Neteller,Skrill váltás BTC-ra Bitstamp +3%

Felhasználók közötti pénzváltások topikja.
bojikaa
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2016.05.26. 18:43
Kapcsolat:

Neteller,Skrill váltás BTC-ra Bitstamp +3%

Hozzászólás Szerző: bojikaa »

Hello

Neteller vagy Skrill utalással keresek BTC. Euros mind a kèt accountom. Ellenőrzött mind a kettő.
Nagyobb összeg is jöhet de csak kis tételekben egyszerre. Paxful-on és Localbitcoin-on is regisztrálva vagyok.(Full reg.)
Referenciaként azokkal tudok szolgálni.
Bitstamp +3% -èrt veszem a BTC. Az utalás költsége engem terhel.
Írhatsz ide is vagy privátba.
Avatar
FRU5T
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1112
Csatlakozott: 2011.12.16. 13:56
Kapcsolat:

Re: Neteller,Skrill váltás BTC-ra Bitstamp +3%

Hozzászólás Szerző: FRU5T »

bojikaa írta:Hello

Neteller vagy Skrill utalással keresek BTC. Euros mind a kèt accountom. Ellenőrzött mind a kettő.
Nagyobb összeg is jöhet de csak kis tételekben egyszerre. Paxful-on és Localbitcoin-on is regisztrálva vagyok.(Full reg.)
Referenciaként azokkal tudok szolgálni.
Bitstamp +3% -èrt veszem a BTC. Az utalás költsége engem terhel.
Írhatsz ide is vagy privátba.
Aktuális még?
Valaki nem tudna segíteni?
bojikaa
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2016.05.26. 18:43
Kapcsolat:

Re: Neteller,Skrill váltás BTC-ra Bitstamp +3%

Hozzászólás Szerző: bojikaa »

Igen mèg aktuális. Eddig nem volt jelentkező. Mindenki csak gyűjti el nem adja. :)
tamas.import
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2016.06.04. 18:55
Kapcsolat:

Re: Neteller,Skrill váltás BTC-ra Bitstamp +3%

Hozzászólás Szerző: tamas.import »

Nem hiszem hogy ajánlom bárkinek is ezt a váltást ugyanis épkézláb ember nem ennyiért váltja.

Valószinüleg egyszerű kreditkártyacsalással megszerzett egyenleget vagy deep weben vásárolt egyenleget vált.
bojikaa
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2016.05.26. 18:43
Kapcsolat:

Re: Neteller,Skrill váltás BTC-ra Bitstamp +3%

Hozzászólás Szerző: bojikaa »

Köszi,hogy elmondtad a véleményedet. Gondolom te ezzel foglalkozol azért vagy ilyen jàrtas a témàban.
Azért olvasd el mégegyszer hogy mit is írtam pontosan és néz utànna,hogy mi kell ahhoz,hogy ezeken az oldalakon full. regisztràlt felhasznàló legyél.
Sőt még letétet is be kell fizess,de mindegy is tőled akkor se kellene BTC ha ingyen adnàd.
tamas.import
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2016.06.04. 18:55
Kapcsolat:

Re: Neteller,Skrill váltás BTC-ra Bitstamp +3%

Hozzászólás Szerző: tamas.import »

Kettőnk között megszólva nem nagy eset egy Paxfullt vagy Local bitcoinst verifikálni.
ÉS mivel éppen hogy te veszed a Bitcoint nincs szükséged letétre.
bojikaa
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2016.05.26. 18:43
Kapcsolat:

Re: Neteller,Skrill váltás BTC-ra Bitstamp +3%

Hozzászólás Szerző: bojikaa »

Ha valamiről nem tudod hogy,hogy működik akkor szerintem ne alkoss véleményt róla mert csak kineveteted magad.
Előbb legyél full regisztràlt felhasznàló és adj fel hirdetést. Aztàn gyere vissza és oszd meg,hogy mit tapasztaltàl és utána egy bocsànatot is elfogadok majd.
Ha meg arra vagy kiváncsi,hogy miért éri meg ez nekem akkor annak van egyszerűbb módja is,hogy kiderítsd.
Csak meg kell kérdezni.
tamas.import
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2016.06.04. 18:55
Kapcsolat:

Re: Neteller,Skrill váltás BTC-ra Bitstamp +3%

Hozzászólás Szerző: tamas.import »

Képzeld el Full accountom van Localbitcoinson , és képzeld kereskedek is :)
De érdekes mód nálam nincsen letét csak ha eladni akarom a bitcoint.

Miért teszed?

Várj kitalálom, Sportfogadsz vagy Pókerezel és így Casheled ki a pénzed .
Kérdezem én akkor miért is nem ein Virtual Net + Cardod van és egyszerűen leveszed?
3% átváltással nincs az a jó isten aki annyiért váltja ha csak nem vaj van füle mögött és jól megakar tőle szabadulni !

Bemehetünk ebbe de hidd el ismerem kívülről belülről a trükökket ugyanis belső ellenőr voltam.
szankusz
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 21
Csatlakozott: 2016.04.20. 19:10
Kapcsolat:

Re: Neteller,Skrill váltás BTC-ra Bitstamp +3%

Hozzászólás Szerző: szankusz »

Jaj gyerekik nem ertem a vitat :) egyebkent mindenki maga donti el, hogy mennyit akar adni a bitcoinert legfeljebb nem ad el senki.
Ha BitCoin kell!
viewtopic.php?f=43&t=7501
bitcoinlacko
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 440
Csatlakozott: 2016.01.08. 17:50
Kapcsolat:

Re: Neteller,Skrill váltás BTC-ra Bitstamp +3%

Hozzászólás Szerző: bitcoinlacko »

jó kis vita alakult ki. Nem akarok senki mellé állni, de csak,hogy az emberek ne legyenek félre vezetve a csatátok miatt szólok hozzá. Ha te "belső ellenőr voltál" akkor tudnod kellene,hogy nincs az az isten,hogy a feltöltött bitcoint leved ATM-ből.
Soha nem volt ilyen opció a Netellernél. Feltöltheted az egyenleged és elköltheted online. Ennyi nem több.
Itt be is fejeztem!
Csak tényleg azért szóltam hozzá nehogy valaki rohanjon csinálni egy neteller kártyát és utánna meg jön a meglepetés,hogy bedugja az ATM-be és nem történik semmi. :lol:
Mondjuk elég fura,hogy te meg jóval kevesebbért adsz el egy neteller egyenleget mintha bedugnád egy ATM-be és onnan kivennéd a pénzt. Ez csak egy észrevétel volt.
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 11 vendég