Elite Alliance - nem hyip (BEZÁRT TÉMA)

Minden egyéb internetes pénzkeresési módszer.
walters
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 233
Csatlakozott: 2011.06.11. 21:34
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: walters »

szabol írta:igen szerintem is az EA ezzel a lépéssel próbál megint befizetéseket szerezni, de ha nem fizetnek be akkor nem tud kifizetni de elvileg kellene lennie elegendő tartaléknak ha nem ponzi alapú mivel elvileg a forexen forog és elvileg a dupla kifizetések már mennek viissza.
Jól mondtad, "elvileg"!
Azért z furcsa, hogy egy hét után fizetett, aztán ma semmi.Így sosem fogják utolérni magukat, ráadásul az STP,LR és PM kifizetéseket egyáltalán nem teljesítették, a tegnapiak csak AP-ek voltak.
Azt olvastam egy másik oldalon, hogy valószínűleg a fentebb felsorolt számlával rendelkezők pénzéből fizettek, mert az AP-s számlájukat úgyis befagyasztanák a sok request meg dispute miatt mi az AP-hez bemegy ( a többi online banknál erre nincs lehetőség).
Így inkább szelektíven fizettek néhány már rég lejárt kikérést, hogy újra bizalmat ébresszenek, és ha nem is megy be sok befektetés, legalább az AP-n keresztül nyugton hagyják őket. De ne legyen igazam, túl sok bukó lenne...
Avatar
patric22
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 308
Csatlakozott: 2011.06.10. 14:25
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: patric22 »

most a külön számlákat kiemelten nem akartam írni mert az még a páviánnak is az eszébe jutna....de azért az sem egyszerü dolog főleg akinek fix íííííííííííííípééééje van akkor most rohangálj 4számla miatt 4i.kávézóba xd viccet félretéve én azt mondom először is álljon helyre minden.másodszor ha hosszútávon megy tovább a cég,akkor igenis kilehet használni a kiskapukat de ezek nem kis kapuk mert ennyi erővel ha most az a baj,hogy én nyitok 5számlát,akkor ennyi erővel ne regeljen alám 5ember.. .: D tehát az "túlzás,hogy kiskapu..."a céget meg nemkell félteni mert ha befektetek 2400dollárt és megvárom míg 3ezer lesz azt van miből kifizetniük ugyanugy mint a 200$-árt is.ennyi. részben fedezem magam,másrészt fedez a cég.ez erről szól.

a magyarokat meg annyira ne vegyük a nyelvünkre mert engem nap mint nap jelölnek be külföldi befektetők akik szintén nyomják az EA-t meg számtalan más befektetési lehetőségeket,és egyik másik olyan stratégiákat küld,hogy még én is nézek...úgyhogy ezmár legkevésbé sem legyen téma,hogy "ki mit csinál"...ha annyira szétakar durrani a cég,úgyis szétdurran. hameg annyira stabil hogy ihaj,akkor ugyis stabil
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára patric22 2011.06.23. 19:41-kor.
PoganyPtR
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2011.05.15. 16:40
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: PoganyPtR »

Hát én nekem 3 nap alatt még nem jött ki a 11,10$... amíg azt se kapom meg addig nem fogok több pénzt befektetni...
szabol
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 315
Csatlakozott: 2011.02.20. 10:50

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: szabol »

akkor nekem nagy szerencsém volt hogy megkaptam a teljes pénzt. ha nem kaptam volna akkor végem lett volna. de egyenlőre nem fektetek én se
http://thesuperinvest.com/ Legfrissebb pénzkeresési módok.
tiha69
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 20
Csatlakozott: 2011.06.07. 23:04
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: tiha69 »

Hogy szól a szabályzat? Egy ember 1 számla! Én nem a saját nevemre nyitnék újabb számlákat! Tehát ez nem kiskapu. Mint ahogy az sem, hogy ha nekem van bent 25e $, 2 hónap múlva 40e lesz. Ebből visszateszek 25e-t a sajátomra, a többit kiveszem, odaadom egy jóbarátomnak, beregel alám, és felteszi az összes pénzt. 2 hónap múlva visszaadja (meg ad még valamennyit), és onnantól kezdve neki is van egy halom pénze, nekem meg termeli a 10%-okat. Ha ezt minden második hónapban egyszer megcsinálom, akkor is 1 év alatt 6 új ember kerül alám, akikért kapom a 10%-ot!

Nem értem miért kell olyan beszűkültnek lenni, hogy egyből a rosszra gondol az ember, és a csalókat keresi!

Rengeteg a lehetőség!
De, mint ahogy feljebb is írtam, előbb legyen biztos, hogy működik az EA, és működjön hosszútávon. Utána lehet tervezni.
borcsok1
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 102
Csatlakozott: 2011.05.31. 12:38

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: borcsok1 »

Ejj gyerekek miért kell 2 hónapra betenni annak akinek van refje nem értem esküszöm vazze,elmondtam már többször csak annak jó a2 hónap aki nem csinál semmit leszarja refjét,és csak beteszi leköti kiveszi beteszi stb stb.súlyos ezrekbe mérhető a különbség aki 1 hónapra teszi be attól majd elkérem Én a lét és Én kötöm le jól vazzeg:)
Tony
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 31
Csatlakozott: 2011.06.18. 10:43
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: Tony »

cudargém írta:Gyerekek nagyon szuper a csapat, örülök, hogy közétek tartozhatok. Én is azt tervezem, hogy több számlát nyitok a 25.000 dodó után, és kéthavonta kiveszem a 40.000 dodókákat. Egy olyan 5 számlát tervezek, és akkor meglesz a 100.000 dodó havonta. Az 20 miska/hó.

Éljen az EA
cudargém
Véletlenül sem pejoratív megjegyzésnek szánom, de most már tudom, h nem is vagyok nagyravágyó... :shock: :P :)))
Mindenesetre nem is az ilyen vágyak jelenleg az igazi probléma, mert a legtöbb ember nagyon sokat akar...
Jelen állás szerint nem kizárt, h egy rendszer összeomlását, roskadozását láthatjuk...
Ergo nem hiszem, h megéri ezen gigászi tervek realizálását.... Jelzem, nekem se legyen igazam!
Van egy-két cimborám, akiknek valamiért nem érkezik meg a 15.-én kikért pénze sem... vagyis mégsem igaz az időrendben történő fizetés, valami más lehet a logikája...
Nekem van egy ötletem, de ez csak teoria... Írjanak azok, akik már nem voltak "minuszban", vagyis a tőkéjüket már visszavarázsolták, és már csak a hozamokat dolgoztatták... Ezen emberkék is kaptak pénzt??? A két pendingelő cimbim ugyanis már +os, innen az ötlet...
Mi van, ha az AlertPay jelezte az Elitnek, h gyerekek nagy gáz van... azonnal fizessétek ki a minuszosokat, mert sorban jönnek a disputok! (Transaction Dispute)
Nos?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Tony 2011.06.23. 21:59-kor.
applebook
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 338
Csatlakozott: 2010.10.16. 12:15
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: applebook »

Hm... Látom alakul a helyzet EA-nál.... Remélem helyre jön.. Már kipróbálnám ;)
Petya0426
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1019
Csatlakozott: 2011.03.01. 23:08
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: Petya0426 »

(Tony)
Lehet,hogy igazad van,viszont akkor velem kivételeztek az EA-sok..
Mivel, elméletileg az AP szemszögéből én már pluszos vagyok,gyakorlatilag viszont az EA-mon több pénz van bent mint az AP számlámon..
Vagyis,igazság szerint egyáltalán nem vagyok pluszba,de én már nem tudnék élni a dispute -val,mivel az AP szerint már többet kaptam az EA-tól,mint amennyit tettem be..
Továbbá,van olyan ismerősöm,nem is egy,aki még nagyon minuszba van,mégsem kapott zsét..Nem tudom,félek,hogy ezzel a tegnapi fizetésekkel,csak elhúzták a mézesmadzagot az orrunk előtt...Ne legyen igazam,de amúgy is,miért nem volt ma egy kifizetés sem???!!!
plussmunka
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 338
Csatlakozott: 2011.05.06. 16:20
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: plussmunka »

a széna nem jól áll
mindenki megörült hogy megindultak a kifizetések és le is állt egyből
lehet valami amit írtok
de mintha nem lenne épkézláb trend mi szerint ki kap ki nem

De elvagyunk elvagyunk itt és a lényegről esik kevés szó.
Ha az EA képes lett volna havi 60 % felett pródukálni hát nyilván hogy neki is megérje
akkor hol a jó Istenben van az a tömérdek pénz aminek megkellett volna pörögnie ?
Valami hatalmas veszteséget érzek valami ballépést.
Leon nyilván beírna ha jobb kedve lenne és a terveiről stb amiket be akart vezetni
a közeljvőben. Ha becsületes de tényleg valahol kifolyt a pénz nem lennén a bőrébe és lehet
az egész a továbbiakban csak lehet nyűg a nyakán. Ilyenkor a tervek se nyernek értelmet.
Jogutódként nem venné át valaki?
Viszont ha nem volt itt 60 % feletti gazdálkodás akkor a piramisgyanú szó jut eszembe

Ha Leon eztán nem fog írni az oldalán ugyanabban az ütemben mint eddíg
... ne is gondoljunk bele
applebook
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 338
Csatlakozott: 2010.10.16. 12:15
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: applebook »

Egy nagy hibát követett Leon... Tul sokáig volt nyitott a reg...
Mint Elite program stabil volt ... De megnyitotta a kapuit már jó egy éve... Itt a hiba... Max 1 hónapra kellet volna... Pár új tagot hozni....
Most gondolom 10x annyi tag van mint 10 éve.... Elszúrták... Bár igy is szép ,hogy 1 évig tudták tartani az oldalt...
bbcar
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 70
Csatlakozott: 2011.06.01. 17:36
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: bbcar »

Sziasztok!

Szerintem semmi logika, hogy mi alapján fizetett. Én abszolút mínuszban vagyok és cseszik fizetni :(
Van egy haverom ő jóval utánam regelt be ő bezzeg megkapta, egy másik ő jóval előttem és ő is megkapta.
Sajnos ne legyen igazam szerintem is túl hosszú ideig volt/van nyitva. Sőt már az nem tetszet, hogy augusztus helyett meghosszabbította év végéig a reget.
Gyanítom, hogy jövő hétnél előbb nem fog fizetni. És az a gond, hogy ha kifizeti egy jó darabig nem rakok be. Ha korrekt lenne akkor infot írna az oldalon és nem FB-n. Ha megfigyelitek korábban hetente írt most már több mint 10 napja semmi. Ilyen hosszú hallgatás még nem volt.

Üdv.
Avatar
patric22
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 308
Csatlakozott: 2011.06.10. 14:25
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: patric22 »

applebook írta:Egy nagy hibát követett Leon... Tul sokáig volt nyitott a reg...
Mint Elite program stabil volt ... De megnyitotta a kapuit már jó egy éve... Itt a hiba... Max 1 hónapra kellet volna... Pár új tagot hozni....
Most gondolom 10x annyi tag van mint 10 éve.... Elszúrták... Bár igy is szép ,hogy 1 évig tudták tartani az oldalt...
ŐŐŐŐ mikor megindult ez a cirkusz & a gondok,akkor leírtam két alapvető hibát...ez volt az egyik....szószoros értelmében nem az a baj,hogy sokan regeltek be mert kinyitották,hanem az,hogy nemtudnak (ezekszerint)kezelni ennyi befektetőt a pénzzükkel együtt. nem akarok én se Leonra mutogatni meg senkire de ezt én is leírtam de mostmár mind1. szerintem mindenki egy picit várjon amig stabilizálódik a helyzet 8-)

nem akarok senkinek sem "szivfájdalmat"okozni de ez a cég menőn,stabilan és "hack"veszélyek nélkül mehetne ha meghívos maradt volna mindig is...főleg miután állítolag ez egy privát live csapat ,csoport volt...ekkora badarságot,hogy kinyitják a regisztrációt...ha még ezzel nem is,de a jelenlegi felfordulással a komolyságuk is megcsappant. de reménykedjünk. hisz letett azért pár dolgot az asztalra.
Tony
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 31
Csatlakozott: 2011.06.18. 10:43
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: Tony »

Petya0426 írta:(Tony)
Lehet,hogy igazad van,viszont akkor velem kivételeztek az EA-sok..
Mivel, elméletileg az AP szemszögéből én már pluszos vagyok,gyakorlatilag viszont az EA-mon több pénz van bent mint az AP számlámon..
Vagyis,igazság szerint egyáltalán nem vagyok pluszba,de én már nem tudnék élni a dispute -val,mivel az AP szerint már többet kaptam az EA-tól,mint amennyit tettem be..
Továbbá,van olyan ismerősöm,nem is egy,aki még nagyon minuszba van,mégsem kapott zsét..Nem tudom,félek,hogy ezzel a tegnapi fizetésekkel,csak elhúzták a mézesmadzagot az orrunk előtt...Ne legyen igazam,de amúgy is,miért nem volt ma egy kifizetés sem???!!!
Petya, szerintem szépen, röviden, ennyi.... csatoltam.
Csatolmányok
ennyi.
ennyi.
image001.png (186.75 KiB) Megtekintve 7799 alkalommal
Avatar
Karbula58
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 810
Csatlakozott: 2011.06.20. 18:29
Tartózkodási hely: Fejér megye
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: Karbula58 »

Tony írta:
Petya0426 írta:(Tony)
Lehet,hogy igazad van,viszont akkor velem kivételeztek az EA-sok..
Mivel, elméletileg az AP szemszögéből én már pluszos vagyok,gyakorlatilag viszont az EA-mon több pénz van bent mint az AP számlámon..
Vagyis,igazság szerint egyáltalán nem vagyok pluszba,de én már nem tudnék élni a dispute -val,mivel az AP szerint már többet kaptam az EA-tól,mint amennyit tettem be..
Továbbá,van olyan ismerősöm,nem is egy,aki még nagyon minuszba van,mégsem kapott zsét..Nem tudom,félek,hogy ezzel a tegnapi fizetésekkel,csak elhúzták a mézesmadzagot az orrunk előtt...Ne legyen igazam,de amúgy is,miért nem volt ma egy kifizetés sem???!!!
Petya, szerintem szépen, röviden, ennyi.... csatoltam.


Ezt a bejegyzést hol találtad?
cudargém
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2011.06.23. 17:58
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: cudargém »

patric22 írta:
applebook írta:Egy nagy hibát követett Leon... Tul sokáig volt nyitott a reg...
Mint Elite program stabil volt ... De megnyitotta a kapuit már jó egy éve... Itt a hiba... Max 1 hónapra kellet volna... Pár új tagot hozni....
Most gondolom 10x annyi tag van mint 10 éve.... Elszúrták... Bár igy is szép ,hogy 1 évig tudták tartani az oldalt...
ŐŐŐŐ mikor megindult ez a cirkusz & a gondok,akkor leírtam két alapvető hibát...ez volt az egyik....szószoros értelmében nem az a baj,hogy sokan regeltek be mert kinyitották,hanem az,hogy nemtudnak (ezekszerint)kezelni ennyi befektetőt a pénzzükkel együtt. nem akarok én se Leonra mutogatni meg senkire de ezt én is leírtam de mostmár mind1. szerintem mindenki egy picit várjon amig stabilizálódik a helyzet 8-)

nem akarok senkinek sem "szivfájdalmat"okozni de ez a cég menőn,stabilan és "hack"veszélyek nélkül mehetne ha meghívos maradt volna mindig is...főleg miután állítolag ez egy privát live csapat ,csoport volt...ekkora badarságot,hogy kinyitják a regisztrációt...ha még ezzel nem is,de a jelenlegi felfordulással a komolyságuk is megcsappant. de reménykedjünk. hisz letett azért pár dolgot az asztalra.
MIT???
csaba08
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 535
Csatlakozott: 2011.06.23. 15:36
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: csaba08 »

Sziasztok,

Én is pár hónapja hogy Elites vagyok, és azért valjuk be, hogy a mostani helyzet nem váratlan.
De nézzük csak meg miben is hiszünk?
Nem szeretnék senkit se megbántani, főleg nem a vezetőket, ha valós személyek, de azért eléggé el lehet ezen is gondolkodni.

Van egy cég, aminek vezetői ismeretlenek.
Sosem látta senki, sosem vállalták magukat.
Adottak az email elérhetőségek, amiken ha jött is válasz, az egy keresztnév volt és hogy Elite Alliance.
Telefonszámok:

Az iroda száma: +44-203-355-0081 - No ez a szám nem él, vagy nem kapcsolható.
A nemzetközi szám: +1-866-974-1777 - Ó igen végre valami! Többször hívtam, USA telefonszám, üzenetrögzítő jelentkezik be most is az Elite Group nevében. Arra kér hagyjunk üzenetett. Megtörtént nem egyszer, reakció, visszahívás sohasem.
Lehet egy üres szobában áll, mondjuk a földre letéve az a szerencsétlen rögzítő egy jó nagy vinyóra kötve, amin elfér a sok bejövő hanganyag.

Szóval, nézzük már meg, hogy mielött elhisszük a 8 éves sikertörténet mesét, hogy ki tud valami biztosat az Elite Alliance-ról vagy az Elite Group S.A.-ról?

Hát senkinek sincs Ausztriában ismerőse?
Állítólag annyit cikkeztek az Osztrák lapok a sikerekről.... Hát tessék már feltenni ide egy cikket is ami megjelent az Osztrák lapokban.

Valaki látta már vagy ismeri Bécsben Leon és Alex Reiter-t?

A hivatalos interjúban is említés esik Svéd programozó cégről, meg arab számítástechnikai zseniről, de sehol semmi konkrét.
Sehol egy hivatalos cégnév, cím és elérhetőség akikkel kapcsolatban állnak vagy álltak.

Komolyan, úgy tűnik, hogy több ezren hiszünk egy fantom szervezetnek, csak azért mert korrekt módon fizetett pár hónapig.

Miből a hozamok?
Engem se érdekelt, amíg megkaptam a pénzem.
De van valóságalapja?
Számomra sok süketelésnek tűnik minde hivatalos nyilatkozat.
Adjuk el jól a semmit és beszéljünk, vagy írjuk oldalakat a semmiről.

Tisztára mint a Club Asteria süketelései mostanság.
Csak ott legalább vállalják arcukat a valós személyek. No nem mint ha ők jobbak lennének mondjuk a kommunikáció terén. De az más téma, most Elite Alliance.

A nagy örömhírre 22-én az első fizetési infók után kikértem én is újabb 57$-t, ami azóta sem érkezett meg.
Vajon miért?

Írtam már, nem lehet az, hogy a fizetési processoroknál is valami nagy kavar van? Pl az AlertPay-ben miért oly biztos mindenki?

Bocsika, de számomra ez a valóság.
És én is szeretném, ha minden működhetne úgy, ahogy eddig tudott működni.
Bízom benne lesz még ilyen.
De innentől csak egy játéknak fogom fel. Játszunk, talán nyerünk is a játék végén.

Üdv: Csaba
Kép
Kép
eco
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 203
Csatlakozott: 2011.06.18. 09:25
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: eco »

Sajnos jól látod a helyzetet!De ne legyen igazam!
plussmunka
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 338
Csatlakozott: 2011.05.06. 16:20
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: plussmunka »

mit szúrtak el?
hát hogy nem tudjuk itt a terveinket véghezvinni
mert nincs meg az a befektetni való biztonság érzet
nem tudjuk mennyi ember nem kapott kifizetést és mennyi kapott
és az ég világon nem tudunk biztosat az EA felöl
Ehhez hozzásegítenek az infók amit kiadnak vagyis nem adnak ki semmit.
Ha az EA át tudja vészelni ezt az időszakot lehet még jövöje.
csaba08
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 535
Csatlakozott: 2011.06.23. 15:36
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: csaba08 »

eco írta:Sajnos jól látod a helyzetet!De ne legyen igazam!
Most röhögtem egy nagyon jót a másik nagydumás cégen: Club Asteria
Gondoltam, megnézem a heti 0,x %-ot. Hát mit látok. Nincs visszaosztás semmi sem!
És ezt le is írják: Befagyasztottuk a visszaosztásokat 30-60 napra.
Na hagyjuk Ibolykát... :)))

Csaba
Kép
Kép
Tony
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 31
Csatlakozott: 2011.06.18. 10:43
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: Tony »

"Természetesen" ez így van Csaba...
Ebből már nem lesz szalonna.
Viszont továbbra is fenntartom, h ha csak a saját ismeretségemet veszem alapul, látom, h nem látják amit látni kéne!
Hihetetlen, vagy nem akarják látni... "ilyenkor elintézik azzal, h biztos a fórumok negatív hatása rám nézve, és attól vagyok én is az...) :roll:
A legtöbb ember nem lát át élesen helyzeteket, dolgokat!
Persze a vicc kedvéért érdemes elképzelni, h ez még évekig működik, ezzel a mindjárt zárjuk reg. lehetőséget című dumával... szép lassan mindenki Elites lenne, és nem dolgozna a kutya sem, mert ugyebár minek... :lol:
Ezek játékok, melyek képlékeny ideig tartanak...
plussmunka
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 338
Csatlakozott: 2011.05.06. 16:20
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: plussmunka »

csaba.. ra reagálva
Valaki látta már vagy ismeri Bécsben Leon és Alex Reiter-t?

A hivatalos interjúban is említés esik Svéd programozó cégről, meg arab számítástechnikai zseniről, de sehol semmi konkrét.
Sehol egy hivatalos cégnév, cím és elérhetőség akikkel kapcsolatban állnak vagy álltak.
Ezek után felmerül 1 kérdés

A Bécsi interjú amit a neten olvashatunk momentán most nem néztem
de ott áll a riporter neve ?
na és őt FB vagy máshol megtudnánk kérdezni az EA felöl ?
Vagy ehhez az interjúhoz kellett keresni egy sosem látott sosem halott riportert

Nézzünk már utánna ennek a riporternek
ha csaba felhívott minden TELszámot.. és csődöt mondott

Miért van szükség az EA felöl ennyi homálynak mert ez már homályilag a bőségek bősége
GOGOL
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2011.06.18. 20:49
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: GOGOL »

A Club Asteriával csak annyi a baj hogy..

Magyarországon mindenki azt hiszi, hogy az befektető cég. Befizetnek és várják a nagy hozamokat. Nagyon nagy itt hülyéknek a rátája. Utána sem néztek, hogy miből áll a Club Asteria, hogy ez egy szolgáltató cég. Rengeteg jó szolgáltatása és oktatási programja van emellett, minőségi marketing termékei is vannak. És a tulajok mind neves szakemberek nagy múltal. Dr. Rich a kedvencem, most jelent meg egy új könyve a kommunikáció törvényei, bár még magyarra nem fordították le. 1 hónapja volt a dedikáltatása. A lényeg, hogy rengeteg tevékenysége és szolgáltatása van. Én csak a mobilról való pénzutalás szolgáltatást használom ami amúgy nagyon praktikus és olcsó.

hírlevelekben próbálták megértetni az emberekkel, hogy ez nem befektetés, a cég csak abból tud visszaosztani amit megkeresett a héten, de sokan nem értik. Hírlevélben próbálják megértetni ezt a tagokkal, hogy ha mindenki dolgozna és nem csak ül és várja a jövedelmet munka nélkül, akkor a nyereségelosztás nagyobb lenne. De a magyar ember el sem olvassa. rákattint hogy ne villogjon.

A magyarok meg mit ismernek belőle? hogy valami e-bookok vannak. Fogalmuk sincs az egészről és még annyi értelmük sincs, hogy legalább az online magazint olvassák, amiből megtudhatják miből áll. Az is felháborít, hogy a magyarok úgy hirdetik, hogy nem kell csinálni semmi és a tagdíjból meg halmozódik a hozam és az majd magától terem a jövedelem. Hiába írják minden hírben a a nyereségelosztás az abból van amit a tagok használnak szolgáltatást vagy terméket, illetve azok értékesítéséből. Ha tagok nem dolgoznak csak ülnek és várják a hozamot, akkor meg alacsony a nyeregélosztás. De az csak + dolog benne.

Szerintem nagyon jó döntés volt a részüktől, hogy befagyasztották a nyereségelosztás, mert a sok hülye híresztelés miatt, és a téves infók miatt, mindenki azt hitte, hogy ez befektetés. A hivatalos oldalon erről szó sem volt. Aki vette a fáradságot és elolvasta a működését és a tevékenységét, sőt a hírleveleket amiben jó láthatólag közölték egyszerűen, hogy mindenki értse hogy tilos azt reklámozni és úgy hirdetni, hogy ez passzív jövedelem, hogy itt nem kell csinálni semmit. ÉS NE A NYERESÉGELSOZTÁS MIATT AJÁNLJUK TOVÁBB! Azt meg most megy a panasz hogy kevés a hozam és 2 hónapra be is fagyasztották a nyereségelosztást. Ezen kívül természetesen a club asteria proban a termékek értékesítése után és a sima reffek után ugyan úgy van jövedelem.

És ezentúl nem lehet pontot vásárolni, hanem szépen meg kehet keresni a termékek és szolgáltatások értékesítésével. Ergó aki azt hitte, hogy ez befektetés az vagy nem lesz tag vagy dolgozik benne mint minden más network cégnél.

És Ellenben a sok HYPE oldallal amibe befizettek, ennek valós irodája van, bejegyzett cég, és nyíltan vállalják a tulajok az arcukat. Rendes termékek és szolgáltatások vannak, amiből én is használok 1-2 őt.

Például ezt: http://www.asteria-pro.com/e-Wallet/

Vagy esetleg olvashatnátok az online magazint! Hogy legalább fogalmatok legyen róla miből áll az Asteria!

http://www.mydigitalpublication.com/pub ... n/?i=72143

Vagy esetleg megnézhetik a Júniusi Club Asteria csapat találkozó és konferencia képeit!

http://www.facebook.com/media/set/?set= ... .647442932

Mert igen ő facebookon is fent van valós személy akár csak a többiek akik a magazinba is publikáltak és valamilyen szolgáltatást és terméket vezettek be a CA ban!

De biztos lesz olyan aki nem veszi a fáradságot, hogy ezt a pár linket megtekintse, De persze arra veszi majd a fáradtságot, hogy hülyeséget szóljon be.
GOGOL
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2011.06.18. 20:49
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: GOGOL »

Jó persze ez nagy részben a hirdetők hibája is. Ugyanis mikor ez elterjedt Magyarországon, akkor valaki nagyon ügyesen lefordította, egy külföldi hirdetőnek a weboldalát, aki csupa hülyeséget írt. És arról a fordításról készült hirdető weboldalt nagy sebességgel kezdték lekoppintani és elterjed Magyarországon a hülyeség mint pestis. Nyilván mindenki találkozott azzal a szöveggel, hogy nem kell csinálni semmit és csak a tagdíjat kell fizetni és halmozódik. Ja és persze a híres jövedelem táblázat amit 1 tag csinált a tavalyi nyereségrészesedésből. Az sem a CA-tól származott. Persze a hivatalos weboldalt olvasták volna, akkor nem lett volna ekkor félreértés.
csaba08
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 535
Csatlakozott: 2011.06.23. 15:36
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: csaba08 »

plussmunka írta:csaba.. ra reagálva
Valaki látta már vagy ismeri Bécsben Leon és Alex Reiter-t?

A hivatalos interjúban is említés esik Svéd programozó cégről, meg arab számítástechnikai zseniről, de sehol semmi konkrét.
Sehol egy hivatalos cégnév, cím és elérhetőség akikkel kapcsolatban állnak vagy álltak.
Ezek után felmerül 1 kérdés

A Bécsi interjú amit a neten olvashatunk momentán most nem néztem
de ott áll a riporter neve ?
na és őt FB vagy máshol megtudnánk kérdezni az EA felöl ?
Vagy ehhez az interjúhoz kellett keresni egy sosem látott sosem halott riportert

Nézzünk már utánna ennek a riporternek
ha csaba felhívott minden TELszámot.. és csődöt mondott

Miért van szükség az EA felöl ennyi homálynak mert ez már homályilag a bőségek bősége
Ott áll a riporter neve: Hello Paul. :)))
Forró nyom!
Keressünk Paul nevű riportert! - Hívjuk James Bondot! Talán segít.

Itt a link a riporthoz: http://money-news-online.com/blog/2011/ ... ealliance/

Akkor újabb kérdések:

1, Hol készült az interjú?
2, Ki volt a riporter?
3, Kik voltak jelen?
4, Milyen cég és minek kapcsán készítette a riportot?

Mit gondolok róla: Megint egy weblap, egy neve sincs cég, egy keresztnév. Sehol egy telefonszám, egy cím, stb... De keressük meg a riportert! Ez azért értékelendő 5let!!!

Mit lehet tenni? Talán valaki írhatna az oldalnak aki leközölte a riportot: http://money-news-online.com/contact_pa ... t_page.php

Sajnos én nem tudok jól angolul.

Megoldások érdekelnek!
Fogjunk össze!!!!!

Csaba
Kép
Kép
cudargém
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2011.06.23. 17:58
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: cudargém »

Csinálsz egy HYIP oldalt, bejelentkezel az MNO-nál, hogy megjelentél, és ők csinálnak veled egy riportot, persze mindezt még csak nem is webkamerán keresztül, hanem csak kép nélküli webes kapcsolaton keresztül. Tehát az MNO-n megjelent riport kb annyit jelent, hogy semmit. Aki azt a riportot csinálta az egy élő, megtalálható személy, de nem tud semmi többet, mint bármelyikünk, azzal a különbséggel, hogy ő már beszélt egy emberrel, aki elvileg az EA vezetője. Hozzáteszem, ő maga említette meg a júni 13-i update kapcsán, hogy a riport egy amerikai akcentussal beszélő emberrel készült, míg a szöveg egyértelműen angliai angollal íródott.

De azért várjunk a dodókra türelemmel, szerintem biztos megy pár évig még.

Éljen az EA
cudargém
walters
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 233
Csatlakozott: 2011.06.11. 21:34
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: walters »

Az a Paul nevű gyrek a money-news.online.com adminja (azaz az MNO monitoroldalt üzmeltető admin), több hyip céggel is csinálnak ripotot, ami kb. annyira hiteles, mintha én készíteném. nem egy oknyomozó riporter, azt írja le, amit mondanak neki, és eszébe sincs utána nézni.
Neki is csak egy számít, a cégek megveszik tóle jó pénzért a hirdetési felületet, és egy kis pénzt (vagy nem is kicsit) ő is kiszed a saját befektetésével, meg a ref jutalékokkal.
Még azt is eltudom képzelni, hogy az ilyen monitor cégek már előre tudják, mikor fognak bedőlni az egyes cégek, és így még bukni sem tudnak (pl. abból,. hogy mennyi időre veszik meg tőle a hirdetési felületet...)
csaba08 írta:
plussmunka írta:csaba.. ra reagálva
Valaki látta már vagy ismeri Bécsben Leon és Alex Reiter-t?

A hivatalos interjúban is említés esik Svéd programozó cégről, meg arab számítástechnikai zseniről, de sehol semmi konkrét.
Sehol egy hivatalos cégnév, cím és elérhetőség akikkel kapcsolatban állnak vagy álltak.
Ezek után felmerül 1 kérdés

A Bécsi interjú amit a neten olvashatunk momentán most nem néztem
de ott áll a riporter neve ?
na és őt FB vagy máshol megtudnánk kérdezni az EA felöl ?
Vagy ehhez az interjúhoz kellett keresni egy sosem látott sosem halott riportert

Nézzünk már utánna ennek a riporternek
ha csaba felhívott minden TELszámot.. és csődöt mondott

Miért van szükség az EA felöl ennyi homálynak mert ez már homályilag a bőségek bősége
Ott áll a riporter neve: Hello Paul. :)))
Forró nyom!
Keressünk Paul nevű riportert! - Hívjuk James Bondot! Talán segít.

Itt a link a riporthoz: http://money-news-online.com/blog/2011/ ... ealliance/

Akkor újabb kérdések:

1, Hol készült az interjú?
2, Ki volt a riporter?
3, Kik voltak jelen?
4, Milyen cég és minek kapcsán készítette a riportot?

Mit gondolok róla: Megint egy weblap, egy neve sincs cég, egy keresztnév. Sehol egy telefonszám, egy cím, stb... De keressük meg a riportert! Ez azért értékelendő 5let!!!

Mit lehet tenni? Talán valaki írhatna az oldalnak aki leközölte a riportot: http://money-news-online.com/contact_pa ... t_page.php

Sajnos én nem tudok jól angolul.

Megoldások érdekelnek!
Fogjunk össze!!!!!

Csaba
plussmunka
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 338
Csatlakozott: 2011.05.06. 16:20
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: plussmunka »

walters rátapintott

kötelezően ki kéne irattatni velük a szerződést a felületről
date to date
osztán ne is fektessünk be a dátumhoz közeli és távoli időben

Ma se álmodjunk kifizetésről
ha mégis megint indul az őrült hullám
EA Sports
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2011.06.22. 15:34
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: EA Sports »

Ma se lesz kifizetés.... :-(

már elindult volna, ha ...
Lezárt

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég