Clickadoo diktatúra

Társalgás a PTC-ről.
eviaclub
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 563
Csatlakozott: 2012.11.04. 14:36
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Clickadoo diktatúra

Hozzászólás Szerző: eviaclub »

Clickadoo
Hivatalosan még nem scam oldal, a magyar moderátor eléggé aktív. Nem tudom, a többi hozzászólással mit csinálnak, az én legutolsó véleményem már nem került be a fórumba. De az előzőt megosztom veletek.

én: Az angol nyelvű fórumban már írják, hogy scam az oldal. És itt mi a vélemény?
admin válasza: Ez nem igaz! azok akik azt irjak ki lesznek tiltva!

:D
Ezen jót nevettem. Akkor tisztázhatjuk: az oldal nem scam. Az admin mondta, és senki nem ellenkezett.

Tudom, hogy január 3-án volt egy magyar kifizetés. 1-én pedig egy bolgár. De ebben az évben csak ennyi volt.
Minden ami PTC. Tájékoztatás a PTC munkáról, a regisztrálás menetéről, a kifizetésekről, a csalókról és mindenről, amit tudni érdemes. Részletes és őszinte leírás a legjobb PTC oldalakról. Kattints az alábbi bannerre, ha többet szeretnél tudni
Kép
latestPTC
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 52
Csatlakozott: 2012.07.15. 07:31
Kapcsolat:

Re: Clickadoo diktatúra

Hozzászólás Szerző: latestPTC »

És mi alapján mondják, hogy csaló?
Mellesleg, ha valaki rontaná az oldalam hírnevét, azt én is kitiltanám. Itt semmilyen diktatúráról nincs szó.
eviaclub
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 563
Csatlakozott: 2012.11.04. 14:36
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Clickadoo diktatúra

Hozzászólás Szerző: eviaclub »

Ha egy problémamentes, fizetős oldal lennél, akkor igazad is lenne. Csakhogy olyan oldalakon nem szokták a fórumba írni, hogy csaló. Ha pedig némi probléma jelentkezik, akkor az admin rendszeresen tájékoztat és megnyugtatja a tagokat.

Hogy mi alapján nevezünk egy oldalt csalónak? Attól, hogy scam tüneteket produkál
- Ebben az évben 2 embert fizettek ki csak.
- Instant kifizetés, amire többen hetek óta várnak. Eleinte csak a Paypal hagyta abba, most már payzára sem fizet.
- Az admin eltűnt.
- Nem kapunk már majdnem egy hete tájékoztatást arról, hogy várható- e egyáltalán még kifizetés.
- Nekem is ott ül $2 paypal pendingben és esélyem sincs arra, hogy visszadobják, legalább hogy reklámokat vegyek belőle.
Minden ami PTC. Tájékoztatás a PTC munkáról, a regisztrálás menetéről, a kifizetésekről, a csalókról és mindenről, amit tudni érdemes. Részletes és őszinte leírás a legjobb PTC oldalakról. Kattints az alábbi bannerre, ha többet szeretnél tudni
Kép
latestPTC
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 52
Csatlakozott: 2012.07.15. 07:31
Kapcsolat:

Re: Clickadoo diktatúra

Hozzászólás Szerző: latestPTC »

Lehet, én nem használom az oldalt, de a fórum szerint a Paypal megint közbelépett, szóval Paypalra nem is tudhat fizetni ha zárolva van a számlája:
http://www.clickadoo.net/?x=forum&fid=1&sid=2&tid=864
eviaclub
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 563
Csatlakozott: 2012.11.04. 14:36
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Clickadoo diktatúra

Hozzászólás Szerző: eviaclub »

Payzára sem fizet.
A payment proofs-ot ha csak futólag nézed meg, akkor láthatsz friss dátumokat benne. De ha belekattintasz, akkor: Grat, Congrat stb. szövegek a decemberi kifizetésekhez.

Annak idején, amikor a yahoobux számláját zárolták, az admin teljesen be volt sózva és minden nap írt a fórumba és magyarázkodott.
Minden ami PTC. Tájékoztatás a PTC munkáról, a regisztrálás menetéről, a kifizetésekről, a csalókról és mindenről, amit tudni érdemes. Részletes és őszinte leírás a legjobb PTC oldalakról. Kattints az alábbi bannerre, ha többet szeretnél tudni
Kép
detros
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 574
Csatlakozott: 2012.11.15. 16:46
Kapcsolat:

Re: Clickadoo diktatúra

Hozzászólás Szerző: detros »

Én is vagy egy hete várom a kifizetésem, de nem lesz ebből már semmi sem, addig egyetlen egyet nem kattintok, amíg nem fizet ki... Pedig aktív referralom is van az oldalon...
eviaclub
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 563
Csatlakozott: 2012.11.04. 14:36
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Clickadoo diktatúra

Hozzászólás Szerző: eviaclub »

Nekem is, 8 refem van ott, a legjobb embereim más oldalakon is. Csak kettőt tudtam értesíteni. Nem is az a $2 aggaszt, hanem a refek bizalma. Általában sokan megbíznak bennem és akkor ilyenek történnek...
Egyébként ugyanez volt a Jamabuxszal is, szinte ugyanígy. Az admin szépen lassan felszívódott. De ott nem volt magyar moderátor, aki egyébként semmi mást nem csinál csak moderál.
Minden ami PTC. Tájékoztatás a PTC munkáról, a regisztrálás menetéről, a kifizetésekről, a csalókról és mindenről, amit tudni érdemes. Részletes és őszinte leírás a legjobb PTC oldalakról. Kattints az alábbi bannerre, ha többet szeretnél tudni
Kép
syndy
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2012.11.15. 15:52
Kapcsolat:

Re: Clickadoo diktatúra

Hozzászólás Szerző: syndy »

na ma kikértem payzára.kíváncsi leszek,majd írom milett
Zsolka16
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 27
Csatlakozott: 2012.03.05. 22:41
Tartózkodási hely: Debrecen
Kapcsolat:

Re: Clickadoo diktatúra

Hozzászólás Szerző: Zsolka16 »

Én nem várok, vannak bérelt reffjeim. Paypalon megnyitottam egy vitát. 45 napba belefér, utalja szépen vissza a pénzt, majd felhasználom olyan oldalnál, ami probléma mentes.
Kép
latestPTC
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 52
Csatlakozott: 2012.07.15. 07:31
Kapcsolat:

Re: Clickadoo diktatúra

Hozzászólás Szerző: latestPTC »

Csakhát az a baj, hogy a Paypal bármelyik oldallal megteheti ugyanezt.
Avatar
kopasz
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 586
Csatlakozott: 2012.03.26. 17:52
Kapcsolat:

Re: Clickadoo diktatúra

Hozzászólás Szerző: kopasz »

A paypal-nál nagyon szigorú feltételei vannak a nagyobb pénzmozgásoknak.
Pontosan én sem tudom mik ezek.
A Click-a-doo-nál most 2000$ az eddigi kifizetés. Ez nem tűnik olyan soknak.
Viszont ha zárolták a számlát, akkor hiába könyörög az admin, a paypal nem fog engedni.
A fórumon úgy olvastam, hogy szeretné a pénzt átvinni payzára,
mert a payzán meg nincs annyi pénze, hogy fizessen. Ez szerintem nem fog menni.
Biztos lehet ügyeskedni a dologban, példa erre a yahoobux, ahol a kifizetésemet visszaküldték az oldalnak, a számlájukat zárolták, nem fizettek, most mégis működik és fizet. (ennek ellenére én már nem bízom bennük,
nincs kedvem mégegyszer a paypal-al levelezni más hülyesége miatt)
Vagyis most csak az admin-on múlik a dolog. Esély még van rá, hogy rendeződik a dolog.
Kép
latestPTC
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 52
Csatlakozott: 2012.07.15. 07:31
Kapcsolat:

Re: Clickadoo diktatúra

Hozzászólás Szerző: latestPTC »

A Paypal a pénzmozgásból él, szóval azzal semmi baja nincs.
Az amerikai törvény súlyosan bünteti a piramisjátékot és a PP ezt használja ki. Ha egy oldal nem tudja papírokkal bizonyítani, h nem piramisjátékot folytat, annak a pénzét lefoglalja, az utolsó 45 napon beutalt pénzeket visszautalja és a maradékot megtartja. Szóval törvényesen lop :)
eviaclub
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 563
Csatlakozott: 2012.11.04. 14:36
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Clickadoo diktatúra

Hozzászólás Szerző: eviaclub »

Úgy tűnik, megindult a Clickadoo kifizetés. Állítólag lesz Paypal is. Viszont a régi referáltjaim már nem fognak visszajönni, és referált törlésére nincs lehetőség standardként. Na de ki akarna upgradelni éppen itt?
Nem tudom, megéri-e egyáltalán gondolkodni ezen az oldalon. A hozzászólásokat nagyon erősen moderálják. Túl erősen. Ma ezt írtam a fórumukba:
"Látom, megindult a kifizetés. Ez jó, de van egy nagy gondom. A régi referáltjaim már nem kattintanak. Van lehetőség a törlésükre? Vagy várhatóan lesz? Ez nagyon fontos lenne, mert ha beindul az oldal, szeretném hirdetni. "
de szerintem ezt is törölni fogják, mert csak azt tartják meg, ami dicséri őket.

Itt van a linkjük
Kép

Nem tudom, hogy a Payment Proofban valódi adatok vannak-e.
Minden ami PTC. Tájékoztatás a PTC munkáról, a regisztrálás menetéről, a kifizetésekről, a csalókról és mindenről, amit tudni érdemes. Részletes és őszinte leírás a legjobb PTC oldalakról. Kattints az alábbi bannerre, ha többet szeretnél tudni
Kép
detros
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 574
Csatlakozott: 2012.11.15. 16:46
Kapcsolat:

Re: Clickadoo diktatúra

Hozzászólás Szerző: detros »

eviaclub írta:Úgy tűnik, megindult a Clickadoo kifizetés. Állítólag lesz Paypal is. Viszont a régi referáltjaim már nem fognak visszajönni, és referált törlésére nincs lehetőség standardként. Na de ki akarna upgradelni éppen itt?
Nem tudom, megéri-e egyáltalán gondolkodni ezen az oldalon. A hozzászólásokat nagyon erősen moderálják. Túl erősen. Ma ezt írtam a fórumukba:
"Látom, megindult a kifizetés. Ez jó, de van egy nagy gondom. A régi referáltjaim már nem kattintanak. Van lehetőség a törlésükre? Vagy várhatóan lesz? Ez nagyon fontos lenne, mert ha beindul az oldal, szeretném hirdetni. "
de szerintem ezt is törölni fogják, mert csak azt tartják meg, ami dicséri őket.

Itt van a linkjük
Kép

Nem tudom, hogy a Payment Proofban valódi adatok vannak-e.
Igen úgy tűnik több honfitársunknak is fizettek most, csak hát az, hogy Paypal-ra kértem ki és azóta is ott van függőben az $1.90, azt írja Processing. Talán van két aktív referralom, nem tudom, mert 01.09 óta nem kattintottam, így nem látom azóta kattintottak-e...
Azt sem tudom megtenni, hogy rányomnék, hogy cancel, és hamarosan lesz Payza-m, kikérném oda... de hát nem...

Én inkább azt mondom, hogy foglalkozz a The Bux és más újabb oldalakkal, pl XOXBux, most nagyon beindult.. :)
Két nap alatt 5000+ tag, de vannak más új ígéretes oldalak, is amiknek talán nagyobb jövőjük lesz, mint ennek a... :)
eviaclub
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 563
Csatlakozott: 2012.11.04. 14:36
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Clickadoo diktatúra

Hozzászólás Szerző: eviaclub »

Igazad van. Bár ma reggel megint lekattintottam, hátha beindul.

Azt a XOX buxot kipróbálom, majd ha a saját gépemnél leszek.
Minden ami PTC. Tájékoztatás a PTC munkáról, a regisztrálás menetéről, a kifizetésekről, a csalókról és mindenről, amit tudni érdemes. Részletes és őszinte leírás a legjobb PTC oldalakról. Kattints az alábbi bannerre, ha többet szeretnél tudni
Kép
Avatar
Szilo
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 132
Csatlakozott: 2012.05.14. 11:02
Kapcsolat:

Re: Clickadoo diktatúra

Hozzászólás Szerző: Szilo »

Jan. 20.-án kértem ki és még semmi.
eviaclub
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 563
Csatlakozott: 2012.11.04. 14:36
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Clickadoo diktatúra

Hozzászólás Szerző: eviaclub »

Én jan 2-án kértem ki, de semmi. Igaz, paypalra.
Minden ami PTC. Tájékoztatás a PTC munkáról, a regisztrálás menetéről, a kifizetésekről, a csalókról és mindenről, amit tudni érdemes. Részletes és őszinte leírás a legjobb PTC oldalakról. Kattints az alábbi bannerre, ha többet szeretnél tudni
Kép
detros
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 574
Csatlakozott: 2012.11.15. 16:46
Kapcsolat:

Re: Clickadoo diktatúra

Hozzászólás Szerző: detros »

eviaclub írta:Én jan 2-án kértem ki, de semmi. Igaz, paypalra.
Én is kb akkor, azóta processing.
De miért nem teszi vissza balance-ba ezeket, ha már paypal úgy sem lesz?
eviaclub
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 563
Csatlakozott: 2012.11.04. 14:36
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Clickadoo diktatúra

Hozzászólás Szerző: eviaclub »

Állítólag lesz paypal. Az van odaírva, hogy soon.
De egyébként tényleg el kellene felejtenünk már az oldalt. Én is folyton visszajárok, mint egy rossz szellem, pedig nem kéne. A nagy bajom korábban még az volt vele, hogy a ref limit 50, és nem lehet törölni. Ha ez egy működő oldal lenne, akkor egy idő után megállna az élet, mert 50-ből 40 már rég nem kattint, a többi meg csak idő kérdése, mármint az lenne, ha lenne.
Minden ami PTC. Tájékoztatás a PTC munkáról, a regisztrálás menetéről, a kifizetésekről, a csalókról és mindenről, amit tudni érdemes. Részletes és őszinte leírás a legjobb PTC oldalakról. Kattints az alábbi bannerre, ha többet szeretnél tudni
Kép
detros
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 574
Csatlakozott: 2012.11.15. 16:46
Kapcsolat:

Re: Clickadoo diktatúra

Hozzászólás Szerző: detros »

eviaclub írta:Állítólag lesz paypal. Az van odaírva, hogy soon.
De egyébként tényleg el kellene felejtenünk már az oldalt. Én is folyton visszajárok, mint egy rossz szellem, pedig nem kéne. A nagy bajom korábban még az volt vele, hogy a ref limit 50, és nem lehet törölni. Ha ez egy működő oldal lenne, akkor egy idő után megállna az élet, mert 50-ből 40 már rég nem kattint, a többi meg csak idő kérdése, mármint az lenne, ha lenne.
Írtam egy ticketet, hogy ha megoldható törölje a kikérésem és tegye vissza a pénzem a balance-ba.
Kíváncsi vagyok, hogy lesz-e belőle valami, mert ha Paypalra nem is tudom, Payza-ra kikérném...
Van még két aktív refem is, ha megteszi, és kifizet, akkor foglalkozok még az oldallal, ha nem, akkor kuka...
Avatar
kopasz
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 586
Csatlakozott: 2012.03.26. 17:52
Kapcsolat:

Re: Clickadoo diktatúra

Hozzászólás Szerző: kopasz »

Nekem még 15-ből 6 ref aktív. Most 4 $-nál járok, de nem kérem ki payza-ra,
mert a sor végén lennék, és most sincs elég pénze, hogy folyamatosan fizessen.
Megvárom az egy hónapot. Legfeljebb bukom azt a pár percet naponta.
Kép
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 4 vendég