Kifizetés figyelő

Társalgás a PTC-ről.
detros
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 574
Csatlakozott: 2012.11.15. 16:46
Kapcsolat:

Re: Kifizetés figyelő

Hozzászólás Szerző: detros »

Ottoclix-en újra referral contest van.
A kifizetés az csúszott pár napot, fórumon többen is megjegyezték ezt, viszont amit írt, hogy másnap kifizet mindenkit azt betartotta, szerintem csak az ő pénze is csúszott, a hirdetések száma meg az elejétől kezdve ingadozik.
Persze semmi sem tart örökké, de bízom benne, hogy ez az oldal még sokáig húzza, és a referral contesten is remélhetőleg alkotok valamit :) Csak azt sajnálom, hogy nem két hete kezdődött.. :)
Az első helyezett $100-t kap!
eviaclub
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 563
Csatlakozott: 2012.11.04. 14:36
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Kifizetés figyelő

Hozzászólás Szerző: eviaclub »

Elnézést kérek mindenkitől, ma este már nem tudom befejezni a figyelőt, nagyon fáradt vagyok. Holnap reggelre meglesz.

Elöljáróban: ernbux scam

Már csak az earnon maradt meg nálam az nten scriptes oldalak közül. A többi nten-eset nem használom és nem is figyelem. (Motoclixx nem scam és fizet becsülettel, de kiveszem a listámból, mert nagypn kevés a pénzt)

Holnap reggel folytatom. Ez lesz az első, amint felébredek.
Minden ami PTC. Tájékoztatás a PTC munkáról, a regisztrálás menetéről, a kifizetésekről, a csalókról és mindenről, amit tudni érdemes. Részletes és őszinte leírás a legjobb PTC oldalakról. Kattints az alábbi bannerre, ha többet szeretnél tudni
Kép
eviaclub
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 563
Csatlakozott: 2012.11.04. 14:36
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Kifizetés figyelő

Hozzászólás Szerző: eviaclub »

Kész van a 29-i figyelő. A teljes listát itt tudjátok megnézni:
http://minden-ami-ptc.blogspot.hu/2013/ ... gyelo.html

Problémás oldalak

Airbux.net: PP: 06.29, F: 06.24 (kevés a kifizetés)

BuxDay: PP: nincs, F: 06.11 (Nincs kép a bizonylatról, de egyik megbízható netbiznisz tagunk írta. Még alig volt kifizetés) Azóta sem?

BuxPays.me PP: 06.25, F: 06.13 (A fórumban nincs későbbi dátum) Vagy scam, vagy ritkán fizet. Jövő héttől nincs a listámon

CashBible: PP: 06.22 F: 06.22 - Szerintem már scam

ClixTen: PP: 06.29, F: 06.30 (sajnos szöveges) Jövő héttől nins a listámon, túl keveset fizet

EliteBucks: F: 06.26 Jövő héttől nem lesz a listámon, túl keveset fizet

Ernbux: PP: 06.20, F: 06.21 - SCAM

Proudclick: PP: 06.29, F: 06.24 (Van később is, de vagy szöveges vagy nincs rajta dátum) Befejezem, mert keveset fizet

SharingBux: PP: nincs, F: 06.25 (kevés a proof, nincs minden nap) Jövő héttől nem fog szerepelni a listában.


Már nincs a listán

Go4Clicks - SCAM

Cosmicbux - Csak szenved az oldal. Bár megbízható, én befejeztem
Minden ami PTC. Tájékoztatás a PTC munkáról, a regisztrálás menetéről, a kifizetésekről, a csalókról és mindenről, amit tudni érdemes. Részletes és őszinte leírás a legjobb PTC oldalakról. Kattints az alábbi bannerre, ha többet szeretnél tudni
Kép
Avatar
kavics13
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1528
Csatlakozott: 2013.01.10. 13:58
Kapcsolat:

Re: Kifizetés figyelő

Hozzászólás Szerző: kavics13 »

Szia!

Buxday: 2 kifizetés biztosan volt, nekem és egyik direktemnek (aki szintén fórumtag)
Nehéz megítélni, mert nem kötelező kirakni a bizonylatot másrészről nagyon lassan lehet haladni is
De fórumban még nincs zúgolódás, mondjuk nagyon semmi nincs :)
End of the story
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Kifizetés figyelő

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Elitebucks-szal mi a problámád? napi 3-4 cent megvan belőle.... nem értelek :)
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: Kifizetés figyelő

Hozzászólás Szerző: idlig »

xenosz2 írta:Elitebucks-szal mi a problámád? napi 3-4 cent megvan belőle.... nem értelek :)

Én se. Főleg, hogy fél, egy és másfél centet adó oldalak meg maradtak a listában.
eviaclub
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 563
Csatlakozott: 2012.11.04. 14:36
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Kifizetés figyelő

Hozzászólás Szerző: eviaclub »

Buxday:
nem tudok mást írni, csak amit a fórumban láttam. Ha van bizonylat, akkor azt a dátumot írom be. Ha másképp tennék, akkor nem lenne hiteles a figyelő. Egyébként én is kattintgatom, nem írtam semmi rosszat az oldalról, csak hiányolom a bizonylatokat.

EliteBucks:
Újra fogom számolni. Minden szombaton, amikor a figyelőt készítem, összeírom a saját bevételeimet is és azt is, hogy melyik oldalra hányan regisztrálnak. Általában az újakra többen szoktak.
Az Elitebucksról itt a Netbiznisz fórumon én nyitottam a topikot, a hirdetési oldalamon is ugyanúgy fent van, mint az összes többi ptc, amin dolgozom. Ezzel együtt összesen 5 referált érkezett (ebből 3 aktív, a másik kettő nem kattint). Az átlaghoz képest ez nagyon kevés.
Naponta kb. 3 centet keresek itt, de ehhez elég sokat kell kattintgatni, a "nagyobb" reklámok pedig nem rövidek.
Egy ptc oldalon minél többet töltünk el a kattintásokkal, annál jobban kellene fizetnie. Az Elitebucks lassan halad és ehhez képest a pénz csekély. A másik szempont a referáltak utáni jutalék. Ha már a kattintások utáni pénz nem motiváló erő, akkor legalább a jutalék legyen az, amit a referáltak után kapunk. Referáltakat nagyon nehéz szerezni, és a 10% így nagyon kevés. Tudom, ez a legtöbb aurora oldalon így van, de ettől még nem fog jobban fizetni.

Valóban van pár kevésbé fizető oldal is a listámon
PTCash - kb 5 reklámot kell lekattintani naponta, a ref jutalék 40 %
Clicksia, Incentria - ezek régi, megbízható oldalak és kattintásonként megvan a $0.001. Ezen kívül itt a traffic exchange egy nagyon jó lehetősg, amit sokan szeretnek és használják.
CashnHits - Sokan szeretik az autosurf miatt. Én sajnos nem autosurf-ölök, mert nincs hozzá megfelelő gépem.
Ojooo - $0.01, $0.005 és $0.001-es hirdetések vannak. A ref jutalék 50 %, és ez nagyon sokat számít.
A MotoClixx-et a honlapomon már a problémás oldalak közé tettem. Jövő héttől ez sem fog szerepelni. Itt a Netbiznisz fórumon nem írtam ki, mert úgy láttam, már senki nem foglalkozik vele.
Nem tudom, mi másra gondolhattatok még, ami napi 1 centet, sőt fél centet fizet...

Hát ezek voltak az érveim, amiért az EliteBucksot kivettem a listámból. De még egyszer alaposan át fogom gondolni. És ha szükség van rá, visszateszem a figyelőbe.
Minden ami PTC. Tájékoztatás a PTC munkáról, a regisztrálás menetéről, a kifizetésekről, a csalókról és mindenről, amit tudni érdemes. Részletes és őszinte leírás a legjobb PTC oldalakról. Kattints az alábbi bannerre, ha többet szeretnél tudni
Kép
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Kifizetés figyelő

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Értem. Akkor a te szemszögöd kissé más,mint ahogy egy friss regisztráló nézné. Vagyis te a refjutalékkal növelt összeget veszed számításba. EB-n tegnap saját kattintásokból majdnem 5 centem volt,ebből 4 darab 1 centes is volt azt hiszem. A refjutalék valóban "kevés" és én is azt tapasztaltam,hogy nem mozdultak a refek rá. A hirdetések hosszával nekem nem szokott gondom lenni,mert egyszerre kattolok 10 oldalt általában és nem nagyon venni észre ezt.De most nézem valóban 45 mp. fel sem tünt:) Lehet akinek másodpercre be van osztva az ideje,annak ez számít :)
eviaclub
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 563
Csatlakozott: 2012.11.04. 14:36
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Kifizetés figyelő

Hozzászólás Szerző: eviaclub »

Én most már nem merek egyszerre 3-nál többet kattintani egyszerre, mert lassúcska a gépem és az internetem is. De persze nem akarom az "én szemszögemből" nézni csak a dolgokat. És a figyelőt nem magamnak csinálom, úgyhogy mindenképpen figyelembe kell vennem, amit írtok.
Felül fogom vizsgálni és ha tartja magát az oldal, jövő héten visszarakom a figyelőbe.
Minden ami PTC. Tájékoztatás a PTC munkáról, a regisztrálás menetéről, a kifizetésekről, a csalókról és mindenről, amit tudni érdemes. Részletes és őszinte leírás a legjobb PTC oldalakról. Kattints az alábbi bannerre, ha többet szeretnél tudni
Kép
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Kifizetés figyelő

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Nekem sem mai darab a "vas" de valahogy bírja,igaz havonta újra kell telepitenem és akkor egy ideig még gyors is. Már annyira nem értek hozzá,mint 10 éve,de egy olcsóbb használt gép is megteszi,ha egy még régebbit kell felváltani. Internetkapcsolatom nekem UPC kábel,de a leglassabb változat és az is el van osztva routerrel,de nem panaszkodom.


Ami azt illeti az is szempont persze,hogy mennyi referáltad van,ebben igazad van. Az a véleméynem EBről,hogy ez is a tulaj refszerzését hivatott kielégíteni sztem. Nem ellenőríztem,de nekem nagyon gyanús,hogy milyen akkurátusan vannak összev
logatva az odalak és a az ilyen PTc.k amik erre utaznak nem maradnak fenn sokáig. lásd Go4clicks. De azért az első fizetésig talán.
eviaclub
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 563
Csatlakozott: 2012.11.04. 14:36
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Kifizetés figyelő

Hozzászólás Szerző: eviaclub »

Elkészült a mai figyelő is.

Mostanában rengeteg az új ptc oldal. Nagyon megválogatom, hogy mire regisztrálok fel és mire nem. Ezért előfordulhat, hogy keresel egy ptc-t, de nem találod meg a figyelőben. Sajnos nincs kapacitásom arra, hogy minden új oldalt berakjak ide. Ha mégis akad olyan, ahol én még nem vagyok fent, de megbízhatónak bizonyul és jól is fizet, hamarosan bekerül az is a listába.

A kifizetés figyelő lista megtekintéséhez kattints erre a linkre
http://minden-ami-ptc.blogspot.hu/2013/ ... gyelo.html



Problémás oldalak

BuxDay: PP: nincs, F: 06.11. Nem kell a bizonylatot feltölteni, de ki tudja, hogy vannak-e későbbiek.
ClixFair: PP: 07.06, F: 07.05 (jövő héttől nem lesz a listán, keveset fizet)
Lougle: PP: Nincs ilyen, F: 06.28 ( a múlt héten 06.30 volt. Kitörölték?) Jövő héttől nincs a listán. Amúgy is nagyon kevés a pénz.
Ottoclix: PP - nem találom, múlt héten még volt. Ma kértem ki a pénzt, meglátuk mi lesz.
The-Bux: Nagy gondok vannak a kifizetésekkel. Bár még mindig megbízható az oldal, egyre kevesebben látogatják

Már nincs a listán (mostanában került le)

AirBux.net - Az oldal megy tönkre. Már semmi jót nem várhatunk.
BuxPays.me - A CosmicBux testvéroldala. Úgy tűnt, hogy ezzel a BuxPays.me majd sikeresebb lesz, de bukásra van ítélve, ahogy a Cosmicbux is.
CashBible - Sok zűr után úgy tűnik, már SCAM
ClixTen - megbízható, de keveset fizet és lassú
Cosmicbux - Csak szenved az oldal. Bár megbízható, én befejeztem
EliteBucks - keveset fizet, gondok vannak a kifizetéssel
ErnBux - SCAM
Go4Clicks - SCAM
MotoClixx - Becsületes oldal, de túl kevés a reklám és túl kevés a pénz.
ProudClick - Az oldal megy tönkre, nagyon keveset fizet, ha egyáltalán fizet.
SharingBux - Ennek vége.
Minden ami PTC. Tájékoztatás a PTC munkáról, a regisztrálás menetéről, a kifizetésekről, a csalókról és mindenről, amit tudni érdemes. Részletes és őszinte leírás a legjobb PTC oldalakról. Kattints az alábbi bannerre, ha többet szeretnél tudni
Kép
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: Kifizetés figyelő

Hozzászólás Szerző: idlig »

Sharingbux: mai kifizetés is van, pont az itteni Admin töltötte fel a bizonylatot. Panaszt se látok a fórumban....
eviaclub
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 563
Csatlakozott: 2012.11.04. 14:36
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Kifizetés figyelő

Hozzászólás Szerző: eviaclub »

Oké, helyesbítek: fizet az oldal. Nem az a baj, hanem túl kevés a reklám.

De igazad van, így utólag belegondolva. Az oldalt azért szedtem ki a figyelőből és a listámból is, mert nem halad előre. De ahogy elnézem, hátra se. Köszi, Idlig

Adminunknak gratulálok a kifizetéséhez. :)
Minden ami PTC. Tájékoztatás a PTC munkáról, a regisztrálás menetéről, a kifizetésekről, a csalókról és mindenről, amit tudni érdemes. Részletes és őszinte leírás a legjobb PTC oldalakról. Kattints az alábbi bannerre, ha többet szeretnél tudni
Kép
zseton
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 46
Csatlakozott: 2013.04.16. 21:10
Kapcsolat:

Re: Kifizetés figyelő

Hozzászólás Szerző: zseton »

.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára zseton 2013.07.20. 15:15-kor.
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Kifizetés figyelő

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

zseton!

Hol van a szabályzatban,hogy a honlapjának reflinkjét nem helyzezheti el a topikban?

Egyébként szomorúan konstatálom,hogy a reflinkezés tilalma sincs benne a szabályzatban. úgy látszik ez ilyen "gentlemant agreement" keretében lett bevezetve,és nincs róla írott kikötés.

Én azt javaslom neked,és ezt márr anno is elmondtam,hogy a topikodat csinálhatod reflink nélkül, az oldaladra való hivatkozó link behelyezésével.

üdv

xenosz2
zseton
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 46
Csatlakozott: 2013.04.16. 21:10
Kapcsolat:

Re: Kifizetés figyelő

Hozzászólás Szerző: zseton »

.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára zseton 2013.07.13. 18:17-kor.
Avatar
kavics13
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1528
Csatlakozott: 2013.01.10. 13:58
Kapcsolat:

Re: Kifizetés figyelő

Hozzászólás Szerző: kavics13 »

Kedves zseton, van egy rossz hírem
Az oldalnak van tulajdonosa, vannak adminok, ők döntik el, mit lehet, mit nem
Te pedig egyet tehetsz, beletörődsz ebbe
Jah, és nem mellesleg a sok felesleges hozzászólással te is reklámozod a saját oldalad, hisz aláírásban mindenképp engedélyezett ;)
End of the story
detros
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 574
Csatlakozott: 2012.11.15. 16:46
Kapcsolat:

Re: Kifizetés figyelő

Hozzászólás Szerző: detros »

zseton írta:Reflinket elhelyezni a társalgóban nem lehet. Tudtommal a honlapra mutató link sem engedélyezett, ugyanis arra is van egy külön topik, ahol a saját honlapod bemutatod. Erre vonatkozó leírt szabály nincs, csak amolyan szokásjog. Én azt látom, hogy ha egy új tag a reflinkjét vagy a honlapját próbálja hirdetni, azok a bejegyzések nagyon gyorsan lekerülnek innen, ez a topik pedig még mindig itt van. Ugyanilyen topikot indítottam én is, engem majdnem kivágtak emiatt.

A lényeg: Itt egy topik, benne pedig egy link ami a topikgazda összes reflinkjéhez vezet. Ez így nincsen rendjén...
Ahogy kavics írta előttem, nem vagy moderátor így nem a te dolgod eldönteni ilyesmit!
Hidd el, ha pl Admin-t zavarta volna ez a téma, már ő is törölte volna, de egyedül csak téged zavar.
Evia lemódosította, hogy téged se zavarjon, de neked még most is problémád van.
Ki kell, hogy ábrándítsalak, a fórum szabályzatban nincsen olyan rész, hogy nem teheted be a társalgón belül a saját témádba, a saját oldalad linkjét. Mellesleg ez nem is oldal bemutatás.
A következő ilyen értelmetlen OFF-nál számíts az első figyelmeztetésre is!
eviaclub
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 563
Csatlakozott: 2012.11.04. 14:36
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Kifizetés figyelő

Hozzászólás Szerző: eviaclub »

2013.07.13
Elkészült az eheti figyelő is.
Ma már több a ptc oldal, mint égen a csillag. Ezért továbbra is szűröm azokat a ptc-ket, amiket egyáltalán érdemes még figyelni.

nTen és NextGen (BuxHost) scriptes oldalakból szinte minden nap van új, ezek legtöbbje az egy hónapot sem éli meg. Ezekre az új oldalakra nem regisztrálok fel és nem is figyelem a kifizetéseket. Kivétel, ha valamelyik nTen oldal valamennyire már stabilizálódott (legalább fél év eltelt). Ez esetben az oldal bekerül a figyelőbe.

A teljes kifizetés figyelőt megnézheted itt


Problémás oldalak


BloodyRedLips - Nem vagyok beregisztrálva és nem követem az eseményeket. Az oldalnak anyagi gondjai vannak. De még mindig fizet becsületesen, csak nem tudni, meddig.

BuxDay: PP: nincs, F: 06.11. Nem kell a bizonylatot feltölteni, de ki tudja, hogy vannak-e későbbiek. Ezt egy új oldalnál nem tartom szerencsés megoldásnak. BuxDay életét nem fogom nyomon követni. Lassan jön össze a kifizetési limit és nem jó úgy dolgozni, hogy nem tudjuk, fog-e fizetni az oldal.

ClixFair: PP: 07.13, F: 07.12 Nagyon keveset fizet, nem éri meg dolgozni vele. De a kifizetések rendben vannak.

Ottoclix: PP - teljesen eltüntették vagy csak én nem látom. A fórumban 07.07. az utolsó bizonylat. Már a múlt héten is aggályaimat fejeztem ki, ezek most még erősebbek, bár az oldal mind a mai napig panaszmentes. Túl sok felugró és beúszó reklám van, ami arról árulkodik, hogy egyre kevesebb a pénze. Legyünk óvatosak. Hozzáteszem: még mindig fizet és panaszmentes!

SharingBux: PP: eltűnt, F: Múlt hét óta egyetlen használható proofot sem látok. (Múlt héten már levettem a listámról, de azóta volt kifizetés. Nem tudni, hogy mi van vele. Panaszt egyelőre nem hallottam)

TheBux: Nagy gondok vannak a kifizetésekkel. Bár még mindig megbízható az oldal, egyre kevesebben látogatják



Már nincs a listán


Lougle - Zűrös oldal, már nem figyelem a kifizetéseket (valószínű, hogy már nem fizet)

ProudClick - Már nem is fizet.


Most népszerű ptc oldalak, amik nincsenek a figyelőben

Artwallpaper - Én is tévedhetek és elnézést, ha így van. Szerintem ennek köze van a cashbible-hez.

NeonBux - Szintén lehet, hogy tévedek. Vadonatúj nTen oldal gyönyörű designnal, de úgy gondolom, az első kifizetést talán még érdemes megvárni, a többit nem. Lehetséges, hogy köze van az ueobuxhoz. (ez a saját véleményem)
Minden ami PTC. Tájékoztatás a PTC munkáról, a regisztrálás menetéről, a kifizetésekről, a csalókról és mindenről, amit tudni érdemes. Részletes és őszinte leírás a legjobb PTC oldalakról. Kattints az alábbi bannerre, ha többet szeretnél tudni
Kép
eviaclub
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 563
Csatlakozott: 2012.11.04. 14:36
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Kifizetés figyelő

Hozzászólás Szerző: eviaclub »

Most láttam meg, hogy a badgerbux felemelte a kifizetési minimumot $2-ről $6-ra. Ez rosszat jelent.
Minden ami PTC. Tájékoztatás a PTC munkáról, a regisztrálás menetéről, a kifizetésekről, a csalókról és mindenről, amit tudni érdemes. Részletes és őszinte leírás a legjobb PTC oldalakról. Kattints az alábbi bannerre, ha többet szeretnél tudni
Kép
eviaclub
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 563
Csatlakozott: 2012.11.04. 14:36
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Kifizetés figyelő

Hozzászólás Szerző: eviaclub »

Ezen a héten is elkészült a figyelő. Engem személy szerint azért nem értek kellemetlen meglepetések, mert az utóbbi egy-két hónap nTen scriptes oldalait kihagytam az életemből. Úgy tudom, ezek mindegyike már scam. Talán a legfájdalmasabb a trubux elvesztése lehetett, bár szerintem számítottatok rá.

A listámon nincsenek nTen oldalak, egyetlen kivétel az EarnOn, de lehet, hogy azzal is hamarosan gondok lesznek. Már nem fizet paypalra, a társoldala, EarnOn.me 17-én fizetett utoljára. Ott 6 napja van pendingben a pénzem.

További problémák:

AzulBux: Az oldal most nem elérhető, de múlt héten még rendben volt. Talán délutánra.

BuxDay: PP: nincs, F: 06.11. Nem kell a bizonylatot feltölteni, de ki tudja, hogy vannak-e későbbiek. Tegnap kértem ki a pénzemet, majd meglátjuk. De már nem lesz a következő figyelőben az oldal. Kevés a pénz, sok a kattintanin való és bizonytalan, mert nem látunk kifizetéseket.

Chobux: PP: 07.15, F: 07.12 (Admin szólt előre, hogy néhány napig szünetelni fog a kifizetés)

EarnOn.me: 6 napja várok a kifizetésre. Ez még nem jelent semmi rosszat.

TheBux: Nagy gondok vannak a kifizetésekkel. Bár még mindig megbízható az oldal, egyre kevesebben látogatják. De azért még mindig nagyon jó arra, hogy hirdessünk rajta.



Már nincs a listán

ClixFair: Fizet rendesen, de szánalmasan kevés a pénz. A napi 1 cent sincs meg.
Minden ami PTC. Tájékoztatás a PTC munkáról, a regisztrálás menetéről, a kifizetésekről, a csalókról és mindenről, amit tudni érdemes. Részletes és őszinte leírás a legjobb PTC oldalakról. Kattints az alábbi bannerre, ha többet szeretnél tudni
Kép
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Kifizetés figyelő

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

earn on me-t próbáld payzara ha még nem kaptad meg. én tegnap kértem ki és ma meg is jött.
eviaclub
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 563
Csatlakozott: 2012.11.04. 14:36
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Kifizetés figyelő

Hozzászólás Szerző: eviaclub »

Köszi, idő közben rájöttem én is.
De azért tényleg vigyázni kell az earnon testvérekkel, mert a clixadoo is így kezdte (ezt már leírtam valahol... bocs kicsit álmos vagyok)

A clickfairt visszaraktam a listámba. Kezd magához térni. De persze ez lehet, hogy csak a látszat.
Minden ami PTC. Tájékoztatás a PTC munkáról, a regisztrálás menetéről, a kifizetésekről, a csalókról és mindenről, amit tudni érdemes. Részletes és őszinte leírás a legjobb PTC oldalakról. Kattints az alábbi bannerre, ha többet szeretnél tudni
Kép
eviaclub
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 563
Csatlakozott: 2012.11.04. 14:36
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Kifizetés figyelő

Hozzászólás Szerző: eviaclub »

Üdv mindenkinek. Elkészült a legújabb figyelő, ahol nincsenek nTen oldalak, és nem is tudok olyanról ami jelenleg ne lenne gyanús vagy scam. Kivétel az EarnOn, de nekem azzal is szokott bajom lenni. A NextGen oldalak szintén nem szerepelnek a listán, ahogy eddig sem. Az ok: túl sok van belőle és túl sok a scam.

A teljes listát megtaláljátok itt
http://minden-ami-ptc.blogspot.hu/2013/ ... gyelo.html

Problémás oldalak:

Chobux: SCAM

BuxDay: SCAM

AzulBux: SCAM

Garantibux: SCAM (07.20-án fizetett utoljára)

Ottoclix: PP: már nincs, F: 07.24, Még kevesebb a lekattintható reklám és még több a felugró és beúszó reklám. Nálam már napok óta nincs új reklám

És természetesen a The-Bux még mindig ugyanazzal a problémájával.

Az Azulbox múlt héten tűnt el egyik percről a másikra. A Garantibuxról már gyanítottuk, hogy gond lesz, de még nem volt biztos. Talán ha megveszi egy új admin, rendbe jöhetnek a dolgai.
Ottoclix tényleg már az utolsókat rúgja (szerintem), napok óta nem tudom lekattintani,de nem is nagyon bánom, mert ez már nem a régi Ottoclix.
Minden ami PTC. Tájékoztatás a PTC munkáról, a regisztrálás menetéről, a kifizetésekről, a csalókról és mindenről, amit tudni érdemes. Részletes és őszinte leírás a legjobb PTC oldalakról. Kattints az alábbi bannerre, ha többet szeretnél tudni
Kép
eviaclub
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 563
Csatlakozott: 2012.11.04. 14:36
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Kifizetés figyelő

Hozzászólás Szerző: eviaclub »

Ismét elkészült a kifizetés figyelő.
Kevesebb lett a reklám (talán a nyári szabadságok miatt): Twickerz - már csak feleannyi reklám van, mint egy hónapja. De a neobuxon, probuxon és egyéb helyeken is észrevettem, hogy sokkal kevesebb a kattintani való.

Problémák:
ClixBoom: PP: 07.29, F: 07.26 (Szünetel a kifizetés augusztus végéig. Hogy képzelik?)

Ottoclix: PP: már nincs, F: 07.29, Még kevesebb a lekattintható reklám és még több a felugró és beúszó reklám.

TheBux: még mindig ugyanaz a gond.

Buxhost odalakkal még mindig nem foglalkozom, de beleütköztem: Az intexbuxon 22-én kértem ki a pénzemet és még mindig nem érkezett meg. UK Bux scam, Yimbux szerintem nem fog fizetni, de ezt még nem tudom (befektetős lett).

Naggyából ennyi. Ha érdekel a teljes lista, meg tudod nézni a honlapomon.
Minden ami PTC. Tájékoztatás a PTC munkáról, a regisztrálás menetéről, a kifizetésekről, a csalókról és mindenről, amit tudni érdemes. Részletes és őszinte leírás a legjobb PTC oldalakról. Kattints az alábbi bannerre, ha többet szeretnél tudni
Kép
eviaclub
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 563
Csatlakozott: 2012.11.04. 14:36
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Kifizetés figyelő

Hozzászólás Szerző: eviaclub »

Elkészítettem az eheti figyelőt is.

Most már egyáltalán nincs nTen scriptes oldal a listán. A legutolsó az EarnOn volt.

A teljes listát megnézhetitek a honlapomon.

Problémák

SharingBux: PP:nincs, F: 08.06 Zúgolódások a fórumban. Az admin nem válaszol.

BadgerBux: PP: 08.17, F: 07.15 (Még mindig nem bízom az oldalban... Fórumban van egy reklamálás, de nincs válasz rá)

TheBux: Még mindig gndok vannak a kifizetésekkel. A napi limit $250-ről már 300-ra emelkedett

ClixBoom: PP: 07.29, F: 07.26 (Szünetel a kifizetés augusztus végéig. Hogy képzelik?)

Ottoclix: PP: már nincs, F: 08.15, Még kevesebb a lekattintható reklám és még több a felugró és beúszó reklám. Nem tudni, meddig bírja az oldal.

ClickFair: Legutóbb még fizetett, de annyira kevés a pénz, hogy én már feladtam.

EarnOn.me: PP: 08.17, F: 08.16 Viszont a társoldala, Earn-on már nem fizet és eltűnt a fórum is.

EarnOn: Már nincs fórum. Nem fizet. Viszont a társoldalán, Earnon.me van egy tegnapi proof.
Minden ami PTC. Tájékoztatás a PTC munkáról, a regisztrálás menetéről, a kifizetésekről, a csalókról és mindenről, amit tudni érdemes. Részletes és őszinte leírás a legjobb PTC oldalakról. Kattints az alábbi bannerre, ha többet szeretnél tudni
Kép
eviaclub
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 563
Csatlakozott: 2012.11.04. 14:36
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Kifizetés figyelő

Hozzászólás Szerző: eviaclub »

Ismét elkészült a figyelő. Be kell vallanom, hogy az elmúlt egy-két hónapban nem regisztráltam fel új oldalakra (illetve igen, de azokat meg is bántam). Szóval figyelem a régebbieket, de sajnos még ezek között is akadt olyan, amit ki kell irtani.

Teljes lista szokás szerint az oldalamon. Buxhostokat még mindig nem figyelem. nTeneseket szintén. Már mind elfogytak.

A problémák:

LotusBux: PP: 08.17, F: El van maradva, de még kevés a kifizetés.

Ottoclix: Már befejeztem. Nagyon kevés a reklám az oldalon, annál több a beúszó és felugró ablak. Jó ideje sejtettük, hogy gondok lesznek. De hozzá kell tennem: még mindig fizet! 23-án kértem ki a pénzemet, az még nem érkezett meg, de valószínű, hogy nem lesz gond vele.

ClixBoom: PP: 07.29, F: 07.26 (Szünetel a kifizetés augusztus végéig. Hogy képzelik?)

SharingBux: SCAM

PTCash: Egyik napról a másikra felszívódott. Nincs.

PureClix: SCAM

EarnOn:, EarnOn.me: Bár a me nemrég még engem is kifizetett, az EarnOn már SCAM Nincs fórum, nincs kifizetés.

NorthClicks: PP: 08.21, F: 08.21 (Akár fizet, akár nem, biztos hogy túl keveset és nem éri meg. Jövő héttől már nem szerepel a listában)

NorthClicks miatt elnézést kérek azoktól, akik szeretik és kattintgatják. Én akárhogy is nézem, túl kevés a pénz és ebből jó nem sülhet ki. (Hasonló előérzeteim voltak annak idején a SharingBux-szal is és sajnos igazam lett. Kívánom, hogy a NorthClicks-szel kapcsolatban ne legyen igazam)
Minden ami PTC. Tájékoztatás a PTC munkáról, a regisztrálás menetéről, a kifizetésekről, a csalókról és mindenről, amit tudni érdemes. Részletes és őszinte leírás a legjobb PTC oldalakról. Kattints az alábbi bannerre, ha többet szeretnél tudni
Kép
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: Kifizetés figyelő

Hozzászólás Szerző: idlig »

A pureclix biztosan scam?

Northclicksnél pedig ne kavarjuk a dolgokat. A sharingbux se azért lett scam, mert naponta 2, 2.5 centet adott. Hanem, mert az Admin egy idióta, akinek gőze nem volt arról, hogyan kellene egy PTC-t felépíteni. A Northclicksnél az Admin már régebb óta működtet egy másik GPT oldalt, és szűken megvan naponta a 3 cent, ami 1$-os minimum mellett nem rossz. A clixdo vagy a lotusbux se ad többet (vagy még ennyit se), azokat mégis csinálod, magasabb minimum mellett is.
Nem mondom, hogy nem lehet scam (és a több hirdetés miatt melósabb kicsit, tehát megértem, ha valakinek ez nem fér bele), de JELENLEG nagyságrendekkel megbízhatóbb, mint a PTC oldalak 99%-a.
eviaclub
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 563
Csatlakozott: 2012.11.04. 14:36
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Kifizetés figyelő

Hozzászólás Szerző: eviaclub »

Szia Idlig!
Azon kevesek egyike vagy, aki reagál a figyelőre, ezt köszönöm.

Elnézést kértem azoktól, akik kattintják a Northclickset. Ezt megismétlem. Nem azt mondtam, hogy az oldalnak vége, csak azt, hogy túl kevés a pénz túl sok munkáért és ez így nem maradhat.

Lotusbux is bennen van a problémákban, sajnos. És nem tetszik, hogy 17-e óta nem volt kifizetés.

ClixDo már alakul (fejlődött mostanában), kb. napi 3 cent, és pontozás is van. Az adminban még bízhatunk, mert ő a GoldenClix adminja és elég ügyes, legalábbis remélem, hogy a jövőben sem fogunk csalódni benne.

PureClix
A PTC Investigationt csak akkor néztem meg, amikor már nagyon erős volt a gyanúm és az egyik referáltam is panaszkodott, hogy nem fizet az oldal. A fórumban is voltak megjegyzések, de azóta az admin rendet csinált.
Sajnos valóban scam.
http://forum-ptc-investigation.com/inde ... pic=8086.5

Visszatérve a NorthClicks-re: nem az a baj, ha keveset fizet egy oldal, hanem ha ezért aránytalanul sokat kell kattintani. Nem mindegy, hogy 1 vagy 20 percet kattintgatok valamit. 3 centért nem kellene 20 percig dolgozni! Gondolj bele: Ez csak 7 forint! A villanyszámlára több megy el. És nagyon átnéztem a NorthClicks upgrade tábláját. Ott sem láttam semmi biztatót. Persze lehet, hogy nincs igazam és van lehetőség többet is megkeresni, csak én nem találtam rá.
Minden ami PTC. Tájékoztatás a PTC munkáról, a regisztrálás menetéről, a kifizetésekről, a csalókról és mindenről, amit tudni érdemes. Részletes és őszinte leírás a legjobb PTC oldalakról. Kattints az alábbi bannerre, ha többet szeretnél tudni
Kép
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Kifizetés figyelő

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

hát a Pureclix nél én azt hallottam,hogy a refback oldalakat tiltotta ki és az alájuk tartozókat is a kifizetésből,kivéve ha vesznek tagságot. Ez azért volt,mert az admin szerint aránytalanul sok pénzt szívnak ki a rendszerből ingyen. (tudjuk a refback oldalakat sok helyen nem látják szívesen)

megnéztem a PTC Investigation linkedet ott is csak annyi,hogy nem fizetták ki a tagot,meg hogy suspendelték,dehogy pontosan miért is arról nem látok semmit.

Problémás az admin,amit lehet scamnek is nevezni,de fizetni még fizet.Látok bizonylatokat a fórumban.

EMS fórumon is van egy 22-i http://www.emoneyspace.com/forum/index. ... msg2849196
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 5 vendég