Elite Alliance - nem hyip (BEZÁRT TÉMA)

Minden egyéb internetes pénzkeresési módszer.
Avatar
Karbula58
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 810
Csatlakozott: 2011.06.20. 18:29
Tartózkodási hely: Fejér megye
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: Karbula58 »

a POLLEARN nál ne ájuljatok oda 1 fillért nem tettem még az csak a teszt miatt van
a többibe raktam mindbe

BEfektetés jegyzet progi
1.005 verzió
http://f2f2.blogja.net/ea/bef.jegyz_1.005.zip[/quote]



Szia, leszedtem a jegyzet progit. Nagyon jó!
Egy a bajom, hogy én máshol fektetek be. Van, ami egyezik, de persze akad, ami nem.
Hogy lehet megcsinálni, hogy azokat tartsa nyilván, ahova én toltam pénzt?
Zsigaba
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 42
Csatlakozott: 2011.07.04. 16:26
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: Zsigaba »

Ugy néz ki, hogy az AlertPay a hunyó, az EA-nál történtek miatt is. A HUSM szintén áll, ott is a befizetések és jóváírások nagy része az AlertPay-en keresztül megy, de most a HUSM Inc. is leállt. Jó lenne, ha az AlertPay körülnézne a háza tájékán, valószínüleg rajtuk keresztül történnek a hacker támadások is.
Elite Alliance Wealth Club meghívó: http://www.elitealliance.net/0DC11DC12487
Avatar
Karbula58
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 810
Csatlakozott: 2011.06.20. 18:29
Tartózkodási hely: Fejér megye
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: Karbula58 »

Zsigaba:
Szia, ezt konkrétan tudod? Mármint a HUSM leállását.
Zsigaba
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 42
Csatlakozott: 2011.07.04. 16:26
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: Zsigaba »

Egész délután nem sikerült belépni. A server nem válaszol üzenetet írja ki. Más oldal bejön, pl a fórum is müködik.
Remélem reggelre helyreáll a rend.
Elite Alliance Wealth Club meghívó: http://www.elitealliance.net/0DC11DC12487
sweeney todd
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1311
Csatlakozott: 2011.07.04. 14:09
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: sweeney todd »

Karbula58 írta:Teljesen így van. Nekem ma járt le EA-nál a befektetésem. Nem kértem ki, hanem visszaraktam. 20-án és 25-én is lesz lejáróm. Addigra talán már helyre jönnek. És akkor majd kiveszem. De ha még akkor is bizonytalan lesz, megint visszarakom. Ha elbukom, így is meg úgy is elbukom. Ha bejön az elgondolásom, akkor meg a pénz dolgozott és hozamokat termelt. Ezt ajánlom másoknak is....
hát én pedig számolgattam és sokkal jobban jövök ki a HUSM-mal. oda fogom csoportosítani a most bent levő 1500 $-at. teljesen fölös két hónapra lekötni (eddig én is így csináltam), ha máshol napi-heti forgatással - esetleg lépcsőzetes kamattal - többet termelsz ki.

és nem az a gond az EA-nál, hogy belassult a rendszer, én sem hiszem, hogy bedölnek, hanem az egész inkorrekt eljárás: a "hírzárlat", a telefon nem felvevés, mélre nem válaszolás... engem ez bosszant és ezért hagyom ott őket, amint lejárok (+ a HUSM kedvezőbb feltételei miatt)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára sweeney todd 2011.07.07. 07:56-kor.
sweeney todd
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1311
Csatlakozott: 2011.07.04. 14:09
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: sweeney todd »

Zsigaba írta:Egész délután nem sikerült belépni. A server nem válaszol üzenetet írja ki. Más oldal bejön, pl a fórum is müködik.
Remélem reggelre helyreáll a rend.
én tegnap délután 4x is beléptem + reggeltem egy új tagot. kb 2 órán keresztül akadozott, aztán ment megint. most is megy. no para! :good:
csaba08
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 535
Csatlakozott: 2011.06.23. 15:36
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: csaba08 »

hoparduc írta:
Karbula58 írta: Teljesen így van. Nekem ma járt le EA-nál a befektetésem. Nem kértem ki, hanem visszaraktam. 20-án és 25-én is lesz lejáróm. Addigra talán már helyre jönnek. És akkor majd kiveszem. De ha még akkor is bizonytalan lesz, megint visszarakom. Ha elbukom, így is meg úgy is elbukom. Ha bejön az elgondolásom, akkor meg a pénz dolgozott és hozamokat termelt. Ezt ajánlom másoknak is....
Ugyanez volt eddig a stratégiám nekem is. Legközelebbi lejáratnál azonban most kikérem a kamatokat és befektetek a Primfix-be.
Mire a nagy stratégia váltás??? :?
Kép
Kép
plussmunka
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 338
Csatlakozott: 2011.05.06. 16:20
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: plussmunka »

De biztosak vagytok a többi HYIP be
bármelyik bármikor bedölhet
épp elég ha egy pillanatban csúcs lovék érkeznek hozzájuk majd utánna minimálisan fektetnek be
mire a csúcsok csúcsát kéne nekik kamatostúl kifizetni és ekkor a számításuk szerint jóval kevesebb maradna nekik
máris indul a kockázat hogy bedöl és kész
Szerintem ezek nagyon nem szeretik ha pár csúcs kifizetés miatt mélypontot kell könyvelniük

Tehát azt tanácsolom amit az EA ból máshova teszünk az olyan legyen amit elbukhatunk különösebb baj nélkül, és
legfeljebb annyit mondunk hát ez az ötlet nem jött be.
Az EA nem ad hírt, de még bármikor adhat és főleg akkor fogják megtenni, ha pozitív hírekkel tudnak szolgálni.
Még arra is megvan az esély, hogy újból naponta fognak fizetni és lehet, hogy nem kell alerten görcsölnünk
ha a terveik beigazolódnak.
Lehet az EA nak most sokba került az AP
a másik 3mal nem szívta volna meg ennyire

Ha most az Alertpay biztonságilag ennyire bizonytalan lehet gari óne alapon más banki utakat kell járni
ideiglenesen.
Most kértem ki először pénzt Solid Trust Pay ra remélem az processornál az STPusernevemet kell megadni
nehogy emiatt ne jöjjön meg
Kössz
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára plussmunka 2011.07.07. 12:31-kor.
sweeney todd
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1311
Csatlakozott: 2011.07.04. 14:09
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: sweeney todd »

úgy látszik lemaradtam. ezt hogy sakkoztátok ki, hogy az alert a ludas?

mellesleg pont ezért nem kéne hírzárlat, hogy ne totozzunk, hanem képben legyünk az eseményekkel kapcsolatban.
sweeney todd
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1311
Csatlakozott: 2011.07.04. 14:09
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: sweeney todd »

plussmunka írta:De biztosak vagytok a töbi HYIP be
bármelyik bármikor bedölhet
egyelőre pont az EA látszik bedölni, pedig még nem is tartja magát HYIP-nek. szerintem az EA-nál - főleg a történtek után - legalább akkora a kockázat, mint a HYIP-nél, és akkor már olyanra váltok, ahol magasabb a hozam.
Petya0426
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1019
Csatlakozott: 2011.03.01. 23:08
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: Petya0426 »

sweeney todd írta:
plussmunka írta:De biztosak vagytok a töbi HYIP be
bármelyik bármikor bedölhet
egyelőre pont az EA látszik bedölni, pedig még nem is tartja magát HYIP-nek. szerintem az EA-nál - főleg a történtek után - legalább akkora a kockázat, mint a HYIP-nél, és akkor már olyanra váltok, ahol magasabb a hozam.
Azért egyenlőre ne feledkezzünk meg arról,hogy az EA laan egy éve ,hogy a neten fent van,és működik..Bármilyen káosz is van,akkor is fizet,ha lassan is,de fizet.
A HYP oldalaknak pedig én nem adok 1-2 hétnél többet,ezt tapasztalatból mondom,buktam már ilyen oldalakon nem keveset...Általában 1-2 hétig biztosan fizetnek,DE EZ SEM BIZTOS!!Nem egyszer jártam már meg úgy,hogy egy egynapos HYP már az első napon bedőlt...
Az ilyen oldalak egyáltalán nem kiszámíthatóak!Sok oldalnál látom,hogy az elérhetőségeknél meg van adva egy telefonszám,vagy egy cím..Na ezek is általában KAMUK!!!!
Az oldal Adminja akkor szünteti meg az oldalt,amikor jónak látja,s sok esetben az AP sem tud mit tenni!
Én azt ajánlom,hogy óvakodjatok az ilyen oldalaktól!
sweeney todd
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1311
Csatlakozott: 2011.07.04. 14:09
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: sweeney todd »

a HUSM-ről pont csupa jót hallottam, ismerőseim csinálják fél éve, a mélekre válaszolnak, kommunikáció van, azonnal fizetnek... akármibe nyilván én sem ugranék bele, hetekig monitorozok mindent, mielőtt belevágnék. amúgy meg hiába tarja magát az EA nem HYIP-nak, szerintem az, ugyan úgy bedőlhet, ugyan olyan rendszerben működik.
Petya0426
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1019
Csatlakozott: 2011.03.01. 23:08
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: Petya0426 »

sweeney todd írta:a HUSM-ről pont csupa jót hallottam, ismerőseim csinálják fél éve, a mélekre válaszolnak, kommunikáció van, azonnal fizetnek... akármibe nyilván én sem ugranék bele, hetekig monitorozok mindent, mielőtt belevágnék. amúgy meg hiába tarja magát az EA nem HYIP-nak, szerintem az, ugyan úgy bedőlhet, ugyan olyan rendszerben működik.
Persze,hogy bedőlhet,mivel az interneten bármi sem biztos..
De én,s itt sokan mások bízunk abban,hogy erre nem kerül sor,s minden helyre fog állni..
Hidd el ,nekem sem 10-10$-om van bent.
CSAK POZITÍVAN!! :)
eco
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 203
Csatlakozott: 2011.06.18. 09:25
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: eco »

Csak pozitívan! :)

Én viszont inkább bízom az EA-ben,ahol legalább reálisabb hozamokat ígérnek,mint bármely más Hyip oldalban!Lassan járj,tovább érsz!3 hete fennakadások vannak,de azóta is fizetnek,ahogy tudnak!Ki fognak lábalni ebből a helyzetből és kész!Idő kell nekik!Lehet,hogy a Hackerek miatt sem informálnak minket!
Kíváncsi lennék ,ha valaki egy hónapban mondjuk 100 ezerből 80 ezret elkölt,a maradék 20 ezret meg befektetné,de valami baj jön közbe és mondjuk nem marad semmije ,akkor miből fektet be?Valami hasonló történhetett az EA-vel a dupla kifizetés miatt!Olyan pénzek mentek ki amiket éppen be is fektethettek volna!Akkor az adott pillanatban sokkal kevesebb pénzt tudtak forgatni,ebből van szerintem a fennakadás!Idő kell nekik,hogy realizálódjon a helyzet!Mi úgy segíthetünk,ha nem vesszük ki a pénzünket,hanem visszarakjuk!Így állhat helyre a rend a leghamarabb!Ezt kérték az utolsó update-ban is!És így tesz az ember?Hát nem!Nem is csodálkozom,ha nem informálnak minket!Csak hát mindenki menekíti a pénzét,menti a menthetőt,ne csodálkozzunk,ha csak nagyon lassan jönnek helyre!Én úgy vagyok vele(és nem vagyok egyedül),ha buktam a pénzemet,akkor így is úgy is buktam,ha meg nem,akkor meg annál több lesz,mikor majd normálisan ki tudom venni végre!
bigali
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 26
Csatlakozott: 2011.07.07. 14:41
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: bigali »

Egyet értek veled eco. És ha késnek akkor mi van?! És ha kihúzzák a gépet a konnektorból akkor nem tudja senki visszadugni! Ha egy bankba viszed a pénzed ott szerinted nagyobb biztonságban van, mert oda be tudtok menni személyesen? Legyetek türelemmel, kössétek le újra, nem lesz több nektek abból ha 2 hétig sem EA-nál sem AP-nél nincs a pénzetek. Ha lekötitek akkor legalább van hozadéka és ha utolérik magukat akkor meg úgyis megkapjátok, ha be vagytok tojva, hogy bukta van akkor most is meg 3 hét múlva is lehet bukta.
Zsigaba
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 42
Csatlakozott: 2011.07.04. 16:26
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: Zsigaba »

Sziasztok
Elite Alliance Wealth Club meghívó: http://www.elitealliance.net/0DC11DC12487
Zsigaba
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 42
Csatlakozott: 2011.07.04. 16:26
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: Zsigaba »

jennys írta:Figyuzzatok,most vettem észre,hogy a nitabux oldalamon,az összes Alertpay-es befizetést,megduplázta,akik az Alertpayen vettek nálam tagságot vagy hirdetést,dupláztak egyet,még is valami gond lehetett akkor ezek szerint az Alertpay-nél,még jó,hogy észre vettem,mert várhattam volna az ehavi vásárlásokat az oldalamon,mert minden tagomat,aki az Alertpayről vásárolt kapott a rendszertől még egy hónapot,na bravo.....
minden egyes tagot egyenként átnézni,ami több mint ezer darab,úgyhogy az EA-ban is ezt csinálhatják,csak ott több ezren vagyunk.....
tudom ez nem tartozik ide,csak gondoltam ide írom,hogy miket csinált az Alertpay nálam,így már elhihetjük Leon Úrnak is,hogy tényleg duplás kifizetések voltak nála is az Alertpaynél,további jó munkát és szép estét,bye,Jennys
Ui:ha van egy kis időtök naponta,akkor ajánlom nektek a nitabux kattolós oldalamat,ahol Ultimate tagként 25 nap alatt megvan egyedül is a kikérhető minimum 15 dolcsi,akit érdekel,az jöjjön és kattoljon
http://www.nitabux.com
Lehet, hogy elkerülte a figyelmeteket "jennys" üzenete,ezért idéztem. Nem hiszem, hogy EA-nál van a bibi
Szerintem a jelen helyzetben ne várjunk Leon úrtól magyarázatot, hagyjuk, hogy rendbehozzák a dolgokat. Most ugy sem tudna mit irni, s amikor ir, akkor lehet, hogy az uj változásokat is közli velünk. Én várom, hogy mikor lesz meg a kártyájuk.
Egyébként minden lejárt pénzemet azonnal visszaforgattam 2 hónapra. A pendingen lévőket pedig visszavontam, s azokat is befektettem 2 hónapra. Hogy figyelni tudjam a kifizetések beindulnak-e, 10 dolcsit kiirtam AP-re és 10-et LR-re, a többit visszatettem. Igy legalább nem parkol a pénzem, hanem ketyeg a kamat. 2 hónap alatt meg kiderül, hogy mi a teendő.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Zsigaba 2011.07.07. 15:08-kor.
Elite Alliance Wealth Club meghívó: http://www.elitealliance.net/0DC11DC12487
csaba08
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 535
Csatlakozott: 2011.06.23. 15:36
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: csaba08 »

Zsigaba írta:
jennys írta:Figyuzzatok,most vettem észre,hogy a nitabux oldalamon,az összes Alertpay-es befizetést,megduplázta,akik az Alertpayen vettek nálam tagságot vagy hirdetést,dupláztak egyet,még is valami gond lehetett akkor ezek szerint az Alertpay-nél,még jó,hogy észre vettem,mert várhattam volna az ehavi vásárlásokat az oldalamon,mert minden tagomat,aki az Alertpayről vásárolt kapott a rendszertől még egy hónapot,na bravo.....
minden egyes tagot egyenként átnézni,ami több mint ezer darab,úgyhogy az EA-ban is ezt csinálhatják,csak ott több ezren vagyunk.....
tudom ez nem tartozik ide,csak gondoltam ide írom,hogy miket csinált az Alertpay nálam,így már elhihetjük Leon Úrnak is,hogy tényleg duplás kifizetések voltak nála is az Alertpaynél,további jó munkát és szép estét,bye,Jennys
Ui:ha van egy kis időtök naponta,akkor ajánlom nektek a nitabux kattolós oldalamat,ahol Ultimate tagként 25 nap alatt megvan egyedül is a kikérhető minimum 15 dolcsi,akit érdekel,az jöjjön és kattoljon
http://www.nitabux.com
Lehet, hogy elekerülte a figyelmeteket "jennys" üzenete
Én is szóltam nem egyszer, hogy lehet hogy az AlertPay-nél van nagy gáz, de hát itt üres fülekre találnak az AP-vel kapcsolatos negatívumok.
Sebaj.
Rokonom már harmadik hete fut a pénze után, amit az AP nem ír jóvá neki, pedig az utalása megérkezett az AP számlájára.
Kép
Kép
Zsigaba
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 42
Csatlakozott: 2011.07.04. 16:26
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: Zsigaba »

Szia Csaba! Küldtem neked e-mailt július 5.-én este, de gondolom el vagy foglalva, majd légyszi nézd meg
Elite Alliance Wealth Club meghívó: http://www.elitealliance.net/0DC11DC12487
Avatar
hoparduc
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2146
Csatlakozott: 2010.10.13. 06:38
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: hoparduc »

csaba08 írta:
hoparduc írta:
Karbula58 írta: Teljesen így van. Nekem ma járt le EA-nál a befektetésem. Nem kértem ki, hanem visszaraktam. 20-án és 25-én is lesz lejáróm. Addigra talán már helyre jönnek. És akkor majd kiveszem. De ha még akkor is bizonytalan lesz, megint visszarakom. Ha elbukom, így is meg úgy is elbukom. Ha bejön az elgondolásom, akkor meg a pénz dolgozott és hozamokat termelt. Ezt ajánlom másoknak is....
Ugyanez volt eddig a stratégiám nekem is. Legközelebbi lejáratnál azonban most kikérem a kamatokat és befektetek a Primfix-be.
Mire a nagy stratégia váltás??? :?
Csak a kamatot akarom kivenni, a tőkét bent hagyom. :)
Kép
sweeney todd
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1311
Csatlakozott: 2011.07.04. 14:09
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: sweeney todd »

eco írta:Csak pozitívan! :)

Én viszont inkább bízom az EA-ben, ahol legalább reálisabb hozamokat ígérnek,mint bármely más Hyip oldalban! És így tesz az ember?Hát nem!Nem is csodálkozom,ha nem informálnak minket!
1., még mindig nem kaptam ésszerű választ, hogy miért, miben más az EA, mint más HYIP oldalak.
2., én így tettem eddig, mondom aug. 7-én jár le, és nem a csúszás miatt nem forgatok majd vissza, hanem a kommunikáció hiánya + máshol jobb feltételek miatt.
3., "Nem is csodálkozom,ha nem informálnak minket!" na jó, hogy az üzleti életben nem megy ez a dedózás, ez nem a játszótér. ők szolgáltatnak. és ilyen konkurencia mellett ez a hozzáállás fos. nem hogy nem tájékoztatnak, hanem az emailekre, és a telefonokra SEM VÁLASZOLNAK. ez kicsit több, mint nem tájékoztatás. én merném ezt megcsinálni az ügyfeleimmel, azonnal mennének a konkurenciához. lojális lennék, ha csak a fizetéssel csúsznának, az oké, belefér. nade az, hogy nem tudom utol érni azt a céget, ami a pénzemet kezeli, a bizalmamat élvezi, ez a mai világban luxus és pofátlanság. még egyszer írom, hogy nem gondolom, hogy a jövőben nem fizetnek, de nekem fontos, hogy kétirányú legyen a kommunikáció és hogy ilyen esetben még a látszatát is elkerüljék a susmusnak. ez itt nem történt meg. :(
leszarnám a lassulást, befagyást, ha felvennék a telefonokat, vagy küldenének egy korrekt hírlevelet, amiben leírják, hogy max meddig szaroznak, meg elnézést. és ez nem egy gesztus, hanem ez a minimum kéne hogy legyen. :?

ahogy látom minden hónap első néhány napjában ideböffentettek némi infót és most, mikor gubanc van, sehol egy update. :bad:
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára sweeney todd 2011.07.07. 19:25-kor.
sweeney todd
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1311
Csatlakozott: 2011.07.04. 14:09
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: sweeney todd »

nálam semmi gond nincs az alerttel, működik, gyors, pontos, ahogy kell.
szüriant
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2011.07.07. 21:16
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: szüriant »

Hópárductól kérdezem, hogy lehet a pénzt visszairányítani a befektetésbe, úgy hogy nem rakom ki az alert-ra? Az Elit A. befektetési feltételei között szerepel, hogy ez a lépés kötelező. Ráadásul, nem az E-Wallet-re kerül vissza a lejárt összeg, pedig csak innen lehet új befektetést indítani. Help me, hogy csináljam? Én már kitettem a pénzt, a pendigben van, ahonnan viszont nem jut át az alertre. Köszi a választ
szüriant
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2011.07.07. 21:16
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: szüriant »

Más is segíthet, nem csak hópárduc!! Köszi
Avatar
hoparduc
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2146
Csatlakozott: 2010.10.13. 06:38
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: hoparduc »

szüriant írta:Hópárductól kérdezem, hogy lehet a pénzt visszairányítani a befektetésbe, úgy hogy nem rakom ki az alert-ra? Az Elit A. befektetési feltételei között szerepel, hogy ez a lépés kötelező. Ráadásul, nem az E-Wallet-re kerül vissza a lejárt összeg, pedig csak innen lehet új befektetést indítani. Help me, hogy csináljam? Én már kitettem a pénzt, a pendigben van, ahonnan viszont nem jut át az alertre. Köszi a választ
Szia. A visszaforgatásra gondolsz?
Így:
Kép
Kép
plussmunka
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 338
Csatlakozott: 2011.05.06. 16:20
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: plussmunka »

újoncoknak
ha beírtok és tietek az utolsó írás és még akartok beírni meglehet nyomni az editet hogy a már meglévő
mondókához hozzáírj
nem pocsékoljuk a hszeket még elfogy :-) aztán meg nem tudjuk meg innen, hogy az EA újból fizet.

Valaki írta hogy nagybefektetős ismerőse beszélt az EA val
pár hsz el ezelőtt van

hétfőn figyeljük a kifizetési mennyiséget ID kre
és hasonlítsunk össze 3 hetet
+ -
Zsigaba
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 42
Csatlakozott: 2011.07.04. 16:26
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: Zsigaba »

Szia szüriant! A pendingről vissza tudtad venni a pénzt?
Ha még a Pending Withdrawals-nál látod a pénzedet, akkor először a My Account oldaladon válaszd a [Request Cashout]
fület. A megjelenő ablakban megkeresed a

Pending Cashouts
Total Amount Pending: -
Cancel Selected View All Cashouts

Description Fees Net Amount Requested Completed
.... Itt látod a kikért összeget.

Az előtte lévő négyzetbe bekattintasz, majd a Cancel Selected-et választod. Ezután a pénz visszakerül a Cash Ballance-ra.
Visszamész a My Account-ra, s ott [Request Cashout]-ot választva a Hópárduc által irtak szerint be tudod tenni a pénzt a Back to Wallet-el az E-Wallet Ballance-ra. Innen már az Investment Contract menüben le tudod kötni a pénzedet
Elite Alliance Wealth Club meghívó: http://www.elitealliance.net/0DC11DC12487
csaba08
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 535
Csatlakozott: 2011.06.23. 15:36
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: csaba08 »

Úgy látom a befektetői kedv nem változott!

Számokban:

jmx971 (#23588) - Jul 7th, 11
elitscho (#23397) - Jul 6th, 11
rizgold786 (#23134)- Jul 4th, 11

Azaz => 23588-23134= 454 ezt elosztva 3-mal (7-4=3) => 151 fő naponta!
De, ha azt nézzük, hogy:

23588-23397= 191.fő 1 nap alatt!!!

Lehet még regisztrálni: http://www.elitealliance.net/8B2DFBE01B02

Üdv: Csabi
Kép
Kép
Avatar
Karbula58
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 810
Csatlakozott: 2011.06.20. 18:29
Tartózkodási hely: Fejér megye
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: Karbula58 »

Elvileg ma vagy hétfőn kifizetésnek kéne lenni. Ha lesz kifizu, az megerősíti a bizalmat az EA-ban.
Én ebben hiszek.
Amióta tart ez a huza-vona, azóta én meg se próbáltam kivenni a pénzt. Amikor helyreáll a "rend", sok pénzem lesz. :D
BÍZOM AZ ELITE ALLIANCE-ban!

Ha még nem regisztráltál, itt megteheted: http://www.elitealliance.net/B5F0ECCB4595
Várlak szeretettel a csapatomban! :good:
csaba08
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 535
Csatlakozott: 2011.06.23. 15:36
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: csaba08 »

jani írta:Csaba,ezzel azt akarod mondani,h naponta 151 befektetés torténik?10-25000$ kozott

Szia Janikám,

Nem, ezzel azt mondtam, hogy 150-200 ember regisztrálja magát az Elite Alliance rendszerében.
Nálam is van egy csomó regisztrált, és sok olyan aki még egyetlen egy dollárt se tett be, köttött le.

Nem is értem, aki nem csinál semmit, az miért regisztrál be??? :?

Szóval a regisztrációk száma sajnos nem arányos a befektetések számával.... :unsure:
Kép
Kép
Lezárt

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 5 vendég