Elite Alliance - nem hyip (BEZÁRT TÉMA)

Minden egyéb internetes pénzkeresési módszer.
bbcar
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 70
Csatlakozott: 2011.06.01. 17:36
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: bbcar »

szabol írta:engem már nem érdekelnek most indítottam el az AP refundomat ha kitilt az sem érdekel ha visszakapom feléjük sem nézek inkább deviza kereskedésbe forgatom a pénzt meg ha meglesz az oldal akkor a tagokét is.
Szia!
Te a refundba mit írtál?
Miket küldtél az alertnek?

Köszi
szabol
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 315
Csatlakozott: 2011.02.20. 10:50

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: szabol »

bbcar írta:
szabol írta:engem már nem érdekelnek most indítottam el az AP refundomat ha kitilt az sem érdekel ha visszakapom feléjük sem nézek inkább deviza kereskedésbe forgatom a pénzt meg ha meglesz az oldal akkor a tagokét is.
Szia!
Te a refundba mit írtál?
Miket küldtél az alertnek?

Köszi

Szia ezen az oldalon olvasd el: http://www.gyorshozam.com/alertpay-visszaigenyles/ pont ezeket írtam és csatoltam a befizetésről az időpontot és a kifizetésről is és látszik hogy 4 napja várok. remélem ennyi infó elég nekik hogy intézkedjenek.
http://thesuperinvest.com/ Legfrissebb pénzkeresési módok.
Avatar
hoparduc
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2146
Csatlakozott: 2010.10.13. 06:38
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: hoparduc »

Zárolni fogja az AP az Elite számláját, gondoljátok meg még egyszer ezt a visszaigénylést.
Kép
szabojoe
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2011.03.31. 14:57
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: szabojoe »

Frissítés a Leon Reiter (ügyvezető igazgató)
(google fordító - News and Updates - menüpontban
olvashatod az irodádban angolul)
##############################################
2011.06.20
Müszaki zavar történt, az Alertpay több embernek többszörösen fizette ki a járandóságát, emiatt felszólitást kaptak, hogy a töbletet fizessék vissza, aki nem fizeti vissza véglegesen kizárják a klubból. Emiatt nem történik semmi mozgás az irodában. Akinek olyan függőben lévő kikérése van amit már megkapott vagy nagyobb összeg van kijelölve, az alábbiak szerint járjon el: Nyisd meg a kifizetési oldalt és a lap alján ahol elő van jegyezve a kifizetés, jelöld be a négyzetet és kattints a cancel gombra, és akkor visszaáll az egyenleged a helyes állapotba.
TO THOSE WHO STILL PENDING THEIR CASHOUT,TRY THIS.. IN UR WITHDRAW/CASHOUT PAGE,YOU SELECT THE PENDING CASHOUT,THEN YOU CLICK ON CANCEL SELECTED. THEN THE MONEY WILL GO BACK TO YOUR CASH BALANCE FOR SURE. THEN, RE-WITHDRAW YOUR BALANCE AGAIN TO YOUR PROCESSOR,AND WAIT FOR 24-48 HOURS,THE CASH WILL TRANFER INTO YOUR WIREBANK ACCOUNT. TRY IT! IVE TRY AND SUCCEEDED.
Azoknak, akik még folyamatban EZEK kifizetést, próbáld ki ezt .. A UR VISSZAVONJA / kifizetés PAGE, kiválasztja a PENDING kifizetést, AKKOR kattintson a "CANCEL KIEMELT". AKKOR A pénzt térjen vissza a készpénzállomány, az biztos. AKKOR, RE-vonja vissza a BALANCE újra a processzort, és várjon 24-48 óra, a cash-FOG Tranfer be WIREBANK venni. Próbálja ki! Már TRY, és sikerült.
Biztosan eltart egy darabig amíg minden helyre áll, főleg ha figyelembe vesszük, hogy kézi feldolgozás van!

Üdv : szabojoe forrás :http://penzforrasok.freewb.hu/elite-a.-hirek
bings
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 306
Csatlakozott: 2011.06.05. 18:30
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: bings »

szabojoe írta:Frissítés a Leon Reiter (ügyvezető igazgató)
(google fordító - News and Updates - menüpontban
olvashatod az irodádban angolul)
##############################################
2011.06.20
Müszaki zavar történt, az Alertpay több embernek többszörösen fizette ki a járandóságát, emiatt felszólitást kaptak, hogy a töbletet fizessék vissza, aki nem fizeti vissza véglegesen kizárják a klubból. Emiatt nem történik semmi mozgás az irodában. Akinek olyan függőben lévő kikérése van amit már megkapott vagy nagyobb összeg van kijelölve, az alábbiak szerint járjon el: Nyisd meg a kifizetési oldalt és a lap alján ahol elő van jegyezve a kifizetés, jelöld be a négyzetet és kattints a cancel gombra, és akkor visszaáll az egyenleged a helyes állapotba.
TO THOSE WHO STILL PENDING THEIR CASHOUT,TRY THIS.. IN UR WITHDRAW/CASHOUT PAGE,YOU SELECT THE PENDING CASHOUT,THEN YOU CLICK ON CANCEL SELECTED. THEN THE MONEY WILL GO BACK TO YOUR CASH BALANCE FOR SURE. THEN, RE-WITHDRAW YOUR BALANCE AGAIN TO YOUR PROCESSOR,AND WAIT FOR 24-48 HOURS,THE CASH WILL TRANFER INTO YOUR WIREBANK ACCOUNT. TRY IT! IVE TRY AND SUCCEEDED.
Azoknak, akik még folyamatban EZEK kifizetést, próbáld ki ezt .. A UR VISSZAVONJA / kifizetés PAGE, kiválasztja a PENDING kifizetést, AKKOR kattintson a "CANCEL KIEMELT". AKKOR A pénzt térjen vissza a készpénzállomány, az biztos. AKKOR, RE-vonja vissza a BALANCE újra a processzort, és várjon 24-48 óra, a cash-FOG Tranfer be WIREBANK venni. Próbálja ki! Már TRY, és sikerült.
Biztosan eltart egy darabig amíg minden helyre áll, főleg ha figyelembe vesszük, hogy kézi feldolgozás van!

Üdv : szabojoe forrás :http://penzforrasok.freewb.hu/elite-a.-hirek
Érdekes az oldalon,még mindig a jún.13-i levél az utolsó!
Akkor,most hogy van :?: ;)
szabol
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 315
Csatlakozott: 2011.02.20. 10:50

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: szabol »

szerintetek hány százan csináltak AP refundot? nem pont miattam vagy miattunk lenne zárolva szerintem. de hátha újra működni fog jövő hónapban is lejár egy befizetés :D
http://thesuperinvest.com/ Legfrissebb pénzkeresési módok.
Avatar
hoparduc
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2146
Csatlakozott: 2010.10.13. 06:38
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: hoparduc »

Nekem nem jön elő ez a levél, amit írtok. Nekem még a régi levél van.
Kép
GOGOL
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2011.06.18. 20:49
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: GOGOL »

Nincs június 20-ai update!!!!
epson
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 42
Csatlakozott: 2011.05.08. 11:28
Tartózkodási hely: Nyíregyháza
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: epson »

Mi ez a 20.i update? Hol is van?
szabol
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 315
Csatlakozott: 2011.02.20. 10:50

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: szabol »

GOGOL írta:Nincs június 20-ai update!!!!
biztos valami kamulás ezért is zárom rövidre az ügyet az EA-val jobb előbb minthogy benézzem nekem ez a pénz fontos lehet másnak van tartalék de túlságosan bíztam az oldalban. többet érünk egy kis csoporttal akik normálisan is megkapják a pénzt, de nem akarok sokat erről beszélni még azt hiszitek híresztelem a meg sem lévő oldalam még :D. de végül is az lesz a lényege hogy majd legyen egy csapat/csoport akik folyamatosan forgatják a pénzt és normálisan kifizut kapnak talán majd pár száz tag után le is zárom a reget na mindegy ne menjünk ennyire előre :D szal a lényeg nekem kell a pénzem!!!! és ha egy másik ap számlára utalom át a pénzt onnan az alert nem bírja már visszaemelni leonnak ugye? nehogy a végén majd engem szivasson be az alertpay-nél LEON.
http://thesuperinvest.com/ Legfrissebb pénzkeresési módok.
GOGOL
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2011.06.18. 20:49
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: GOGOL »

Ez a 20-ai update kamu!!!!
GOGOL
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2011.06.18. 20:49
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: GOGOL »

Aki még teheti, kérje vissza a pénzét az AlertPay-től, hogy ha 30 napon belül van. De Leon Reiter (Szerintem nem ez az igazi neve) rég a Kajmán szigeteken van! A laptop előbb ülve röhög!
epson
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 42
Csatlakozott: 2011.05.08. 11:28
Tartózkodási hely: Nyíregyháza
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: epson »

Hány napnak kell még eltelnie, hogy történjen már valami! Szerintem nagyon úgy tűnik, hogy már megint lehúztak bennünket és csak próbáljuk magunkat nyugtatni!! Nekem már ez a 3. bebukásom!!

Nagyon meggondolom, hogy még egyszer ilyenbe tegyek! Ha valaki tud kevésbé kockázatos befektetést, kérem, hogy írjon!

Üdv. epson
pocsrik
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2010.10.29. 17:17
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: pocsrik »

Sziasztok!
szomorúan hallom hogy ismét bedőltünk egy ilyen lehúzós oldalnak most már 2x is meg gondolom h hova fektetek be
nekem csak 1 hónapos lekötéseim vannak bent több én is megbíztam bennük ...
most ilyenkor nem lehet tenni semmit? búcsút mondhatok a pénzemnek?
mert AP csak 30 napon belül intézkedik ha jól halottam
rhiniti
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 87
Csatlakozott: 2011.06.18. 13:42
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: rhiniti »

ap visszaigényléssel csak az élhet aki a kikérést is tudja igazolni? mert nekem csak pénteken jár le.
GOGOL
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2011.06.18. 20:49
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: GOGOL »

Elég hihetetlen, hogy képesek vagytok ilyenbe befizetni, anélkül hogy kikérdeznétek egy valódi befektető véleményét!!!

Elmondom nektek, hogy egyetlen 1 hivatásos pénzügyi szakember sem fizetett be ide, de még hasonlóba sem.

Interneten nincs valós befektetés!!!!! Vagy nagyon ritka, de az sem ilyen hozamokkal. Van hogy 3 hónapig csak 5-6% kapsz. De maximum csak 15% ot.

Ha neten pénzt akartok keresni valódi network cégek vannak, de ott dolgozni kell.


Nos van itt pár tény amit érdemes figyelembe venni!

Nyilván egyikőtök sem foglalkozott befektetésekkel és egyikőtök sem ért befektetésekhez mert, akkor biztos nem fizettek be ilyenbe.

Én befektetésekkel foglalkoztam! Tőzsde (Értéktőzsde árutőzsde), Deviza piac, Nyersanyagok, Arany, Ezüst, Kötvények, Állampapírok...

Nem létezik olyan befektetés, ahol havonta 60% a hozam. Magas kockázatú hedge fund befektetéseknél is nagyon maximum 18-20% hozamot elérni, DE a következő hónapban lehet, hogy csak 5%. Gazdasági piactól függ. Egy valós befektetés mindig változó nagyságú és van hogy a piac hónapokig stagnál.

Ez az egyik ÉSZÉRVEM!

A következő az, hogy elég gyanús az utolsó bejegyzésében írja, hogy üzleti úton volt és nem volt nála a laptopja. Ebből 2 dolog derül ki. Az egyik, hogy ezek szerint ezt az egészet egy laptop előtt ülve intézi. Egy olyan nagy cégnek mint amilyennek magát mondja miért nincs ügyfélszolgálata és fizetett adminisztrátora?

A következő ÉSZÉRV
Úgy látszik csak nekem voltak gyanúsak a következő dolgok! A tulajdonos nem adta az arcát a céghez, nem leinformálható, független források nem írnak róla semmit! Nem találni róla semmit, hogy közismert neves befektető, vagy bármi személyes információ. És nem tudom ki nézett jobban utána, de nem bejegyzett cég. Aki alá tartozik az nem létezik. Nincs valós irodája és címe sem. És az is furcsa, hogy egyetlen ember tartozik a céghez. Az is furcsa, hogy nem írja le mibe és hogyan fektet.

Mert egy befektető cég mint pl Brókernet az ügyfeleinek összeállít egy portfóliót amiben pontosan le van írva mibe és hol fektet be, a papírokról szerződést és igazolást kap és nem garantálnak fix összeget, hanem körülbelül megmondják mi között mozoghat. A portfólióról hivatalos szerződést kapsz. Ilyen nem volt itt. Próbáltátok már hivatalos befektetői fórumokon ezt reklámozni? Elküldtek volna a fenébe és kiröhögtek volna.

A Utolsó dolog: Felfoghatatlan számomra, hogy a 7daywealth után újra képesek az emberek ugyanolyanba befizetni ( Ami mellesleg pontosan így kezdődött és végződött is mint az Elite Alliance és a Amerikai nyomozóhatóság kiderítette, hogy befektetőcégnek álcázott piramisjáték volt.)

A működési elve nagyon egyszerű ennek, az új befizetésekből fizetik ki azt akinek lejárt a lekötése. Amit te befizettél azt megkapta az akinek épp kifutott. Így működik. Nem fektet be ő sehova sem!!!

Tudtam, hogy nagyon maximum fél évig fogja húzni.

És mikor én már a kezdetektől próbáltam erre figyelmeztetni az embereket, lehülyéztek.
szksz
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2010.12.14. 10:39
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: szksz »

"Mert egy befektető cég mint pl Brókernet az ügyfeleinek összeállít egy portfóliót amiben pontosan le van írva mibe és hol fektet be, a papírokról szerződést és igazolást kap és nem garantálnak fix összeget, hanem körülbelül megmondják mi között mozoghat. A portfólióról hivatalos szerződést kapsz. Ilyen nem volt itt. Próbáltátok már hivatalos befektetői fórumokon ezt reklámozni? Elküldtek volna a fenébe és kiröhögtek volna."
A Brókernetet azért itt ne emlegessük. Vesztettem rajtuk vagy 44 ezer forintot.
A többi megállapítással tökéletesen egyetértek. Dorog, fegyverkereskedelem, pénzmosás, védelmi pénzek és egyéb alvilági ügyletek, ebből lehet kihozni (ha túléled) max. ezeket a hozamokat.
Az illető Leon Reiter "úr" szerintem is egy olyan csaló, akiből 13 (!) egy tucat.
Sajnos egy ismerősöm sokszori unszolásának engedve én is befektettem egy - szerencsére kisebb összeget. Mondtam is, talán annál nagyobb az esélyem, mintha az utcán a földön találnék egy érvényes lottó szelvényt és pontosan telitalálatom lesz rajta.
Mindenesetre én már itt jeleztem néhány napja, hogy az MNO igen rossz minősítést adott az EA-nak.
Tanulság: inkább az Ippomails reklámleveleit kell olvasgatni. Ők a 8 millió dollárt garantáltan sohanapján ki fogják fizetni.
GOGOL
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2011.06.18. 20:49
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: GOGOL »

Egyetértek az előttem szólóval

DEa Brókernetnél vannak magas kockázatú befektetések és válság idején mikor a piac bizonytalan, van hogy veszthetünk is rajta. Viszont a brókernet Európa legnagyobb befektető cége és 2012-től a részvényeit jegyzik a tőzsdén De ott sem mindegy milyen portfólióba fektetünk. Aki a japán tőzsdébe fektetett be pl az jócskán vesztett.! Mellesleg én nem fektettem portfólióba, hanem egy van pár bankba értékpapír számlám és saját kereskedői felületem, ahol kedvem szerint vásárolhatok és eladhatok részvényeket, nyersanyagokat, kötvényeket.


De a lényeg az, hogy

Emberek ennyire nem gondolkodtok?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára GOGOL 2011.06.20. 22:20-kor.
Avatar
hoparduc
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2146
Csatlakozott: 2010.10.13. 06:38
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: hoparduc »

Könnyű már utólag tanácsot adni. :roll:
Kép
GOGOL
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2011.06.18. 20:49
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: GOGOL »

hoparduc írta:Könnyű már utólag tanácsot adni. :roll:

Hééé mint írtam én már régóta figyelmeztetni próbáltam az embereket, persze senki sem hallgatott rám!!!
applebook
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 338
Csatlakozott: 2010.10.16. 12:15
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: applebook »

Kedves GOGO!
Most itt az idő ,hogy én is bele szoljak...
Itt nem az a gond ,h nem gondolkodnak ha nem ,hogy hamar nagy összeghez akarnak jutni. Ezért sokan befektetnek. Ez nem lenne nagy dolog ,de a neten a befektetés az egyik legkockázatosabb dolog. Az ilyen hyip féle oldalakba fektetnek sokan. Pedig nem kellene!
Mivel ezek a programok max 1 hetet birnak ki. Persze vannak kivételek. EA annak mondható. Nagyon sokáig birta, de lám scam lett.

Ha ennyire veszélyes a befektetés mért csinálják mégis?
A válasz egyszerű és nincs benne igazság. Azért mert sokak azt hiszik ,hogy ez a legnagyobb jövedelem termelő.
Nem igy van.... Vannak sokkal nagyobb lehetőségek....

Persze mondhatják a befektetők , mért PTCvel mit érsz?
Azzal se sokat.... Mire eléred a minimumot scam lesz és a minimum is vlami pindurka összeg....

Szerintem mégis inkább ptc... Ha megy a ref szerzés akkor idő előtt kiveheted a pénzt... Sok oldallal mész sok kicsi pénz... Abból is lehet azért keresni....

Én személy szerint azt vallom ,hogy feltöltés mindent visz... Ott télleg tőled függ a kereseted....

Szóval röviden annyi ,h mindenki maga dönti el ,h mit kezd a pénzével... És azért egy 10 éve futó cég volt....
Senkit nem szabad lemérni azért mert ide fektett.... Még én is terveztem ,de ezek után már nem....
Avatar
Karbula58
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 810
Csatlakozott: 2011.06.20. 18:29
Tartózkodási hely: Fejér megye
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: Karbula58 »

Érdekes!
Pár nappal ezelőtt még minden szép és jó volt. Mindenki hurrázott. Csak jókat lehetett olvasni erről a rendszerről.
Most van valami, ami lehet valóban egy átvágásra utaló jel, de lehet tényleg egy műszaki probléma is. Erre jönnek az
"ÉN MEGMONDTAM, HOGY EZ SZAR", meg "NA MOST LEHÚZTAK", stb. hozzászólások. Én meg erre azt mondom, hogy ki kell várni. Nem kell sem pánikolni, se a pánikot gerjeszteni. Én is vártam szerda óta a pénzt a számlámra, de nem jött. Erre mit csináltam? Visszavontam az utalási megbízást, átraktam a pénzt e-Wallet Balance-ra, és újra befektettem. Nem tudom, hogy mi lesz ennek a vége, de ha jól sül el, akkor jól járok. Szerintem nem szabad fejetlenül kapkodni. Majd kiderül az igazság.
GOGOL
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2011.06.18. 20:49
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: GOGOL »

Egyetértek abban, hogy sokan, gyorsan nagy összeghez akarnak jutni, de ez nem 10 éve futó cég. Ez a cég nem létezik. Nem is létezett soha, ha lenyomozod, akkor meglátod.

És vannak a neten jól működő Network cégek termékekkel és szolgáltatásokkal, ott rendszeres havi jövedelmes lehet elérni akár több milliót ha valaki nagyon dolgozik benne, ha valaki elkötelezi magát egy jó Network cég mellett, viszont azok nem befektetések!!!

És azt is nagyon meg kell válogatni!
Avatar
Karbula58
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 810
Csatlakozott: 2011.06.20. 18:29
Tartózkodási hely: Fejér megye
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: Karbula58 »

A Payment Review szerint nincs baj, fizetnek.

http://paymentreview.net/?a=details&lid=37
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Karbula58 2011.06.20. 22:45-kor.
plussmunka
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 338
Csatlakozott: 2011.05.06. 16:20
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: plussmunka »

Az Alertpaynak is hozott pár dolcsit az EA mozgások
kivehetnék a részüket ők is
sokan a garancia miatt mozgattak náluk
hát most el kellene dönteniük esetleg mégse reklámozzák tovább a garanciát és ezzel kevesebb mozgás lesz rajtuk keresztül

ilyen komoly üzleti mozgásos cégnél mint az EA hogy hogy nem kértek Leontól bankgaranciát az esetleges okozott károkra
láthatták hogy milyen kamatra fizet Leon és hogy az kitermelhető e vagy csak játszotta a befizetésekkel és ezért nem zárták le
a reget
vagyis az Alertpay is hunyó lehet az ügyben
elnézték pedig a garanciájuk miatt nem kellett volna szemet hunyni a biztonságnak
akik kérte refundot az alert egyáltalán csinál valamit az ügyben.
Vonják vissza a pénzt Leon kimentési vonaláról ha elindította.
Hogy megszoktuk hogy Leonnak hívjuk azt lehet nem is hallgatna rá élőben. :-)
GOGOL
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2011.06.18. 20:49
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: GOGOL »

Mellesleg, ha valaki ért az Alertpay-hez az tudja, hogy ha nem lehet valahova bankkártyával fizetni az azt jelenti, hogy nincs hitelesített AlertPay fiókja. Tehát az EA AlertPay-hez nem volt bejelentve mint cég és a számla még hitelesítve sem volt!!!
plussmunka
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 338
Csatlakozott: 2011.05.06. 16:20
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: plussmunka »

nem mondod hogy unverified volt csak.....
pukkadok
azért ha ezt tudom az elején eléggé gyanakodásra adott volna okot
tényleg próbáltam Cardomról áprilisban ráhúzni és nem ment
azta ez baklövés nem hitelesítette le ......... huhhhhh
Avatar
hoparduc
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2146
Csatlakozott: 2010.10.13. 06:38
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: hoparduc »

GOGOL írta:Mellesleg, ha valaki ért az Alertpay-hez az tudja, hogy ha nem lehet valahova bankkártyával fizetni az azt jelenti, hogy nincs hitelesített AlertPay fiókja. Tehát az EA AlertPay-hez nem volt bejelentve mint cég és a számla még hitelesítve sem volt!!!
Ezt most nem értem. Mi köze van a bankkártyás befizetésnek az Alerthez? Két független dolog.
Az EA-nak a hatalmas pénzmozgás miatt Businnes számlája kell hogy legyen az Alert-nél.
Kép
GOGOL
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2011.06.18. 20:49
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: GOGOL »

Hát ez is elég gáz. Ha nem hitelesíti le, könnyebb gyorsan átutalni az összeget más fiókra és az ALertPay nem tudja felelősségre vonni, úgy mint ha hitelesített fiókja lett volna és bejelentette volna mint üzlet. Nem business accountal csinálta, hanem Personal Pro-val. A Business fióknál rögtön be kell jelenteni a céget a tevékenységét és ez amolyan szerződés féle a cég és az AlertPay között.

De nem hitelesítette és be sem jelentette mint valós business-t az ALertPayhez.
Tony
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 31
Csatlakozott: 2011.06.18. 10:43
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: Tony »

Sziasztok, remélem, h legalább a refund-nak van értelme...
Hihetetlen kamu, és átverés volt ez az egész, ez természetesen már nem lehet kérdéses!
Valakinek van már tapasztalata, korrekt módon visszatolja az AlertPay a pénzt?
Én igyekeztem "gyorsan intézni", 6 nap várakozás után...
Köszönöm az értékes segítségeket!
Tony
Lezárt

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Amazon [Bot] valamint 2 vendég