Virool videó

Társalgás a PTC-ről.
Avatar
kopasz
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 586
Csatlakozott: 2012.03.26. 17:52
Kapcsolat:

Virool videó

Hozzászólás Szerző: kopasz »

A Virool videó mint általában a task-ok, egy harmadik fél szolgáltatásai,
amit a PTC betesz az oldalára.
Januárban találkoztam vele először a Ref4Bux-on teszt jelleggel.
Tele volt hibával. Sokszor nem kaptuk meg a pontokat.
Akkor sokan reklamáltak, és a Ref4Bux adminja magyarázta el,
hogy ez ügyben csak annyit tehet, hogy jelzi a hibát. Javítani nekik se joguk, se lehetőségük.
A lényeg, hogy állandóan javítgattak valamit. De így is sokszor előfordult, hogy nem kaptunk pontot.
Azért a napi 15-20 cent megvolt. A Ref4Bux-on volt egy video verseny, az első 5 helyezett,
aki a legtöbb videót nézte meg, plusz centeket kapott.
Így mindig látható volt, ki mennyi videót tudott megnézni. Feltűnt, hogy vannak tagok, akik naponta 100
felett kapnak videót. Felmentem a Virool oldalára, és annyit tudtam kibogarászni a leírásból,
hogy a videó hirdetője többek között meghatározhatja mennyit fizet klikkenként, és ami a lényeg,
hogy ország célzottan hirdethet. Így a videók nagy része nekünk, európai halandóknak
elérhetetlen, az amerikai kollégák meg nem győzik klattyolni.

De térjünk a lényegre. A Virool az elején úgy működött, hogy a video ablak percenként frissült,
és vagy jött egy videó, vagy megjelent a 'Sorry, we have no videos for you right now' felirat.
Ez egy darabig így is működött, aztán egyszer csak nem volt egy videó se. Vagy csak elvétve egy-egy.
Megint ment a reklamálás. Hova lettek a videók. Nincs mit klikkelni.
Megint a Ref4Bux adminja küldött egy kör emailt a tagoknak, és közölte, hogy a
Virool megszüntette a video ablak automatikus frissítését. Ezt vagy megoldjuk manuálisan,
vagy rávesszük a böngészőt valami bővítménnyel, hogy tegye meg helyettünk.
Ezt gondolom nem önzetlenül ajánlotta, csak feltételezem, hogy a PTC-k 1 centnél többet kapnak klikkenként,
így minden oldal érdeke, hogy minél több videót nézzünk meg náluk.

Ez is csak feltételezés, de miért lenne másképp, amikor a videót beadja a Virool, azt
meghatározott kredit számmal teszi, többet nem fog kifizetni, mint amennyit a hirdető meghatározott.
Ha kevés kredit van a Videón, és később kattintunk rá mint mások, akkor már csak nézhetjük.
Se pont, se cent.

A Virool az elején mindig egész percenként frissített, tehát ezt kell valahogy elérni.
Mivel a Ref4Bux-hoz Firefoxot használok, erre kellett megoldani.
(Megjegyzem minden böngészőnek megvan a maga előnye, mindegyik tud valamit amit a többi nem)

Chrome-ra is van jó néhány reload bővítmény, de ezekkel nem kísérleteztem.
Operába eleve be van építve, jobb klikk bárhol az ablakban, és 'Periodikus frissítés'.
Ennek az a baja, mint a legtöbb Firefox reload bővítménynek, frissítéskor valami oknál fogva elcsúszik az idő.
Vagyis beállítjuk egész percre, és néhány kör után már fél perckor frissít. Így oda jutunk,
hogy a videót megint megnézhetjük, de már nem biztos hogy kapunk érte valamit.
(Nem biztos, hogy pontosan csak egész perckor érdemes frissíteni, de mivel az elején
a Virool így csinálta, én ehhez tartom magam).

Kipróbáltam frissítés nélkül is.
Igy annyi kiegészítés jár a leíráshoz, hogy a Virool frissítés nélkül is benyom néha egy egy videót,
ma 2-vel találkoztam Ref4buxon, és egyel Twickerzen. Viszont az általam frissített ablakban
én már néztem a videót, amikor a másik ablakban 20 mp mulva a Virol benyomta.

No hát Firefox-ra egy bővítményt találtam, aminél ez a probléma nincs, és kimondottan egyszerű.
Tab Auto Reload 0.0.0.6m (Eszközök/Kiegészítők/Kiegészítők letöltése)
Telepítés után Jobb klikk a fülön, nem bárhol az ablakban.
Lap frissítése, bejelölöd az 1 perc-et, és egész perckor, vagy pár másodperccel később katt az auto-ra.

Nem biztos, hogy ez a legjobb megoldás, ha tud valaki mást, jobbat, egyszerűbbet, ossza meg.
Az F5 nyomkodása azért sokkal macerásabb. Nekem ez bevált, és elég hatékony.
Sajnos a napi 20 videó már nagyon ritka, ha jól emlékszem 40-nél több volt a rekordom.
Mostanában 10 már egész jó eredmény. Egyre többen nyomják.
Persze ha valaki egész nap tud evvel foglalkozni, akkor azért a 20 meglesz.

Még néhány részlet, egyszerre több oldalt is beállíthatsz így, de egyszerre csak az egyiken indíthatod el.
Ráadásul most, hogy többet is figyeltem, tegnap óta hármat, kiderült, hogy nem minden videót kap meg minden PTC.
Több is volt ami csak az egyiken jelent meg, és volt amelyik a háromból kettőn.
Persze macerás ennyi ablakot elhelyezni a monitoron, de ez részletkérdés.
Nálam kettő kényelmesen elfér a többi mellett. Plusz időt meg ez az egész nem igényel,
csak időben kell ráklattyolni. És csak 30 mp-ig kell futnia.
Hát tömören ennyi.

A tegnapi nap nem volt kiemelkedő, de hát nem ülök állandóan a gép előtt.
És persze a videót akkor is beadják, ha nem figyelem.
Úgy tapasztaltam, hogy reggelente szokott lenni pár videó, napközben szinte semmi, aztán a java
délután 4-5 órától 8-9 óráig. Éjszaka a gép aluszik. Úgy hogy innen nincs adatom.

Tegnapi eredmény: (04.24)
Ref4Bux reggel 4 elfogadva, csak ezt figyeltem.
Délután
Ref4Bux 1 elfogadva
Twickerz 2 elfogadva, 1 kuka.
TheBux 5 elfogadva 1 kuka.

Mai eddig: (04.25)
Reggel Ref4Bux 1, TheBux 1 elfogadva,
Délután TheBux 2, Ref4Bux 2, Twickerz 2 elfogadva,
és 6-ért nem kaptam semmit, de ez annak köszönhető, hogy időszűkében tul sok ablakban dolgoztam,
és néha belezavarodtam.

Ja és még valami. A Twickerzen 30 nap után írják jóvá a Twick Coins-t. Soknak tűnik, de ha a 30 nap letelik,
akkor onnantól folyamatosan kapod amit most szerzel. Az eddigi eredmények a Twick Coins History-ban vannak.

Jó videózást.

Ezt sose fejezem ma be.
Még valami. A Matomy videó milyen elven működik? Ha tudja valaki. Mert ott még a Sorry feliraton kívül semmit sem láttam.

Kép
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára kopasz 2013.04.26. 18:28-kor.
Kép
Avatar
Vivien
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 85
Csatlakozott: 2013.03.09. 14:29
Kapcsolat:

Re: Virool videó

Hozzászólás Szerző: Vivien »

Köszönöm, hogy leírtad:
Ha kevés kredit van a Videón, és később kattintunk rá mint mások, akkor már csak nézhetjük.

Akkor már csak két kérdés van, mikor érdemes, videót nézni,
lehet-e tudni, hogy a videó amit nézek már más megnézte és nem kapok érte pénzt.
Avatar
kopasz
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 586
Csatlakozott: 2012.03.26. 17:52
Kapcsolat:

Re: Virool videó

Hozzászólás Szerző: kopasz »

Egyik válasz a leírásban:
kopasz írta:Úgy tapasztaltam, hogy reggelente szokott lenni pár videó, napközben szinte semmi, aztán a java
délután 4-5 órától 8-9 óráig. Éjszaka a gép aluszik. Úgy hogy innen nincs adatom.
A másik válasz: nem lehet tudni.
Pl: Ha beadnak egy videót mondjuk 1000 kredittel, megjelenik 10 PTC-n, ráklattyol 1200 tag,
akkor 200 nem kap semmit. Legalább is valami ilyesmi lehet.

Egy kis bővítés a leírásban:
Kipróbáltam frissítés nélkül is.
Igy annyi kiegészítés jár a leíráshoz, hogy a Virool frissítés nélkül is benyom néha egy egy videót,
ma 2-vel találkoztam Ref4buxon, és egyel Twickerzen. Viszont az általam frissített ablakban
én már néztem a videót, amikor a másik ablakban 20 mp mulva a Virol benyomta.
Kép
adflood
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 44
Csatlakozott: 2012.08.14. 16:17
Kapcsolat:

Re: Virool videó

Hozzászólás Szerző: adflood »

Szép történet volt és nem nem akarok ünneprontó lenni, de ezt két szóban is le tudtad volna írni. Nem baj, összefoglalom: reload addon. :D Az "1 perces frissítéstől" ihletet kaptam. Ha csak ezen múlik, akkor semmi sem egyszerűbb ennél - gondoltam.

Kapásból találtam egy oldalt (ilyenek is vannak), amin egyszerűen be lehet állítani a frissítés idejét és kész.
http://www.pagereboot.com/ Hátránya, amit te is említettél, hogy nincs szinkronban az idővel. A betöltési idő miatt csúszik. És ha már szóba került... A pontos idő beállítása, annak aki nem ismerné: Kattintson az időre. Az Internet-idő fülön az Azonnali frissítésre. Ellenőrzés: http://www.pontosido.hu/ts/time1s.cgi

Mivel ez "közvetített szolgáltatás", így biztosan kívülről jön a kód, csak meg kell keresni. Meg is találtam egy ifame-ben. Firefoxban egyszerűen jobb klikk rajta, Ez a keret ► Keret megnyitása új lapon. Erre is rá lehet tenni az addont és gyorsabb a betöltés, mert nem töltögeti a ptc scriptjeit.
Vagy forráskódból kiolvasva: Ctrl+U majd <iframe>src="http:</iframe> között lesz egy link, azt kell megnyitni új lapon.

Oldalt frissíteni lehet például meta taggal és javascripttel is. De ebből már egy weboldalt kell/lehet csinálni. Találtam egy percenként 00-ra frissítő javascript kódot. Ezután már csak az iframe-et kell beilleszteni és készen is van. Ezt a kódot kell Jegyzettömbbe (egyéb szerkesztőbe) bemásolni és nevet adni neki, .html kiterjesztéssel elmenteni. Ezt böngészővel megnyitod, ha jól csináltad és működik, könyvjelzőzheted is.

Kód: Egész kijelölése

<html>
<head>
<script type="text/javascript">
function ellenorzes() {
        var ss=new Date();
        ss=ss.getSeconds();
        if ( ss == '0'){
                window.location.reload();
        }
}
setInterval( ellenorzes, 1000 );
</script>
</head>
<body>
<iframe src="ide_jön_a_link" height="400" width="400" scrolling="auto"></iframe>
</body>
</html>
Ezt a fájlt ezután kedved, igényed, tudásod szerint egészítheted ki. Az interneten rengeteg segítség van hozzá. Én példaképpen tettem rá egy órát a másodpercek miatt, a ptc logóját, melléírtam a nevét. Többszörös iframe-eket használóknak jól jöhet egy frissítés gomb. És beraktam a ptc oldalt egy lekicsinyített keretbe, hogy csak a toolbar egy része látszódjon.
vir_frame.png
vir_frame.png (70.32 KiB) Megtekintve 6708 alkalommal
A reload script innen: prog.hu fórum
Az óra: bbap-vasvar.sulinet.hu/iskola/html/jscript/js03.html
A gomb: mediacollege.com/internet/javascript/page/reload.html
vir_size.png
vir_size.png (42.49 KiB) Megtekintve 6708 alkalommal
350×250 Aminél kisebb ne legyen az iframe mérete - ha az időt is látni akarod, nagyobb - mert a videót középre igazítja és az indító gombra rá kell kattintanod. Vagy ha a stílus formázásával szeretnéd az iframeben lévő oldal teljes méretét álltani, ezt a kódot használhatod: style="transform: scale(1.0);" Az 1-től eltérő szám megadásával lehet nagyítani és kicsinyíteni.

Ami a percenkénti frissítést illeti, a rendszerurak nem hinném, hogy örülnek a server terhelésének és a te géped is lassul. Szóval én mindenkit önmérsékletre intenék, nem kell egész nap a servert bombázni. A másik pedig az, hogy 1 perc alatt képtelenség egynél több videót megnézni. Néha pedig több videót is bead, de hiába, ha ráfrissül az oldal.

A leírást mindenki saját felelősségére használja fel! A kockázatokról és mellékhatásokról kérdezze meg kezelőorvosa gyógyszerészét.
Kép
150 pont regisztrációs bónusz, kifizetés 2€ (200 pont)
Avatar
kopasz
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 586
Csatlakozott: 2012.03.26. 17:52
Kapcsolat:

Re: Virool videó

Hozzászólás Szerző: kopasz »

Én nem akartam kisregényt írni, de így sikerült.
De ha csak annyit írok, hogy reload addon nem biztos, hogy mindenki tudná miről van szó.
És azt mindenképp le akartam írni, hogy miért így csinálom, mert egyáltalán nem biztos, hogy ez tökéletes megoldás.
A lényeg, hogy nálam bevált.
adflood írta:Firefoxban egyszerűen jobb klikk rajta, Ez a keret ► Keret megnyitása új lapon.
Ez eszembe sem jutott. Mindíg tanul az ember valamit.
adflood írta:1 perc alatt képtelenség egynél több videót megnézni. Néha pedig több videót is bead, de hiába, ha ráfrissül az oldal.
A lényeg, hogy néha. Ilyenkor az első videó végén, ha beadja a Next-et, akkor elindítom a második videót, és
kikapcsolom a frissítést. Ha nincs Next, akkor meg már videó sincs.

A leírásod tetszik. Igaz csak lelkes amatőr vagyok ezen a téren, de ezzel eljátszadozom a jövő héten.
Kép
Avatar
kopasz
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 586
Csatlakozott: 2012.03.26. 17:52
Kapcsolat:

Re: Virool videó

Hozzászólás Szerző: kopasz »

Mindig a legegyszerűbb megoldás a leghatékonyabb.
Most igyekszem rövid lenni.
Tehát a leghatékonyabb módszer,
ha csak a Virool keretet nyitod meg új lapon, (köszönet adflood-nak)
és erre teszel egy egy perces auto reload-ot.
Erre tökéletesen megfelel az Opera saját reload-ja, (periodikus frissítés)
vagy Chrome-al, Firefox-al lényegében bármelyik reload bővítmény,
mert rá kellett jönnöm, hogy a Virool nem egész perckor adja be a videókat, hanem minden oldalon össze-vissza.
Mindenkinek sok sok videó centet.
Kép
Avatar
Vivien
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 85
Csatlakozott: 2013.03.09. 14:29
Kapcsolat:

Re: Virool videó

Hozzászólás Szerző: Vivien »

kopasz írta:Mindig a legegyszerűbb megoldás a leghatékonyabb.
Most igyekszem rövid lenni.
Tehát a leghatékonyabb módszer,
ha csak a Virool keretet nyitod meg új lapon, (köszönet adflood-nak)
és erre teszel egy egy perces auto reload-ot.
Erre tökéletesen megfelel az Opera saját reload-ja, (periodikus frissítés)
vagy Chrome-al, Firefox-al lényegében bármelyik reload bővítmény,
mert rá kellett jönnöm, hogy a Virool nem egész perckor adja be a videókat, hanem minden oldalon össze-vissza.
Mindenkinek sok sok videó centet.
Köszi a tájékoztatást!
Az biztos, hogy össze-vissza adja be a videókat, de pl. ha van a TheBuxon, akkor ugyanabban az időben van a Clixboom-on is.
Ez szinte mindig így van.
A TheBuxon egyenlőre hanyagolom, örülök, ha letudom a hirdetéseket kattintani sajnos.
adflood
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 44
Csatlakozott: 2012.08.14. 16:17
Kapcsolat:

Re: Virool videó

Hozzászólás Szerző: adflood »

Kopasz, egyetértek veled. Az általad felvázolt megoldás a legegyszerűbb.

A javascriptes megoldások se nem jobbak, se nem rosszabbak, amennyiben van megállítási lehetőség. Egy előnye lehet talán, a személyreszabhatóság (programozhatóság), ha többet is nézni akarunk.
Új alternatíva "hobby script-barkácsoknak", ha már a pontos időzítés nem feltétel, a javascript kategóriából: http://www.dynamicdrive.com/forums/arch ... 29626.html Ez a script rendelkezik stop/start gombbal.
Autosurf kategória: Bármely autosurf/képforgató elven működő script, ami képes iframe megjelenítésre. http://jsfiddle.net/5dazE/7/show/ Ez egy működő demó, ha nem piszkáljuk a forráskódot, 30 másodpercenként vált. Akár több keret is belerakható. Gombbal megállítható.

Kipróbáltam a SmartVideo kiegészítőt, ami a videó lejátszás alapbeállításait (pl. minőség) hivatott módosítani, de itt nem működött. Valószínűleg azért, mert a videót a virool paraméterezi (pl. a jobbklikk sem magyar).
Kép
150 pont regisztrációs bónusz, kifizetés 2€ (200 pont)
Avatar
kopasz
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 586
Csatlakozott: 2012.03.26. 17:52
Kapcsolat:

Re: Virool videó

Hozzászólás Szerző: kopasz »

Két lényeges újítást vezetett be a Virool. Ki tudja meddig.
Az egyik, hogy újra ők frissítik a Virool keretet,
kb percenként megjelenik Loading Offers felirat.
Ez a fentebb leírtakat teljesen feleslegessé teszi.
Ha a videó akar, jön magától.

A másik újítás valószínűleg annak köszönhető,
hogy már nem egy kettő, hanem több tucat oldalon lehet videót nézni.
Eddig is volak videók, amik nem jelentek meg minden oldalon.
Most már viszont szinte minden videó csak egy egy PTC-n érhető el.
Hogy mikor melyiken mennyi, ez teljesen rendszertelen.
Így érdemes több oldalon is nyitva tartani a Virool-t. Már amelyiken megéri.

Jó videózást.
Kép
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Virool videó

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Kösz az infót :)
Avatar
kavics13
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1528
Csatlakozott: 2013.01.10. 13:58
Kapcsolat:

Re: Virool videó

Hozzászólás Szerző: kavics13 »

Köszi az újabb infókat
Leírnám én is a véleményem, de előre hozzáteszem, teljesen szubjektív, bizonyítani nem tudom..
De azaz érzésem, minden oldal korlátozza, hogy hány videót nézhetsz meg, úgy, hogy jóvá is írja.
Kezdetben Neo-n néztem őket, gond nélkül, persze ekkor se mindet írta jóvá, de ez benne a pakliban.
Ugye, ott 5ezer pontot kell elérni, hogy pénz lehessen belőle. Elértem 4ezret, azóta szinte semmi, a kis ablak megjelenik, de rákattintok, és nincs több videó. Az elmúlt 2 hónapban 2 videót sikerült jóváíratnom.
Utána áttértem Twickerz-re, elején minden rendben ment. Aztán máj. 27 óta, egyet sem ír jóvá. Meg tudom nézni, csak épp kreditem nem lesz.
Ezután tértem át Buxday-re, ahol még most is jóváírja (ezért is nem hagytam még abba az oldalt), de kíváncsi leszek meddig...
Néztem még videókat néhány oldalon, ott is hasonló a tapasztalat, de az említettek a legszignifikánsabbak.
Jah és hozzáteszem, nem csak mindent töröltem, ürítettem a gépről, böngészőkből, de kiprobáltam azt is, teljesen szüz böngészőt szedtem le, ugyanez a tapasztalat..... Szóval szerintem jelentősen korlátozzák
End of the story
detros
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 574
Csatlakozott: 2012.11.15. 16:46
Kapcsolat:

Re: Virool videó

Hozzászólás Szerző: detros »

Neon valami Matomy videók vannak nem? Vagy az Clixsense-n van? Nekem úgy rémlik az nem Virol.
Amúgy szerintem az nem érdeke egy oldalnak, hogy korlátozzon téged a videó nézésben, hiszen neki is a forgalom után van bevétele, bár nem vagyok Publisher még a Virolon (bár ez még változhat idővel), így nem tudom hogyan írja jóvá az oldalaknak, de nagyon kíváncsi vagyok rá.
Avatar
kopasz
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 586
Csatlakozott: 2012.03.26. 17:52
Kapcsolat:

Re: Virool videó

Hozzászólás Szerző: kopasz »

Abban biztos vagyok, hogy a PTC-k nem korlátozzák. Akkor minek raknák be az oldalukra.
Nekik is komoly hasznuk van belőle, még akkor is, ha a Virool csak egy centet fizet videónként.
Arról nincs infóm, hogy valójában mennyit kaphatnak.
Hogy hasznuk van belőle, erre megint csak a Ref4Bux a bizonyíték.
Már három kör emailt kaptak a tagok, amiben arra buzdítanak,
hogy minél több videót nézzünk náluk. Ők ajánlották, hogy használjunk reload kiegészítőt.
Példának hoztak egy tagot, valószínű amerikait, aki egy hét alatt 30$-t videózott össze. (3000 videó)
Hogy visszaélhetnek e vele, nem tudom, de nem hiszem.
Valószínű, hogy ha megnézel egy videót azt nem a PTC, hanem a Virool érzékeli, vagy mindkettő.
A Virool visszaigazolja, a PTC jóváírja.
Most, hogy alaposan szétosztották a videókat, nekem mindenhol mindet jóváírják.
Feltéve, ha a megjelenés után pár másodperccel rákattintok.
Ha elbambulok, későn veszem észre, akkor előfordul, hogy ingyen néztem, de egyre ritkább.
A videó is egyre ritkább.

Kavics13 mikor olvastam a bejegyzésed a Twickerz-ről, jót nevettem, ( :D már bocs)
mert pont akkor adott be egyet, és jóvá is írta.
Azt gondolom tudod, hogy a Twickerz-en 30 nap késéssel írják jóvá a videókat.
Nekem már 223-at jóváírt, és kb 300 van pending-ben. Folyamatosan minden nap kapom az aktuális adagot.

Még annyit, hogy a Neobuxon nincs Virool. Matomi van, de még soha egyet sem láttam.
Igaz nem is nézem annyit mint a Viroolt.

Nálam mindíg nyitva van egy, kettő, de néha több ablakban is a Virool keret PTC-zés közben.
De akkor is ha filmet nézek, vagy bármi mást teszek, amit ablakban lehet csinálni.
Például most írás közben is. És nagyon bízom benne, hogy lesz még videó. Még több videó.
Kép
Avatar
kavics13
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1528
Csatlakozott: 2013.01.10. 13:58
Kapcsolat:

Re: Virool videó

Hozzászólás Szerző: kavics13 »

Örülök, hogy sikerült mosolyt csalnom az arcodra
És tudom hihetetlen, de nem vagyok olyan hülye, mint amilyennek látszom :)
Elmondtam, hogy saját tapasztalatokat írtam le
És hidd el, egy oldal akkor keres a legjobban a videókkal, ha megnézem, megkapja érte a pénzt, nekem meg nem ír jóvá semmit...
End of the story
Avatar
kopasz
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 586
Csatlakozott: 2012.03.26. 17:52
Kapcsolat:

Re: Virool videó

Hozzászólás Szerző: kopasz »

kavics13 írta:És tudom hihetetlen, de nem vagyok olyan hülye, mint amilyennek látszom
Ilyesmi eszembe sem jutott.
kavics13 írta:Elmondtam, hogy saját tapasztalatokat írtam le
Én szintén. Mint lelkes amatőr.
kavics13 írta:És hidd el, egy oldal akkor keres a legjobban a videókkal, ha megnézem, megkapja érte a pénzt, nekem meg nem ír jóvá semmit...
Ezt elhiszem. Ha valaki megteheti, meg is teszi.
De egy legit PTC-ről ilyet nem feltételezek. Persze ha velem történne, káromkodnék rendesen.
Kép
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: Virool videó

Hozzászólás Szerző: idlig »

Egyre több Admin hívja őket scamnek, legutóbb pl. a Goldenclixé.
Szóval sehol nem kell a videókra alapozni, mert ki tudja meddig működnek.
Én már jó ideje nem vacakolok velük és most megmondom bárkinek, hogy az se véletlen, mikor megnézel egymás után 5-10-15 videót, és nem kapsz érte egy centet sem...
Avatar
kopasz
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 586
Csatlakozott: 2012.03.26. 17:52
Kapcsolat:

Re: Virool videó

Hozzászólás Szerző: kopasz »

Sajnos semmi sem tart örökké, főleg ami hasznos lenne.
Azt nem tudom, hogy scam lenne, ha nem fizetne az oldalaknak, mind kidobná.
Azt a kevés videót amennyi van nekik, igen szelektíven osztják szét az oldalak között.
A Nerdbux-on próbálkoztam vele, de napokig egyet sem kaptak, és le is vették a palettáról.
Néha előfordul, hogy 5-10 videót beadnak egyszerre, ez rendszer hiba.
Ilyenkor a Virool nem írja jóvá a klikket, igy a videó kreditje nem fogy, és
újra és újra beteszi. Na ilyenkor nem foglalkozom vele. Felesleges.
Továbbra is a Twickerzen és a Ref4Bux-on foglalkozom vele rendszeresen, és ezeken az oldalakon
az elmúlt hónapokban mindig jóváírták. Kivétel a fent említett esetek.
A Twickerz-en elég szegényes a darabszám, de a Ref4Bux-on a havi 1.5$ még összejön.
És mivel az asztalon csak néhány négyzetceni helyet foglal, az időigénye meg közel nulla,
hiányozna, ha eltűnne.
Kép
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: Virool videó

Hozzászólás Szerző: idlig »

A Nerdbuxnak felfüggesztették a fiókját, PTCSolution esetében is hasonló volt. Goldenclixnél bejelentették az Admint Paypalon és egy hónappal a fizetés után visszalopták a pénzüket (amit a paid-bux is csinál). Tehát a rafinált scam kategória. Viszont tény, hogy a legtöbb helyen még megy. Rewardingon, Ref4buxon, The-Buxon érdemes szerintem ezzel foglalkozni (bár én már csak belépéskor nézem meg, hogy van-e valami, többre nincs időm).
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Virool videó

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Mostanában a Messis videót nem lehet megnézni. Valaki tudja esetleg,hogy van-e erre megoldás,?
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Virool videó

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Az egyik oldalon most virool hegyek vannak,nem tudom nektek van-e? nálam már 10 lement most legalább.
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Virool videó

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Több,mint 20-at adott egymás után,és most is vannak.
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 12 vendég