Profibux, PaidBux, ami már nem fizet. Pénzvissza jogi út????

Társalgás a PTC-ről.
Nun79
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2013.07.08. 16:23
Kapcsolat:

Profibux, PaidBux, ami már nem fizet. Pénzvissza jogi út????

Hozzászólás Szerző: Nun79 »

Sziasztok!

Engem elragadott a Ptc láz.... :)
Örülök, hogy megtaláltam ezt az oldalt....

Paidbux

Reglinkem:
http://www.paid-bux.info/?ref=nun79

Befektetés: 20 $ 1 hónapos golden, majd később 20 $ 1 hónapos golden
Direkt ref: 16
Rented ref: nincs

Kérés esetén kifizetési bizonylatot is töltök fel, miután a pénzlevéthez szükséges feltölteni a fórumára az előző fizetés banki bizonylatát!!!!!!!!
Jul 12 2013 04:10:44 PM 15.00 Completed (max. levétel Golden 1 hónapos esetén)
Jul 8 2013 08:57:57 AM 15.00 Completed
Jul 4 2013 05:23:26 PM 15.00 Completed
Jun 28 2013 07:32:20 PM 15.00 Completed
Jun 23 2013 08:25:35 AM 15.00 Completed
Jun 17 2013 08:37:59 AM 14.56 Completed
Jun 12 2013 01:45:09 PM 12.37 Completed

Összegezve:
A Paidbuxon a befizetett 20 $ 1 hónapos tagságból visszajött 86$ és a tegnap befektetett 20$-ból már 15 $ :clap: kifizetésre került. Már másnap a paypalomon van az összeg, sőt az utolsó pénzlevétnél 3 órán belül ott volt jeee. :clap:

Profibux

Reglinkem:
http://www.profibux.com/?ref=nun79

Befektetés: 50 $ két hónapos elite, majd később 200 $ 1 éves elite, 850 $ refekre
Direkt ref: 509 (nagyjából vásárolt, amiből kb 20 klikkel naponta)
Rented ref: jelenleg 19 (ezekből mindegyik klikkel)

Kérés esetén kifizetési bizonylatot is töltök fel, miután a pénzlevéthez szükséges feltölteni a fórumára az előző fizetés banki bizonylatát!!!!!!!!
Pénzkivét: payza, paypal, solid trust pay
Jun 25 2013 08:06:03 PM 100.00 Completed
Jun 22 2013 01:56:10 PM 100.00 Completed
Jun 16 2013 05:49:56 AM 100.00 Completed ( 1 éves elite tagság esetén max 100$ kivehető)
Jun 11 2013 06:12:10 AM 50.00 Completed (2 hónapos elite tagság eestén max 50$ kivehető)
Jun 6 2013 02:08:27 PM 50.00 Completed
Jun 1 2013 05:23:30 AM 50.00 Completed
May 26 2013 05:48:40 AM 50.00 Completed
May 20 2013 08:24:55 PM 2.06 Completed

Összegezve:
a Profibux oldalán a befizetett 1100 $-ból megtérült 502 $ és remélem még több is fog :)
A Profibuxon jelenleg 300$ vár még kifizetésre (átállás miatt) és közben gyűlik a többi (általában 24 órán belül a paypal stb. számlámon van.

Mindkét oldalon van share -re lehetőség. H befizetsz 50 $ 75 $ vehetsz ki a hónap végén úgy, hogy minden nap ugyanannyi összeget kapsz meg arányosan.

Ha bármilyen kérdésetek van ezzel a két oldallal kapcsolatosan szívesen osztom meg a tapasztalataimat.

Ezeken az oldalakon kívül még fent vagyok a Neobuxon http://www.neobux.com/?r=nun79 tegnap óta Golden itt a fórumon tettem fel kérdéseket. :)
A Cliksensen http://www.clixsense.com/?5294558
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Nun79 2013.08.17. 10:12-kor.
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Profibux, PaidBux

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Profibux scam paidbuxszal nem tudom mi van,de mivek mindkettőnek ugyanaz a magyar adminja van vélhetőleg az is csalás.

nem ajánlott senkinek.

lehet te azért kaptál fizetést mert vannak direktjeid.vagy te vagy az admin vagy valamilyen haverja :?
Nun79
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2013.07.08. 16:23
Kapcsolat:

Re: Profibux, PaidBux

Hozzászólás Szerző: Nun79 »

Szia Xenosz!

Honnan tudod ki az adminja és, hogy magyar? Miért írod azt, hogy scam???? 3 ismerősömnek is fizet rendszeresen. Tudok feltölteni kifizetési bizonylatot írtam is. Igen hasonló a két oldal, gondolom én is egy ember üzemelteti, mivel a kifizetések is van, hogy egy helyről jönnek. A PaidBuxról rendszeresen 5 naponta megkapjuk a 15$-t a párom 50$-t, (te megnézheted regelés nélkül is a payment proof-t az oldalán) Nun79, Troger, Feti a Profibuxról is szintén rendszeresen kaptunk eddig pénzt (ennek is megtudod nézni a payment proof-ját). Mindkét oldalon folyamatosan tudunk kommunikálni az adminnal. Mostanság kb. 3 hete nem volt paypal levétel, így még nem kaptunk pénzt azóta, de már visszaállították és az admin is ígérte, h. lesz kifizetés várjunk türelemmel. Payzára fizettett volna....Eddig 5 naponta kb. 100$-t vettünk le Elite tagságba.
Légyszíves írd meg miért gondolod, hogy mindkét oldal scam??????
Nun79
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2013.07.08. 16:23
Kapcsolat:

Re: Profibux, PaidBux

Hozzászólás Szerző: Nun79 »

Az utolsó kifizetési bizonylatot mindig fel kell tölteni mindkét oldal fórumára, csak akkor kapsz pénzt, így látod azt is, hogy ténylegesen fizet.
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Profibux, PaidBux

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Nun79 írta:Szia Xenosz!

Honnan tudod ki az adminja és, hogy magyar? Miért írod azt, hogy scam???? 3 ismerősömnek is fizet rendszeresen. Tudok feltölteni kifizetési bizonylatot írtam is. Igen hasonló a két oldal, gondolom én is egy ember üzemelteti, mivel a kifizetések is van, hogy egy helyről jönnek. A PaidBuxról rendszeresen 5 naponta megkapjuk a 15$-t a párom 50$-t, (te megnézheted regelés nélkül is a payment proof-t az oldalán) Nun79, Troger, Feti a Profibuxról is szintén rendszeresen kaptunk eddig pénzt (ennek is megtudod nézni a payment proof-ját). Mindkét oldalon folyamatosan tudunk kommunikálni az adminnal. Mostanság kb. 3 hete nem volt paypal levétel, így még nem kaptunk pénzt azóta, de már visszaállították és az admin is ígérte, h. lesz kifizetés várjunk türelemmel. Payzára fizettett volna....Eddig 5 naponta kb. 100$-t vettünk le Elite tagságba.
Légyszíves írd meg miért gondolod, hogy mindkét oldal scam??????

A Profibuxon fél évig tag voltam. Egyszer kaptam kifizetést ez igaz,de többet nem.... egyébként a ptc s fórumokon csak panaszt lehet olvasni szerte az ineterneten,hogy nem kapnak fizetést innen. Lehet pár embert fizet,de az összes többit nem.

paid buxon is voltam egy ideig. mielőtt elértem volna ingyenesként a kifizetési minimumot felemelte 10 dollárra azt. Utána már követtem,de ha kiváncsi vagy rá miért mondom csalásnak akkor nézd meg ezt a topikot itt a fórumon.

viewtopic.php?f=71&t=3777&p=40707&hilit ... %2A#p40707

különös tekintettel az utólsó bjegyzésekre.

Az hogy ki az admin,emg mindenki tudja,aki kicsit utánanéz a neten. majoros nevü manusz emlékeim szerint. a PTC investigation nevű oldalon olvshatsz erről.
http://www.ptc-investigation.com/paidbuxinfo.aspx

hát ,hogy most kicsalt egy pár emberből pénzt lehet abból fedezi nektek is,de biztos lehetsz benne,hogy ez nem fog sokáig tartani.
Avatar
kavics13
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1528
Csatlakozott: 2013.01.10. 13:58
Kapcsolat:

Re: Profibux, PaidBux

Hozzászólás Szerző: kavics13 »

Profibux-on tavaly november óta várom a kifizetésem
Illetve már rég nem is várom...
End of the story
Nun79
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2013.07.08. 16:23
Kapcsolat:

Re: Profibux, PaidBux

Hozzászólás Szerző: Nun79 »

Köszönöm a válaszotokat, állítólag 2012-ben volt szerverfrissítés: viewtopic.php?f=71&t=3019&start=60
Avatar
Kinglui75
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 245
Csatlakozott: 2013.01.26. 12:05
Tartózkodási hely: Törökszentmiklós
Kapcsolat:

Re: Profibux, PaidBux

Hozzászólás Szerző: Kinglui75 »

Paid-bux.jpg
Paid-bux.jpg (40 KiB) Megtekintve 6294 alkalommal
Sziasztok! Számomra is érdekes ez a Paid-Bux! Eddig nem hittem el, hogy fizet, de tegnap megkaptam a tegnapelőtt kikért pénzem én is Paypalra! :good: Lecsökkent a standard tagoknak a napi max. 2 dollárra, de az is pénz! :)
Megyek fel is töltöm a fórumba, ha akarok még pénzt innen.... 8)
Avatar
Kinglui75
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 245
Csatlakozott: 2013.01.26. 12:05
Tartózkodási hely: Törökszentmiklós
Kapcsolat:

Re: Profibux, PaidBux

Hozzászólás Szerző: Kinglui75 »

Nun79 írta:
Jul 12 2013 04:10:44 PM 15.00 Completed (max. levétel Golden 1 hónapos esetén)
Jul 8 2013 08:57:57 AM 15.00 Completed
Jul 4 2013 05:23:26 PM 15.00 Completed
Jun 28 2013 07:32:20 PM 15.00 Completed
Jun 23 2013 08:25:35 AM 15.00 Completed
Jun 17 2013 08:37:59 AM 14.56 Completed
Jun 12 2013 01:45:09 PM 12.37 Completed

Összegezve:
A Paidbuxon a befizetett 20 $ 1 hónapos tagságból visszajött 86$ és a tegnap befektetett 20$-ból már 15 $ :clap: kifizetésre került. Már másnap a paypalomon van az összeg, sőt az utolsó pénzlevétnél 3 órán belül ott volt jeee. :clap:
Annyit kérdeznék, hogy 4-5 naponta hogy tudsz összeszedni 15 dollárokat? :? Én tagság nélkül 30-40 centet tudok csak! Meg ahogy írtad, 16 direkted van, szerintem az is kevés annyi pénzt összekovácsolni!
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Profibux, PaidBux

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

tagságot vett oda van írva. hát nekem még maradt 2,7 dollárom benn anno időkből. kikérem...meglátjuk mi lesz.
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Profibux, PaidBux

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Érdekes nekem a paid buxon 2 kikérésem volt egyik sem lett kifizetve, a legutóbbi 5$-os az június 3 óta pending!
Avatar
Kinglui75
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 245
Csatlakozott: 2013.01.26. 12:05
Tartózkodási hely: Törökszentmiklós
Kapcsolat:

Re: Profibux, PaidBux

Hozzászólás Szerző: Kinglui75 »

xenosz2 írta:tagságot vett oda van írva. hát nekem még maradt 2,7 dollárom benn anno időkből. kikérem...meglátjuk mi lesz.
Azt értem, hogy 20 dolláros tagsággal kattol, de a saját kattja így 125%-al lesz csak több a standard értéknél! Vagy lehet tagsággal jóval több hirdetést adhat? Szerintem akkor sem lehet refek nélkül 5 nap alatt 15 dollárt összehozni.... Annyit biztosan tudok, hogy Goldenclixen tagság nélkül refek nélkül 3-4 cent volt a napi keresetem, 25 dolláros silver havi tagságommal ez mindössze 10-12 centre emelkedett mindössze refek nélkül! Ezért veszem folyamatosan 1000-ig a bérelteket, hogy a tagság bőven megérje! 545 emberemmel is 4.5 dollár jön naponta a saját klikkemmel együtt, mondjuk a saját klikk az a 10-12 cent sokat nem nyom a latba! :) Jó lenne, ha Nun79 megírnád, hogy miféle csodával határos módon gyűjtesz össze ennyit, érdekelne....
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Profibux, PaidBux

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

545 ember? ejha. nem robotok ezek? tudom,hogy van 100 ezer tagja az oldalnak,de akkor is kicsit soknak tűnik.
Avatar
Kinglui75
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 245
Csatlakozott: 2013.01.26. 12:05
Tartózkodási hely: Törökszentmiklós
Kapcsolat:

Re: Profibux, PaidBux

Hozzászólás Szerző: Kinglui75 »

xenosz2 írta:545 ember? ejha. nem robotok ezek? tudom,hogy van 100 ezer tagja az oldalnak,de akkor is kicsit soknak tűnik.
Hát biztos robotok, mert ennyi valódi embert sok tagnak biztos nem tudna produkálni! De szerintem már szinte minden PTC oldalon robotok a béreltek, erről a bérelt programról olvastam is múltkor 1 cikket, hogy különféle módon lehet ezt beállítani! Meg azért is gondolom, hogy ezek botok, mert egytől egyig mind kattol minden nap és elég egyformán alakulnak az AVG-jük!
Csatolmányok
Goldenclix refek.jpg
Goldenclix refek.jpg (59.38 KiB) Megtekintve 6260 alkalommal
Nun79
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2013.07.08. 16:23
Kapcsolat:

Re: Profibux, PaidBux

Hozzászólás Szerző: Nun79 »

Sziasztok!
Egyenlőre semmi csak levelezgetés az adminnal. 16 direkt refem van a Paid-buxon és 15$ golden vagyok, írtam.....
A Profibuxon baromi sok direkt refet vettem és némelyiket reklámból szereztem, vettem rentrefeket is. Írtam: 850$ értékben. Félek jó sok pénz bukta lesz, de az admin biztosított róla, hogy csak átmeneti problémák vannak....
Avatar
Kinglui75
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 245
Csatlakozott: 2013.01.26. 12:05
Tartózkodási hely: Törökszentmiklós
Kapcsolat:

Re: Profibux, PaidBux

Hozzászólás Szerző: Kinglui75 »

Nun79 írta:Sziasztok!
Egyenlőre semmi csak levelezgetés az adminnal. 16 direkt refem van a Paid-buxon és 15$ golden vagyok, írtam.....
A Profibuxon baromi sok direkt refet vettem és némelyiket reklámból szereztem, vettem rentrefeket is. Írtam: 850$ értékben. Félek jó sok pénz bukta lesz, de az admin biztosított róla, hogy csak átmeneti problémák vannak....
Hát én sehogy sem értem mi ez a 15 dollár golden! :? A golden havi tagság az 20 dollár, de 5 nap alatt ezzel a tagsággal szerintem sehogy nem lehet 15 dollárt összegyűjteni.....nah, mindegy te biztos tudod hogyan is működik ez a Paid-Buxéknál! :)
Nun79
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2013.07.08. 16:23
Kapcsolat:

Re: Profibux, PaidBux

Hozzászólás Szerző: Nun79 »

Szia,
20$ a tagság és 15$ tudok leszedni 5 naponta. De ezen miért kell ennyit lovagolni, nem ez a lényeg. Le lehetett és kész. Olvass utána hogyan működik. De lehetett:(
Már se a profibux se a paidbux NEM FIZET. Volt egy hosszú levelezgetésünk az Adminnal, aki mindenképpen azt szerette volna, hogy fektessek még be pénzt. Azt hiszem érthető, hogy nem tettem. Így nem válaszolt, pedig több variáció felmerült. Nagyon sok pénzem bukta. Inkább kedves Kinglui75 azon kellene elgondolkozni mit lehet tenni ezek ellen az oldalak ellen. Jogi uton lehetséges -e követelni a ki nem fizetett összeget???????????
Fico
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2013.09.09. 20:30
Kapcsolat:

Re: Profibux, PaidBux, ami már nem fizet.

Hozzászólás Szerző: Fico »

Én kb. 2 hónapja várok az egyik kifizetésemre a profibux-on... :(
A legviccesebb az, hogy amikor "add funds"-ra kattoltam, akkor a paypal-ra egyből megérkezett a kérelem. Nem birom ezt felfogni.
eviaclub
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 563
Csatlakozott: 2012.11.04. 14:36
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Profibux, PaidBux, ami már nem fizet. Pénzvissza jogi út

Hozzászólás Szerző: eviaclub »

Nagyon elgondolkodtató ez a topik. Általában elhiszem azt, amit a fórumozók írnak itt vagy a honlapjukon. De vannak olyan állítások, amelyeket képtelen vagyok elfogadni.
Mutatok nektek egy proofot, amit egy magyar egész jól felépített weblapon találtam:

Kép

Az tűnt fel először, hogy pontosan az én "stílusomban" lett lefedve az ID és az email cím. De én ekkora összeget sosem kaptam a ClixSense-től. Elkezdtem nagyítgatni a képet, mert arra gyanakodtam, hogy hamisítvány a proof. Percekig nézegettem, mire végül megláttam....

Találós kérdés: Hol a hiba?
Azt elárulom, hogy a baki óriási és nem kell nagyítani a képet ahhoz, hogy észrevegyétek.
Minden ami PTC. Tájékoztatás a PTC munkáról, a regisztrálás menetéről, a kifizetésekről, a csalókról és mindenről, amit tudni érdemes. Részletes és őszinte leírás a legjobb PTC oldalakról. Kattints az alábbi bannerre, ha többet szeretnél tudni
Kép
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: Profibux, PaidBux, ami már nem fizet. Pénzvissza jogi út

Hozzászólás Szerző: idlig »

A vesszőre gondolsz?

Egyébként rengeteg ptc blog van a neten, és nagyon nagy részük kamuzik meg hazudozik. És ami a szomorú, hogy egyáltalán nem biztos, hogy aki becsületesen csinálja, az jobban jár, sőt... De ez már csak ilyen.
eviaclub
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 563
Csatlakozott: 2012.11.04. 14:36
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Profibux, PaidBux, ami már nem fizet. Pénzvissza jogi út

Hozzászólás Szerző: eviaclub »

Igen, a tizedesvessző.
Ahogy írtad is, nagyon sokan hazudoznak az interneten is. De én pozitív vagyok és úgy gondolom, hogy mi többen vagyunk. És nagyon sokat tudunk egymásnak segíteni, főleg a fórumokban. Amikor belekezdtem a netes munkákba, valahogy kevesebb hazugsággal és átveréssel találkoztam, mint amire számítottam. (Mert a legrosszabbra készültem)
Minden ami PTC. Tájékoztatás a PTC munkáról, a regisztrálás menetéről, a kifizetésekről, a csalókról és mindenről, amit tudni érdemes. Részletes és őszinte leírás a legjobb PTC oldalakról. Kattints az alábbi bannerre, ha többet szeretnél tudni
Kép
Fico
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2013.09.09. 20:30
Kapcsolat:

Re: Profibux és Paypal

Hozzászólás Szerző: Fico »

Sziasztok!
Most láttam nemrég, hogy a Profibux nem fizet már Paypal-ra.
Nem tudjátok, hogy ez miért van?
Vagy ha regisztrálnék a Payza-n akkor Paypal-ra át tudnám utalni a pénzt? Vagy az nagyon bonyolult?
Ja és mi a véleményetek a Payza-ról?

Előre is köszönöm a segítséget! :D
Avatar
doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1632
Csatlakozott: 2013.04.25. 17:06
Kapcsolat:

Re: Profibux, PaidBux, ami már nem fizet. Pénzvissza jogi út

Hozzászólás Szerző: doqxstudio »

nem tudom, miért van, de az is csoda, h fizet még valakinek. :D
ha Payza számlát nyitsz (adok hozzá reflinket és segítséget, ha felkeresel személyesen) és Payza-ra kérsz ki, akkor pénzváltók segítségével (pl. én) át tudod tenni a pénzed PayPal-ra.
a Payza is biztonságos. :)
Kép
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég