Elite Alliance - nem hyip (BEZÁRT TÉMA)

Minden egyéb internetes pénzkeresési módszer.
Hemi999
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 407
Csatlakozott: 2011.07.03. 18:15
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: Hemi999 »

Múlt héten kaptam kifizetést 8 napot vártam rá összesen!
csaba08
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 535
Csatlakozott: 2011.06.23. 15:36
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: csaba08 »

jani írta:
sweeney todd írta:
jani írta:Irtam nekik,24 ora mulva valaszolnak-ha minden igaz. :?
megkérdezted, hogy mi újság a kifizetésekkel?
Megkerdeztem toluk,h csak hetfonkent fizetnek vagy esetleg tudnanak tobbszor is fizetni,es h szivesen latnank egy uj updatet. :PP
Jani,

Esetleg nem próbálnád meg felhívni őket azokon a számokon, ahol eddig is valamilyen formában valaki bejelentkezett?
Hálás köszönetünk a telefonokért!

Csabi
Kép
Kép
Joker8080
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2011.04.08. 22:30
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: Joker8080 »

Hát én is remélem, hogy rendbe jön.
20% 15napra, 60% 30napra, 110% 45napra https://www.primfix.com/home/?aff=Joker8080
plussmunka
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 338
Csatlakozott: 2011.05.06. 16:20
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: plussmunka »

közben amíg várjuk a következő fizut mi forog a fejemben
írtátok hogy lehet a dupplakifizetések miatt most az EA próbálja behozni
a veszteségeiket. anno a dupplások jelezték hogy mínuszba ment a számlájuk majd APsek észrevehették
valószínűleg nem lehet mínuszban a számla (ezek szerint) és visszavonták a visszavonást

ekkor Leonék agya felforrhatott hogy az EAduppla malőrt visszavonását nem teljesítheti az AP

Namost kérdeznék ez a rendszer lehetett nekik még a novemberi nyitásuk előtt is?
De hogy hogy mégcsak most duppláztak először azelőtt mindíg jó volt ?
Vegyük lassabra
ahogy utalnak AP nél már azonnal igazítják a saját rendszerükben a pendingelő kikérést comlettedre
namost ha ugyaz az embernek mégegyszer AP n benyomják és a rendszerükhöz jelentenék már kiüthetett volna hogy nincs is még egy ilyen pendingelő kikérés mi a f....t utaltak el amit nem is kellett volna
remélem érthető
Valamit nagyon ********

Akinek dupplán fizettek kérem nézze meg már mennyi idő telt el a két leon tranzakció között
csak kíváncsiságból
Kössz

Ja és a lényeg Hány dupplán fizetett tagot zárhattak ki már ennyi idő alatt
mondjuk aki újból befektette esetleg újból dupplán kapta meg......
mintha a legelső dupplázás után ami hétvégére jött meg rá pár órán belül Leon már az updatébe
írta hogy tudnak a malőrről akkor azután nem érteném hogy valaki a duppláját fektetve újból dupplán kaphatta meg
ezt valahogy nem tudnám elhinni

a most hétfői kifizú után elmélkedve: először gondoltam arra hogy hátha lejárt a munkaidő és elfáradt az az ember aki utalt
APn keresztül és majd kedden újult erővel folytatja a kifizetést.
Ha azt mondjátok hogy e hétfőn kevesebb ember kapott nyílván összesen kevesebb pénzt mint egy héttel korábban
akkor kérdés hogy mindannyiunk nem jobban járna hosszú távon ha
párszor Leon 2 hetente fizetne 1x (a tőkéjét hasznosabban pörgethetné) de úgy hogy fizukor több ID t fizesssen ki
mintha minden héten 1x és ebből számítsunk kettőt
Talán hamarabb utolérje magát és hamarabb lehetne napi fizu megint
esetleg egy embernek ha több ID szerint is fizetne akkor egy csómó plusszmunkát lehetne megtakarítani ha egy completteddel
multi módban több ID re is lehetne összevontan fizetni
ha már lassabban csinálják spóroljanak ötletesen


előbb néztem meg hitelkártyáról még mindíg nem tud az EA APn kersztül levonni
vagyis még mindíg nem verifiedesek ? valami komoly oka lehet de az AP nem írja hogy erre a kereskedőre nem adnak garanciát
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Admin 2011.07.06. 09:07-kor.
Ok: Káromkodást mellőzzük.
sweeney todd
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1311
Csatlakozott: 2011.07.04. 14:09
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: sweeney todd »

jani írta:Megvárom egyenlore,h valaszoljanak a levelemre.
köszi, hogy megkérdezted! :good:
csaba08
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 535
Csatlakozott: 2011.06.23. 15:36
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: csaba08 »

jani írta:Megvárom egyenlore,h valaszoljanak a levelemre.Adok nekik 48 orat :innocent:
és varom az friss updatet,s foleg a penzemet sokadmagammal egyutt ;)
Nagyon remelem,h minden helyre all es rendesen kifizetnek honapokon keresztul. AMEN! :good:
Szia János,

Köszi a hibajegyet, amit átküldtél.
Nem fog rá válaszolni a kutya sem (szerintem).
Én az összes e-mail címükre küldtem levelet vagy két hete, arra se jött válasz.

Facebook-on kiírta valaki, hogy egy üzletember barátja felhívta a +44-es számot és azon tudott beszélni Leon úrral. Állítólag sokat munkálkodnak a hibák kijavításán amiért elnézést is kértek és türelmet és ígérték, hogy minden a régi lesz.

Hát nem tudom...
Jani, nem pont ez volt az a szám, ami nem működött?

Azért a telefonszámokat kipróbálhatnátok, aki jól tud angolul, esetleg németül.
De ha már valaki beszélni tud ott valami illetékessel, akkor mindent kérdezzen meg!!!
Miért nincs update?
Mi történt pontosan velük?
Mennyi idő kell nekik, hogy minden a régi legyen?
Stb...Stb..
Szóval mindent!

Üdv: Csabi
Kép
Kép
vaszics
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 188
Csatlakozott: 2011.05.25. 10:55
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: vaszics »

Az FB-ről :

Sziasztok, van egy jó hírem. Egy kedves barátom a múlt héten Ausztriában járt, és onnan felhívta az EA 44.... számát, és tudott beszélni Leon Reiterrel, aki elmondta, hogy problémáik vannak, de dolgoznak rajta éjjel -nappal, és meg fogják oldani. Türelmet kért a barátomtól, akinek és csapatának 5 jegyü számokban vannak befektetéseik. Ez nem fals info, mert a barátom komoly üzletember, és sohasem mond valótlant.
vaszics
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 188
Csatlakozott: 2011.05.25. 10:55
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: vaszics »

jani írta:
vaszics írta:Az FB-ről :

Sziasztok, van egy jó hírem. Egy kedves barátom a múlt héten Ausztriában járt, és onnan felhívta az EA 44.... számát, és tudott beszélni Leon Reiterrel, aki elmondta, hogy problémáik vannak, de dolgoznak rajta éjjel -nappal, és meg fogják oldani. Türelmet kért a barátomtól, akinek és csapatának 5 jegyü számokban vannak befektetéseik. Ez nem fals info, mert a barátom komoly üzletember, és sohasem mond valótlant.
Szeva Vaszics!
Ez tenyleg jo hir. :D es rendes ember nem vonja ketsegbe senki szavat s megbizik a tagok szavahihetosegebe.Becsulete csak 1 van az embernek,s ha azt eljatsza itt v az eletbe valaki,annak soha tobbet nem hisz senki se.
Tudod,a jo vonza a jot-a toke a kamatot-a rendes embernek rendes a baratja :clap:
Koszonom az infot!!! :aw:
Nincs mit :)
csaba08
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 535
Csatlakozott: 2011.06.23. 15:36
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: csaba08 »

vaszics írta:Az FB-ről :

Sziasztok, van egy jó hírem. Egy kedves barátom a múlt héten Ausztriában járt, és onnan felhívta az EA 44.... számát, és tudott beszélni Leon Reiterrel, aki elmondta, hogy problémáik vannak, de dolgoznak rajta éjjel -nappal, és meg fogják oldani. Türelmet kért a barátomtól, akinek és csapatának 5 jegyü számokban vannak befektetéseik. Ez nem fals info, mert a barátom komoly üzletember, és sohasem mond valótlant.
Igen, én is ezt olvastam a FB-n.

Szerintem ezt hívta fel: Office Phone: +44-203-355-0081
De mint tudjuk ezen jelentkezett be az üzenetrögzítő mint Elite Group: International: +1-866-974-1777
És volt Leonnak ez a száma is: Tel. +507.8366012 (Jani, ez elé kellet tenned még egy számot a múltkor)

És van a két email cím is:

Leon Reiter (leon@elitealliance.net)
email: support@elitealliance.net

No hírtelen ennyi az elérhetőségekből. 8)

Azért tényleg érdekel, hogy valóban beszélt-e valakivel az illető..... :?
Kép
Kép
Avatar
hoparduc
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2146
Csatlakozott: 2010.10.13. 06:38
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: hoparduc »

Szerintem itt mindenki a pénzére vár, miért irnának be valótlanságokat? :)
Kép
lsdave
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2011.07.06. 15:39
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: lsdave »

Sziasztok!

Új vagyok a fórumon, nagyon tetszik a csapat, igen sok infót tudtam meg mióta olvaslak titeket. Olyan kérdésem lenne, hogy járt már valaki úgy hogy elfelejtette a másodlagos jelszavát ? Momentán most járt le az első kifizetésem, de eddig nem használtam és nem enged Alert-re utalni. Küldtem nekik mailt de semmi. Valakinek valami ötlet ?
vacska
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2011.07.06. 15:34
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: vacska »

Sziasztok!

Ma hallottam erről a "netes bizniszről" (elite aliance), és meglehetősen szkeptikus lévén lenne pár kérdésem, légy szíves, ha időd engedi, válaszolj!
1. van-e bmiféle időbeli kötelezettségem, ameddig NEM vehetem ki a lejárt betétet, azaz nem csak egy virtuális számlán látom gyűlni, hanem hozzáférhetően megjelenik a bankszámlámon?
2. mennyire "pilóta-játék" ez? gondolok itt arra, h ez a magas hozam az alsó szinten belépőktől vándorol a felsőbb szinteken lévők sebébe, míg ki nem fúj a játék, és valaki hoppon marad, de randán?:(
3. Van már, aki mondjuk min. 100ezres összeggel min. 5 v többször "fordulózott"? Rendesen kifizették? Köszi!
vacska
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2011.07.06. 15:34
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: vacska »

pffffffff, az iménti kérdéseimre azt hiszem, h meg is vannak a válaszok sajnos... elolvastam a legutóbbi pár oldalt itt, és nem lettem valami bizakodó:( Sok sikert, és jó szerencsét azoknak, akik várjátok a pénzt. Én meg megvárom, amíg jobb híreket osztotok itt meg. A legjobbakat! Üdv!
Avatar
hoparduc
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2146
Csatlakozott: 2010.10.13. 06:38
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: hoparduc »

vacska írta:pffffffff, az iménti kérdéseimre azt hiszem, h meg is vannak a válaszok sajnos... elolvastam a legutóbbi pár oldalt itt, és nem lettem valami bizakodó:( Sok sikert, és jó szerencsét azoknak, akik várjátok a pénzt. Én meg megvárom, amíg jobb híreket osztotok itt meg. A legjobbakat! Üdv!
Félreértesz. Az én befektetésem még nem járt le, de ettől függetlenül várhatok a pénzemre nem? :)
Kép
csaba08
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 535
Csatlakozott: 2011.06.23. 15:36
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: csaba08 »

vacska írta:Sziasztok!

Ma hallottam erről a "netes bizniszről" (elite aliance), és meglehetősen szkeptikus lévén lenne pár kérdésem, légy szíves, ha időd engedi, válaszolj!
1. van-e bmiféle időbeli kötelezettségem, ameddig NEM vehetem ki a lejárt betétet, azaz nem csak egy virtuális számlán látom gyűlni, hanem hozzáférhetően megjelenik a bankszámlámon?
2. mennyire "pilóta-játék" ez? gondolok itt arra, h ez a magas hozam az alsó szinten belépőktől vándorol a felsőbb szinteken lévők sebébe, míg ki nem fúj a játék, és valaki hoppon marad, de randán?:(
3. Van már, aki mondjuk min. 100ezres összeggel min. 5 v többször "fordulózott"? Rendesen kifizették? Köszi!
Szia Vacska,

Megpróbálok válaszolni a kérdéseidre:

Az Elite Alliance-nál 4 féle lekötési lehetőséged van.
Amint a pénzed lekötése lejár, kapsz a cégtől emailt hogy felszabadult a pénzed és jóváírták a "cash balance"-ba.
No amint jóváírták a pénzed, azonnal kikérhető minden!
Vagy ép visszaforgatható új lekötésekkel.

Jár ref.jutalék is, jelenleg még 10%-k.
Ez azt jelenti, hogy amint a referáltad pénzt invesztál a rendszerbe, azaz leköti valamelyik futamidőre, akkor a lekötött összeg 10%-át Neked jóváírják.

Ha viszont a pénzt nem külsős számláról köti le, azaz a lejáratkor visszaforgatja a pénzt és újra leköti, az után nem jár 10%-k.
Ezért van az az íratlan szabály, hogy a pénzt mindig kérjük ki mondjuk AlertPay számlára és onnét tegyük vissza, hogy ne csesszünk ki a szponzorunkkal.

Ha ellátogatsz a honlapomra http://www.cilarik.5mp.eu, ott találsz bővebb információt is magyar és angol nyelven is.
Nem kevés időm és energiám van benne.

Miért nem piramis?
Ez a cég mindig is elhatárolta magát az efajta kijelentésektől, mindig kikérte magának, hogy ők nem HYIP és nem piramis játékot űznek.
Személy szerint én nem is látom benne a piramist.
Ref.jutalék is csak a direkt emberek után jár, nincs második vagy harmadik mélységből pénz.
És se egy HYPI, se egy piramis nem lenne képes ilyen összegeket kifizetni, főleg az elmúlt hetek történése után.

Ha bízol benne, ha bízol magadban és elfogadod itt a segítségeket, akkor a következő linken tudsz regisztrálni az Elite Alliance-ba:

http://www.elitealliance.net/8B2DFBE01B02

Szívesen látlak honlapomon és ha bármi kérdésed van, azokra is szívesen válaszolok.

Üdv: Csabi
Kép
Kép
vacska
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2011.07.06. 15:34
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: vacska »

Szia hoparduc! Bocs, nem a te bejegyzésedre reagálva írtam azt, amit, hanem a megelőző oldalakat olvasva... Remélem, h az derül majd ki, h én vagyok túl "beszari" az ilyen bizniszhez:) Sok sikert Nektek!:)
Avatar
hoparduc
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2146
Csatlakozott: 2010.10.13. 06:38
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: hoparduc »

vacska írta:Szia hoparduc! Bocs, nem a te bejegyzésedre reagálva írtam azt, amit, hanem a megelőző oldalakat olvasva... Remélem, h az derül majd ki, h én vagyok túl "beszari" az ilyen bizniszhez:) Sok sikert Nektek!:)
Szia Vacska! Igen, ezt mindenkinek magának kell eldönteni-e, hogy tetszik-e az ajánlat vagy éppen nem. Sok sikert a döntésedhez.
Kép
vacska
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2011.07.06. 15:34
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: vacska »

Szia Vacska,

Megpróbálok válaszolni a kérdéseidre:

Az Elite Alliance-nál 4 féle lekötési lehetőséged van.
Amint a pénzed lekötése lejár, kapsz a cégtől emailt hogy felszabadult a pénzed és jóváírták a "cash balance"-ba.
No amint jóváírták a pénzed, azonnal kikérhető minden!
Vagy ép visszaforgatható új lekötésekkel.

Jár ref.jutalék is, jelenleg még 10%-k.
Ez azt jelenti, hogy amint a referáltad pénzt invesztál a rendszerbe, azaz leköti valamelyik futamidőre, akkor a lekötött összeg 10%-át Neked jóváírják.

Ha viszont a pénzt nem külsős számláról köti le, azaz a lejáratkor visszaforgatja a pénzt és újra leköti, az után nem jár 10%-k.
Ezért van az az íratlan szabály, hogy a pénzt mindig kérjük ki mondjuk AlertPay számlára és onnét tegyük vissza, hogy ne csesszünk ki a szponzorunkkal.

Ha ellátogatsz a honlapomra http://www.cilarik.5mp.eu, ott találsz bővebb információt is magyar és angol nyelven is.
Nem kevés időm és energiám van benne.

Miért nem piramis?
Ez a cég mindig is elhatárolta magát az efajta kijelentésektől, mindig kikérte magának, hogy ők nem HYIP és nem piramis játékot űznek.
Személy szerint én nem is látom benne a piramist.
Ref.jutalék is csak a direkt emberek után jár, nincs második vagy harmadik mélységből pénz.
És se egy HYPI, se egy piramis nem lenne képes ilyen összegeket kifizetni, főleg az elmúlt hetek történése után.

Ha bízol benne, ha bízol magadban és elfogadod itt a segítségeket, akkor a következő linken tudsz regisztrálni az Elite Alliance-ba:

http://www.elitealliance.net/8B2DFBE01B02

Szívesen látlak honlapomon és ha bármi kérdésed van, azokra is szívesen válaszolok.

Üdv: Csabi[/quote]

Szia Csabi!

Köszi a választ. Megnézem a honlapodat, és meglátom...
Minden esetre nagyon hihetetlen ekkora hozam FIXen, ezért vok szkeptikus. Ha tőzsdézés lenne, és nem fix hozamok, azt érteném, de hiába, no, kicsi vagyok, és szőke is :) Jóllegyetek!:) Üdv: Ági
csaba08
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 535
Csatlakozott: 2011.06.23. 15:36
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: csaba08 »

vacska írta:Szia Vacska,

Megpróbálok válaszolni a kérdéseidre:

Az Elite Alliance-nál 4 féle lekötési lehetőséged van.
Amint a pénzed lekötése lejár, kapsz a cégtől emailt hogy felszabadult a pénzed és jóváírták a "cash balance"-ba.
No amint jóváírták a pénzed, azonnal kikérhető minden!
Vagy ép visszaforgatható új lekötésekkel.

Jár ref.jutalék is, jelenleg még 10%-k.
Ez azt jelenti, hogy amint a referáltad pénzt invesztál a rendszerbe, azaz leköti valamelyik futamidőre, akkor a lekötött összeg 10%-át Neked jóváírják.

Ha viszont a pénzt nem külsős számláról köti le, azaz a lejáratkor visszaforgatja a pénzt és újra leköti, az után nem jár 10%-k.
Ezért van az az íratlan szabály, hogy a pénzt mindig kérjük ki mondjuk AlertPay számlára és onnét tegyük vissza, hogy ne csesszünk ki a szponzorunkkal.

Ha ellátogatsz a honlapomra http://www.cilarik.5mp.eu, ott találsz bővebb információt is magyar és angol nyelven is.
Nem kevés időm és energiám van benne.

Miért nem piramis?
Ez a cég mindig is elhatárolta magát az efajta kijelentésektől, mindig kikérte magának, hogy ők nem HYIP és nem piramis játékot űznek.
Személy szerint én nem is látom benne a piramist.
Ref.jutalék is csak a direkt emberek után jár, nincs második vagy harmadik mélységből pénz.
És se egy HYPI, se egy piramis nem lenne képes ilyen összegeket kifizetni, főleg az elmúlt hetek történése után.

Ha bízol benne, ha bízol magadban és elfogadod itt a segítségeket, akkor a következő linken tudsz regisztrálni az Elite Alliance-ba:

http://www.elitealliance.net/8B2DFBE01B02

Szívesen látlak honlapomon és ha bármi kérdésed van, azokra is szívesen válaszolok.

Üdv: Csabi
Szia Csabi!

Köszi a választ. Megnézem a honlapodat, és meglátom...
Minden esetre nagyon hihetetlen ekkora hozam FIXen, ezért vok szkeptikus. Ha tőzsdézés lenne, és nem fix hozamok, azt érteném, de hiába, no, kicsi vagyok, és szőke is :) Jóllegyetek!:) Üdv: Ági[/quote]


Szia Ági,

Ha a honlapomon jársz és írsz e-mailt Nekem a kapcsolatoknál található e-mail címre, akkor elküldöm Neked a kifizetési bizonylataimat.
Ok?
Persze ez nem garancia semmire sem.
Egyébként ma is volt már egy regisztráltam. Szinte minden nap csatlakozik valaki hozzám is.
Tegnap levezettem, naponta kb. 100-120 fő csatlakozik az Elite Alliance-hoz.

Mindenkit nagy szeretettel köszöntünk csapatunkban! :good:

Csabi
Kép
Kép
sweeney todd
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1311
Csatlakozott: 2011.07.04. 14:09
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: sweeney todd »

vacska írta: Minden esetre nagyon hihetetlen ekkora hozam FIXen, ezért vok szkeptikus.
egy csomó más befektetési oldal is legalább ilyen hozamokkal dolgozik.
Avatar
hoparduc
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2146
Csatlakozott: 2010.10.13. 06:38
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: hoparduc »

Ági!
Az én oldalamon is találsz részletes leírást és kifizetési bizonylatokat is:
http://keresete.gportal.hu/gindex.php?pg=19775071
Kép
macika
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 14
Csatlakozott: 2011.06.29. 17:28
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: macika »

Sziasztok!
csak nyugtázni akarom a fórumot, mert olyan klassz, segítő emberek vannak itt:) köszönöm :clap:
plussmunka
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 338
Csatlakozott: 2011.05.06. 16:20
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: plussmunka »

Vacska nak:

Te most egy holtpontba tévedtél ide
hogy ez miért jó neked..... kiderül
április végétől vagyok itt és hidd el jópár hétig rendesen jöttek eztán és ezelőtt
a kifizetések ezért nyomtuk nyomtuk nyomtuk nekik
aztán voltak gondok hackelés meg dupplakifizetés amit nyelniük kell
legalábbis AlertPay vonalon
azóta heti egy fizetős nap lett

Én csak annyit szeretnék neked mondani hogy
eljöhet a pillanat amikor a többi hyip már rég bedölt buktákkal
és az EA még mindíg nyomatja ezeket a hozamokat

ezért érdemes nem elfelejteni és visszanézegetni ide hogy jelezzük neked ha már
nyugodtan tehetsz be pénzt
most rövid határidőre nem javasolt betenni mert kikéréskor eltelhet 1-2 hét
mire úgy kapod meg a pénzt hogy időt tekintve nem kamatozott nagyrészt

most akik segítenek az EA nak én meg egy páran
betettük 2 hónaposba hogy segítsünk nekik legyen miből gazdálkodniuk
amikor eljön a mi időnk majd honorálja Leon

Mondjuk köszönő szavakra nem hiszem hogy sor kerül
:-)

Vacska figyelj pár hét múlva !
Avatar
jennys
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 237
Csatlakozott: 2010.07.12. 20:27
Tartózkodási hely: Balaton-part,Somogy megye
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: jennys »

Figyuzzatok,most vettem észre,hogy a nitabux oldalamon,az összes Alertpay-es befizetést,megduplázta,akik az Alertpayen vettek nálam tagságot vagy hirdetést,dupláztak egyet,még is valami gond lehetett akkor ezek szerint az Alertpay-nél,még jó,hogy észre vettem,mert várhattam volna az ehavi vásárlásokat az oldalamon,mert minden tagomat,aki az Alertpayről vásárolt kapott a rendszertől még egy hónapot,na bravo.....
minden egyes tagot egyenként átnézni,ami több mint ezer darab,úgyhogy az EA-ban is ezt csinálhatják,csak ott több ezren vagyunk.....
tudom ez nem tartozik ide,csak gondoltam ide írom,hogy miket csinált az Alertpay nálam,így már elhihetjük Leon Úrnak is,hogy tényleg duplás kifizetések voltak nála is az Alertpaynél,további jó munkát és szép estét,bye,Jennys
Ui:ha van egy kis időtök naponta,akkor ajánlom nektek a nitabux kattolós oldalamat,ahol Ultimate tagként 25 nap alatt megvan egyedül is a kikérhető minimum 15 dolcsi,akit érdekel,az jöjjön és kattoljon
http://www.nitabux.com
Avatar
Karbula58
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 810
Csatlakozott: 2011.06.20. 18:29
Tartózkodási hely: Fejér megye
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: Karbula58 »

plussmunka írta:Vacska nak:

Te most egy holtpontba tévedtél ide
hogy ez miért jó neked..... kiderül
április végétől vagyok itt és hidd el jópár hétig rendesen jöttek eztán és ezelőtt
a kifizetések ezért nyomtuk nyomtuk nyomtuk nekik
aztán voltak gondok hackelés meg dupplakifizetés amit nyelniük kell
legalábbis AlertPay vonalon
azóta heti egy fizetős nap lett

Én csak annyit szeretnék neked mondani hogy
eljöhet a pillanat amikor a többi hyip már rég bedölt buktákkal
és az EA még mindíg nyomatja ezeket a hozamokat

ezért érdemes nem elfelejteni és visszanézegetni ide hogy jelezzük neked ha már
nyugodtan tehetsz be pénzt
most rövid határidőre nem javasolt betenni mert kikéréskor eltelhet 1-2 hét
mire úgy kapod meg a pénzt hogy időt tekintve nem kamatozott nagyrészt

most akik segítenek az EA nak én meg egy páran
betettük 2 hónaposba hogy segítsünk nekik legyen miből gazdálkodniuk
amikor eljön a mi időnk majd honorálja Leon

Mondjuk köszönő szavakra nem hiszem hogy sor kerül
:-)

Vacska figyelj pár hét múlva !

Teljesen így van. Nekem ma járt le EA-nál a befektetésem. Nem kértem ki, hanem visszaraktam. 20-án és 25-én is lesz lejáróm. Addigra talán már helyre jönnek. És akkor majd kiveszem. De ha még akkor is bizonytalan lesz, megint visszarakom. Ha elbukom, így is meg úgy is elbukom. Ha bejön az elgondolásom, akkor meg a pénz dolgozott és hozamokat termelt. Ezt ajánlom másoknak is....
plussmunka
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 338
Csatlakozott: 2011.05.06. 16:20
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: plussmunka »

Kép

a POLLEARN nál ne ájuljatok oda 1 fillért nem tettem még az csak a teszt miatt van
a többibe raktam mindbe

BEfektetés jegyzet progi
1.005 verzió
http://f2f2.blogja.net/ea/bef.jegyz_1.005.zip
plussmunka
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 338
Csatlakozott: 2011.05.06. 16:20
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: plussmunka »

jennys írta:Figyuzzatok,most vettem észre,hogy a nitabux oldalamon,az összes Alertpay-es befizetést,megduplázta,akik az Alertpayen vettek nálam tagságot vagy hirdetést,dupláztak egyet,még is valami gond lehetett akkor ezek szerint az Alertpay-nél,még jó,hogy észre vettem,mert várhattam volna az ehavi vásárlásokat az oldalamon,mert minden tagomat,aki az Alertpayről vásárolt kapott a rendszertől még egy hónapot,na bravo.....
minden egyes tagot egyenként átnézni,ami több mint ezer darab,úgyhogy az EA-ban is ezt csinálhatják,csak ott több ezren vagyunk.....
tudom ez nem tartozik ide,csak gondoltam ide írom,hogy miket csinált az Alertpay nálam,így már elhihetjük Leon Úrnak is,hogy tényleg duplás kifizetések voltak nála is az Alertpaynél,további jó munkát és szép estét,bye,Jennys
Ui:ha van egy kis időtök naponta,akkor ajánlom nektek a nitabux kattolós oldalamat,ahol Ultimate tagként 25 nap alatt megvan egyedül is a kikérhető minimum 15 dolcsi,akit érdekel,az jöjjön és kattoljon
http://www.nitabux.com
na STOP
lassabban
EA képpen nézzük
1. AZ EA beírja az utalást az AP nál majd complettednél visszakapja a tranzakció kódját és az EA ír egy tranzakciós ID kódot
2. ha az Alertpay fizetett rendszerhiba miatt dupplán akkor az EA nak nem is volt ennyi pénzküldés tranzakciója és a duppla 2. részéhez már milyen tranzakciós kódot adnának
hisz nem is volt annyi REQUEST Createdjük hozzá
Magyarul ha az EA be se adta a duppla második részéhez a SEND MONEy tranzakciót
akkor az alertnek kellene az ő hibájuk miatt vállani a felelősséget

Akkor ezek most pereskedni fognak vagy mi?
Avatar
hoparduc
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2146
Csatlakozott: 2010.10.13. 06:38
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: hoparduc »

Karbula58 írta: Teljesen így van. Nekem ma járt le EA-nál a befektetésem. Nem kértem ki, hanem visszaraktam. 20-án és 25-én is lesz lejáróm. Addigra talán már helyre jönnek. És akkor majd kiveszem. De ha még akkor is bizonytalan lesz, megint visszarakom. Ha elbukom, így is meg úgy is elbukom. Ha bejön az elgondolásom, akkor meg a pénz dolgozott és hozamokat termelt. Ezt ajánlom másoknak is....
Ugyanez volt eddig a stratégiám nekem is. Legközelebbi lejáratnál azonban most kikérem a kamatokat és befektetek a Primfix-be.
Kép
plussmunka
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 338
Csatlakozott: 2011.05.06. 16:20
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: plussmunka »

hópárduc
te nagyon biztos vagy a primbe

te én megnéztem több irodánál milyen odszokat adnak 2esélyes sportfogadásra
olyanokat amiket a prim kiírt olyan nincs
lehet ilyen hogy bookmaker 1 12/1.1 bookmaker 2 27/1.2
meg 2.7/1.44 és így tovább (ilyen adatoknál pláne egyezik az általam megnézett irodák adatai)
a bookmakereknek megvan a rátájuk hogy hogy ne lehessen tőlük ilyen primes trükkel pénzt kicsiholni

már nem emlékszek pontosan de a fenti példában 1% kamat se jönne ki az meg
a tranzakciónál elveszik tehát mindenféleképpen veszteséges

Írjanak ki hihetőbb trükköt

Most tudom hogy EA nál gondok vannak de a primnél még mindíg az EA ért tenném tűzbe a kezem
ha hosszútávról beszélünk
Drága párduc hogy a pénzed hova teszed az teljes mértékbe rád tartozik
mint írtad már sokat vesztettél gondold meg addíg magad és ne higgyj ilyen alibi trükköknek

ettől még az is hihetőbb lenne ha feltennének 2 2esélyesre a nagyobb odszra hátha alapon
és ha nem jön be akkor jövőhéten akkora összeget ugyanígy hogy az előző bukás visszajöjjön és így tovább
egyszercsak valamelyik ász nem lesz formában és a gyengébb győz az meg hoz a konyhára
ha a esélytelenek közül kb ilyeneket választunk 2.7 el számoltam
1000
1000
állapot -2000 ha 1 nyer+2700 eredmény +700 ha mindkettő nyer +5400 eredmény +3400
vesztés esetén jövő héten folyt
5000
5000
állapot -12000 ha 1 nyer+13500 eredmény +1500 ha mindkettő nyer +27000 eredmény +15000
vesztés esetén jövő héten folyt
és így felfele
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
az esélyesekre fogadva 1.4 esekből választva
1000
1000
állapot -2000 ha mindkettő nyer +2800 eredmény +800
1 buktánál -600 2 buktánál -2000

példa 1 bukta volt csak
3000
3000
állapot -6600 ha mindkettő nyer +8400 eredmény +1800
1 buktánál -2400 2 buktánál -6600

példa 1 bukta volt csak
6000
6000
állapot -14400 ha mindkettő nyer +16800 eredmény +2600
1 buktánál -5800 2 buktánál -14400
.......
biztos lehetnek taktikák erre is
Avatar
hoparduc
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2146
Csatlakozott: 2010.10.13. 06:38
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: hoparduc »

Plussmunka! Én ennyire nem mélyedtem bele és nem is értek hozzá. Lehet Neked van igazad.
Kép
Lezárt

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Bing [Bot] valamint 17 vendég