Cash-clicks.info

Társalgás a PTC-ről.
babyborn1261
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 31
Csatlakozott: 2012.04.09. 19:20
Kapcsolat:

Cash-clicks.info

Hozzászólás Szerző: babyborn1261 »

Sziasztok!

Frissítés: Sajnos ezaz oldal is scam lett egyszerűen törölte magát április 18-án. Még 1$-om kifizetésben és 3$ számlámom, szóval nem tudom mit mondjak... Fél évig fizetett és utána csődbe megy... Érdemes elgondolkozni azon, hogy megéri-e ebbe pénzt fektetni. :(

B. János
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára babyborn1261 2012.04.24. 10:06-kor.
klassz70
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 187
Csatlakozott: 2010.08.26. 19:02
Kapcsolat:

Re: Cash-clicks.info

Hozzászólás Szerző: klassz70 »

A referrel mezőbe nem lehet beírni a f. nevedet az oldalon, az URL: címében kell variálni ahhoz, hogy valaki a reffed legyen. :)
eviaclub
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 563
Csatlakozott: 2012.11.04. 14:36
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Cash-clicks.info

Hozzászólás Szerző: eviaclub »

Látom, hogy áprilisi a cikk, de most figyeltem fel rá. Mindegyik oldallal előfordul, hogy egy-két órára vagy akár egy-két napra nem lehet elérni. Pár nappal ezelőtt épp a neobux volt hasonló helyzetben. Majdnem egy egész napig nem tudtam hozzáférni.

A Cash-clix.info egy nagyon jó kis oldal, $0,13-tól fizet, és nekem két nap alatt megérkezett a 13 centem minden gond nélkül. Ez pár nappal ezelőtt történt Szóval nem scam, és az egyik kedvenc oldalam. Jelenleg nálam a Neobux és a ClixSense után a harmadik helyen áll!
Minden ami PTC. Tájékoztatás a PTC munkáról, a regisztrálás menetéről, a kifizetésekről, a csalókról és mindenről, amit tudni érdemes. Részletes és őszinte leírás a legjobb PTC oldalakról. Kattints az alábbi bannerre, ha többet szeretnél tudni
Kép
babyborn1261
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 31
Csatlakozott: 2012.04.09. 19:20
Kapcsolat:

Re: Cash-clicks.info

Hozzászólás Szerző: babyborn1261 »

Pedig az adminja egy scam... Vettem reklámozó tagságot a testvér oldalán http://www.money-clicks.info és nem hajlandó a 0,50$PTP-t megadni. Reklámozom 3 oldalom és egyetlen egy centet se ír jóvá... Ha van rá lehetőség légszíves ezt mondjátok vissza. Eleinte az e-mailekre nem válaszolt, most pedig mikor már komolyabb hangnemben írtam neki azt mondta, hogy maradjak csöndbe! Ez az amit nem fogok tenni.

Szerintem helyette regisztrálj ide: http://www.justearnptc.info/index.php?ref=babyborn1261

Neked havi 3$ a tagság (én az elején ennyi pénzért egy évest vettem). Ma csak klikkből 0,27$ kerestem és folyamatosan jönnek fel a hirdetések. Rendesen (1 napon belül) fizet.
Avatar
Szilo
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 132
Csatlakozott: 2012.05.14. 11:02
Kapcsolat:

Re: Cash-clicks.info

Hozzászólás Szerző: Szilo »

Egy oldalról beszélünk? Kaptam pár cent kifizetést a napokba tőlük. Bizonylat a weboldalamon.
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 8 vendég