Elite Alliance - nem hyip (BEZÁRT TÉMA)

Minden egyéb internetes pénzkeresési módszer.
szabol
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 315
Csatlakozott: 2011.02.20. 10:50

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: szabol »

na ez a hír nagyon jól esett így szabadság előtt :D de én most egyenlőre nem teszem vissza meglátjuk mi lesz :) addig is tőzsdézek, várom majd a komikat hogy hogy alakul az EA sorsa
http://thesuperinvest.com/ Legfrissebb pénzkeresési módok.
Avatar
patric22
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 308
Csatlakozott: 2011.06.10. 14:25
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: patric22 »

borcsok1 írta:Ha mindenki megkapja apénzt zárjuk le ezt a részt ne legyen egymásra mutogatás hogy Én azt mondtam,Te meg ***** voltál és nem hittél stb stb.Nyílván ennek mindeki örül,sokan vagyunk sokfélék van aki már ****** nagy plusszaba van,van aki nagy minúszba lett volna ha nem fizetnek és sok verió létezik még.Tehát segítsük egymást ne a megmondtaménvazzehogy..... stb stb.Mondjuk a hogyantovábbról is el kell gondolkozni,jó lenne Leontól majd infó hogy ez miért volt,és most mi van stb stb.sokan megijedtek gondolom okkal-joggal,és Én is várom még a nagyobb lekötésem tehát ÉN MÉG NEM VAGYOK OKÉS,de remélem az leszek gyerekek hajrá:)
Admin Borcsoknak: "Ne káromkodj a Fórumon! Utolsó figyelmeztetés!"

gyerekek komolyan nembírom ezt. tudtam,hogyha beregelek, jó társaságba fogok kerülni. de ezt már csak fokozzák a mi balhúzásaink. én is kaptam már 2 figyelmeztést,mostmeg te Tesssssssssssssóóóóóóó ne káromkodj mert kirugnak

komolyan szakadok a röhögéstől eskü olyan mint egy suliban csunyán beszélsz, egyes xd :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

komcsi KO vagyok :lol:
Avatar
Admin
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 2001
Csatlakozott: 2010.07.02. 09:50
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: Admin »

Itt is, mint minden más fórumon vannak szabályok. Akinek pedig nem tetszik, az távozhat...
Neobux - Alap No.1. pénzgyűjtő PTC oldal
Rotate4all - Alap No.1. pénzgyűjtő PTP oldal
Scarlet-Clicks - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam
GPTPlanet - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam testvéroldala
Avatar
chatMagus
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 73
Csatlakozott: 2011.03.25. 14:30
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: chatMagus »

patric22 írta:... komolyan szakadok a röhögéstől eskü olyan mint egy suliban csunyán beszélsz, egyes
Nem erről van szó...
A fórum nyilvános, tehát KÖTELEZŐ moderálni, mert ha tévedésből egy nagymama/nagypapa csücsül le a gép elé, és tévedésből idetalál, és mivel elfelejtette bevenni a gyógyszerét kiakad, és szalad a rendőrségre/tárhelyszolgáltatóhoz/önkormányzatba/piacra a henteshez panaszkodni, akár be is zárhatják az oldalt...

Oké, tudom, hogy ez erősnek hangzik, de az a vicc hogy igaz...
Elnézést minden nagymamától/nagypapától, ne vegyék magukra. :)
Avatar
patric22
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 308
Csatlakozott: 2011.06.10. 14:25
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: patric22 »

chatMagus írta:
patric22 írta:... komolyan szakadok a röhögéstől eskü olyan mint egy suliban csunyán beszélsz, egyes
Nem erről van szó...
A fórum nyilvános, tehát KÖTELEZŐ moderálni, mert ha tévedésből egy nagymama/nagypapa csücsül le a gép elé, és tévedésből idetalál, és mivel elfelejtette bevenni a gyógyszerét kiakad, és szalad a rendőrségre/tárhelyszolgáltatóhoz/önkormányzatba/piacra a henteshez panaszkodni, akár be is zárhatják az oldalt...

Oké, tudom, hogy ez erősnek hangzik, de az a vicc hogy igaz...
Elnézést minden nagymamától/nagypapától, ne vegyék magukra. :)
chatmagus kedves barátom (sajnos)már 10éves korom előtt számítógép előtt ültem és most vagyok 22 szóval nagyon bemutatni nemkell a dolgot. csak megjegyeztem,hogy mivel én is ellőttem ezt a dolgot már és Borcsok megintcsak aki jó spanom így nekem ez (maga a szituáció)elég viccesen jött le. ;)nem kell mindent megmagyarázni, annyira azért nem vagyunk buták : )
szotyka21
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 173
Csatlakozott: 2011.05.04. 15:02
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: szotyka21 »

Gratulálok minden befektetőtársamnak aki már megkapta a lóvét!!!!!! :)
Remélem én is megkapom hamarosan!!!
Az egy nagyon jó ötlet, hogy töröljük a káosz időszakában megírt hozzászólásokat, nagyon pártolom!!!!
Az emberek különbözőek, a stresszhelyzetet pedig nagyon szélsőségesen tudjuk megélni.
Legyünk egy jó csapat, ahol nincsenek széthúzások!
VÉLEMÉNY???

Hajrá előre!

Legyetek gazdagok!
szabol
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 315
Csatlakozott: 2011.02.20. 10:50

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: szabol »

egyetértek töröljük a negatív kommenteket
http://thesuperinvest.com/ Legfrissebb pénzkeresési módok.
aranycsepp
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2011.06.07. 08:17
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: aranycsepp »

Sziasztok!

Én most kaptam meg az első kifizetésem,csütörtök óta várok rá.
:-)
Én még mindíg bízok bennük!!
aranycsepp
Petya0426
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1019
Csatlakozott: 2011.03.01. 23:08
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: Petya0426 »

plussmunka írta:Éljen Leon! Éljen Leon! Éljen Leon!

Kép

a tervek szövése folytatódhat
Szia Plussmunka!
Segítenél nekem?Hogy tudok egy ilyen jegyzetet összehozni??Nagyon tetszik,ha tudsz,segíts :) Köszi! :)


Amúgy,én is megkaptam ma a zsémet,csak így tovább!! :)
Avatar
patric22
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 308
Csatlakozott: 2011.06.10. 14:25
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: patric22 »

Petya0426 írta:
plussmunka írta:Éljen Leon! Éljen Leon! Éljen Leon!

Kép

a tervek szövése folytatódhat
Szia Plussmunka!
Segítenél nekem?Hogy tudok egy ilyen jegyzetet összehozni??Nagyon tetszik,ha tudsz,segíts :) Köszi! :)


Amúgy,én is megkaptam ma a zsémet,csak így tovább!! :)
Pl.Delphi : ) De Plussmunka majd leírja mivel készítette mert azt nemtudom.
Avatar
patric22
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 308
Csatlakozott: 2011.06.10. 14:25
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: patric22 »

szotyka21 írta:Gratulálok minden befektetőtársamnak aki már megkapta a lóvét!!!!!! :)
Remélem én is megkapom hamarosan!!!
Az egy nagyon jó ötlet, hogy töröljük a káosz időszakában megírt hozzászólásokat, nagyon pártolom!!!!
Az emberek különbözőek, a stresszhelyzetet pedig nagyon szélsőségesen tudjuk megélni.
Legyünk egy jó csapat, ahol nincsenek széthúzások!
VÉLEMÉNY???

Hajrá előre!

Legyetek gazdagok!

Benne vagyunk Tessóó ,mindenki szedje meg magát rendesen,legyen egy király nyarunk! : )
PoganyPtR
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2011.05.15. 16:40
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: PoganyPtR »

Egyébként egy ilyet gyorsan összelehet dobni Excelben is.
CsNiko
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2011.06.22. 19:23
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: CsNiko »

Igen mélyen tisztelt Társaság!

Én kb. 2 hónapja vagyok aktív tagja az EA klubbnak, s gyarapítom a gyarapíthatót. Kicsibe, de el pötyögök. Nagyon sok fórumon olvasgattam, nézelődtem még azelőtt, hogy bele mertem volna vágni. Nem is ez a lényeg... Hanem ma valami vezér hangya elindult a fejembe, és nézelődni kezdtem megint erről szóló fórumok után, csak úgy-ból. Nem bizalmatlanság, vagy ilyesmi, csak mittomén na... S a lényeg, hogy rátok találtam és végig olvastam mind a sok oldalt. Az elején mindenki boldog és örül és optimista.... (ennél a résznél olyan magabiztos lettem, hogy már komoly terveim voltak befektetés ügyileg) aztán a stressz... és megint az öröm és "bódotttág".
Őszintén szólva nem vagyok egy vérbeli fórumozó, de nem bírtam megállni, hogy ne regizzek be ide és ne írjam meg nektek a véleményemet.
Olyan frankó kis csapat vagytok, és ez a 28 oldal amit olvastam a hsz-eitekből annyira megmutatja az összetartásotokat, jóban és rosszban is, hihetetlen!!!!
Csuda klasszak vagytok és kívánom nektek a legtöbb örömet, sikert és ha kell (bár ne kelljen, de ha mégis kell) akkor egy újabb hullám völgyben ugyanígy tartsátok egymásban a lelket és tartsatok ki a döntésetek mellett, hogy a zsét betettétek fialni. Ha buktok akkor pedig mindenki magára vet, mert senki senkit nem kényszerített semmire, saját akaratból saját magunk által meghatározott összeget tettünk be és vállaljuk a kockázatot.
Ja és olyan izgalmakban volt részem mintha regényt olvastam volna. Ha törlitek is ezeket a negatív időszakot felölelő hsz-eket, azért valaki mentse már le lécci. Ki tudja még lehet valamire jó lesz....
Még egyszer mindenkinek gratula, királyok vagytok!!!

Sok sikert, szép estét, sok kifizetést és Éljen az EA még sokáig! ;)
Avatar
Karbula58
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 810
Csatlakozott: 2011.06.20. 18:29
Tartózkodási hely: Fejér megye
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: Karbula58 »

Szerintem ne arról beszéljünk, hogy illik nyilvánosan fogalmazni, hanem én pl. jobban örülnék olyan híreknek, amik újabb kifizetésekről szólnak. Vagy nem elsősorban ezért vagyunk itt? :)
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Na látom csak jó kis oldalt hoztam én ide erre a fórumra! nagyon hiszek benne hogy így is marad! csak tudjátok csak most nem elszállni!! :) ;)
bbcar
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 70
Csatlakozott: 2011.06.01. 17:36
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: bbcar »

Sziasztok!

Mindenkinek gratula és a jövőbe óvatosan de további jó befektetéseket.
Sajnos én még nem kaptam meg :( :(
De remélem ami késik az nem múlik.
Örülök, hogy végre fizet, de egy valami még mindig nem értek. Ha én Leon helyébe lennék akkor tájékoztatnám az embereket.
Miért nem csinálja ezt?
jeep
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2011.06.12. 10:59
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: jeep »

Remélem nem csináltam hülyeséget azzal, hogy betettem a pénzt újra. Meglátjuk mi lesz.
Avatar
patric22
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 308
Csatlakozott: 2011.06.10. 14:25
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: patric22 »

CsNiko írta:Igen mélyen tisztelt Társaság!

Én kb. 2 hónapja vagyok aktív tagja az EA klubbnak, s gyarapítom a gyarapíthatót. Kicsibe, de el pötyögök. Nagyon sok fórumon olvasgattam, nézelődtem még azelőtt, hogy bele mertem volna vágni. Nem is ez a lényeg... Hanem ma valami vezér hangya elindult a fejembe, és nézelődni kezdtem megint erről szóló fórumok után, csak úgy-ból. Nem bizalmatlanság, vagy ilyesmi, csak mittomén na... S a lényeg, hogy rátok találtam és végig olvastam mind a sok oldalt. Az elején mindenki boldog és örül és optimista.... (ennél a résznél olyan magabiztos lettem, hogy már komoly terveim voltak befektetés ügyileg) aztán a stressz... és megint az öröm és "bódotttág".
Őszintén szólva nem vagyok egy vérbeli fórumozó, de nem bírtam megállni, hogy ne regizzek be ide és ne írjam meg nektek a véleményemet.
Olyan frankó kis csapat vagytok, és ez a 28 oldal amit olvastam a hsz-eitekből annyira megmutatja az összetartásotokat, jóban és rosszban is, hihetetlen!!!!
Csuda klasszak vagytok és kívánom nektek a legtöbb örömet, sikert és ha kell (bár ne kelljen, de ha mégis kell) akkor egy újabb hullám völgyben ugyanígy tartsátok egymásban a lelket és tartsatok ki a döntésetek mellett, hogy a zsét betettétek fialni. Ha buktok akkor pedig mindenki magára vet, mert senki senkit nem kényszerített semmire, saját akaratból saját magunk által meghatározott összeget tettünk be és vállaljuk a kockázatot.
Ja és olyan izgalmakban volt részem mintha regényt olvastam volna. Ha törlitek is ezeket a negatív időszakot felölelő hsz-eket, azért valaki mentse már le lécci. Ki tudja még lehet valamire jó lesz....
Még egyszer mindenkinek gratula, királyok vagytok!!!

Sok sikert, szép estét, sok kifizetést és Éljen az EA még sokáig! ;)
Üdv. Új Tag! : )

Köszönjük szépen a szép szavakat,bizony lassan mindenki olyan mintha testvérek lennénk,,,ha nem is testvérek,de igazán jó barátok : ) Remélem ha sikeresen,hanem (de reméljük sikeresen)menni fognak a befektetések akár itt,akár máshol,ez a csapat megmarad sőt bővül,és egyszer sikerül összeülnünk valahol 1 sörre,vagy akár vacsorára :) További kellemes estét EA tagok!
borcsok1
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 102
Csatlakozott: 2011.05.31. 12:38

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: borcsok1 »

Ejj admin tesó beleverem a f..mat tesó nem vagy egy vidám gyerek,mondjuk 200 néven tudok regélni ide tehát.....:) de ne rontsuk el az örömöt olvasni kéne a sorok özött testvér szeva:)
plussmunka
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 338
Csatlakozott: 2011.05.06. 16:20
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: plussmunka »

Petya0426 írta:
plussmunka írta:Éljen Leon! Éljen Leon! Éljen Leon!

Kép

a tervek szövése folytatódhat
Szia Plussmunka!
Segítenél nekem?Hogy tudok egy ilyen jegyzetet összehozni??Nagyon tetszik,ha tudsz,segíts :) Köszi! :)


Amúgy,én is megkaptam ma a zsémet,csak így tovább!! :)
Ilyenhez Excel elfelejtve
nézzétek a jobbszélt ott vannak a különleges kapcsolók
-jel kikérés megtörtént
egyik + jel kifizetés korrekt
másik + jel ezt az összeget mely a sorban áll 1:1 ben külső forrásból hoztam be tehát nem már visszapörgetett pénz(ez fontos)
de állhat itt =XXXXX.YY jel számmal és akkor csak részben külső forrás
a két + jel karakterpozíciója lényeges

e jelek számítanak a színezésben és az alsó részletezésben így számol
a CA ra írtam a progit majd átírtam EA ra másik füllel is jó legyen és még másik befektetői oldalhoz is lehet tovább fejleszteni
de ezzel pihi van
aki kéri küldöm és leírom
Excellel nem állnék neki ilyennek
ez EXE programfile egy MO-on más által nem használt programírásidőt tekintve szupergyors nyelven íródott és fájlméretet tekintve helytakarékos az EXE-je
Tony
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 31
Csatlakozott: 2011.06.18. 10:43
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: Tony »

Örülünk, de azért az döbbenet, h még nem írt Leon egy pár sort a frissítésbe...
Persze tény, h a fontosabb lépést már megtette... tolt... :)
Avatar
Karbula58
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 810
Csatlakozott: 2011.06.20. 18:29
Tartózkodási hely: Fejér megye
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: Karbula58 »

Tony írta:Örülünk, de azért az döbbenet, h még nem írt Leon egy pár sort a frissítésbe...
Persze tény, h a fontosabb lépést már megtette... tolt... :)

Én azt se bánom, ha soha egy sort sem ír, csak fizessen szótlanul mindenkinek még sokáig. :)
Avatar
Karbula58
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 810
Csatlakozott: 2011.06.20. 18:29
Tartózkodási hely: Fejér megye
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: Karbula58 »

Fontos kérdés:
Nektek nem csinál olyat, hogy az EA-oldalra belépésnél tíz esetből kilencszer nem fogadja el a jelszót? Egyszer elüthetek egy betűt. Kétszer is, de tízből kilencszer nem valószínű. Tapasztalt még ilyesmit valaki?
SamCarterSG1
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2011.06.22. 23:51
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: SamCarterSG1 »

Sziasztok Mindenki!

Nekem ilyen jelszó problémám még 1x sem volt, pedig mostanában elég gyakran léptem be...
Viszont van olyan kifizetésem, amit 9-e óta várok PM-ra, próbáltam törölni, h visszaforgassam, de a törlés gombra nem reagál semmit... Szerintetek?
Mindenesetre várok, addig is örülök azokkal együtt, akiknek megérkezett a kifizetésük :)
apo001
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2010.12.24. 00:07
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: apo001 »

Üdv Mindenkinek!

Használom én is az Elte Alliancet.
A leírásaitok alapján nálam is megjelent a gondolat, hogy, esetleg bedőlt a cég. Tegnapelőtt írtam pár sort Leonnak, amire választ nem kaptam.
Tegnap délután hívott egy ismerősöm, akinek ajánlottam az oldalt, hogy ő a kikért pénzét megkapta. Ahogy az időm engedte én is megnéztem az Alertpay számlámat és nekem is ott volt a pénzem.
Mindenkinek szeretnék hasonló élményt kívánni.


Apó
Avatar
jennys
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 237
Csatlakozott: 2010.07.12. 20:27
Tartózkodási hely: Balaton-part,Somogy megye
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: jennys »

sziasztok
sajnos nekem továbbra sem érkezett meg a kikért pénzem,viszont most lejárt megint egy befektetésem és mit látom,80 dollárból csak 30-at enged maximum levenni,így 50 dollár még bent maradt,ezt már nem engedte kivenni,visszarakom így egy hétre,
volt már nálatok hasonló helyzet?
vagy ez lesz az új módi,hogy nem mindet engedi kivenni,csak kb. a harmadát,a többit vissza kell tenni?
ha tudtok erről valamit írjátok már meg,köszi szépen előre is,bye,Jennys
Avatar
patric22
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 308
Csatlakozott: 2011.06.10. 14:25
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: patric22 »

borcsok1 írta:Ejj admin tesó beleverem a f..mat tesó nem vagy egy vidám gyerek,mondjuk 200 néven tudok regélni ide tehát.....:) de ne rontsuk el az örömöt olvasni kéne a sorok özött testvér szeva:)
:lol:
Avatar
patric22
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 308
Csatlakozott: 2011.06.10. 14:25
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: patric22 »

állítolagosan egy volt EA moderátor támadott az EA DDOS védelme ellen ,és ezért volt a felfordulás...most,hogy ebbből mi igaz vagy mi nem,nemlehet tudni. Mindenesetre örülünk neki,hogy minden újra rendben van reméljük így is marad : )
gabesz1982
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 169
Csatlakozott: 2010.07.03. 18:44
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: gabesz1982 »

szép jó reggelt EA Fan-ok:)

Tényleg jó ki csapat gyűlt itt össze!De tényleg segítsünk egymásnak ha baj van vagy ha kérdés az ujjaknak segítsünk beilleszkedni stb stb...

Nekem egy olyan körkérdésem lenne ,hogy kinek milyen terve van az elitével ha publikus???
Mert ugye van aki csak beteszi a pénzt és ha lejár kiveszi és újra beteszi....
De gondolom vannak itt olyanok akik már komoly terveket gondoltak ki:)
Hát ha ezzel is tudunk a másik csapat társunknak ötletet adni ha még kezdő lenne....

Nekem első körben az a tervem ,hogy feltornázom a pénzem 500 $-ig aztán pedig két hetesbe kötöm le és csak a két heti kamatot veszem ki majd ami ugye 125 $ és egy hónapban bejöhet kétszer tehát az havi szinten 250 dollár...Így gyakorlatilag két hónap alatt meglesz a pénzem és aztán csak plusz lesz illetve növelhetem az alaptőkét...
Szóval nekem most ez a tervem...
Nektek?

Szép napot mindenkinek:)
Avatar
patric22
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 308
Csatlakozott: 2011.06.10. 14:25
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: patric22 »

gabesz1982 írta:szép jó reggelt EA Fan-ok:)

Tényleg jó ki csapat gyűlt itt össze!De tényleg segítsünk egymásnak ha baj van vagy ha kérdés az ujjaknak segítsünk beilleszkedni stb stb...

Nekem egy olyan körkérdésem lenne ,hogy kinek milyen terve van az elitével ha publikus???
Mert ugye van aki csak beteszi a pénzt és ha lejár kiveszi és újra beteszi....
De gondolom vannak itt olyanok akik már komoly terveket gondoltak ki:)
Hát ha ezzel is tudunk a másik csapat társunknak ötletet adni ha még kezdő lenne....

Nekem első körben az a tervem ,hogy feltornázom a pénzem 500 $-ig aztán pedig két hetesbe kötöm le és csak a két heti kamatot veszem ki majd ami ugye 125 $ és egy hónapban bejöhet kétszer tehát az havi szinten 250 dollár...Így gyakorlatilag két hónap alatt meglesz a pénzem és aztán csak plusz lesz illetve növelhetem az alaptőkét...
Szóval nekem most ez a tervem...
Nektek?

Szép napot mindenkinek:)
Szép napot!

Nekem egyenlőre annyi tervem van,hogy hosszútávon fektetek be 1évre(minimum) ez biztos. Stratégiát konkrétan nem tudok mert amikor neki álltam volna számolgatni,alakítgatni a dolgokat akkor jött ez a para...szóval ha valaki tud egy igazán nyerő és anyagilag hasznos stratégiát ajánlani,azt szépen megköszönöm! : )
Lezárt

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 14 vendég