Elite Alliance - nem hyip (BEZÁRT TÉMA)

Minden egyéb internetes pénzkeresési módszer.
Avatar
patric22
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 308
Csatlakozott: 2011.06.10. 14:25
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: patric22 »

nem akarok senkit semerre terelni,de ez.... :shock: :( :( :cry:

http://www.hyiptools.com/program/elitealliance/
bbcar
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 70
Csatlakozott: 2011.06.01. 17:36
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: bbcar »

Délután folyamán én már megtettem Alertpayen a szükséges intézkedéseket.
Sajnos ez is egy átverős oldal.
Egy nagy csalódás!
Ha sikerül kivennem valahogy a pénzemet akkor többet ide nem. :cry:
epson
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 42
Csatlakozott: 2011.05.08. 11:28
Tartózkodási hely: Nyíregyháza
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: epson »

feerke írta:Itt van még néhány:
http://www.allhyipmonitors.com/details/ ... liance.net
Itt azért még van egy pár monitor ami fizetőnek írja! Nem is értem, de hogy semmi üzenet vagy valami tőlük!

Én még bízom, bár csak a csodában!! :(
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Mivel a monitoroknak sem fizet még jó hogy scam-nek írják! Ha sok alertpay visszaigénylés lesz akkor tuti bedől, vagy kizárja azt aki indított ilyen igénylést! Persze megértem aki már nem vár tovább! Egyébként ha már valaki pluszban van akkor az alert sem segít!
bbcar
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 70
Csatlakozott: 2011.06.01. 17:36
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: bbcar »

patrasz írta:Mivel a monitoroknak sem fizet még jó hogy scam-nek írják! Ha sok alertpay visszaigénylés lesz akkor tuti bedől, vagy kizárja azt aki indított ilyen igénylést! Persze megértem aki már nem vár tovább! Egyébként ha már valaki pluszban van akkor az alert sem segít!
Május 26 óta nem hogy nem fizet nem is válaszol az emailekre és mivel sec.pw hibám van most már szerintem esélyem sincs, max. az alertben bízhatok.
Remélem ők azért tudnak lépni!
Ha kizár az se érdekel ennyire inkorrekt társaság nem érdemli meg, hogy többet befektessek!
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Nem tudom, én még bízok bennük, meglátjuk mi lesz!
eco
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 203
Csatlakozott: 2011.06.18. 09:25
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: eco »

Akkor ezzel nem vagyok egyedül!Jövő héten már okosabbak leszünk!5 napja kért Leon türelmet!Jövő héten szerintem informálni fog minket!
Avatar
hoparduc
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2146
Csatlakozott: 2010.10.13. 06:38
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: hoparduc »

Én is bízom abban, hogy még helyreállnak a dolgok.
Kép
plussmunka
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 338
Csatlakozott: 2011.05.06. 16:20
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: plussmunka »

Ha beigazolódik netán hogy direkt buktára ment az EA
várom azoknak az írását akik még a múlt hét végén nyugtatták a népet nyugi nem fog eltünni
lehet máskor is fogtok tévedni
már akkor érezhető volt hogy az a hétvége mitől volt más a korábbiakhoz a duppla kifiz ellőtt 2 nap pihi volt

duppla kifiz
az alerton eleve volt az EA nak annyi pénze plusszban hogy az AP engedte és nem bírálta felül hogy 24órán belül több embernek a kifizetési kérelemmel ugyanazokat az összegeket tényleg fizetni akarja vagy hibás a kérelme.
Tehát amit az AP nél tartogatott az csak az APseknek okozott volna kellemetlenséget ettől még az Solid Trust LR PM kiválóan fizethetett volna.

Ha Leon és társai még nincs bilincsben jó lenne, ha a szervert még nem kapcsolnák le
és ki tudja a négy társaságnál épp milyen összegek maradtak a számlájukon. Ezeknél viszont jó lenne ha eztán nem engedélseznék nekik a kimentést ha még nem tették meg.

Ha beírjuk a keresőbe Leon R.. hoz egyáltalán képet róla mint üzletember ?

--------------------------------
1. nyiss egy pénzügyi céget kiba@ott messzi országban
2. 8 évig ne csinálj semmit ezzel a céggel ne legyenek ellenségeid károsultjaid
3. majd a 8év után indíts be egy befektetői oldalt és valami alibi tevékenységet igazolj hozzá mint itt INPROFIT és nem HYIP
és reklámozd magas REFdíjjal és hogy a regelés bármikor bezárul ezzel emberek sietnek kivenni a biztos tartalékjukat és betesznek belőle bizonyos részt
és írj hozzá olyat hogy eddíg csak nagyon gazdag emberek fektettek be, mert mi kisbefektetők úgyse tudnánk 1 ilyen embertől megkérdezni hogy tényleg itt ilyen jól muzsikál ez a cég a kifizetés terén
4. és van 8-9 hónap, hogy a csúcson tippli, de addíg duma duma duma nem hoztam el a laptomon korábbi mod betört ahova be se tudott volna főleg he nem is volt korábbi mod stb stb stb

1 emberen függő befektetés ha belefullad a Tiszába vele úszik a pénzünk is nem lesz másik ember aki helyette betudjon lépni és fizessen
Minden szép volt hittünk pedig már így is nehezen hiszünk de ebben mégis hittünk..............

Jelezzétek a garancia ügyeket ki hol tart kinek írt már az AP
Lianar
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2010.08.06. 14:43
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: Lianar »

...nem hyip...na persze. :lol:
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Én anno mikor indítottam a topicot beleírtam meg lehet nézni, hogy vagy elhisszük hogy nem hyip vagy nem! Nyilván minden ilyen cégnél fontos hogy az elején szálljon be az ember és amilyen gyorsan csak lehet vegye vissza az alaptőkét! de azért én még hiszek benne hátha!
Petya0426
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1019
Csatlakozott: 2011.03.01. 23:08
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: Petya0426 »

Sziasztok,szép estét!
Igazság szerint egyet értek aggodalmatokkal,de azért még egy kicsit én is bizakodó vagyok..
Nem akarok segget csinálni a számból,tartom magam az előző hozzászólásomhoz,de még a remény él..
Utána keresgéltem ennek az EA-nak és láttam,hogy nemrég adtak egy interjút Leonék,melyben az áll,hogy beszeretnék indítani a bankkártyás be-illetve kifizetést,továbbá saját cardot akarnak kibocsájtani..Ja meg,hogy augusztus előtt már be akarja záratni a regisztrációt..Na most,hog ebből mi igaz,s mi nem,döntse el mindenki saját maga,de én úgy gondolom,hogy csak úgy feleslegesen nem írta volna..vagy hát nem tudom..Meg azért nem hiszem,hogy ezek utána nyugodtan tudna aludni,mikor tisztában lehet azzal,hogy ez nincs ennyivel befejezve,s ,h ennek súlyos következményei lehetnek..
Amúgy meg,abban egyet értek valamelyik előttem szólóval,hogy ha most mindenki megrohamozza őket ap refund-al,akkor a pénzünket már tuti,hogy soha nem látjuk vissza..Mivel,akkor azért fognak csődbe menni,mivel ha belegondoltok,több ezren fognak refundolni,és az AP-nak 1-2 refund elég ahhoz,hogy véglegesen zárolják az EA számláját,és akkor pápá lóvé...
VÁRJUK MEG A JÖVŐHETET,ÉN AZT MONDOM..Higgyétek el,nekem is több mint 100$ bukik,HA bukik... :(
tiha69
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 20
Csatlakozott: 2011.06.07. 23:04
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: tiha69 »

Ha beigazolódik netán hogy mégsem buktára ment az EA,
akkor remélem többet nem írsz a fórumra!

3 napi késés miatt csinálják itt egyesek a fesztivált. gondolom pont azok, akik 100-200 dollárt fektettek bele összesen!

Leon türelmet kért, ami nem járt le, eddig korrekt volt.

Én bízom bennük, remélem helyre áll minden.
Ha meg mégsem, akkor csöndben pityergek a többszázezer forintom elbukása miatt, amit beletettem!

Mitől lesz jobb nektek, ha mindenki bepánikol, és hülyeséget csinál?
Ilyen esetben nyugtatni kell a tömeget, nem felizgatni!

Na mindegy, próbálom hanyagolni ezt a fórumot.
euphoric84
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2011.05.10. 14:11
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: euphoric84 »

eco írta:Sziasztok!
Új vagyok még itt a fórumon és az EA világában is!Végigolvastam mind a 20 oldalt a topicból és ez alapján nem értem egyeseknél mi ez a túlzott pánik!Eddig is volt,mikor nem fizetett pár napig,jó tudom,hogy most ez eddig a leghosszabb!Ha egyszer bizalmat adtam az EA-nek és befektettem,akkor úgy gondolom,hogy a bizalomnak nem csak addig kell tartania,míg minden fenékig tejfel!Mint már valaki írta,pár napja Leon is kérte a bizalmat,mert gondolom nagy zavart okozott ez a dupla kifizetés!Gondoljatok bele,hogy a befektetésre váró pénzeket egy hiba folytán kiutalták egyes embereknek!Amíg ezt nem hozzák helyre miért is csodálkoztok,hogy akadozik a gépezet?Egy közlemény valóban jó lenne,de én azt látom itt is és a fb-n is,hogy az elmúlt 24 órában megkezdődtek a dupla kifizetések visszavonása,valamint elvétve akadnak azért kifizetések is!Ergo az oldal működik és valószínűleg gőzerővel dolgoznak,hogy egyenesbe jöjjenek!
Az AP garanciáról csak annyit,hogy ez a saját véleményem,de aki visszaigényli a pénzét és az EA közben megy tovább,akkor azok az egyének többet nem fektethetnek be! Bár ehhez nagyon nem értek!Valaki megmondhatná elvileg lehetséges-e,hogy az EA kiszűri ezeket?
Összefoglalva,szerintem azért adjunk még bizalmat leonéknak és aláírom,hogy ha jövő héten sem lesz közlemény vagy bármilyen pozitív változás,akkor tényleg kezdhetjük kongatni azt a bizonyos vészharangot!Addig is türelem! :)
tiha69 írta:Ha beigazolódik netán hogy mégsem buktára ment az EA,
akkor remélem többet nem írsz a fórumra!

3 napi késés miatt csinálják itt egyesek a fesztivált. gondolom pont azok, akik 100-200 dollárt fektettek bele összesen!

Leon türelmet kért, ami nem járt le, eddig korrekt volt.

Én bízom bennük, remélem helyre áll minden.
Ha meg mégsem, akkor csöndben pityergek a többszázezer forintom elbukása miatt, amit beletettem!

Mitől lesz jobb nektek, ha mindenki bepánikol, és hülyeséget csinál?
Ilyen esetben nyugtatni kell a tömeget, nem felizgatni!

Na mindegy, próbálom hanyagolni ezt a fórumot.
Ott a pont!!! De kérdezzétek Dalbír-t... :lol: :lol: :lol:
GOGOL
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2011.06.18. 20:49
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: GOGOL »

Nos van itt pár tény amit érdemes figyelembe venni!

Nyilván egyikőtök sem foglalkozott befektetésekkel és egyikőtök sem ért befektetésekhez mert, akkor biztos nem fizettek be ilyenbe.

Én befektetésekkel foglalkoztam! Tőzsde (Értéktőzsde árutőzsde), Deviza piac, Nyersanyagok, Arany, Ezüst, Kötvények, Állampapírok...

Nem létezik olyan befektetés, ahol havonta 60% a hozam. Magas kockázatú hedge fund befektetéseknél is maximum 18-20% hozamot elérni, DE a következő hónapban lehet, hogy csak 5%. Gazdasági piactól függ. Egy valós befektetés mindig változó nagyságú és van hogy a piac hónapokig stagnál.

Ez az egyik ÉSZÉRVEM!

A következő az, hogy elég gyanús az utolsó bejegyzésében írja, hogy üzleti úton volt és nem volt nála a laptopja. Ebből 2 dolog derül ki. Az egyik, hogy ezekszerint ezt az egészet egy laptop előtt ülve intézi. Egy olyan nagy cégnek mint amilyennek magát mondja miért nincs ügyfélszolgálata és fizetett adminisztrátora?

A következő ÉSZÉRV
Úgy látszik csak nekem voltak gyanúsak a következő dolgok! A tulajdonos nem adta az arcát a céghez, nem leinformálható, független források nem írnak róla semmit! Nem találni róla semmit, hogy közismert neves befektető, vagy bármi személyes információ. És nem tudom ki nézett jobban utána, de nem bejegyzett cég. Aki alá tartozik az nem létezik. Nincs valós irodája és címe sem. És az is furcsa, hogy egyetlen ember tartozik a céghez. Az is furcsa, hogy nem írja le mibe és hogyan fektet. Mert egy befektető cég mint pl Brókernet az ügyfeleinek összeállít egy portfóliót amiben pontosan le van írva mibe és hol fektet be, a papírokról szerződést és igazolást kap és nem garantálnak fix összeget, hanem körülbelül megmondják mi között mozoghat. Ilyen nem volt itt. Próbáltátok már hivatalos befektetői fórumokon ezt reklámozni? Elküldtek volna a fenébe és kiröhögtek volna.

A Utolsó dolog: Felfoghatatlan számomra, hogy a 7daywealth után újra képesek az emberek ugyanolyanba befizetni ( Ami mellesleg pontosan így kezdődött és végződött is mint az Elite Alliance és a Amerikai nyomozóhatóság kiderítette, hogy befektetőcégnek álcázott piramisjáték volt.)

A működési elve nagyon egyszerű ennek, az új befizetésekből fizetik ki azt akinek lejárt a lekötése. Amit te befizettél azt megkapta az akinek épp kifutott.

Tudtam, hogy nagyon maximum fél évig fogja húzni.

És mikor én már a kezdetektől próbáltam erre figyelmeztetni az embereket, lehülyéztek.
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Nos én visszavontam a kikérést, mert ezért vagy azért most nem fizetnek! Majd kiderül mi van hamarosan, addig se álljon visszaraktam 1 hétre!
Avatar
hoparduc
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2146
Csatlakozott: 2010.10.13. 06:38
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: hoparduc »

Most olvastam a Facebook-on, hogy egy honfitársunk is duplán kapott meg egy nagyobb összeget, amit rögtön haza is utalt a bankszámlájára. :roll:
Kép
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Hát azért az gáz! leon helyébe kitiltanám a francba az ilyet!
Avatar
hoparduc
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2146
Csatlakozott: 2010.10.13. 06:38
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: hoparduc »

Én is. Gondolom nem ő az egyedüli.
Kép
borcsok1
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 102
Csatlakozott: 2011.05.31. 12:38

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: borcsok1 »

sajnos a magyar ilyen megb.....az anyját két ruppoért,nem való nekümk ilyen befektetés be kell rakni gyerekek az OTP-be a lét és akkor nem kell rinyálni,mondjuk az jó hogy a facet nem olvasom a sok hülyegyereket elküldtem volna egyesével az anyjába már.
Avatar
hoparduc
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2146
Csatlakozott: 2010.10.13. 06:38
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: hoparduc »

Azért nem mindenki ilyen. :roll:
Kép
Avatar
patric22
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 308
Csatlakozott: 2011.06.10. 14:25
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: patric22 »

na idefigyeljetek...jópár helyen is mutogatva van egymásra akkor tisztázzunk pár dolgot. először is...

az EA azzal,hogy csinált nyitott regisztrációt vállalta a felelősséget,hogy ilyen "inkorrekt"emberek is befognak regisztrálni. és ezaz ELSŐ hiba....a második hiba,hogy miután ekkora pénzeket kezelnek,hogy fordulhat elő ilyen csicska hiba? de most őszintén.a mindennapokban az elmúlt években 1x történt ilyen a BKV-nál és ott egy szóval nem mutogatott a cég az emberekre mert tudják: ŐK SZURTÁK EL. ennyi.

igen,azmás kérdés,hogy vannak emberek akik visszaélnek vele ezek gerinctelenek mivel jól tudják mi a szitu,de mégis csinálják...legyen 50-50%. 50%,hogy pajaszt a csávo,és 50%,hogy a cég szurta el. szerintem igy korrekt.

na szóval a mutogatás.ne felejtsük el,hogy rengeteg ember ugy regisztrál be (lehet éppen alád is igy regisztrált be valaki),hogy halvány gőze sincs a befektetésről csak annyit mond neki a "felettese",hogy csávokám tegyél be 10dolcsit és hovégére lesz ennyi meg annyi. na most komolyan kérdezem.ezeknek az embereknek miért kéne levágni azt,hoygha dupla kifizetést kapnak akkor gázvan?sőt honnan tudná szerencsétlen,hogy az dupla?honnan tudod te azt,hogy a csávo nem hiszi azt,hogy az kamattal annyi? na ennyi.most lehet szorakozni,hogy az ilyen nevágjon bele de belefog vágni mert a cég csinált egy nyitott reget és ha ez nem elég,mások refként ajánlják is azt a ..... oldalt. na értitek? szóval még mielőtt mi emberek mutogatnánk egymásra,az összes EA befektető közül zárjuk ki a 24%-át akik valóban gürinyek,és a maradékra ne mondjuk azt (ha még ki is vette a dupla fizetést),hogy nagykuka mert mert mert mert mint irtam......................ez igy megy.

tény és való,hogy adott interjút Leon,sőt ha igaz akkor az is tény,hogy 2002óta megy a cég csupa pozitív meg nutella de ne felejtsük el,hogy nem tekint emberszámba minket mert 2140befektető közül visszaírnak max 1-2nek,és a többit lesem tojják. se facebookon,se update-ba,se sehol. ennyi. azért ha végeredménybe ellehet mondani,hogy ha a cég miatt,ha a dupla kifizetett csávoka miatt szivott a másik legyen annyi gerinc benne és legyen már ő a főnök ahogy eddig is és írjon már információt ahova csak lehet mert egyenlőre nekünk köszönheti,befektetőknek,hogy az a cég idáig is ment....

nem vagyok az EA ellen csak lássunk tisztán egy kicsit. speciel lassan ott tartok már ha menne is tovább a cég rendesen,akkorsem élnék a lehetőségükkel mert nekem nemkell olyan főnök aki akkor informálja a befektetőit amikor neki úgy tetszik...hát álljunk már meg...

az ilyen befektetési lehetőség a kölcsönös bizalmon alapszik. azzal,hogy lehetővé tették a nyitott regisztrációt felelősséget vállaltak (gondolom?!)a gerinctelen befektetőkre is. de most ezek miatt nem kap információt rengeteg normális befektető?na nemár.......soksok bizalmas embernél most szakad el a kötél ha tetszik hanem: az ő önkényes hozzáállása miatt.jövőhétig még én is várok de ha semmi változás,akkor lesz ami lesz...
Avatar
hoparduc
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2146
Csatlakozott: 2010.10.13. 06:38
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: hoparduc »

Itt most konkrétan erről a Facebook bejegyzésről volt szó:

"de vannak sajnos kapzsi emberek is,egyik hölgy milyen boldogan írta nekem,hogy ő duplán kapott és le is kérte a hazai számlájára..., arra nem gondolt,hogy a fele nem illeti meg őt és az valakinek hiányzik?!..."

Ne mondja nekem senki, hogy nem veszi észre a dupla kifizetést, legyen bármennyire amatőr.

Egyébként meg senki nem hibáztat senkit, és ezt az aranyszabályt mindenki tartsa szem előtt:

Sokat lehet összehozni vele viszonylag rövid idő alatt, de mindenki mindenkor csak annyit fektessen bele, amennyit anyagi helyzete veszteség esetén könnyedén elvisel.
Kép
borcsok1
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 102
Csatlakozott: 2011.05.31. 12:38

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: borcsok1 »

patric22 írta:na idefigyeljetek...jópár helyen is mutogatva van egymásra akkor tisztázzunk pár dolgot. először is...

az EA azzal,hogy csinált nyitott regisztrációt vállalta a felelősséget,hogy ilyen "inkorrekt"emberek is befognak regisztrálni. és ezaz ELSŐ hiba....a második hiba,hogy miután ekkora pénzeket kezelnek,hogy fordulhat elő ilyen csicska hiba? de most őszintén.a mindennapokban az elmúlt években 1x történt ilyen a BKV-nál és ott egy szóval nem mutogatott a cég az emberekre mert tudják: ŐK SZURTÁK EL. ennyi.

igen,azmás kérdés,hogy vannak emberek akik visszaélnek vele ezek gerinctelenek mivel jól tudják mi a szitu,de mégis csinálják...legyen 50-50%. 50%,hogy pajaszt a csávo,és 50%,hogy a cég szurta el. szerintem igy korrekt.

na szóval a mutogatás.ne felejtsük el,hogy rengeteg ember ugy regisztrál be (lehet éppen alád is igy regisztrált be valaki),hogy halvány gőze sincs a befektetésről csak annyit mond neki a "felettese",hogy csávokám tegyél be 10dolcsit és hovégére lesz ennyi meg annyi. na most komolyan kérdezem.ezeknek az embereknek miért kéne levágni azt,hoygha dupla kifizetést kapnak akkor gázvan?sőt honnan tudná szerencsétlen,hogy az dupla?honnan tudod te azt,hogy a csávo nem hiszi azt,hogy az kamattal annyi? na ennyi.most lehet szorakozni,hogy az ilyen nevágjon bele de belefog vágni mert a cég csinált egy nyitott reget és ha ez nem elég,mások refként ajánlják is azt a ..... oldalt. na értitek? szóval még mielőtt mi emberek mutogatnánk egymásra,az összes EA befektető közül zárjuk ki a 24%-át akik valóban gürinyek,és a maradékra ne mondjuk azt (ha még ki is vette a dupla fizetést),hogy nagykuka mert mert mert mert mint irtam......................ez igy megy.

tény és való,hogy adott interjút Leon,sőt ha igaz akkor az is tény,hogy 2002óta megy a cég csupa pozitív meg nutella de ne felejtsük el,hogy nem tekint emberszámba minket mert 2140befektető közül visszaírnak max 1-2nek,és a többit lesem tojják. se facebookon,se update-ba,se sehol. ennyi. azért ha végeredménybe ellehet mondani,hogy ha a cég miatt,ha a dupla kifizetett csávoka miatt szivott a másik legyen annyi gerinc benne és legyen már ő a főnök ahogy eddig is és írjon már információt ahova csak lehet mert egyenlőre nekünk köszönheti,befektetőknek,hogy az a cég idáig is ment....

nem vagyok az EA ellen csak lássunk tisztán egy kicsit. speciel lassan ott tartok már ha menne is tovább a cég rendesen,akkorsem élnék a lehetőségükkel mert nekem nemkell olyan főnök aki akkor informálja a befektetőit amikor neki úgy tetszik...hát álljunk már meg...

az ilyen befektetési lehetőség a kölcsönös bizalmon alapszik. azzal,hogy lehetővé tették a nyitott regisztrációt felelősséget vállaltak (gondolom?!)a gerinctelen befektetőkre is. de most ezek miatt nem kap információt rengeteg normális befektető?na nemár.......soksok bizalmas embernél most szakad el a kötél ha tetszik hanem: az ő önkényes hozzáállása miatt.jövőhétig még én is várok de ha semmi változás,akkor lesz ami lesz...


BKV nem túl jó példa kiscsilliószor kellett konszolidálni annyi veszteséget halmozott fel az évtizedek alattt hogy az államadóságot is ki lehett volna dellázni:) irtózatos végkielégitések,kamu pályázatok.kamu szakértő pályazatokért kifizetett horribilis összegek,szaktanácsadásért kiperkált milliók stb stb,:)
elitejoly
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 69
Csatlakozott: 2011.06.16. 17:28
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: elitejoly »

GOGOL írta:Nos van itt pár tény amit érdemes figyelembe venni!

Nyilván egyikőtök sem foglalkozott befektetésekkel és egyikőtök sem ért befektetésekhez mert, akkor biztos nem fizettek be ilyenbe.

Én befektetésekkel foglalkoztam! Tőzsde (Értéktőzsde árutőzsde), Deviza piac, Nyersanyagok, Arany, Ezüst, Kötvények, Állampapírok...

Nem létezik olyan befektetés, ahol havonta 60% a hozam. Magas kockázatú hedge fund befektetéseknél is maximum 18-20% hozamot elérni, DE a következő hónapban lehet, hogy csak 5%. Gazdasági piactól függ. Egy valós befektetés mindig változó nagyságú és van hogy a piac hónapokig stagnál.

Ez az egyik ÉSZÉRVEM!

A következő az, hogy elég gyanús az utolsó bejegyzésében írja, hogy üzleti úton volt és nem volt nála a laptopja. Ebből 2 dolog derül ki. Az egyik, hogy ezekszerint ezt az egészet egy laptop előtt ülve intézi. Egy olyan nagy cégnek mint amilyennek magát mondja miért nincs ügyfélszolgálata és fizetett adminisztrátora?

A következő ÉSZÉRV
Úgy látszik csak nekem voltak gyanúsak a következő dolgok! A tulajdonos nem adta az arcát a céghez, nem leinformálható, független források nem írnak róla semmit! Nem találni róla semmit, hogy közismert neves befektető, vagy bármi személyes információ. És nem tudom ki nézett jobban utána, de nem bejegyzett cég. Aki alá tartozik az nem létezik. Nincs valós irodája és címe sem. És az is furcsa, hogy egyetlen ember tartozik a céghez. Az is furcsa, hogy nem írja le mibe és hogyan fektet. Mert egy befektető cég mint pl Brókernet az ügyfeleinek összeállít egy portfóliót amiben pontosan le van írva mibe és hol fektet be, a papírokról szerződést és igazolást kap és nem garantálnak fix összeget, hanem körülbelül megmondják mi között mozoghat. Ilyen nem volt itt. Próbáltátok már hivatalos befektetői fórumokon ezt reklámozni? Elküldtek volna a fenébe és kiröhögtek volna.

A Utolsó dolog: Felfoghatatlan számomra, hogy a 7daywealth után újra képesek az emberek ugyanolyanba befizetni ( Ami mellesleg pontosan így kezdődött és végződött is mint az Elite Alliance és a Amerikai nyomozóhatóság kiderítette, hogy befektetőcégnek álcázott piramisjáték volt.)

A működési elve nagyon egyszerű ennek, az új befizetésekből fizetik ki azt akinek lejárt a lekötése. Amit te befizettél azt megkapta az akinek épp kifutott.

Tudtam, hogy nagyon maximum fél évig fogja húzni.

És mikor én már a kezdetektől próbáltam erre figyelmeztetni az embereket, lehülyéztek.
Én nem vagyok egy nagy befektetős de azért ezekben lehet valami :(
Bár jó volna tudni hogy neten mik azok a befektetések amikbe érdemes belevágni.
Avatar
patric22
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 308
Csatlakozott: 2011.06.10. 14:25
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: patric22 »

borcsok1 írta:
patric22 írta:na idefigyeljetek...jópár helyen is mutogatva van egymásra akkor tisztázzunk pár dolgot. először is...

az EA azzal,hogy csinált nyitott regisztrációt vállalta a felelősséget,hogy ilyen "inkorrekt"emberek is befognak regisztrálni. és ezaz ELSŐ hiba....a második hiba,hogy miután ekkora pénzeket kezelnek,hogy fordulhat elő ilyen csicska hiba? de most őszintén.a mindennapokban az elmúlt években 1x történt ilyen a BKV-nál és ott egy szóval nem mutogatott a cég az emberekre mert tudják: ŐK SZURTÁK EL. ennyi.

igen,azmás kérdés,hogy vannak emberek akik visszaélnek vele ezek gerinctelenek mivel jól tudják mi a szitu,de mégis csinálják...legyen 50-50%. 50%,hogy pajaszt a csávo,és 50%,hogy a cég szurta el. szerintem igy korrekt.

na szóval a mutogatás.ne felejtsük el,hogy rengeteg ember ugy regisztrál be (lehet éppen alád is igy regisztrált be valaki),hogy halvány gőze sincs a befektetésről csak annyit mond neki a "felettese",hogy csávokám tegyél be 10dolcsit és hovégére lesz ennyi meg annyi. na most komolyan kérdezem.ezeknek az embereknek miért kéne levágni azt,hoygha dupla kifizetést kapnak akkor gázvan?sőt honnan tudná szerencsétlen,hogy az dupla?honnan tudod te azt,hogy a csávo nem hiszi azt,hogy az kamattal annyi? na ennyi.most lehet szorakozni,hogy az ilyen nevágjon bele de belefog vágni mert a cég csinált egy nyitott reget és ha ez nem elég,mások refként ajánlják is azt a ..... oldalt. na értitek? szóval még mielőtt mi emberek mutogatnánk egymásra,az összes EA befektető közül zárjuk ki a 24%-át akik valóban gürinyek,és a maradékra ne mondjuk azt (ha még ki is vette a dupla fizetést),hogy nagykuka mert mert mert mert mint irtam......................ez igy megy.

tény és való,hogy adott interjút Leon,sőt ha igaz akkor az is tény,hogy 2002óta megy a cég csupa pozitív meg nutella de ne felejtsük el,hogy nem tekint emberszámba minket mert 2140befektető közül visszaírnak max 1-2nek,és a többit lesem tojják. se facebookon,se update-ba,se sehol. ennyi. azért ha végeredménybe ellehet mondani,hogy ha a cég miatt,ha a dupla kifizetett csávoka miatt szivott a másik legyen annyi gerinc benne és legyen már ő a főnök ahogy eddig is és írjon már információt ahova csak lehet mert egyenlőre nekünk köszönheti,befektetőknek,hogy az a cég idáig is ment....

nem vagyok az EA ellen csak lássunk tisztán egy kicsit. speciel lassan ott tartok már ha menne is tovább a cég rendesen,akkorsem élnék a lehetőségükkel mert nekem nemkell olyan főnök aki akkor informálja a befektetőit amikor neki úgy tetszik...hát álljunk már meg...

az ilyen befektetési lehetőség a kölcsönös bizalmon alapszik. azzal,hogy lehetővé tették a nyitott regisztrációt felelősséget vállaltak (gondolom?!)a gerinctelen befektetőkre is. de most ezek miatt nem kap információt rengeteg normális befektető?na nemár.......soksok bizalmas embernél most szakad el a kötél ha tetszik hanem: az ő önkényes hozzáállása miatt.jövőhétig még én is várok de ha semmi változás,akkor lesz ami lesz...


BKV nem túl jó példa kiscsilliószor kellett konszolidálni annyi veszteséget halmozott fel az évtizedek alattt hogy az államadóságot is ki lehett volna dellázni:) irtózatos végkielégitések,kamu pályázatok.kamu szakértő pályazatokért kifizetett horribilis összegek,szaktanácsadásért kiperkált milliók stb stb,:)
a fene beszélt a bkv-ról ,dupla kifizetés történt ott is ezért írtam. egyébként meg ne menjünk bele a bkv-ba mert az egy igen nagy másik téma...

a valódi befektetés a forex-nél kezdődik...minek is hittem én az efféle befektetésben...
borcsok1
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 102
Csatlakozott: 2011.05.31. 12:38

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: borcsok1 »

tesó a forexet is csináéltam fél évig az is szopó volt tehát olyan az mint a toulett nincs biztos szisztéma kell hozzá mák nem kevés jókor jó helyen ez a lényeg,forexet százmiilió-kiscsillió cég csinálja találd meg melyik lesz fasza????
borcsok1
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 102
Csatlakozott: 2011.05.31. 12:38

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: borcsok1 »

toulett=roulett:)
borcsok1
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 102
Csatlakozott: 2011.05.31. 12:38

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: borcsok1 »

odaátról:



Azt hallottam, meg nem erősített forrásból, hogy azért állnak az EA-nál a kifizetések, mert az AP megpróbálja visszaszerezni a dupla kiutalásokat.

Ismervén az emberi természetet, biztos vagyok benne, hogy sokan akik duplán kaptak, főleg, ha nagyobb összegről volt szó, azonnal leürítették az AP számlájukat. Így az EA futhat a pénze után. (saját vélemény)
Még szerencse, hogy a mi közösségünk becsületes, és ahogy olvastam nem kérték ki vagy visszautalták a duplát.

--------------------------------------------------------------------------------
Lezárt

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 4 vendég