$250 nyereményjáték a ClixSense-en! (Valaha...)

Társalgás a PTC-ről.
bogyozotyo
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1732
Csatlakozott: 2010.07.05. 09:40
Kapcsolat:

$250 nyereményjáték a ClixSense-en! (Valaha...)

Hozzászólás Szerző: bogyozotyo »

A téma régi, az oldal még inkább! ;)

Ha valaki nem ismerné a ClixSense oldalt (amit nem tartok valószínűnek), érdemes tudni, hogy már 2007 február óta működik és fizet is rendesen. :D

Ezért Elite listára került a PTC Investigations oldalon. ;)

Most újra akciót hirdettek: 10 szerencsés aki letölti, telepíti és használja a Toolbar-t $25-t nyer december 20-án :!:

További "szelvényeket" is lehet szerezni a sorsolásra, amennyiben a refjeink is telepítik a Toolbar-t , illetve, ha vásárolunk hirdetéseket. :idea:

Aki upgrade-t vesz az akciós időszakban ($10/év), az 10 "sorjegyet" kap a sorsolásra!
Akinek Alertpay van beállítva a kifizetéshez automatikusan 5 további sorsjegyet kap!

Eddig nem használtam a Toolbar-t és rá kellett jönnöm, hogy mekkora nagy barom voltam... :o Eddig alig-alig találtam kattintani valót, mert mire benéztem már rég lejártak a hirdetések... Amióta fent van, sokkal többet sikerül megcsípnem. Csak egy példa: az elmúlt pár napban többször előfordult, hogy 15-16 hirdetést adott egyszerre, de mire az elsőt lekattintottam a többi már ki is futott... Korábban az ilyenekről teljesen lemaradtam... :?

Egy szó mint száz: érdemes telepíteni. Valamikor márciusban regiztem be az oldalra és alig több, mint $3-t sikerült összeszednem, most néhány nap alatt összejött közel fél dolcsi :D

Regisztrációhoz katt IDE!

Kellemes gyűjtögetést és sok sikert a sorsoláshoz! :D
A hozzászólást 3 alkalommal szerkesztették, utoljára bogyozotyo 2011.09.26. 22:29-kor.
bogyozotyo
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1732
Csatlakozott: 2010.07.05. 09:40
Kapcsolat:

Re: $250 nyereményjáték a ClixSense-en!

Hozzászólás Szerző: bogyozotyo »

Köszönöm a megtisztelő regisztrációkat! :D
krisz333
torpilla
koporta

Kellemes és bőséges $$$ kívánok nekik! És persze sok szerencsét a sorsoláshoz! ;)
bogyozotyo
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1732
Csatlakozott: 2010.07.05. 09:40
Kapcsolat:

Re: $250 nyereményjáték a ClixSense-en!

Hozzászólás Szerző: bogyozotyo »

Rászántam magam az upgrade-re. Csak $10 egy évre, Alertpayről is lehet fizetni, elfogad kártyás fizetést is, de ami a lényeg:

:arrow: Azonnal 466!!! hirdetést adott :!:

Mire ezt lekattolom, a mostani egyenlegemmel máris több, mint fele visszajött! :lol:

Ráadásul ez plusz 10 sorsjegyet jelent a dec. 20-i sorsoláson! ;)
Avatar
Admin
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 2000
Csatlakozott: 2010.07.02. 09:50
Kapcsolat:

Re: $250 nyereményjáték a ClixSense-en!

Hozzászólás Szerző: Admin »

Amikor regisztráltam ide, akkor még csak csekkre tudtak fizetni, látom mostmár alertpay-re is megy, szóval elkezdem újra.
Vásároltam prémiumot, napi $5 nem rossz, bár ha jól számolom ahhoz legalább 4 órán át kell kattintgatni. :ugeek:
Neobux - Alap No.1. pénzgyűjtő PTC oldal
Rotate4all - Alap No.1. pénzgyűjtő PTP oldal
Scarlet-Clicks - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam
GPTPlanet - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam testvéroldala
eviaclub
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 563
Csatlakozott: 2012.11.04. 14:36
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: $250 nyereményjáték a ClixSense-en! (Valaha...)

Hozzászólás Szerző: eviaclub »

Van egy vegyiparral kapcsolatos kérdőív. Ha jól láttam, 2 dollárt fizet
Minden ami PTC. Tájékoztatás a PTC munkáról, a regisztrálás menetéről, a kifizetésekről, a csalókról és mindenről, amit tudni érdemes. Részletes és őszinte leírás a legjobb PTC oldalakról. Kattints az alábbi bannerre, ha többet szeretnél tudni
Kép
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: $250 nyereményjáték a ClixSense-en! (Valaha...)

Hozzászólás Szerző: idlig »

eviaclub írta:Van egy vegyiparral kapcsolatos kérdőív. Ha jól láttam, 2 dollárt fizet
1 dollárt fizet(ne), de nem mindenki ugyanakkor kapja meg. Megcsináltam, a végén kidobott és nem kaptam érte semmit (offerseknél az ilyen sajnos előfordul).
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 4 vendég