Gen4Network oldalai

Társalgás a PTC-ről.
Avatar
kopasz
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 586
Csatlakozott: 2012.03.26. 17:52
Kapcsolat:

Gen4Network oldalai

Hozzászólás Szerző: kopasz »

PTCGen, GenClicker, NewGenBux, PTCGeneration, GenProbux

Nem véletlenűl kértük többen is, hogy a csaló autoklikk programok és pluginek hirdetése legyen betíltva.
A gen4network oldalai minden lehetőséget kihasználnak, hogy elkerüljék a csalókat.
Sokszor két cheat-linket is beraknak a hirdetések közé.
Valószínű, hogy igen sok magyar klikkelő ezt nem vette észre,
és ennek köszönhetően mi is felkerültünk a fekete listára.
Ha valaki tud más okot, akkor kérném, hogy homályosítson fel, mert érdekelne. :unsure:

MEMBER COUNTRY POLICY
All members from the following countries must purchase 1 Month Gold membership in order to be able to cashout. If you are a member from any of these countries and you attempt to cashout without purchasing a membership, your earnings will be deleted and you will not get paid.
Upgrading Countries:
Bangladesh, Korea, Vietnam, Pakistan, Rusia Federation, Ukraine, Malaysia, China, Hongkong, Taiwan, Indonesia and
Hungary

Remélem a többi PTC nem fog általánosítani, és csak azokat zárja ki, akik valóban csalnak.

Sok dollárt, és cheat-link mentes újévet kívánok minden becsületes klikkelőnek.
Kép
detros
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 574
Csatlakozott: 2012.11.15. 16:46
Kapcsolat:

Re: Gen4Network oldalai

Hozzászólás Szerző: detros »

Ha jól értem amit bemásoltál, akkor végül is nem kerültünk tiltásra, csak ahhoz, hogy fizessen nekünk, ahhoz 1 hónap Golden tagságot kell váltani.
Ez max némi kellemetlenség, de semmi egyéb, ha az oldal fizet utána továbbra is.
De köszönöm, hogy ezt bemásoltad kopasz, mert én is kértem már ki, és visszadobták, jó végre tudni, hogy miért!
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Gen4Network oldalai

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Érdekes mert a gptclicks-en én nem látom a változást illetve ezt az új szabályt! A többin kiírták igen!
detros
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 574
Csatlakozott: 2012.11.15. 16:46
Kapcsolat:

Re: Gen4Network oldalai

Hozzászólás Szerző: detros »

patrasz írta:Érdekes mert a gptclicks-en én nem látom a változást illetve ezt az új szabályt! A többin kiírták igen!
GPTClicks-en azért nem látod ezt, mert az nem tartozik, ezen oldalak közé! :) Tehát arra az oldalra így nem vonatkozik ez! :)

Én konkrétan a PTCGeneration miatt írtam, mert ott $2.7-om van bent, amit szeretnék kivenni, de visszadobták kb 1 hete, ellenben ugyan úgy $4 lett a minimum kifizetés, mint ha sikeresen kifizettek volna.. :/
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Gen4Network oldalai

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Okés! Akkor félreértettem, remélem a gptclicks-en azért nem lesz ilyen!
Avatar
kopasz
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 586
Csatlakozott: 2012.03.26. 17:52
Kapcsolat:

Re: Gen4Network oldalai

Hozzászólás Szerző: kopasz »

A GPTClicks-nek ehhez semmi köze. Nem tartozik ebbe a csoportba.

Azért írtam, hogy kizárás, mert 10$ az upgrade,
és 4$ kifizetésért nem fizetek be 10$-t.
Három oldalukat csináltam, és összesen 1 aktív refem maradt. :good:
Erre nem lehet alapozni.
Ráadásul mind a három oldalon csak pár cent hiányzik a 4$-hoz.
Még annyit lehet tenni, hogy elhirdetem a pénzt, de ahhoz is kell még
mind a három oldalon egy-egy dollárt klikkelnem, mert csak 5$-tól lehet áttenni a pénzt.
De ez már nem sürgős. Csak nehogy lehirdetni se engedje.

Á. Közben megelőztél a válasszal.
Kép
detros
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 574
Csatlakozott: 2012.11.15. 16:46
Kapcsolat:

Re: Gen4Network oldalai

Hozzászólás Szerző: detros »

kopasz írta:A GPTClicks-nek ehhez semmi köze. Nem tartozik ebbe a csoportba.

Azért írtam, hogy kizárás, mert 10$ az upgrade,
és 4$ kifizetésért nem fizetek be 10$-t.
Három oldalukat csináltam, és összesen 1 aktív refem maradt. :good:
Erre nem lehet alapozni.
Ráadásul mind a három oldalon csak pár cent hiányzik a 4$-hoz.
Még annyit lehet tenni, hogy elhirdetem a pénzt, de ahhoz is kell még
mind a három oldalon egy-egy dollárt klikkelnem, mert csak 5$-tól lehet áttenni a pénzt.
De ez már nem sürgős. Csak nehogy lehirdetni se engedje.

Á. Közben megelőztél a válasszal.
:)

Igen, valószínűleg az az 1 aktív ref én lehetek a PTCGeneration oldalon :D
Én azért ennél jobban állok 17 referralom van és jönnek még.. :) Bár nem aktívak mindig, de azért klikkelnek, eddig 50 centet kerestek nekem.
Majd meglátom ezek után mennyire foglalkozom az oldallal, mert azért erre én sem vennék még Golden tagságot, ha esetleg lenne naponta 10-15 aktív ref, akkor nem is gondolkodnék a dolgon... de ebből a 17-ből, több is van amelyik egyszer sem kattintott. Kb. 40 referralt kell összeszedni tapasztalatom szerint, hogy naponta elérhető legyen a 10 aktív. :)
Lacoka80
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 42
Csatlakozott: 2012.11.12. 15:13
Kapcsolat:

Re: Gen4Network oldalai

Hozzászólás Szerző: Lacoka80 »

sziasztok.

Van aki csaló program nélkül is rá klikkel a cheat linkre,mert fáradt,mert figyelmetlen,mert nem érti stb.
Nekem nem is a 10 dollár a bajom hanem hogy tényleg fizet e majd utána,valamint nem éri meg a reffek nélkül a golden tagság.
Pedig én szinte minden nap klikkeltem 60 nap alatt talán 2* maradt ki.
Hát kár értük.Nem számoltam még ki hány reffel érné meg a golden.
:-(
Sziasztok!
Avatar
kopasz
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 586
Csatlakozott: 2012.03.26. 17:52
Kapcsolat:

Re: Gen4Network oldalai

Hozzászólás Szerző: kopasz »

Lacoka80 írta:Van aki csaló program nélkül is rá klikkel a cheat linkre,mert fáradt,mert figyelmetlen,mert nem érti stb.
Igazad van, én is megtettem már.
Az elején, mikor nem tudtam hogy ilyen létezik, az egyik oldalon egy hónapig nyomkodtam.
Csak akkor lepődtem meg, amikor kikértem a pénzt. De hosszas levelezés után sikerült tisztázni a dolgot.

Ez a fekete lista már több oldalon is feltűnt, itt csak az 'and Hungary'-t kellett mögé írni.
Ezért gondolom, hogy a cheat-link lehet az oka.
Aljas túlzásnak tartom amit ezek az oldalak csináltak.
Normális oldalakon egyébként nem csak szöveggel, de szinnel is elkülönítik ezt a linket,
vagy 0.000$-t rendelnek hozzá, hogy a véletlen kattintást elkerüljék.
Kép
detros
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 574
Csatlakozott: 2012.11.15. 16:46
Kapcsolat:

Re: Gen4Network oldalai

Hozzászólás Szerző: detros »

kopasz írta:
Lacoka80 írta:Van aki csaló program nélkül is rá klikkel a cheat linkre,mert fáradt,mert figyelmetlen,mert nem érti stb.
Igazad van, én is megtettem már.
Az elején, mikor nem tudtam hogy ilyen létezik, az egyik oldalon egy hónapig nyomkodtam.
Csak akkor lepődtem meg, amikor kikértem a pénzt. De hosszas levelezés után sikerült tisztázni a dolgot.

Ez a fekete lista már több oldalon is feltűnt, itt csak az 'and Hungary'-t kellett mögé írni.
Ezért gondolom, hogy a cheat-link lehet az oka.
Aljas túlzásnak tartom amit ezek az oldalak csináltak.
Normális oldalakon egyébként nem csak szöveggel, de szinnel is elkülönítik ezt a linket,
vagy 0.000$-t rendelnek hozzá, hogy a véletlen kattintást elkerüljék.
BUXP-n a lap aljára teszik, nem keverik a többi hirdetés közé, és nagy betűkkel kiírja, hogy cheat link, ha rá kattintasz nullázuk az accod :D
eviaclub
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 563
Csatlakozott: 2012.11.04. 14:36
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Gen4Network oldalai

Hozzászólás Szerző: eviaclub »

Milyen érdekes, a neobux, clixsense, wordlinx stb. nincs rászorulva az ilyen megoldásokra.
A cheat reklámokban szerintem van nagy adag szándékosság is. Lehetetlen, hogy ne kattintsunk néha bele, főleg ha eldugják a többi reklám közé. Ezt a készítők is pontosan tudják. Végül elintézik, hogy úgy érezd, te vagy a hibás amiért nem kaptad meg a pénzedet. Legális scam.

A "member country policy"-ról megvan a véleményem. Ők minket tartanak becstelennek, én meg őket. Higgyétek el, Magyarországon sincs több autoklikk program mint máshol, egyszerűen csak velünk mindent meg lehet csinálni. És itt megint elérik azt, hogy magunkat (a magyar embereket) hibáztatjuk azért, amiről ők tehetnek.
Hogy merészelnek teljes országokat fekete listára tenni? Ez felháborító! Én nem fogok azon gondolkodni, hogy ezeknek hogy tudnék megfelelni.
Minden ami PTC. Tájékoztatás a PTC munkáról, a regisztrálás menetéről, a kifizetésekről, a csalókról és mindenről, amit tudni érdemes. Részletes és őszinte leírás a legjobb PTC oldalakról. Kattints az alábbi bannerre, ha többet szeretnél tudni
Kép
Avatar
kopasz
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 586
Csatlakozott: 2012.03.26. 17:52
Kapcsolat:

Re: Gen4Network oldalai

Hozzászólás Szerző: kopasz »

Megkaptam a Gen4Network-től a magyarázatot.

"Remélem, hogy el tudja fogadni a döntést.
Én türelmes voltam a magyar tagokkal.
Sokan több fiókot hoztak létre, és több mint 1000 esetben kattintottak a cheat-linkre. Elhiszed?
Átlag tagonként 3-5 alkalommal.
Kérlek, tiszteld a szabályokat.
Ha úgy gondolod, hogy itt maradsz, és tovább dolgozol, tartsd be az új szabályokat.
Ha úgy gondolod, hogy mi nagy csalók vagyunk, akkor hagyj el minket, és köszönöm eddigi munkád.

Admin
Support GenClicker
"

Hát ennyi.
És még egyszer. Cheat-link mentes boldogabb újévet kívánok minden becsületes klikkelőnek.
Kép
latestPTC
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 52
Csatlakozott: 2012.07.15. 07:31
Kapcsolat:

Re: Gen4Network oldalai

Hozzászólás Szerző: latestPTC »

Én személy szerint nem használok ilyen programokat, nem is tervezem és még egyszer sem kattintottam le csalásellenőzrő hirdetést. Könyörgöm, ha egyszer nagy nyomtatott betűkkel, 25 felkiáltójellel ki van írva, hogy ne kattintsd le, mert törölve leszel, akkor azt nem kattintom le. És ilyenkor nem az oldalt kell hibáztatni, hanem magunkat, hogy miért nem olvasunk. És ezt legális csalásnak sem nevezném az oldal részéről, mert ki tudja, hogy hány csaló kattintgató kapott már tőlük kifizetést, azt a veszteséget vissza kell szerezni. Bárhogy is, mindig a becsületesek járják meg a végén.
eviaclub
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 563
Csatlakozott: 2012.11.04. 14:36
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Gen4Network oldalai

Hozzászólás Szerző: eviaclub »

Megnéztem ezeket az oldalakat, mert kíváncsi lettem, hogy vajon mifélék lehetnek. Most már minden világos: ezek buxhost scriptesek. Tudom, fejlettebb és más a nevük. De a közös tulajdonságuk megmaradt: Egyszerű, olcsó, igénytelen, instabil stb. Ráadásul kényelmetlen a lekattintás a számjegyek beírása miatt. Ezeknek az oldalaknak a legtöbbje a kukában végzi. A buxhost-ról könnyen és olcsón lehet ptc oldalt bérelni. A scamek szívesen használják, mert minimális befektetéssel egész jól meg tudják szedni magukat.

És komolyan, 10 dollárért meg kell venni egy hónapos golden tagságot? Havi 10 dollárért mennyit tudtok keresni? 11 dollárt? vagy kevesebbet? Az nettóban mennyi is az egyhavi munkáért? Amikor már lesz annyi referált, hogy megérné, akkor vajon meglesz még az oldal is? Biztos akad kivétel, de nem jellemző.
Minden ami PTC. Tájékoztatás a PTC munkáról, a regisztrálás menetéről, a kifizetésekről, a csalókról és mindenről, amit tudni érdemes. Részletes és őszinte leírás a legjobb PTC oldalakról. Kattints az alábbi bannerre, ha többet szeretnél tudni
Kép
detros
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 574
Csatlakozott: 2012.11.15. 16:46
Kapcsolat:

Re: Gen4Network oldalai

Hozzászólás Szerző: detros »

A három oldalból csak kettő buxhost, a PTCGeneration az PTC Evolution 4.1-et használ!
Én csak ezen vagyok fent, buxhost oldallal én sem foglalkozok már, az utolsó ilyen oldal a GR8BUX volt amelyiken $8-t befizettem, mert magyar felhasználóknak is fizetett, és fizet is, egy alkalommal ráklikkeltem egy hirdetésre, amit nem néztem meg mi volt, nem volt előtte cheat link, nem találkoztam vele, egy alkalommal sem. Az oldal egyből kidobott én bannolt, nulla értesítés, az ismerős azt mondta 3 napra tiltanak ki, hát a 4. napon már azt monda, nincsen ilyen felhasználó...
Ezek az oldalak híresek arról, hogy egyszerűen tesznek arra mi fair a felhasználókkal szemben és mi nem, csak a saját érdekeiket nézik, így egyetértek eviaclubbal, egy idő után scam az összes...
Úgy gondolom 1-2 alkalommal bárki tévedhet, nem hinném, hogy ez bármelyik oldalnak probléma lenne.
Arról, hogy mi veszteség egy oldalnak meg mi nem, az meg megint más kérdés, veszteség annak az oldalnak az autóklikkelés, akik maguk finanszírozzák az összes hirdetést, de az ilyen oldalak úgy gondolom nem hosszú életűek... Ha pedig nem ők finanszírozzák, akkor így is és úgy is megkapják a pénzt a hirdetésekért... Max a hirdetőknek veszteség.
De az nem hiszem, hogy egy működő dolog, hogy egy oldal csak a hirdetők érdekét nézze, mivel a hirdetők, és a kattintók együtt termelik az oldal nyereségét, így a részrehajlás nem megengedhető...
Vannak oldalak amiken nem hogy chat-link nincsen, de még a hirdetés végén sem kell külön képekre kattintgatni, mégis tökéletesen működnek...
Gen4Network ahogy olvastam a TOS-t, meg a fórumot, egyáltalán nem foglalkozik a felhasználókkal, önkényesen fenntartanak egy olyan szabályzatot, aminek nem tudnak felhasználók megfelelni...
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 3 vendég