Magyar ptc létrehozás

Társalgás a PTC-ről.
zizzybika
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2011.07.01. 10:14
Kapcsolat:

Magyar ptc létrehozás

Hozzászólás Szerző: zizzybika »

Egy Magyar PTC oldal létrehozásán gondolkozom, de nem tudom jelenleg fizetni ezért gondoltam hogy pár ember küldhetne némi pénzt és abból megalapítom az oldalt. a támogatók különleges donator tagságot kapnak, egy weboldalt már készítettem az ötlet reklámozására:
http://magyarptc.blogspot.com/
Avatar
Admin
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1994
Csatlakozott: 2010.07.02. 09:50
Kapcsolat:

Re: Magyar ptc létrehozás

Hozzászólás Szerző: Admin »

Helló!
Sokan gondolkodtak már magyar PTC készítésén és közülük páran meg is valósították ezt az ötletüket, viszont ma már ezek közül csak 2 'működik' rendesen, de az a 2 sem csak magyaroknak készült.

Hogy mi történt a magyar ptc-kel?
Sorra mentek csődbe az oldalak vagy zártak be, mert sajnos a magyar emberek nem szeretnek pénzért hirdetni és tagságba sem mernek fektetni, főleg egy új oldalon...
Persze egy PTC-nek elvileg nem a felhasználók tagság vásárlásaikból kellene tudnia fent tartania magát, hanem a hirdetők által befizetett összegekből. Mivel a magyarok nem hirdettek, az adminoknak saját zsebükből kellett hirdetéseket feladni a saját oldalukon és ez miatt a pénzük egy idő után 'elfogyott'. Ezért voltak olyan adminok, akik átáltak arra, hogy csak akkor volt hirdetés, ha valaki feladott egyet. Ennek hatására sokan ott hagyták az oldalt, mert napokig nem volt hirdetés és egy idő után már senki sem maradt.

Oldal neveket nem írok, de csak magyaroknak PTC-t készíteni a fentebb leírtakból is láthatod, hogy nem éri meg.
Neobux - Alap No.1. pénzgyűjtő PTC oldal
Rotate4all - Alap No.1. pénzgyűjtő PTP oldal
Scarlet-Clicks - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam
GPTPlanet - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam testvéroldala
zizzybika
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2011.07.01. 10:14
Kapcsolat:

Re: Magyar ptc létrehozás

Hozzászólás Szerző: zizzybika »

Nem csak magyar oldal lenne hanem ugyan olyan buxhostos angolok számára is érthető stb
Avatar
Admin
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1994
Csatlakozott: 2010.07.02. 09:50
Kapcsolat:

Re: Magyar ptc létrehozás

Hozzászólás Szerző: Admin »

Akkor viszont elég $25 (1 hónap bérlési összege) is a kezdéshez.
Neobux - Alap No.1. pénzgyűjtő PTC oldal
Rotate4all - Alap No.1. pénzgyűjtő PTP oldal
Scarlet-Clicks - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam
GPTPlanet - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam testvéroldala
pazpeti
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 144
Csatlakozott: 2011.07.16. 11:01
Kapcsolat:

Re: Magyar ptc létrehozás

Hozzászólás Szerző: pazpeti »

A BuxHost-nál most már van arra lehetőség, mint az increasebux-nál, vagy a testvérénél, hogy beállítasz egy max. kifizetés/befektetés arányt.
Én ezt mindenképpen javaslom, hogy használd ki.
Ezen kívül én a kattok értékét standard-nek $0,001-re állítanám be, vagyis ekkorák lennének a fix hirdetések. Persze lehetne venni nagyobb értékű hirdetést is. A standard (ingyenes) tagok pedig naponta $0,01 és $0,015 között kereshetnének és az első kifizetés $1 lenne, ami emelkedhet is, de szerintem az felesleges lenne.

Én így csinálnám. :)
Ha lenne pénzem, akkor lehet bele is vágnék, de ehhez szerintem legalább $500 indulótőke kéne. Egyrészt legalább 1 évre meg kellene venni a BuxHost-os ptc-t, illetve hirdetni is kellene, hogy azért tagok is legyenek az oldalon. :)
zizzybika
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2011.07.01. 10:14
Kapcsolat:

Re: Magyar ptc létrehozás

Hozzászólás Szerző: zizzybika »

pazpeti írta:A BuxHost-nál most már van arra lehetőség, mint az increasebux-nál, vagy a testvérénél, hogy beállítasz egy max. kifizetés/befektetés arányt.
Én ezt mindenképpen javaslom, hogy használd ki.
Ezen kívül én a kattok értékét standard-nek $0,001-re állítanám be, vagyis ekkorák lennének a fix hirdetések. Persze lehetne venni nagyobb értékű hirdetést is. A standard (ingyenes) tagok pedig naponta $0,01 és $0,015 között kereshetnének és az első kifizetés $1 lenne, ami emelkedhet is, de szerintem az felesleges lenne.

Én így csinálnám. :)
Ha lenne pénzem, akkor lehet bele is vágnék, de ehhez szerintem legalább $500 indulótőke kéne. Egyrészt legalább 1 évre meg kellene venni a BuxHost-os ptc-t, illetve hirdetni is kellene, hogy azért tagok is legyenek az oldalon. :)
Jó ötletek, még jöhet több is :clap: Aki a gazdagságon van már küldjön kis pénzt paypalre: [bitbika@gmail.com] <<=-
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 3 vendég