Hogyan szerezzünk refferáltakat? (Tippek)

Társalgás a PTC-ről.
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Hogyan szerezzünk refferáltakat? (Tippek)

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Nos, ez talán a legfontosabb dolog a PTC világában.
És ,ahogy Vlagyimir Iljics Lenin apánk is mondta vala " Hirdetni,hirdetni,hirdetni!" (lehet mégsem ezt mondta ,de valami hasonlót:D )
Ebbe a topicba mindenki leírhatja észrevételeit,tippjeit. Nyílvánvaló nagy a konkurrencia,és aki agyafúrtabb az jobban tud érvényesülni ebben a harcban :D

Egy (angol nyelvű)PTC-vel foglakozó oldalon találtam e a ref szerzés (hirdetés) 81 !!!!!!!!!! módját. Némelyik igencsak mulatság tárgya lehet :)
Nekem a kedvencem pld az éttermi szalvétára írt reflink :)

http://diamondawg.weebly.com/get-referrals.html
clawlancer
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 77
Csatlakozott: 2013.01.21. 20:04

Re: Hogyan szerezzünk refferáltakat? (Tippek)

Hozzászólás Szerző: clawlancer »

Én a referalokat általába más PTC oldalakról szedem, ahol van bónusz kezdőtőke. Pl az Extcorebux. Beregisztrálsz, 2 dodo, az 200 click 10 secre, és néha néha fel is regisztrálnak az emberek:)
Kép
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Hogyan szerezzünk refferáltakat? (Tippek)

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

clawlancer írta:Én a referalokat általába más PTC oldalakról szedem, ahol van bónusz kezdőtőke. Pl az Extcorebux. Beregisztrálsz, 2 dodo, az 200 click 10 secre, és néha néha fel is regisztrálnak az emberek:)
Én a minijobon ,PTSU-n hirdetek ebből a pénzből előszeretettel. Abból a megfontolásból,hogy ott nem jár le a hirdetés,hanem csak,akkor fizetek,ha valóban beregisztrál az illető. Volt olyan hely,ahol 3-4 így jött össze.
Érdemes klikkelés kötni,vagy aktiv napokhoz,mert ahol csak regisztráció elég volt ott az első két ilyen alak egyet sem kattintott :(

FRISSítÉS Tudom ajánlani ilyen célból a Buck24/7 PTC oldalt(40ezer felhasználó 100-200 van online egy adott időpontan). Nagyon olcsó ,és 25 a minimális kontingens,ehhez képest 2 dollárnál nem kerül többe. Én 7 centet adok egy feliratkozásért,már 5en jelentkeztek az oldalamra.Ezzel az összeggel nem is lógok ki a többi hirdetés közül talán még picit jobb is. Igaz az így vásárolt refek nagyrésze nem dolgozik tapasztalataim szerint,így olyan oldalara érdemes toborozni,ahol magas a refjutalák,és visszahozza várhatóan hamar. a befektetést. Érdemes ezért kikötbűni legalább azt,hogy aznap kattintsa le a hirdetéseket,ne csak regisztráljon.
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Hogyan szerezzünk refferáltakat? (Tippek)

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

A fentiekhez még annyit,hogy mostanra 11 refet tudtam szerezni minijobs szal. A áruk visszajönnek hamar,ha jó refszázalékkal dolgozó oldalra veszed őket. Pl 5 cent napi ref százakék 50% akkor 2,5 centet termelnek neked 3 nap alatt megtérül.

Másik tipp

Fórumokon lehet reflinket cserélni. (Ez is egy jó módja a refszerzésnek,egyből lesz egy refed indulásnál ) Szóval ha nyitsz egy topicot ilyen támában előre beteheted a komplett reflistádat. Most kaptam 2 refet egyik oldalamra,amit soha nem hirdettem sehol. Csak így találhattak rám.

A refcserének hátrányai is vannak az utóbbi napok tapasztalatából kiindúlva. Egyrészt,vannak csaló,akik nem kattintgatnak minden nap nálad. Másrészt neked is kötöttséget jelent (bár a kellemesebbik) ,ha úgyv gondolod,ogy mégsem felel meg az oldal,akkor nehezen tudsz visszatáncolni belőle,hisz a másik már regizstrált hozzád,és lefoglaltad őt azzal az oldallal.
tartarus
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 30
Csatlakozott: 2013.04.15. 14:24
Kapcsolat:

Re: Hogyan szerezzünk refferáltakat? (Tippek)

Hozzászólás Szerző: tartarus »

Sziasztok. Nagyon hasznosnak találtam az apróhirdetéseken az állás kategóriába való hirdetést. Szereztem pár referralt vele. A legjobbak sajnos nem engedik be a ptc-s munkákat. Gondolok itt az aprodra, jofogasra, viszont a startapró, a topapró, a 88.hu is nagyon jó. Szerintem egy próbát megér mindenkinek, hiszen egy hirdetés feladása 2 perc :)
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Hogyan szerezzünk refferáltakat? (Tippek)

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Úgy tapasztalaom,hogy a külföldi fórumokon nem nagyon érdemes hirdetni. az a pár aki ilyen oldalakról jött nagyon keveset volt aktjv.Ráadásul nagyon sok időt elvesz. érdekes módon a más PTC oldalakról vett refek voltak nagyon hatékonyak.
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Hogyan szerezzünk refferáltakat? (Tippek)

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Annyiban javítanám az előző tapasztalatomat,hogy a fórumozás elég nagy meló.Akár fél napot is elvihet egy.egy oldal reklámozása. Belépés minden oldalra külön-külön... nem beszélve,hogy az új oldalakat általában már azonnal felteszik az erre szakosodottak. Talán a legaktívabb az ezen a fórumon is posztoloó Danides/Darwin/Darwin2/Clickator. Akárhány fórumot megnéztem szinte mindenhol ott volt a linkje. Ez több tucat,hanem még sokkal helyet jelent....

A lényeg,hogy jöttek onnan is,de ahhoz valóban sok sok hekyen kell legyél,és gyors is:)
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Hogyan szerezzünk refferáltakat? (Tippek)

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Viszont egy garantált refed bizonyosan lesz (hacsaknem refback oldalról szoktál regisztrálni,vagy ha ott nincs az oldal akkor...)
ha az EMS fórumon regisztrálsz a downline builder szekcióban. Ennek lényeg,hogy ha az adott PTC oldalnak van már topicja,akkor regisztrálsz az előző hozzászóló linkjével és kiirod hogy CMI és kirakod a saját linkedet. A következő hozzászólónak kötelező a te linkeddel regisztrálni.

Ha még nem vagy EMS tag,akkor itt megteheted http://www.emoneyspace.com/forum/index. ... dby=274344

itt van a downline builder topic

1. regisztrálsz az elöző hozzászó linkjével majd kiteszed a sajátod és odairod CMI
http://www.emoneyspace.com/forum/index. ... d,7.0.html

még fontos,hogy 50 hozzászólással kell rendelkezned hogy beirhass ebbe a szekcióba. Ezt könnyen összedheted,ha a kifizetések szekcióban gratulálgatsz :)

http://www.emoneyspace.com/forum/index. ... d,3.0.html
Avatar
doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1632
Csatlakozott: 2013.04.25. 17:06
Kapcsolat:

Re: Hogyan szerezzünk refferáltakat? (Tippek)

Hozzászólás Szerző: doqxstudio »

általánosságban 2 féleképpen lehet toborozni:
1. passzív módon hirdetsz (naponta 10,000+)
2. kommunikálsz
a részleteket nem teszem itt közzé. a tudás hatalom.
Kép
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Hogyan szerezzünk refferáltakat? (Tippek)

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

most gondoltam ki. A felhasználóneved egyben a weblapod címe is. van egy ilyen pld wwwGabag nevű fószer ptc oldalakon.igaz nála nem találtam ptc oldalt,de sztem meg lehet próbálni. mondjuk wwwTrustedPTC vagy hasonló. és aktívan beirkálni a ptc oldalak fórumaiba. :)
blagezz
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2014.01.06. 09:57
Kapcsolat:

Re: Hogyan szerezzünk refferáltakat? (Tippek)

Hozzászólás Szerző: blagezz »

Szerintem is jók az álláshirdetők, bár ott inkább kezdőket lehet összeszedni, akik nem feltétlen kitartóak..
a ptc oldalakról többen regisztrálnak..
..a rented refek témában nem tudom, hogy megéri-e elgondolkodni..
;)
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég