A legtöbbet fizető PTC oldalak Toplistája

Társalgás a PTC-ről.
zseton
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 46
Csatlakozott: 2013.04.16. 21:10
Kapcsolat:

A legtöbbet fizető PTC oldalak Toplistája

Hozzászólás Szerző: zseton »

.
A hozzászólást 3 alkalommal szerkesztették, utoljára zseton 2013.06.30. 08:09-kor.
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: A legtöbbet fizető PTC oldalak Toplistája

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Goldenclixet javítanám . 4darab 0,4 centes összesen 1,6 cent plusz a resztli
Clixboomot is. Ingyenes tagként a felét kapjuk meg amit leírtál,tehát pld a 2 centesből 1-et és így tovább.
earn On nál én ma 5 1 centest számoltam össze,nem tudom 1,3 centet honnan vetted,takán upgradelt vagy?
The bux nagyjából stimmel án 10 darab 0,3 centest számoltam a 15 helyett
zseton
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 46
Csatlakozott: 2013.04.16. 21:10
Kapcsolat:

Re: A legtöbbet fizető PTC oldalak Toplistája

Hozzászólás Szerző: zseton »

.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára zseton 2013.06.30. 08:09-kor.
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: A legtöbbet fizető PTC oldalak Toplistája

Hozzászólás Szerző: idlig »

zseton írta:Ma valóban csak 4 db 0,4-es volt a Goldenen, de tegnap nekem 4db. 1,6-ost adott és ki is fizette. Az Earn On Euróban fizet, átszámoltam Dollárra. Nálad 5 db. 1 centes volt? Mázlista. Nálam csak 4. A hirdetések száma sajnos változó, attól is függ, hogy melyik napszakban kattintasz. Azért ezek a számok jelzésértékűek.
A Goldennél volt egy kis probléma az adatbázissal, ezért voltak tegnap 1,6 centes fixek, kompenzációnak.
zseton
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 46
Csatlakozott: 2013.04.16. 21:10
Kapcsolat:

Re: A legtöbbet fizető PTC oldalak Toplistája

Hozzászólás Szerző: zseton »

.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára zseton 2013.06.30. 08:08-kor.
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: A legtöbbet fizető PTC oldalak Toplistája

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

zseton írta:Igen, én is furcsának találtam a dolgot. Sajnos úgy tűnik visszaáll a rend. A következő listán a Golden hátrább fog kerülni.
Igen. A Goldenclix januárban még ha jól emlékszem 1 centes hirdetésekkel indult,később lett ez kevesebb. Ahogy az admint ismerem nem véletlenül. Számomra ő a legjobb admin a 2013 ban indult oldalak közül. Ő biztosan tudja mit csinál,és nála biztonságban érzem a kattjaim.
Earno On nál valóban 1,3 cent a dollárcent érték. igazad van. így viszont csak idő kérdése,hogy meddig tudja kifizetni...

Jó ez a lista,csak egy baj van vele,hogy nem a megbízhatóságot jelzi. és mi alapján hagysz ki belőle oldalakat? Amket te csinálsz azok közül? Akkor lehet én is indítok egy topikot azokból az oalakból,amiket én:))
zseton
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 46
Csatlakozott: 2013.04.16. 21:10
Kapcsolat:

Re: A legtöbbet fizető PTC oldalak Toplistája

Hozzászólás Szerző: zseton »

.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára zseton 2013.06.30. 08:08-kor.
zseton
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 46
Csatlakozott: 2013.04.16. 21:10
Kapcsolat:

Re: A legtöbbet fizető PTC oldalak Toplistája

Hozzászólás Szerző: zseton »

.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára zseton 2013.06.30. 08:08-kor.
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: A legtöbbet fizető PTC oldalak Toplistája

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Akkor én leírom a véleményem tömören. Ez a topic zseton webblogja a fórumon,ami ütközik a szabályzattal,vagyishogy egy PTC oldalnak csak egy témája lehet a netbizniszen,ahol a reflinkek kihelyezhetőek. (kivétel a kifizetési bizonylat topik)

Mivel a topik nem közérdekű (csak a topic gazdájának van érdeke)az összes többi netbiznisz felhasználónak ez szabálytalan konkurencia.

javasoltam a moderátornak,hogy törölje. További javaslatom zsetonnak,hogy a weboldalán tegye ezt a reklámozást,és a weboldalt reklámozza inkább. Kérjen egy topicot a weboldalának az Admintól pld a partnerprogram keretében.
Avatar
kavics13
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1528
Csatlakozott: 2013.01.10. 13:58
Kapcsolat:

Re: A legtöbbet fizető PTC oldalak Toplistája

Hozzászólás Szerző: kavics13 »

xenosz2, azért tegyük hozzá, másnak is van itt ilyen, több oldalt összegyűjtő topicja
Mondjuk engem egyik se zavar :)
End of the story
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: A legtöbbet fizető PTC oldalak Toplistája

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

kavics13 írta:xenosz2, azért tegyük hozzá, másnak is van itt ilyen, több oldalt összegyűjtő topicja
Mondjuk engem egyik se zavar :)
hirtelen eviaclub topicja jut eszembe hasonló,ami viszont igencsak közérdekű. említenél példát még? :)
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: A legtöbbet fizető PTC oldalak Toplistája

Hozzászólás Szerző: idlig »

xenosz2 írta:
kavics13 írta:xenosz2, azért tegyük hozzá, másnak is van itt ilyen, több oldalt összegyűjtő topicja
Mondjuk engem egyik se zavar :)
hirtelen eviaclub topicja jut eszembe hasonló,ami viszont igencsak közérdekű. említenél példát még? :)
Közérdekű vagy sem, ez arra is illik: "egy PTC oldalnak csak egy témája lehet a netbizniszen,ahol a reflinkek kihelyezhetőek".

Engem mondjuk egyik topik se zavar. :D
zseton
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 46
Csatlakozott: 2013.04.16. 21:10
Kapcsolat:

Re: A legtöbbet fizető PTC oldalak Toplistája

Hozzászólás Szerző: zseton »

.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára zseton 2013.06.30. 08:07-kor.
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: A legtöbbet fizető PTC oldalak Toplistája

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

idlig írta:
xenosz2 írta:
kavics13 írta:xenosz2, azért tegyük hozzá, másnak is van itt ilyen, több oldalt összegyűjtő topicja
Mondjuk engem egyik se zavar :)
hirtelen eviaclub topicja jut eszembe hasonló,ami viszont igencsak közérdekű. említenél példát még? :)
Közérdekű vagy sem, ez arra is illik: "egy PTC oldalnak csak egy témája lehet a netbizniszen,ahol a reflinkek kihelyezhetőek".

Engem mondjuk egyik topik se zavar. :D
ad 1 az,hogy valakit nem zavar,még önmagában nem mentesít a szabályzat betartása alól :)

ad 2 mint tudjuk a szabályzat,vagyis a merev szabályzat sem üdvös,már bebizonyosodott nemrég. eviaclub kifizetésfigyelője olyan űrt tölt ki,ami méltánylandóvá teszi a szabályzat humánus kezelését ilyen esetben.
pro:- jelentős időt spórol meg mindannyiunknak.azt hiszem nem kell ecsetlenem mennyi idő végignézni 20-30oldal payment menüjét átrágni a fórumokon bizobnylatokat ellenőrízve. azok akkor lettek-e feltöltve,amikor született a poszt? pld vagy az admin mit nyilatkozott épp a fizetéssel kapcsolatban szóval babra munka
- régi motoros a szakmában,tudja milyen infó a lényeges,tudja mire kell figyelni
- mindenkit érint,mindenki profitál belőle

ha nem tehetné ki a reflinkjeit nem csinálná. ennyit sztem megér a dolog,hogy rugalmaan kezeljük ebben az esetben

Mi a helyzet a legjobban fizető oldal koncepcióval?
- ezeken az oldalakon már legtöbbünk fenn van (nem érint sok embert) gyakorlatilag az új regisztrálók ,akik potenciálisan elérhetőek álala,ami igencsak konkurencia a többi topiknak
- nem beszélve arról,hogy a napi keresetet az "eredeti" topikban is megtalálhatja.
- nem kell hozzá sok munka,tapaszatlat ,csak felnéz és kimásolja amit lát.
- indokolatlan előny,hogy a legjobban kereső oldalakat sorolja. nagyszerű ötlet amúgy ,csak nem ebbe a fórumba való. legyen topikja a saját weboldaláról és írja le,hogy a weboldalán vezeti a listát mondjuk.

egyszóval nincs arányban a közérdekűség és az indokolatlan előny egymással. Szimpla refszerzési topic jelentősebb befeketett energia és közérdekűség nélkül.

A PTC társalgó nem erre való. A PTC oldalakna k ott van a "normál" szekció oda valóak az infornációk.

Sőt van egy ötletem is. A kifizetés topikban engedélyezett a reflinkezés. tegye be a bizonylatait oda top listába rendezve,amit kapott az oldalról pld...

Ez az én részletes véleényem.
Klesitz
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2014.06.02. 10:11
Kapcsolat:

Re: A legtöbbet fizető PTC oldalak Toplistája

Hozzászólás Szerző: Klesitz »

Agoldenclix: Nov 13 2014 11:31:02 AM kaktusz11@hotmail.com 8.82 Pending
Klesitz
:!:
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 8 vendég