Hirdetői közösség! Elindítottam az oldalt!

Társalgás a PTC-ről.
Avatar
Admin
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1994
Csatlakozott: 2010.07.02. 09:50
Kapcsolat:

Re: Hirdetői közösség! Elindítottam az oldalt!

Hozzászólás Szerző: Admin »

detros írta:Óriási csalódás, a Neobux nem fogadta el az oldalamat... :(
A PTP4EVER miatt és mert hirdeted a Probux-ot.
Ajánlok egy sokkal olcsóbb és jobb hirdetői oldalt a Probux-ot. Nem szívóznak és még demographic hirdetést is aktiválhatod a micro hirdetéseknél.
Neobux - Alap No.1. pénzgyűjtő PTC oldal
Rotate4all - Alap No.1. pénzgyűjtő PTP oldal
Scarlet-Clicks - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam
GPTPlanet - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam testvéroldala
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Hirdetői közösség! Elindítottam az oldalt!

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Ide is bemásolom. ezen az oldalon nagyon jól meg van valósítva a bannerkicsinyités. nézzétek mennyi fér el egy oldalon és milyen szépen lehet ennek ellenére némi infót is betenni . nekem tetszik http://www.clixten.info/topptc


még annyit,hogy megérkezett a második refem buxboostra,de sajnos nem kattintott még :(
detros
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 574
Csatlakozott: 2012.11.15. 16:46
Kapcsolat:

Re: Hirdetői közösség! Elindítottam az oldalt!

Hozzászólás Szerző: detros »

Admin írta:
detros írta:Óriási csalódás, a Neobux nem fogadta el az oldalamat... :(
A PTP4EVER miatt és mert hirdeted a Probux-ot.
Ajánlok egy sokkal olcsóbb és jobb hirdetői oldalt a Probux-ot. Nem szívóznak és még demographic hirdetést is aktiválhatod a micro hirdetéseknél.
PTP4EVER-t gondoltam, ki is vettem egy rövid időre az első elutasításnál, de hogy Probux-ot nem lehet hirdetni, ezt nem tudtam...
Igen tudom, hogy jó hirdető oldal a Probux, régebben használtam már, csak Neon $5-ért 2500+2500 megjelenés lett volna, míg a Probuxon $7 az 5000 megjelenés... de ha nincs más, akkor ez van... :)

The buxon fél napja pending a hirdetésem, pedig már korábban lefutott kétszer, no ez is vicc kategória...
Avatar
kavics13
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1527
Csatlakozott: 2013.01.10. 13:58
Kapcsolat:

Re: Hirdetői közösség! Elindítottam az oldalt!

Hozzászólás Szerző: kavics13 »

detros írta:Xenosz onnan tudja, hogy ő incentive scriptes oldalt hirdet és azok többnyire jól olvassák ki, HTTP_REFERER-ből, hogy melyik oldal közvetítette a látogatót, és amikor regisztrál is, akkor ez látszik a referraloknál, de mindjárt készítek egy képet ami szemlélteti ezt. :)
Sajnos ez kevés oldalnál van meg, pedig nagyon hasznos eszköz azok számára, akik komolyan építenek 1-1 oldalt. Pl az Evolution scriptből ezt nagyon hiányolom, az nTen meg hülyeségeket ír ki 90%-ban...
RB-n is logolva van sql-be hogy melyik látogató honnan jött, majd valamikor, ha kitapasztaltam hogyan tudom ezt fogyasztható formában tálalni, akkor a statisztikákba kiteszem, legalább azt, hogy honnan hány emberke jött... :)

Grat Xenosz, még sok ilyet neked is és a többieknek is! :)

Nos itt a beígért kép, Ottoclix-ről. Sajnos nem lett mindenki az oldal szerelmese, de azért akad aki szépen kattint. :)


Jah és még mielőtt elfelejteném a pénteki stat:

Statisztikák

A tegnapi napon: 5161

Ebből 4023 egyedi látogató.
Köszi, ismét tanultam valamit! ;)
End of the story
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Hirdetői közösség! Elindítottam az oldalt!

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

jó hír,hogy a második innen szerzett feliratkozó is elkezdett kattolni,csak gondolom előbb szétnézett a kedves. :)
egyébként most kaptam egy refet clixtenről,ahol nem hirdettem. véletlenül nem reklámoztál ott? vagy most kivételesen tévedett a script. De amúgy ezeknek a "tévedéseknek" gondolom van valamiféle logikája,nem valószínű,hogy a levegőből vette volna a program. Vannak olyan refjeim is,akiknél None szerepelvagyis itt semmiféle forrást nem talált.

Pureclixen nagyon olcsó a hirdetés még mindig 10000 klikk 2 dollár. Mennyire hatékonyak,az ilyen 0,01 centes reklámok? mennyire kevésbé? Én nem vagyok benne biztos,hogy a fél percesek sokkal hatékonyabbak elnnének,mint a pár másodpercesek,én nyugodt szivvel nyomom ki mindkettőt :)) A "nézők" úgysem fognak fél percet nézni egyet,akkor meg elég ha rövid nem?
Avatar
Admin
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1994
Csatlakozott: 2010.07.02. 09:50
Kapcsolat:

Re: Hirdetői közösség! Elindítottam az oldalt!

Hozzászólás Szerző: Admin »

Szerintem a nézők eltudják dönteni egy lapról pár másodperc alatt, hogy érdekli őket vagy sem.
Pureclix-en nagyon megéri hirdetni.
Neobux - Alap No.1. pénzgyűjtő PTC oldal
Rotate4all - Alap No.1. pénzgyűjtő PTP oldal
Scarlet-Clicks - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam
GPTPlanet - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam testvéroldala
Avatar
doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1632
Csatlakozott: 2013.04.25. 17:06
Kapcsolat:

Re: Hirdetői közösség! Elindítottam az oldalt!

Hozzászólás Szerző: doqxstudio »

aki egyáltalán érti, h mi van odaírva :D
Kép
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Hirdetői közösség! Elindítottam az oldalt!

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

doqxstudio írta:aki egyáltalán érti, h mi van odaírva :D
Hát jah :D ez arany igazság volt :D nagy részét én sem értem...és főleg azt nem értem,hogy minek csinálnak olyan hirdetéseket,ahol tele van nyomva szöveggel. A másik véglet,mikor csak egy e-mail cim doboz van,hogy elküldik a "titkos recceptet" azon. Egy jó hirdetés szetm egy két mondat ami elmondja a lényeget frappánsan,se több se kevesebb. Ilyet lenne érdemes csinálni.
Avatar
doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1632
Csatlakozott: 2013.04.25. 17:06
Kapcsolat:

Re: Hirdetői közösség! Elindítottam az oldalt!

Hozzászólás Szerző: doqxstudio »

igen, ezt (is) splash oldalnak hívják, mint azt is, amit detros szerkeszt. de nem mindenkinek van értelme 1 programot hirdetni, mivel nem biztos, h kifizetődő. pl. ezekben az esetekben ésszerű "egy" dolgot hirdetni: http://csenseteam.hu/splash.html, http://www.emoneyspace.com/doqxstudio :)
Kép
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: Hirdetői közösség! Elindítottam az oldalt!

Hozzászólás Szerző: idlig »

detros írta:Ref4bux hirdetés statisztikája 30 napra

BEST PAYING SITES 60541 / 877 60541 Jul 5 2013 Expired

2 és fél napja vettem egy 30 napos fix helyet, eddig több, mint 4100 klikk, egyetlen ref nélkül (pedig vagy 30 oldalt hirdetek a blogomon). Vagy a Ref4bux hatékonysága csökkent a napokban, vagy az oldalamra kitett hirdetések kavarnak be valamit, másra nem tudok gondolni. :(
detros
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 574
Csatlakozott: 2012.11.15. 16:46
Kapcsolat:

Re: Hirdetői közösség! Elindítottam az oldalt!

Hozzászólás Szerző: detros »

Szerintem a Refbux hatékonysága is csökkenhetett, elég sok a hirdetés, megoszlanak a referralok...
Nekem most megy hirdetés még Northcliksen, és Goldencliksen.
Én úgy vettem észre, hogy ha egy helyen megy csak folyamatosan a hirdetés, akkor egy idő után csökken a hatékonyság.
De ha több oldalon is fut 1-1 hirdetés időszakosan, akkor az sokat dob rajta.

Most indítottam egy 5000-es hirdetést Probuxon.
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Hirdetői közösség! Elindítottam az oldalt!

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

detros írta:Mai tapasztalatok! (Folyamatosan frissítem ahogy haladok az oldalaimmal)
Clixsense: 3 referral (BestPtcPaying 1 nap alatt nem hozott 1 referralt sem, ez az oldal kevesebb, mint 24 óra alatt hármat)
Wordlinx: 1 referral
The Bux: 1 referral
bestptcpaying témában lenne egy kérdésem. A bannerhelyek nagyon olcsónak tünnek,ahhoz képest,h neobuxon fix hirdetésben van,nem tudom másmerre hol hirdetik folyamatosan... hány megtekintése lehet annak a bannernek,amit megvennék? (cak oldalmegtekintés,nem a bannerre rákattolásra gondolok) vagy ez rotációban van és hol az enyém,hol más bannerre látszódik ezért ilyen olcsó? ellenőrízni lehet valahogy hányszor jelent meg a bannered?
lehet egy jó bannerrel - nem ezeréves oldalakat reklámozva - talán ki lehet hozni valamit belőle,de ehhez kell ,hogy elegen lássák is.
detros
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 574
Csatlakozott: 2012.11.15. 16:46
Kapcsolat:

Re: Hirdetői közösség! Elindítottam az oldalt!

Hozzászólás Szerző: detros »

xenosz2 írta: bestptcpaying témában lenne egy kérdésem. A bannerhelyek nagyon olcsónak tünnek,ahhoz képest,h neobuxon fix hirdetésben van,nem tudom másmerre hol hirdetik folyamatosan... hány megtekintése lehet annak a bannernek,amit megvennék? (cak oldalmegtekintés,nem a bannerre rákattolásra gondolok) vagy ez rotációban van és hol az enyém,hol más bannerre látszódik ezért ilyen olcsó? ellenőrízni lehet valahogy hányszor jelent meg a bannered?
lehet egy jó bannerrel - nem ezeréves oldalakat reklámozva - talán ki lehet hozni valamit belőle,de ehhez kell ,hogy elegen lássák is.
Nem rotálják, amelyik banner helyet kifizeted, azt 24 órára megkapod! Vagy természetesen annyi időre amennyire kifizeted.
Én egyszer hirdettem rajta, de már nem rémlik, hogy mennyire volt hatékony.
Az a baj, hogy egyetlen egy nappal nem lehet túl nagy sikert elérni, több napra fizetve meg már elég húzós az ára, főleg, hogy az első 4 bannert választanám csak, alatta már nem, bár hosszabb időre lehet azt is ki lehet próbálni...

Sajnos hiába kerestem pontos adatot korábban is, hogy hány megjelenése van egy Neobux fix-nek, sajnos sehol sem találtam, így csak saccolni tudok, és következtetni (de ha egyszer lesz 24 órás fixem a Neon ígérem megírom :D).
Szóval a Clixsense-re pl találtam, ott egy fix, vagyis a Sticky $67 egy napra, ha több napra fizeted ki, akkor van kedvezmény, az oldal ahol találtam adatot róla azt írta, hogy 60.000+ klikk volt a hirdetésére, ami így elég jó arány, ebből kiindulva, mivel a Neon $100 egy 24 órás fix (van fél napos is $60), lehet következtetni, hogy 60.000-nél biztos több és max 100.000.
Ha megfigyeled egyes oldalakon folyamatosan változik a fix hirdetések ára, ez az én véleményem szerint azért van, mert többen kattintják, és többeknek kel fizetni utána, tehát az ár követi a kattintások számát. Persze ez nem mindenhol igaz... :) De pl nem régen emeltek Crisclix-en, ahol volt már fixem és több, mint 2600 kattintás volt $2-ért, és most már $3
Tehát jobb oldalakon, megközelítőleg $1/1000 megjelenés a fix.

Hogy miből gazdálkodja ki az emberünk az megont egy jó kérdés, főleg, hpgy ha megnézed 2017-ig már kifizette, ami nem kis összeg lehetett, persze így nyilván volt valamennyi kedvezménye, így ő is jobban jön ki.

Amúgy jól haladok az új oldalammal, de még sok munka van rajta, de remélem hamarosan tényleg bemutathatom! :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára detros 2016.02.22. 17:44-kor.
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Hirdetői közösség! Elindítottam az oldalt!

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

http://www.topptc.org/ az az. néhány frissítés után azt látom változnak a bannerek. 3 banner keveredik a 2 felső helyen.
Ezért lenne jó valamilyen valami mód,hogy mérni lehessen... Egyébként mintha a napi fix ára régebben magasabb lett volna,mint 100$. lehet,hogy csökkent a neo forgalma,de ez csak tipp. 1 évre 23ezer dollár ami 65$-ra jön ki 1 napra. Még akár be is lehetne fektetni és kiadni 1 napokra azt a helyet :) Persze ez csak elvi gondolat és nem tudom lenne-e rá elég jelentkező,vagy hogy lehetne megszervezni és hát baromi sok pénz a befektetés :D Azt hiszem kihagyom :)
Amúgy jól haladok az új oldalammal, de még sok munka van rajta, de remélem hamarosan tényleg bemutathatom
Várom :)
detros
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 574
Csatlakozott: 2012.11.15. 16:46
Kapcsolat:

Re: Hirdetői közösség! Elindítottam az oldalt!

Hozzászólás Szerző: detros »

Megnéztem valóban van rotáció, de mivel nem minden banner cserélődik, így egy slotot vagy többen is bérelhetnek, vagy a bérlő tehet be több bannert.
Én régen használtam 1 alkalommal, akkor nem tapasztaltam ezt. :)

Azért az a $23.000 elég húzós :D
Ha szeretnél is valami hasonlót, és valakivel le is fejleszteted, akkor is ezt nem éppen egy ekkora befektetéssel kell kezdeni... :D
Kezdésnek a napi 8-10.000 megjelenés is elég, hogy kiadj felületeket, ezt pedig szerintem havi $50-ból kivitelezni lehet.

Én majd egy hirdetés rotálót szeretnék, de az még odébb van. :)
Először a mostani fejlesztésem legyen készen...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára detros 2016.02.22. 17:45-kor.
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: Hirdetői közösség! Elindítottam az oldalt!

Hozzászólás Szerző: idlig »

A NeoBuxon már évek óta $100 az 1 napos fix hirdetés (annyi, hogy korábban nem volt fél napos lehetőség).
detros
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 574
Csatlakozott: 2012.11.15. 16:46
Kapcsolat:

Re: Hirdetői közösség! Elindítottam az oldalt!

Hozzászólás Szerző: detros »

Egyébként ez is egy érdekes oldal: http://www.ptcbox.me/ads/
Ez elvileg nem rotál már, fix hirdetés naponta több, mint 8000 megjelenés, ebből több, mint 3000 egyedi látogató.
Clixtenen és Scarleten is gyakran találkozom vele.

$5-ból 1 hétre lehet hirdetni egy bannert.
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 3 vendég