Elite Alliance - nem hyip (BEZÁRT TÉMA)

Minden egyéb internetes pénzkeresési módszer.
Avatar
Karbula58
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 810
Csatlakozott: 2011.06.20. 18:29
Tartózkodási hely: Fejér megye
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: Karbula58 »

Jani: szerintem is így van. Azt kommunikálták, hogy ősszel lezárják a regisztrációt. Aki nem tesz be pénzt, nyilván arra gondol, hogy nem akar kimaradni, de a bizonytalan helyzetben befektetni se. Szóval kivárnak.
Ha Leon rendet rak az EA-ban, biztos be fognak fizetni a "szunnyadó" regisztráltak is.
anyese
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2011.07.08. 14:04
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: anyese »

Sziasztok!
Segítségeteket szeretném kérni, hogy az EA irodán belül hogy tudom visszaforgatni a pénzem.
Nem rég regisztem, és nekem azt mondták, hogy a lejárat után utaljam ki az AP számlára.
Köszi
Avatar
hoparduc
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2146
Csatlakozott: 2010.10.13. 06:38
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: hoparduc »

anyese írta:Sziasztok!
Segítségeteket szeretném kérni, hogy az EA irodán belül hogy tudom visszaforgatni a pénzem.
Nem rég regisztem, és nekem azt mondták, hogy a lejárat után utaljam ki az AP számlára.
Köszi
Visszaforgatásnál használt a Back to wallet menüt:

Kép
Kép
anyese
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2011.07.08. 14:04
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: anyese »

Köszönöm!:)
balintmester
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 43
Csatlakozott: 2011.07.08. 08:14
Tartózkodási hely: DEBRECEN
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: balintmester »

Sziasztok!
A segítségeteket szeretném kérni! Az a kérdésem hogy mennyire nagyon fontos az a szabály amely szerint egy IP címről csak egy ember regisztrálhat az Elite Allianzba. Mert ahogy végignéztem a szabályzatot erről nincs szó benne!
Többen lennének akik befektetnének ide de sajnos nincs gépük valami miatt vagy nem akarják hogy tudja valaki más is a családjukban!
Előre is köszönöm a segítséget!
J. Bálint
csaba08
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 535
Csatlakozott: 2011.06.23. 15:36
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: csaba08 »

balintmester írta:Sziasztok!
A segítségeteket szeretném kérni! Az a kérdésem hogy mennyire nagyon fontos az a szabály amely szerint egy IP címről csak egy ember regisztrálhat az Elite Allianzba. Mert ahogy végignéztem a szabályzatot erről nincs szó benne!
Többen lennének akik befektetnének ide de sajnos nincs gépük valami miatt vagy nem akarják hogy tudja valaki más is a családjukban!
Előre is köszönöm a segítséget!
J. Bálint

Szia Bálint,

Semmenyire.
Ez így nem igaz, kipróbálva többszörösen.
Te magad nem tudsz kétszer regisztrálni, mert az email cím egyezőségnél és az adatok egyezőségénél hibát dob fel a regisztrációnál.
Az IP címet nem figyeli a rendszer.

Ha megtisztelsz bizalmaddal, regisztrálj kis csapatomhoz: http://www.elitealliance.net/8B2DFBE01B02

Minden kérdésben szívesen segítek.

Üdv: Csabi
Kép
Kép
balintmester
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 43
Csatlakozott: 2011.07.08. 08:14
Tartózkodási hely: DEBRECEN
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: balintmester »

ÉRTELEK ÉS KÖSZÖNÖM, DE A KÉRDÉSEM ARRA VONATKOZOTT VOLNA HOGY HA VALAKIT BE SZERETNÉK REGIZNI AZ ÉN SZÁMÍTÓGÉPEMRŐL, TERMÉSZETESEN AZ Ő G-MAILJÉRŐL ÉS JELSZAVÁVAL, AKKOR AZT MEGTEHETEM-E ? MERT MINDENÜTT AZT OLVASOM HOGY EGY GÉPRŐL CSAK EGY EMBER REGISZTRÁLHAT, ÉS EZ ELBIZONYTALANÍTOTT!!!

J. Bálint
balintmester
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 43
Csatlakozott: 2011.07.08. 08:14
Tartózkodási hely: DEBRECEN
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: balintmester »

ÉS AZ ÉN MEGHÍVÓ LINKEMMEL!!!
csaba08
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 535
Csatlakozott: 2011.06.23. 15:36
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: csaba08 »

balintmester írta:ÉRTELEK ÉS KÖSZÖNÖM, DE A KÉRDÉSEM ARRA VONATKOZOTT VOLNA HOGY HA VALAKIT BE SZERETNÉK REGIZNI AZ ÉN SZÁMÍTÓGÉPEMRŐL, TERMÉSZETESEN AZ Ő G-MAILJÉRŐL ÉS JELSZAVÁVAL, AKKOR AZT MEGTEHETEM-E ? MERT MINDENÜTT AZT OLVASOM HOGY EGY GÉPRŐL CSAK EGY EMBER REGISZTRÁLHAT, ÉS EZ ELBIZONYTALANÍTOTT!!!

J. Bálint
Szia,

Persze, hogy megteheted!
Írtam, hogy nem figyeli az IP címet a rendszer.
Akár 20 embert is regisztrálhatsz egymás után 1 gépről.

Csabi
Kép
Kép
Avatar
Karbula58
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 810
Csatlakozott: 2011.06.20. 18:29
Tartózkodási hely: Fejér megye
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: Karbula58 »

balintmester írta:ÉS AZ ÉN MEGHÍVÓ LINKEMMEL!!!
Hú, de kemény! :D
Csabi nem azt mondta, hogy az ismerőseidet hozzá regisztráld, hanem neked ajánlotta fel a segítségét arra az esetre, ha még nem vagy beregisztrálva. Figyelj kicsit jobban!
balintmester
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 43
Csatlakozott: 2011.07.08. 08:14
Tartózkodási hely: DEBRECEN
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: balintmester »

Ne értsetek félre! Itt ahol élek mindenki úgy nyilatkozik hogy egy gépről csak egy ember regizhet. Azt tették hozzá hogy
az Elite Allianz rendszere figyeli az IP címeket és ha észreveszik hogy többen akarnak regizni egy gépről akkor az Elite Allianz kizárja az illetőket. És mehet a sunyiba! Én csak nyugodt szeretnék lenni hogy ha a most még nem tag haveromat beregizem az Elite Allianzba és ezt az én gépemről teszem akkor engem esetleg kizárnának. Erre szerettem volna negnyugtató választ kapni!
Köszönöm a segítségeteket!
Jóczik Bálint
csaba08
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 535
Csatlakozott: 2011.06.23. 15:36
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: csaba08 »

balintmester írta:Ne értsetek félre! Itt ahol élek mindenki úgy nyilatkozik hogy egy gépről csak egy ember regizhet. Azt tették hozzá hogy
az Elite Allianz rendszere figyeli az IP címeket és ha észreveszik hogy többen akarnak regizni egy gépről akkor az Elite Allianz kizárja az illetőket. És mehet a sunyiba! Én csak nyugodt szeretnék lenni hogy ha a most még nem tag haveromat beregizem az Elite Allianzba és ezt az én gépemről teszem akkor engem esetleg kizárnának. Erre szerettem volna negnyugtató választ kapni!
Köszönöm a segítségeteket!
Jóczik Bálint
Szia Bálint,

Én is egy gépről regiztem be egymás után 3-4 embert is magamhoz és aztán hozzájuk.
Mondtam, hülyeség. NEM figyelik az IP címet.
Ilyen nincs is leírva az Elite Alliance szabályzatában.
Az viszont igen, hogy Te a saját adataiddal csak egyszer szerepelhetsz a rendszerben!
Ugyanazon e-mail címet nem engedi kétszer megadni a regisztrációnál, mint ahogy a nevet sem.
Sőt két felhasználói fioknál sem lehet kétszer ugyan azt az AP címet használni.

Remélem segíthettem.

Csabi
Kép
Kép
balintmester
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 43
Csatlakozott: 2011.07.08. 08:14
Tartózkodási hely: DEBRECEN
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: balintmester »

Köszönöm Csaba!

Bálint
indian9
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2011.06.25. 07:51
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: indian9 »

Sziasztok!
Egy kérésem lenne! Szeretnék kérni 310$ AlertPay dollárért 310$ Liberty Reserveset! Ha valakinek lenne akkor jelentkezzen! természetesen kiszámolom, h mennyit kapna meg, ha én az Alertről Senddel átküldöm az ő AlertPay számlájára! Ha van, aki tud ebben segíteni azt megköszönném. Előre is köszi a segítséget! :)
csaba08
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 535
Csatlakozott: 2011.06.23. 15:36
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: csaba08 »

indian9 írta:Sziasztok!
Egy kérésem lenne! Szeretnék kérni 310$ AlertPay dollárért 310$ Liberty Reserveset! Ha valakinek lenne akkor jelentkezzen! természetesen kiszámolom, h mennyit kapna meg, ha én az Alertről Senddel átküldöm az ő AlertPay számlájára! Ha van, aki tud ebben segíteni azt megköszönném. Előre is köszi a segítséget! :)
Szia Indián,

Nem tudod áttenni egyikről a másikra?
Van erre valami átváltó:

itt van: http://www.xchanger.org

Üdv: Csabi
Kép
Kép
Zsigaba
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 42
Csatlakozott: 2011.07.04. 16:26
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: Zsigaba »

Sziasztok!
A fórumot átnézve az utolsó kifizetés ID száma:#35320 volt a fórumozók jelzései alapján
2011.07.04.-én. Azóta kapott valaki jóváírást valamely számlájára?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Zsigaba 2011.07.08. 20:31-kor.
Elite Alliance Wealth Club meghívó: http://www.elitealliance.net/0DC11DC12487
Avatar
hoparduc
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2146
Csatlakozott: 2010.10.13. 06:38
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: hoparduc »

Zsigaba!
Szerintem nem.
Kép
Avatar
Karbula58
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 810
Csatlakozott: 2011.06.20. 18:29
Tartózkodási hely: Fejér megye
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: Karbula58 »

olyankor mindig "felrobban" a fórum. :)
Zsigaba
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 42
Csatlakozott: 2011.07.04. 16:26
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: Zsigaba »

Akkor kivárjuk a hétfőt!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Zsigaba 2011.07.08. 20:40-kor.
Elite Alliance Wealth Club meghívó: http://www.elitealliance.net/0DC11DC12487
Avatar
Karbula58
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 810
Csatlakozott: 2011.06.20. 18:29
Tartózkodási hely: Fejér megye
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: Karbula58 »

Zsigaba írta:Akkor kivárjuk a hétfőt
nem járnál jobban, ha visszaforgatnád?
addig is pénzt keres a pénzed.
ha mondjuk nem akarják kifizetni, úgyis buktad. ha viszont fizetnek (és ez a valószínűbb), akkor jobban jársz.
indian9
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2011.06.25. 07:51
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: indian9 »

Szia Csaba!
Átlehet, de az a baj, h 14,9%-os a lehúzás az átváltásnál, ami nem tetszik nekem! :angry:
csaba08
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 535
Csatlakozott: 2011.06.23. 15:36
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: csaba08 »

indian9 írta:Szia Csaba!
Átlehet, de az a baj, h 14,9%-os a lehúzás az átváltásnál, ami nem tetszik nekem! :angry:
Értelek, nekem se tetszene! :D
Kép
Kép
Zsigaba
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 42
Csatlakozott: 2011.07.04. 16:26
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: Zsigaba »

Karbula58 írta:
Zsigaba írta:Akkor kivárjuk a hétfőt
nem járnál jobban, ha visszaforgatnád?
addig is pénzt keres a pénzed.
ha mondjuk nem akarják kifizetni, úgyis buktad. ha viszont fizetnek (és ez a valószínűbb), akkor jobban jársz.
Egyik referáltam kérdezte, hol tartanak a kifizetések. Mondtam Neki, hogy tegye be 2 hónapra, én is annyira toltam vissza a rövid lejáratúakat!
Elite Alliance Wealth Club meghívó: http://www.elitealliance.net/0DC11DC12487
Briar_HU
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2011.07.08. 20:51
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: Briar_HU »

Jó estét mindenkinek!

Három hete regisztráltam az Elite Alliance-hoz egy barátom ajánlásával. Ez idő tájt kezdtem olvasgatni itt, a fórumon a hozzászólásokat. Nem is jelentkeztem volna ide, ha a mai napon nem botránkoztat meg pár beírás.

Uraim, hölgyeim!

Én még egyetlen petákot sem láttam ettől a csapattól 3 hét alatt. Lehet, sőt biztos, hogy többetek sikeresen fektetett már be az Elite Alliance-nál. A lényeg, hogy nem tartom etikusnak, inkább kifejezetten magyarosnak, hogy miközben a forexes barátunk (Mr. Reiter, már, ha ez a neve) nyeli a pénzt - napi 100-150 új regisztrálótól - és nem fizet (mindegy, miért) többen úgy reklámozzátok ezt a befektetési lehetőséget, mintha semmi gond nem lenne, miközben imádkoztok a pénzetekért.
Tényleg ennyit számít az a 10% ?

Miért kell addig ajánlani valamit, amíg Te magad tisztában vagy vele, hogy nem működik? Kíváncsi lennék, hány itt reklámozó weboldalán jelenik most meg, hogy "Jelenleg probléma van az Elite Alliancenál, ne regisztrálj, amennyiben helyre áll a rend és megindulnak a kifizetések, e.mailben értesítelek!"
Pedig így lenne Uraim a helyes és KORREKT.
Az én barátom szégyenli magát, hogy ajánlotta nekem, én vigasztalom nap mint nap.

Elnézést kérek, ha belekontárkodtam a témátokba.

Üdvözlettel,

Briar
Zsigaba
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 42
Csatlakozott: 2011.07.04. 16:26
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: Zsigaba »

Tisztelt Briar!
Több mint 3 hónapja regeltem az EA-ba. Eddig minden befektetésem határidőre hozta az igért kamatot. Többször ki is vettem már a rendszerből pénzt, s azt sajnos el is költöttem. Ha akkor nem "haszontalan" dolgokat vásárolok, most az a pénzem is kamatozna. Nem tudom milyen mélységben ismered a rendszert. Azt nem lehet mondani, hogy nem működik, hiszen folyamatosan kapjuk az e-maileket a lejárt befektetésekről, s azt el is érjük. Van aki kikéri, van aki visszaforgatja egyből. Most én is ezt csinálom, lekötöm ismét 2 hónapra, hogy addig is dolgozzon a pénzem, s ne parkoljon a pendingen. Mivel más rendszerbe is be szoktam fektetni, emiatt nekem is van kiirt pénzem, de még nem került át a számlámra. Mivel korábban kaptunk tájékoztatást a Leon úrtól, hogy átmenetei problémák adódtak a kifizetéseknél, nem esünk pánikba, hanem türelmesen várunk. Már magyarországi bankoknál is volt nem egyszer, hogy a bankban lévő pénzekre csak 2 millió Ft-ig vállaltak felelősséget. Sokan bele is estek ebbe. Tehát semmivel sem biztosabb, ha bemegyünk egy bankba, betesszük a pénzünket, várunk, hogy leteljen a futamidő, majd közlik, hogy a bank csődbement, s az állami garancia, csak 2 millióig nyújt biztonságot, de van olyan ismerősöm, aki még azt sem kapta meg, mert a sor végén volt. Arról nem is beszélek, hogy a bankba elhelyezett pénzt, ha a futamidő előtt kiveszem, még a tőkét sem kapom vissza. Tehát nem kell bepánikolni. A rendszerben fejlesztések is vannak és lesznek, én türelmesen kivárok a gondok és problémák ellenére.
Elite Alliance Wealth Club meghívó: http://www.elitealliance.net/0DC11DC12487
Avatar
hoparduc
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2146
Csatlakozott: 2010.10.13. 06:38
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: hoparduc »

Briar szemszögéből nézve a dolgokat, neki is igaza van.
Akik több hónapja regisztráltak - mint ahogyan én is - valószínűleg már visszajött a befektetett pénzük, így mindenképpen nyereséggel zárták ezt az üzletet.
Tényleg nem tudni, jelen pillanatban mi van a háttérben.
Jelenleg visszaforgatunk és várunk.
Kép
Zsigaba
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 42
Csatlakozott: 2011.07.04. 16:26
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: Zsigaba »

Nem ellenkeztem Briarral, csak más szemszögből igyekeztem néhány dologról írni, inkább türelemre akartam felhívni a figyelmet.
Elite Alliance Wealth Club meghívó: http://www.elitealliance.net/0DC11DC12487
Avatar
Karbula58
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 810
Csatlakozott: 2011.06.20. 18:29
Tartózkodási hely: Fejér megye
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: Karbula58 »

Az én weblapomat meg lehet nézni. Két hete kiírtam, hogy aki most szeretne befektetni, az most az EA-val várjon.
Jó az, amikor idejön valaki, és elkezdi osztani az észt etikáról, meg egyebekről. Na mindegy.
Hemi999
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 407
Csatlakozott: 2011.07.03. 18:15
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: Hemi999 »

Én nem panaszkodhatok, 17.én kértem ki, 27.én ott volt az alertpayen!
Briar_HU
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2011.07.08. 20:51
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: Briar_HU »

Kedves Karbula!

A Te oldaladon a következő mondatot találtam:

"Ismét megindúltak a kifizetések, és nagyon úgy néz ki, hogy szó sincs bedőlésről. Pillanatnyi problémáik voltak, amit sikerül megoldaniuk."

Remélem, nem gond az idézet, hisz Te magad hirdeted az oldalad, bárki megtekintheti.

Mégegyszer elnézést kérek, hogy beleütöttem az orrom a témába.

Üdvözlettel,

Briar
Lezárt

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 4 vendég