Idlig ünnepi referált versenye

Társalgás a PTC-ről.
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Idlig ünnepi referált versenye

Hozzászólás Szerző: idlig »

Először is: Üdv mindenkinek! Bízom benne, hogy maradhat a topik, és nem lesz belőle gond, reflinkeket természetesen nem teszek ki.
Másodszor, hogy miről is van szó.

A blogom: Kép

- Aki elvándorol ide, és a reflinkemen keresztül regisztál egy vagy több oldalra, majd erről emailben is értesít engem, az részt vesz a játékban.
- Ezután annyi a dolgod, hogy aktív maradsz (heti egy nap maradhat ki).
- Minden oldalnál a megkapott kifizetésem felét az aktív és a játékra jelentkezett referáltjaim között kisorsolom.
- Ez minden oldal esetében külön-külön működik, tehát viszonylag egyszerűen lehet az esélyeket növelni.
- A nyeremény lehet 1$ is, de lehet 5$ vagy 10$ is!
- A nyereményt PayPal számlára tudom küldeni.
- Az ajánlat majdnem a legtöbb oldalra érvényes, emailben lehet érdeklődni..
- Felesleges nyomozni a kifizetéseim után a fórumokon, nem fogok sumákolni, ezt remélem az eddigi ténykedéseim után nem kell bizonygatnom.
- A játékra a már korábban regisztrált referáltjaim is jelentkezhetnek, ha aktívak lesznek (például valaki a refem a silverclixen már 2 hónapja, és küld egy emailt erről, akkor részt vesz a játékban).

- Email elérhetőség a blogom alján található!
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára idlig 2013.12.22. 22:13-kor.
nadint
Támogató
Hozzászólások: 1309
Csatlakozott: 2011.04.08. 03:38
Kapcsolat:

Re: Idlig ünnepi referált versenye, nyereményekkel!

Hozzászólás Szerző: nadint »

Érdeklődéssel várjuk a versenyt !

:good:
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Idlig ünnepi referált versenye, nyereményekkel!

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Jó ötlet én is csinálok ilyet majd valami mókás alkalomra. :DD Pld Horthy Miklós halálának 56ik évfordulójára .
nadint
Támogató
Hozzászólások: 1309
Csatlakozott: 2011.04.08. 03:38
Kapcsolat:

Re: Idlig ünnepi referált versenye, nyereményekkel!

Hozzászólás Szerző: nadint »

xenosz2 írta:Jó ötlet én is csinálok ilyet majd valami mókás alkalomra. :DD Pld Horthy Miklós halálának 56ik évfordulójára .

Ez is egy tovább gondolásra érdemes ötlet !

:good:
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: Idlig ünnepi referált versenye, nyereményekkel!

Hozzászólás Szerző: idlig »

Meglátjuk mi lesz. Az ajánlat persze nem csak az elkövetkező 1-2 hétre szól, hanem jóval tovább. Egy személy természetesen több oldalon is jelentkezhet, csak egy plusz email, amit meg kell ejteni (ez azért szükséges, hogy visszaigazoljam, hogy tényleg minden oké, és feljegyezzem az illetőt).
Az első jelentkező már meg is van, mindjárt dupla eséllyel. :o
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: Idlig ünnepi referált versenye, nyereményekkel!

Hozzászólás Szerző: idlig »

Megsúgok valamit: ma kaptam egy 6$-os kifizetést a PTCSolution-tól. Ha lett volna olyan refem innen, aki nevez emailben, akkor most - mivel nem volt konkurenciája - kapott volna közel 3$-t. De még pár ember esetében is igen jó esélyek vannak.
És hát ki tudja, hogy mikor és honnan érkezik legközelebb kifizetésem, ahol esetleg be lehetne zsákolni a potya dollárokat. :innocent:
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Idlig ünnepi referált versenye

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Szia idlig!

Nehéz szívvel mondom,mert sokat segítettél nekünk a Fórumon,de azt kell mondjam,hogy ez a téma szerintem nem illeszkedik ebbe a szekcióba. Miről is van szó konkrétan,hogy érveket is mondjak. A PTC társalgóban alapvetően nem lehetne saját weblapot reklámozni. Reflinket természetesen amúgysem. Korábban néhányan kaptak ez alól felmentést pld a Te hirdetői közösség topicod,vagy eviaclub kifizetés figyelője. Ezek is csak,azért ,mert közösségi szolgálatot tettek,olyan infókat adtak,amik közérdekűek,nem a topicnyitó oldalának látogatottságát igykeztek csupán növelni,refeket szerezni. Mint említettem A másik oldalad ezt a célt szolgálta. Azt hiszem ez a körülmény itt nem áll fenn.

Mivel a netbiznisz az újféle szigorúbb szabályok után is szépen vonzza az új tagokat,szerintem jó lenne,ha megtarthatnánk ezt az igényességet. Ne legyen az,hogy néhányan közülünk kivételezésben részesüljön,még akkor sem,ha valamilyen mértékben feljogosítva érezzük magunkat is erre korábbi munkásságunk miatt.

Arról van szó,hogy a saját weblapok a Fórum szabályzata szerint a partner szekcióban lehetnek csak,kivétel,ha valóban közérdekű. Ebben az esetben nálad refgyűjtés van nyereményekkel. Ez szerintem nem közérdekű.

Talán korábban kellett volna mondanom,írnom. De a Fórumnak sztem az a jó,ha a szabályok mindenkire érvényesek.

Azért is írtam ide,hogy ne legyen az,hogy a hátatok mögött áskálódom sunyi módon. Engem csak a szabálykövetés érdekel ,semmi más. Nincs veled bajom,bár lehet ez rosszul fog érínteni. Várom az érveid ,de sztem ez....hogyismondjam elég világos helyzet és elnézést ha ezt nem korábban tettem.

Ugyanez a véleményem a Cliksense team topicjáról is. Az is a partneroldalaknál a helye,ahogy sok másunknak is ott van .

Vagy ha az admin és a moderátor és a tagok úgy látják,akkor lehessen mindenkinek refgyűjtős topikot létrehozni nyereményekkel,de akkor ott tartunk,hogy mégsem csak a parntneroldal keretében lehet itt topikot nyitni a megfelelő szekcióban.....szóva ez sem lenne szabályszerű . Szabályokat csak úgy lehet betartatni,ha azok jol meg vannak határozva.A mostani szabályok amúgy világosak szerintem.

Talán megoldásként azt tudnám javasolni,hogy a partneroldalak szekciót ide áthozni,vagy PTC parnteroldalak néven nyitni egy részt és ott mindenki szabadon refgyűjthet nyereményekkel stb.

Még egy megoldásként lehetne referál ajánlat (refferal deal) nevű részt létrehozni. De az meg azzal ütközne,hogy egy oldalnak csak egy topic...

Nekem ez a véleményem. Lehet nekemesni,vagy érveket hozni.

Magam részéről nem lennék ellene a saját oldal reklám fentebb említett kiterjesztésének megfelelő átszerevezéssel,csak azt nem szeretném,ha a szabályok folyamtos kitologatásval,megint zűrzavar lenne,mikor már úgy helyrehoztuk őket nadint és az Admin segítségével.

Még valami: Lehet ,hogy most én tűnök kukacoskodónak,és igazából senkit nem azavar ez a helyzet,viszont egy idő után ha jönnek olyanok,akik látják ezt a kiskaput és kihasználják elindul megint egy olyan folyamat,amit megint helyre kell hozni.

Nyitott vagyok mindenre,de sztem ez így nem jó. Mert vagy valami szabályszerű,vagy nem az. Ezt kéne eldönteni,hogy melyiket akarjuk?
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: Idlig ünnepi referált versenye

Hozzászólás Szerző: idlig »

Nem frissítettem a témát (nem szerettem volna előtérbe hozni az általad is leírt okok miatt), de nem él már a dolog. Innen összesen 1 fő jelentkezett 2 oldalra, olyan oldalakra, amiknek amúgy is én nyitottam topikot, tehát refet senkitől nem vettem el ezzel. Őt felírtam természetesen, ha nyert volna, akkor szerettem volna azt itt beírni, de persze ha a modi törli a témát, akkor is találok rá megoldást, mert csak akarni kell szituáció.
Ami miatt nem vált be, mert azért ehhez nagy gógyi nem kell, amúgy se vártam sokat.

1.) Fórumon belüli konkurencia, ahogy te is írtad.
2.) Kicsi hozzá a fórum.
3.) Kaptam olyan véleményt, hogy nem akarják az én kifizetésem megsarcolni, ez rendes dolog.
4.) Nincs meg a bizalmi faktor. Ezt éppen meg tudnám teremteni, mert akár hiszi valaki, akár nem, én bizony megbízható vagyok, de ehhez hónapok kellenének, és máson is ügyködöm PTC fronton, nincs erre energiám és időm pluszban.

Szóval nem sértődöm meg, részben jogos is, de ahogy a kommentem mutatja, a kényes téma lényegében az érdeklődés hiánya miatt magát oldotta meg. :XD:
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Idlig ünnepi referált versenye

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Köszönöm,hogy megértettél és megértetted a dolgot. Annak lényegét. Kicsi a Fórum,de erős :lol: hogy parafrazáljak. Mondjuk 10 nap alatt nem is várható nagy eredmény ez világos,de ahogy mondod ki lehet alakítani a bizalmat. Például az általad indított topicokat folyamtosan frissíteni,és nemcsak a pozitív hírekkel ,mert sztem az egy idő után kilógalóláb lesz.

De ez már más tészta.

Végül: Az érdeklődés hiánya...Nos igen. A Fórum még nem túl nagy most sem,bár már többen írogatnak,de valami azt súgja,hogy sokan csak az infókért olvassák,de regisztrálni már máshová mennek :? :) Talán ez is változik a jövőben....
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 7 vendég