Kifizetés figyelő

Társalgás a PTC-ről.
eviaclub
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 563
Csatlakozott: 2012.11.04. 14:36
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Kifizetés figyelő

Hozzászólás Szerző: eviaclub »

Köszi az infót, Xenosz. Pureclix-en valóban megjelentek kifizetések.
Nem tudom, mit írjak róla. Sajnos arról nincs információm, hogy hány nap csúszással érkeztek meg, illetve már a megbízhatóságáról sem tudok semmit. Szívesen veszem, ha valaki megosztja a tapasztalatát ez ügyben. Voltak már kifizetési problémák, reklamálások is a fórumban. A minimum $3-ra emelkedett, de ezt pl. meg tudom érteni.
Minden ami PTC. Tájékoztatás a PTC munkáról, a regisztrálás menetéről, a kifizetésekről, a csalókról és mindenről, amit tudni érdemes. Részletes és őszinte leírás a legjobb PTC oldalakról. Kattints az alábbi bannerre, ha többet szeretnél tudni
Kép
eviaclub
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 563
Csatlakozott: 2012.11.04. 14:36
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Kifizetés figyelő

Hozzászólás Szerző: eviaclub »

Üdv mindenkinek. Ismét elkészítettem a kifizetés figyelőt. Sajnos vannak rossz híreim. De ahogy a fórumot elnézem, már legtöbben tudjátok is ezeket...

A teljes figyelőt itt nézhetitek meg

A most talált problémák:

BadgerBux.com: PP: 08.21, F: 08.21 - Szerintem már scam
ClixSeries.com: SCAM
EasyCashClicks.com Fizet még, bár majdnem a felét levonja. Túl sok a beúszó reklám és felugró ablak. Ez mindig rossz jel (Ottoclix, GLBux stb). Én befejeztem
LotusBux: SCAM
Ottoclix: Nehéz bejutni az oldalra a sok reklám miatt 23-án kértem ki a pénzemet, 8 napja. Még nem érkezett meg, talán nem is fog.
PureClix.com: PP: 08.31, F: 09.01 (Múlt héten téves infók alapján scamnek írtam, de fizet. Elnézést...)
The-Bux.net: A napi kifizetési limit $450-re emelkedett. Aki kikérte a pénzt, az fél nap alatt meg is kapta. Kikérni viszont nagyon nehéz, nekem nem sikerült.

Ezek közül talán a ClixSeries volt a legfájdalmasabb mindannyiunknak. A BadgerBux-ban eddig sem bíztunk meg különösképpen, de azért így is kellemetlen. OttoClixről is sejtettük, hogy nagy gondok vannak, de múlt hétig legalább fizetett.

Kellemes csalódás viszont, hogy a ClixBoom betartotta az ígéretét és két hét szünet után visszatért. A PureClixről mindenféle hírek terjengtek, én még mindig távolságtartó vagyok, de kattintom és fizet.

Hunbuxon mindenki látja, mi a helyzet. Ezt nem akarom részletezni. CashnHits-cel kapcsolatban bizonytalan vagyok. Nem tényeket akarok közölni, inkább csak megkérdezem: mit tudtok róla?
Minden ami PTC. Tájékoztatás a PTC munkáról, a regisztrálás menetéről, a kifizetésekről, a csalókról és mindenről, amit tudni érdemes. Részletes és őszinte leírás a legjobb PTC oldalakról. Kattints az alábbi bannerre, ha többet szeretnél tudni
Kép
Avatar
Gisell
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1170
Csatlakozott: 2013.01.07. 17:51
Kapcsolat:

Re: Kifizetés figyelő

Hozzászólás Szerző: Gisell »

A CashnHits ma fizetett nekem, feltettem a bizonylatát is ide a fórumba. Igaz 5 napja kértem ki, de ez még belefér a feltételekbe. Hirdetések jönnek, az autosurf alap 200 a standard tagoknak. Néha akad plusz videó is.
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Kifizetés figyelő

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Cash n Hits en írta az admin,hogy nem volt oldalközelben egy ideig,ezért késtek a fizetések.
eviaclub
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 563
Csatlakozott: 2012.11.04. 14:36
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Kifizetés figyelő

Hozzászólás Szerző: eviaclub »

Ismét elkészült a kifizetés figyelő. Figyelem! A heti figyelőbe csak azokat a ptc oldalakat teszem, amiket én magam is használok. Ezek összesen 34-en vannak (plusz 3 scam). Nincs közöttük nTen scriptes oldal. A most sláger "Evebux" nTen sincs a listámban, mert nagy valószínűséggel 2-3 héten belül már scamlistás lesz.
A kifizetés figyelőt teljes egészében itt tekinthetitek meg

Problémák

BadgerBux.com: PP: 09.06, F: 09.06 A kifizetés akadozik, az előző 08.21-én volt.

EasyCashClicks.com Maintenance módban van szeptember 10-ig

The-Bux.net: A napi kifizetési limit $500-ra emelkedett. Kikérni még mindig nehéz a pénzt.

ClixBoom Scam, ClixSeries Scam, OttoClix Scam
Minden ami PTC. Tájékoztatás a PTC munkáról, a regisztrálás menetéről, a kifizetésekről, a csalókról és mindenről, amit tudni érdemes. Részletes és őszinte leírás a legjobb PTC oldalakról. Kattints az alábbi bannerre, ha többet szeretnél tudni
Kép
eviaclub
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 563
Csatlakozott: 2012.11.04. 14:36
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Kifizetés figyelő

Hozzászólás Szerző: eviaclub »

Ismét eltelt egy hét és megszületett az új kifizetés figyelő is.

Problémák

BadgerBux.com: Szeptember 6-án történt néhány kifizetés (aug. 21 után), de azóta már nem fizetnek. Szerintem ez már scam

CashToClick.net: PP: 09.10, F: 09.10 A direkt ref jutalék 50-ről 25%-ra csökkent. A napi bevétel kevés és 5 napja nem volt kifizetés. Befejeztem.

ClickAdBux.com: PP: 09.13, F: 09.13 (új oldal, szeptember 7 óta minden nap volt kifizetés 13-ig)

EasyCashClicks.com Maintenance módban van szeptember 7 vagy 8 óta óta. Nálam már kuka.

NEurosBux.com (buxhost): PP bizonylattal: 09.14 A fórumban láttam némi elégedetlen káromkodást

TaleBux.com: PP bizonylattal: 09.13 A fórumban elégedetlenség. Szeptemberben túl kevés a proof.

The-Bux.net: A napi kifizetési limit $550-ra emelkedett. Kikérni még mindig nehéz a pénzt. (Ahogy azt már megszokhattuk)

Ottoclix - Nem tudom. Engem kifizetett pár nappal ezelőtt.


Hát ennyi. A nagyobb problémák most csak a vadonatúj oldalakkal voltak, de hát ez mindig így van. A Talebux (Buxhost) meglepett. Lehet, hogy ott már komoly gondok vannak.
Minden ami PTC. Tájékoztatás a PTC munkáról, a regisztrálás menetéről, a kifizetésekről, a csalókról és mindenről, amit tudni érdemes. Részletes és őszinte leírás a legjobb PTC oldalakról. Kattints az alábbi bannerre, ha többet szeretnél tudni
Kép
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: Kifizetés figyelő

Hozzászólás Szerző: idlig »

A TaleBux-os Admin oldalainak napjai meg van számlálva, már jó ideje mondom ezt, de szerencsére egyre többen kapcsolnak.
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Kifizetés figyelő

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Na most én ezt láttam ma a shareitbux oldalán a hírekben:
BAD NEWS!
BIG WARNING termbux.com bestlifebux.com dearbux.com koolbux.com nutbux.com buxrules.com are now scammers, also group talebux.com buxfeed.com gracebux.com gradebux.com are all showing signs too of turning scammers, re doing all same tricks as the termbux.com group.
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Kifizetés figyelő

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Igen,ez már régóta érik,de most már nagyon valószínű,hogy bezár a bolt hamarosan. 200-400%-os visszatérítést ad tagság esetén,vagy 5$ egy éves tagság!!!!

Én még félek kicsit,hogy ha bedől,akkor az más oldalakat is érinthet,akik innen vették a bevételeik egy részét. Főleg a Davidsbux és Shareit buxra gondolok. Ennek adminja jelentős pénzeket veszthet itt. Majd meglátjuk.
eviaclub
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 563
Csatlakozott: 2012.11.04. 14:36
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Kifizetés figyelő

Hozzászólás Szerző: eviaclub »

Ismét elkészült a figyelő. Jelenleg 39 PTC oldalt vizsgáltam át, plusz még 3, ami scam.

Problémák

ClixZor.com: PP: 09.27, F: 09.25 - Jelenleg nincs Paypal kifizetés. Ez sűrűn előfordul, de fizet rendesen.

UkaBux.com: PP: 09.27, F: NINCS FÓRUM! Szerintem már scam.
Advuze új oldal. Mozilla nem tartja biztonságosnak, nem lehet elérni.
BerdBux is teljesen új. Suspended. Napokig nem volt elérhető
EveBux (nTen oldal, már a kezdetektől gyanús): 09.22 az utolsó kifizetés a fórum szerint.
The-Bux: szokásos...

A teljes listát most is, mint mindig, megnézhetitek a honlapomon.
http://minden-ami-ptc.blogspot.hu/2013/ ... gyelo.html
Minden ami PTC. Tájékoztatás a PTC munkáról, a regisztrálás menetéről, a kifizetésekről, a csalókról és mindenről, amit tudni érdemes. Részletes és őszinte leírás a legjobb PTC oldalakról. Kattints az alábbi bannerre, ha többet szeretnél tudni
Kép
eviaclub
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 563
Csatlakozott: 2012.11.04. 14:36
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Kifizetés figyelő

Hozzászólás Szerző: eviaclub »

Ismét elkészült, de a múltkorihoz képest egy kicsit kevesebb ptc oldal szerepel a listában. Ennek oka leginkább az, hogy a storybux admin oldalait kiszedtem a listámból és a figyelőből is.

Problémák

Cubebux - eltűnt, megszűnt. Talán még visszajön, de lehet, hogy nem.
Evebux - megszűnt (én nem regisztráltam fel, és úgy láttam, ti sem. De azért szólok...)

StoryBux, BoostClix, StoryClix, AxionClix és minden ami ehhez az adminhoz tartozik:
Már nem kattintom és nem is ajánlom. Legtöbb helyen felemelte a kifizetési minimumot $10-re. Scam-re utaló jelek. Ugyanennek az adminnak van még néhány oldala, és úgy tudom, ma is született egy.

ClixGames, Socialbux: Mindkét helyen ugyanaz az admin. A ClixGames-en kifizetési minimum $10, reklámok pedig alig vannak. Socialbux fizet rendesen, ma is volt kifizetés. De ezt sem ajánlom az admin miatt.

Sunbux: 2-3 hetenként van kifizetés, ha van... Problémás oldal, beúszó és felugró reklámokkal. Szerintem hamarosan scam lesz. Én befejeztem

Amit nem találtok meg a listában, de korábban benne volt, megtalálhatjátok a csalódásaim között.
Minden ami PTC. Tájékoztatás a PTC munkáról, a regisztrálás menetéről, a kifizetésekről, a csalókról és mindenről, amit tudni érdemes. Részletes és őszinte leírás a legjobb PTC oldalakról. Kattints az alábbi bannerre, ha többet szeretnél tudni
Kép
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: Kifizetés figyelő

Hozzászólás Szerző: idlig »

Az Advuze már jó ideje teljesen jó (bár bizonylat még nincs az oldalon, ami gyanús). Viszont változott a reflink, és a kedvencekből ki kell szedni, elmenni az oldalra, majd újra betenni.
eviaclub
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 563
Csatlakozott: 2012.11.04. 14:36
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Kifizetés figyelő

Hozzászólás Szerző: eviaclub »

advuze.com Előjön az oldal, semmi gond.
Mozillán oda kattintok, hogy members area
Mozilla üzenete: Ez a kapcsolat nem megbízható.
Ebben a pillanatban próbáltam ki.
Minden ami PTC. Tájékoztatás a PTC munkáról, a regisztrálás menetéről, a kifizetésekről, a csalókról és mindenről, amit tudni érdemes. Részletes és őszinte leírás a legjobb PTC oldalakról. Kattints az alábbi bannerre, ha többet szeretnél tudni
Kép
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: Kifizetés figyelő

Hozzászólás Szerző: idlig »

Én nem használok Firefoxot, Chrome alatt semmi gond nincs vele.
eviaclub
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 563
Csatlakozott: 2012.11.04. 14:36
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Kifizetés figyelő

Hozzászólás Szerző: eviaclub »

A gond az ott van, csak a chrome nem szól érte.

Mozilla üzenet:
Ez a kapcsolat nem megbízható
Azt szerette volna, hogy a Firefox biztonságosan kapcsolódjon a következőhöz: www.advuze.com, de nem garantálható, hogy a kapcsolat biztonságos.
Általában a biztonságos kapcsolat létrehozásakor a webhelyek megbízhatóan azonosítják magukat, hogy bizonyítsák, hogy a felhasználó jó helyen jár. Ennek a webhelynek viszont nem ellenőrizhető az azonossága.
Mit tegyek?
Ha általában probléma nélkül tud kapcsolódni ehhez a webhelyhez, akkor ez a hiba azt jelentheti, hogy valaki leutánozta a webhelyet. Ne folytassa.
A(z) www.advuze.com érvénytelen biztonsági tanúsítványt használ. A tanúsítvány csak a következőre érvényes: advuze.com (Hibakód: ssl_error_bad_cert_domain)

Lehet, hogy a mozilla túllihegi a dolgot, ezt nem tudom. De mégsem rakhatom be így az ajánlott listámba.
Minden ami PTC. Tájékoztatás a PTC munkáról, a regisztrálás menetéről, a kifizetésekről, a csalókról és mindenről, amit tudni érdemes. Részletes és őszinte leírás a legjobb PTC oldalakról. Kattints az alábbi bannerre, ha többet szeretnél tudni
Kép
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: Kifizetés figyelő

Hozzászólás Szerző: idlig »

Az SSL körül kavartak korábban, ez okozta a gondot. Ekkor a Chrome is szólt érte, pár napig nem is tudtam lekattintani. Utána megcsinálták, küldtek emailt, hogy a reflink is változott, azóta jó és nem szól érte már a Chrome se. Ettől függetlenül nem érne nagy veszteség, ha ki kellene szednem a listámból.
eviaclub
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 563
Csatlakozott: 2012.11.04. 14:36
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Kifizetés figyelő

Hozzászólás Szerző: eviaclub »

Elkészítettem a kifizetés figyelőt. A legfájdalmasabb a ClixZor bukása. De azért még nem teljesen veszítettem el a reményt. A többi csalódás mind új oldalakra vonatkozik. A honlapomon megnézhetitek: az új oldalak meg lettek gyomlálva. A kifizetés figyelőben és a csalódásaim között láthatjátok, hogy miért.

Az eredmény röviden:
BuxBoost.com: PP nincs, F: 10.25 (Egy ideig szünetelt a kifizetés, de úgy tűnik visszajött. Kevesebb a pénz, mint néhány hete)

Clixz4Freakz.com: Új oldal, fórumban egyetlen kifizetés 10.21-én, Proofban 10.23-án is. Nem tudom... De amúgy is keveset fizet. Egyelőre megválok tőle.

ClixZor.com: PP: 10.23, F: Úgy néz ki, van benne egy fake kifizetés. Jelenleg nem fizet. Még nem tudni, hogy valóban scam-e. Hirdetni most nem lehet rajta.

Frikibux.com: PP: 10.26, F: 10.26 de nagyon keveset fizet már most az elején. Így nem fog beindulni. Inkább már most megválok tőle.

Noulinx.com: Még nem volt kifizetés, 10.19 óta működik. A fórumban cinikus megjegyzések. Ezzel is szakítottam.

UnliClix.com: Egyetlen kifizetés volt 22-én, $21. Nem tudom... Legyünk óvatosak. Kivettem a listámból ezt is. Már nem kattintom.
Minden ami PTC. Tájékoztatás a PTC munkáról, a regisztrálás menetéről, a kifizetésekről, a csalókról és mindenről, amit tudni érdemes. Részletes és őszinte leírás a legjobb PTC oldalakról. Kattints az alábbi bannerre, ha többet szeretnél tudni
Kép
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Kifizetés figyelő

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Buxbooston szelektív kifizetés van,vagy csak nagyon lassan megy. 1 hete jött vissza az admin ,de még nem kaptam fizetést,amire már 3 hete várok. Az admin nem írt egy mukkot sem a fórumba,ami nagyon rossz üzenet. A hirdetések eltünnek.
Ha fizet is (már akinek) sztem már a végét járja az oldal.

Clikz4freaks-en rengeteg hirdetés van 3-4 cent a kereset . Vadiúj oldal,tehát én nem lennék ilyen szigorú. Silverclixhez köthető admin van. Azt megértem,ha nincs sok refed és emiatt nem keresel jól,de amúgy én ígéretesnek tartom.

Noulinx. Admin írta is,hogy addig nem lesz fizetés,míg rendben nem lesz minden az oldalon technikailag. Persze ettől még lehet csalás,de én még várnék picit.

Unliclix is vadiúj oldal nem várnék onnan sem kifizetés "hegyeket" egyelőre. De abban igazat adok,hogy itt a háttér itt bizonytalan,óvatosnak kell lenni,mint MINDEN új oldalnál.
eviaclub
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 563
Csatlakozott: 2012.11.04. 14:36
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Kifizetés figyelő

Hozzászólás Szerző: eviaclub »

Elég sok tapasztalatunk van már új oldalakról és ezért is vagyunk fokozottan óvatosak. Legtöbbször ha az elején nem indul be akkor sose. Nem az a bajom, hogy kevés a refem. Nem akarok ígérgetni a bizonytalan helyeken.
Noulinx háttere nem túl biztató. Úgy tudom, a régi Intlinx admin van ott. Itt túl vékony jégen járunk.
Clikz4Freakz ügyben lehet, hogy igazad van. Ha lesznek kifizetések, akkor újragondolom.
Unliclix: ezen sokat gondolkodtam. Figyeltem azt is, hogy mennyiért lehet hirdetni. 1000 hirdetés $2.40. Ez drága. Az oldalon csak a fixed hirdetések vannak. Másra nem is számíthatunk, úgy tűnik. Együtt ezek a dolgok semmivel nem biztatnak. Ha a ptcrs-en lenne ilyen kevés kifizetés ennyi idő alatt, nem vettem volna ki a listából, mert ott 15 centért már lehet hirdetést venni és így nem sok veszíteni valónk lenne. Saját véleményem szerint az unliclix bukni fog (de persze ez csak az én véleményem)
Minden ami PTC. Tájékoztatás a PTC munkáról, a regisztrálás menetéről, a kifizetésekről, a csalókról és mindenről, amit tudni érdemes. Részletes és őszinte leírás a legjobb PTC oldalakról. Kattints az alábbi bannerre, ha többet szeretnél tudni
Kép
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 4 vendég