BNInvestmentsBux

Társalgás a PTC-ről.
GIGI60
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2010.09.27. 20:36
Kapcsolat:

BNInvestmentsBux

Hozzászólás Szerző: GIGI60 »

Már régóta tag vagyok, igaz csak free tag, a kifizetést valahányszor kezdeményezem, az alábbi tábla jelenik meg, a rajta látható hiba üzenettel,és nem engedi az összeg kikérését.
Most már ott tartok, hogy adataimat töröltetni fogom,mert nem látom értelmét továbbra is itt maradni.
Azért, ha valaki tud megfejtést szívesen veszem, hiszen hónapok kellettek ahhoz, hogy ezt az összeget elérjem.
Itt nem látszik, mert személyes adatokat nem enged átmásolni, de csak a megengedett 4$-t szerettem volna ismét kikérni.
Számlaegyenleg
$7,5300
Min.
$4.00
Kifizetés összege
$
Fizetési processzor
E-mail cím
[Close]
Payout request refused
The hard payout maximum for your account is 120% of your investment, which equals $0. The maximum amount you can request here is $0.
Kérés Kifizetés

Üdv: GIGI60
lololala10
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 56
Csatlakozott: 2010.07.08. 21:24
Kapcsolat:

Re: BNInvestmentsBux

Hozzászólás Szerző: lololala10 »

Azért ez nem olyan bonyolult!! Csak a befektetett összeg maximum 120%-át engedi kifizetni. Mivel nem fektettél bele semmit sem ezért nem is vehetsz ki semennyit sem...igazából az általad bemásolt részből ilyen egyszerű a megfejtés

Tehát fektess be 20 dollárt és kérj ki 24-et. Abból a 20 ból vagy vegyél vmi emelt tagságot vagy bérelj reffeket,akik hoznak még többet a konyhára vagy ha megkaptad a a közel 24-et (gondolom lesz levonás is bőven) felejtsd el az oldalt,de semmikép se hagyd rá a már összekuporgatott dollárjaidat .
Avatar
Admin
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 2002
Csatlakozott: 2010.07.02. 09:50
Kapcsolat:

Re: BNInvestmentsBux

Hozzászólás Szerző: Admin »

És érdemes Alertpay-ről befektetni, mert akkor kikérheted a pénzed azonnal Alertpay-re.
(Amiről befektetsz az oldalba, csak arra kérheted ki. Ha Paypal-ról és Alertpay-ről is teszel be pénzt, akkor csak Paypal-ra kérhetsz kifizetést. Ez egy szabály.)
Neobux - Alap No.1. pénzgyűjtő PTC oldal
Rotate4all - Alap No.1. pénzgyűjtő PTP oldal
Scarlet-Clicks - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam
GPTPlanet - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam testvéroldala
GIGI60
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2010.09.27. 20:36
Kapcsolat:

Re: BNInvestmentsBux

Hozzászólás Szerző: GIGI60 »

Köszönöm a választ így már világos.
Üdv: GIGI60
nyuximama
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 91
Csatlakozott: 2010.09.21. 07:33
Kapcsolat:

Re: BNInvestmentsBux

Hozzászólás Szerző: nyuximama »

Hát én vettem egy silvertagságot 5$ kifizettek de a többit hiába kérem nem fizetnek!
applebook
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 338
Csatlakozott: 2010.10.16. 12:15
Kapcsolat:

Re: BNInvestmentsBux

Hozzászólás Szerző: applebook »

csak akkor fizet ha van pénzük.... próbálgasd majd sikerül ... amugy nagyon gáz egy oldal... de az összes ilyen Group-es...
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég