05.24. 18:29
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: Vicsu »

Értem, de ott az online support azt mondja, hogy az átutalás visszavonhatatlan, és nem adnak meg semmilyen email címet, hogy hiteles print screen-t tudjak küldeni az egészről, vagy bármi. :(

Valakinek egyéb ötlet? Esetleg valaki, aki járt már hasonló képpen?
Avatar
hoparduc
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2146
Csatlakozott: 2010.10.13. 06:38
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: hoparduc »

Szia Vicsu!

Gondolom kaptál a Liberty-től visszaigazoló mailt a pénz befizetéséről.
Én azt csinálnám a helyedben, hogy ezt a visszaigazoló mailt továbbítanám egy kisérő szöveggel a leon@elitealliance.net címére. Én nem szoktam Liberty-ről utalni, de gondolom ugyanúgy van valamilyen tranzakciós szám, mint az AP-nál, ami alapján vissza tudják Neked keresni a befizetést.
Kép
Vicsu
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2011.05.24. 18:29
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: Vicsu »

Sajnos ez nem az első befizetésem. Már régebb raktam fel pénzt, megfordult, majd kamatostól a LR számlámra érkezett. Egy részét kivettem és a többit próbáltam visszaforgatni, de így sikerült... Köszönöm az ötletet, de a pénzt befizetéséről nincs érkezett levelem :-/ Franc az egészbe!
Vicsu
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2011.05.24. 18:29
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: Vicsu »

Tudtok olyan címet, vagy bármit, amin keresztül el lehet érni valamelyik Elit Alliance-os főembert? Amit rendszeresen néznek is, és akár válaszolnak...
euphoric84
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2011.05.10. 14:11
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: euphoric84 »

Szerintem felejtős az egész hamár az online support-on keresztül így reagáltak... ami mondjuk érthető is! Van ezeknek elég bajuk, minthogy azt lessék a tizen akárhányezer emberből, hogy kinek milyen hülye problémáji vannak nap mint nap... másodlagos jelszó felejtése, stb. Az oldalnak/rendszernek vagy egy működés elve, menete, stb., ami elég egyértelmű és ráadásul még le is van írva a főoldalon! Ha valaki ezt nem érti meg..... Amúgy válaszolnak mindenre, és az hogy nem adnak meg semilyen egyéb címet ez szintén érthető... biztonsági okokból is akár.

Veheted úgy, hogy jótékonyan támogattad az EA-t! Ez is ritka a mai világban! Egyértelműen a belső EA-os profilodból fizetsz be a számládra, nem csak úgy utalsz egyet, ilyen sehol sincs... ennyi erővel nekem is küldhetted volna! Ki sem kellett volna kérned csak annyit, amennyit ki szerettél volna venni, a többi ment volna vissza a Cash balance-ból az E-Wallet-be...

Legalább sok pízrül van szó?
Vicsu
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2011.05.24. 18:29
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: Vicsu »

viszonylag... 500 dodó

Kicsit nem kezeled félvállról ezt a dolgot? :) Má' ne haragudj...
A legutolsó 10 dollárért is felelnek, amit miattuk forgatok, és itt nem egy netes átverésről vagy lehúzásról van szó, hanem egy apró emberi tévedésről, és 500 dollár bárhol a világon pénz....

Én reménykedem, hogy nem hasonlóan félvállról kezelik az ügyeiket a kuncsaftjaikkal :)
Vicsu
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2011.05.24. 18:29
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: Vicsu »

Az online support pedig a Liberty Reserve részéről volt. Egyelőre az Elite Alliance semmire sem válaszolt, amin nem is csodálkozok, hiszen sok a kuncsaft... De ha ilyen a hozzáállásuk, akkor hosszútávra semmilyen képpen ne tervezzenek, ne adjanak semmilyen support lehetőséget, és hadd ne soroljam...
plussmunka
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 338
Csatlakozott: 2011.05.06. 16:20
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: plussmunka »

Kép

nejem első 1 hetese megkönnyebbült én hiába nyugtattam
szombatra várja na nem a gyereket hanem a 2. eresztését :-)
bevittem a bizniszbe
zotyo1893
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2011.04.22. 13:03
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: zotyo1893 »

plussmunka írta:Kép

nejem első 1 hetese megkönnyebbült én hiába nyugtattam
szombatra várja na nem a gyereket hanem a 2. eresztését :-)
bevittem a bizniszbe
Gratulálok hozzá!! én keddre várom a kifizetésemet!!
euphoric84
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2011.05.10. 14:11
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: euphoric84 »

euphoric84 írta:A legutolsó 10 dollárért is felelnek, amit miattuk forgatok, és itt nem egy netes átverésről vagy lehúzásról van szó, hanem egy apró emberi tévedésről, és 500 dollár bárhol a világon pénz....
Tévedsz! Semmi olyanért nem felelnek, amit nem szabályosan csináltál!(az oldalon kívül) EZ IS LE VAN ÍRVA!!!

Ma otthagytam a boltban majdnem 3000HUF-ot, pedig alig vettem ezt-azt... ezért is Ők felelnek? Érted már? :shock:

Ha a Fund E-Wallet-ből utaltad volna és nem ment volna át a pénz, akkor ok, vagy esetleg fordítva....
Vicsu
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2011.05.24. 18:29
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: Vicsu »

Elküldtem support-ra és leon-nak is az emailt, amiben közlöm a pontos dátumot, az átutalás számát, az én számlaszámomat és az övékét is, plusz csatoltam egy print screen-t is az átutalásról. Ezek alapján már csak rajtuk múlik, hogy mennyire figyelnek az emailekre és hajlandóak-e korrektül kezelni a dolgot. Nem véletlenszerüen üttem be egy számot, majd őket kérem szépen, hogy ezt maguknak rójják fel, legyenek szivesek :)

Az átutalás adataiból mindent tudnak (ha akarnak) intézni. A valutaváltó oldalam is ez alapján oldotta meg és azt mondta semmi gond, sajnos Liberty Reserve esetében néha megtörténik, figyeljek oda máskor.
Vicsu
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2011.05.24. 18:29
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: Vicsu »

Én valójában arra lettem volna kíváncsi, hogy valakinek volt-e hasonló problémája, esetleg létezik-e egy, az oldalon nem közzétett email, amit rendszeresebben néznek és a problémám megoldódna egyszerübben.

Az első dolog, amivel számoltam, hogy én rontottam el a dolgot, és valószínüleg a pénz úszik :) ezzel az információval ha többen mondjátok sem igazán megyek semmire...
Technikailag megoldható, csak az EA jóindulatán múlik, hogy mi történik most...
Vicsu
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2011.05.24. 18:29
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: Vicsu »

euphoric84 írta:
euphoric84 írta:A legutolsó 10 dollárért is felelnek, amit miattuk forgatok, és itt nem egy netes átverésről vagy lehúzásról van szó, hanem egy apró emberi tévedésről, és 500 dollár bárhol a világon pénz....
Tévedsz! Semmi olyanért nem felelnek, amit nem szabályosan csináltál!(az oldalon kívül) EZ IS LE VAN ÍRVA!!!

Ma otthagytam a boltban majdnem 3000HUF-ot, pedig alig vettem ezt-azt... ezért is Ők felelnek? Érted már? :shock:

Ha a Fund E-Wallet-ből utaltad volna és nem ment volna át a pénz, akkor ok, vagy esetleg fordítva....

Csak zárójelben: Ha az üzletben nem a kasszánál fizetsz, hanem bedobod az ablakon a pénzed, attól még elfogadják :) legfennebb duzzognak
ineedadollar
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 69
Csatlakozott: 2011.02.25. 11:28
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: ineedadollar »

Vicsu írta:Sziasztok! Nagyon megkönnyebbülést jelentene, ha valaki tudna segíteni!

Ma véletlenül rossz módszerrel utaltam a Liberty Reserve számlámról pénzt az Elite Alliance-ra. Az a gond, hogy TRANSFER-rel oldottam meg, illetve siettem el, és nem tudom, hogy így buktam-e a pénzt :-/ Tudom, a Fund E-Wallet-et kellett volna használjam, de valahogy kiment a fejemből, az én hibám.

TRANSFER-rel viszont ugyan arra a számlaszámra utaltam vissza a pénzt, amiről tegnap érkezett, vagyis meglehet, hogy az Elite Alliance központi Liberty Reserve számlájára :-/ így nyílván gőzük sem lesz, hogy az honnan származik.

Készítettem Print Screen-t is az átutalásról, de igazán nem tudom, hogy tudnék a pénzem nyomába eredni.

Valaki tudna segíteni?


Üdv
Vilmos
Volt hozzád hasonló aki ugyan ezt csinálta..Tudtommal rendeződött a dolog és az EA support segítőkész volt.Facebook-on olvastam pár hete(angolul).Írd majd meg mi lett de szerintem pár nap kell nekik mert a másodlagos jelszavakkal szivatják Őket rendesen..
Vicsu
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2011.05.24. 18:29
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: Vicsu »

Mindenképp...


Addig is küldözgetem help desk-en a support ticket-et és írom az emailt. Ha tudtok más elérhetőséget vagy módszert, kérlek írjátok le!
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Szigorúan a tárgynál maradva új hír az EA-n!

Nos:

Kedves tagok,
Ez éppen egy nagyon rövid hír hogy legyen mindenki tájékoztatva... éppen megcsináltam mindazokat a függőben lévő kifizetési kérelmeket ahol mi el voltunk kissé maradva. Mint néhányatok, amit tegnap észrevettek, SolidTrust Pay Website alig volt hozzáférhető és ráadásul nem voltam képes, hogy bejelentkezzek a számlámra hogy csináljam meg a kifizetéseket. Ugyanakkor, a kifizetések időben megtörténtek minden másik Payment Processorsnek. Úgyhogy nincsenek aggodalmak, mindig ragaszkodunk a szabályzatunkhoz!
És még egy dolog említésre azelőtt visszatérek az üzlethez... csak nos mindenki körültekintő... Bankszámlánkat tegnap délután érvényesítették, nem hétfő reggel ahogy nekünk kezdetben ezentúl elmondták a késedelem a kiadásnál az beszámolónk. A mai nap az első kereskedelmi nap, amikor használjuk az új számlánkat, és ahogy a kereskedő időszaknak vége van, frissíteni fogok mindenki messzibbet azon, hogy hogyan lehet hozzáférni a beszámolónk (üzleti jelentés) egy részéhez. A tartózkodás mint mindig hangolt!
Jó profitjai vannak mindenki!
szabol
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 315
Csatlakozott: 2011.02.20. 10:50

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: szabol »

heló ha barátnőm is regisztrált az EA-ra a saját gépéről a be és kifizetését kezelhetjük az én gépemről? vagy csak a saját gépéről szabad be és kifizetnie?
http://thesuperinvest.com/ Legfrissebb pénzkeresési módok.
euphoric84
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2011.05.10. 14:11
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: euphoric84 »

Bárhonnan csinálhatsz bármit... az egy IP címről való többszörös regisztrálást nem kedvelik..., de akinek olyan nete van, ahol változik az IP... így még az is megoldott..., de szerintem annyira felesleges... sőt, egy családon belül bőven elég egy regisztráció! Hacsak nem akarsz egyszerre több mint 4 és fél milliót befektetni... :P
szabol
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 315
Csatlakozott: 2011.02.20. 10:50

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: szabol »

nem azért csak ő is kezd rákapni a netes pénzkeresésre és azért kérdeztem hogy nem e kitiltanak ha az ő számláját is innen kezeljük ahonnan az enyémet
http://thesuperinvest.com/ Legfrissebb pénzkeresési módok.
ineedadollar
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 69
Csatlakozott: 2011.02.25. 11:28
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: ineedadollar »

Gyerekek!Végre ezen a lapon nincs reklám hsz!Végre csak témázgatunk a klubról..XD ez de jó!REmélem marad és csak aláírásban lesznek linkek..
Tegnaptól kiprobálom a havi lekötést és hamarosan beszálok nagyobbal..Ki használ külföldi bankártyát?Kéne valami olcsó meg kis help hogy tudnék online nyitni egyet mert nem szeretném ha itthon tudnának ezekről a pénzekről..
ineedadollar
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 69
Csatlakozott: 2011.02.25. 11:28
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: ineedadollar »

szabol írta:nem azért csak ő is kezd rákapni a netes pénzkeresésre és azért kérdeztem hogy nem e kitiltanak ha az ő számláját is innen kezeljük ahonnan az enyémet
írj a supportnak.alád regizett(szerintem így parás kicsit 1 ip-ről)?
szabol
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 315
Csatlakozott: 2011.02.20. 10:50

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: szabol »

aha alám regisztrált a saját gépéről
http://thesuperinvest.com/ Legfrissebb pénzkeresési módok.
ineedadollar
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 69
Csatlakozott: 2011.02.25. 11:28
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: ineedadollar »

szerintem így necces a ki és befizetés akkor..írj a supportnak és kérdezd meg!az ok hogy a regi 2 ip-ről van de a ki és befizetés ha 1 gépről oldjátok meg parás nekem kicsit..a saját gépéről nem megoldható a fizetés?
radeway
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 50
Csatlakozott: 2011.05.19. 14:46
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: radeway »

ineedadollar írta:Gyerekek!Végre ezen a lapon nincs reklám hsz!Végre csak témázgatunk a klubról..XD ez de jó!REmélem marad és csak aláírásban lesznek linkek..
Tegnaptól kiprobálom a havi lekötést és hamarosan beszálok nagyobbal..Ki használ külföldi bankártyát?Kéne valami olcsó meg kis help hogy tudnék online nyitni egyet mert nem szeretném ha itthon tudnának ezekről a pénzekről..

Miért nem jó ha tudnak ezekről a pénzekről? Én OTP számlára fogom kikérni a pénzeimet, remélem azért nem kap el mondjuk az adóhatóság:D
Lezárt

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 3 vendég