PTC EVOLUTION/PTC EFFECT vs. EvolutionScript

Társalgás a PTC-ről.
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

PTC EVOLUTION/PTC EFFECT vs. EvolutionScript

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Nemrég feltörték ,ill megszerezték a volt PTC Evolution script tulajának Mathiasnak a jelszavait és egy perui hackercsapat átvette az irányítást a domain és maga a script felett is. Az utolsó PTC Evo változat a 4.6 os volt és ezt szerezték meg a csalók.
Most PTC Effect néven szerepel ez a script,amit a csalók menedzselnek. Emiatt az eredeti tulaj nemrég kihozta a 4.7-es változatot,ami már EvolutionScript néven fut és ahogy olvastam mostanában kell kijönnie az 5.0-nak.

Ezt csak azért írtam,hogy nem minden EVO oldal az,aminek látszik,illetve most már két tulajjal rendelkezik,egy csalóval a régi scripttel és egy az eredeti tulajjal,ami már új névvel és fejlesztéssel is futtatja azt,amíg a csalók a régebbi (talán kevésbé stabil) változatot és ki tudja tudják-e majd fejleszteni.

Nem tudom,hogy ez pontosan nekünk mit jelent,de előfordulhat,hogy az effectes oldalak valamiben rosszabbak lesznek/lehetnek,de meglátjuk...Múltkor megnéztem a csalók Evo oldalát ott az tünt fel,hogy jóval olcsóbban adják a scriptet,mint az eredeti tulajok,vagyis elképzelhető,hogy sok oldal fogja megvenni ugyanakkor ez nem biztos,hogy jót is jelent.
Arra kiváncsi leszek,hogy a fejlesztést hogy fogják megoldani a csalók :)

Aki esetleg jobban informált erről az nyugodtan javítson,egészítsen ki.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára xenosz2 2014.02.23. 16:58-kor.
Avatar
ptcelite
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 174
Csatlakozott: 2013.12.31. 12:49
Kapcsolat:

Re: PTC EVOLUTION/PTC EFFECT vs. EvolutionScript

Hozzászólás Szerző: ptcelite »

Nem feltétlen lesz ez nekünk rossz, a csalók nyilván olcsóbban fogják adni/adják a 4.6-ot, ezért lopták el.
Kép
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: PTC EVOLUTION/PTC EFFECT vs. EvolutionScript

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Hát igen,de mint a mondás is tartja olcsó húsnak.... szóval én számítok esetleg erre a híg lére :) lásd az olcsó scriptek hamarabb mennek scambe.

No meg ízért is írtam,hogy aki nyit topikot az erre is figyeljen :) Mostantól nincs PTC EVO ha jól látom (talán a csalók még használják ezt a nevet),hanem van PTC Effect és van EvolutionScript,ezért ennek megkülönböztetése lényeges sztem.
Avatar
kavics13
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1528
Csatlakozott: 2013.01.10. 13:58
Kapcsolat:

Re: PTC EVOLUTION/PTC EFFECT vs. EvolutionScript

Hozzászólás Szerző: kavics13 »

Ami nekünk felhasználóknak ebből negatívum, azt tapasztaltuk az elmúlt napokban pl. itt: goldenclix, silverclix, trabant...
Emiatt a lopás miatt nem frissültek sokszor reklámok
De úgy néz ki mostanra rendeződik a helyzet (kopp-kopp)
End of the story
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: PTC EVOLUTION/PTC EFFECT vs. EvolutionScript

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Újabb érdekességet találtam a PTC Effecttel kapcsolatban. Most jött ki egy oldal a Cliklinx.com domainen. Hasonlít az Evo scriptes oldalakra,viszont az oldal alján ezt találtam. Powered by X-nexus

Egy új script lenne? Ránéztem az oldalukra http://www.x-nexus.net/

olcsó licenszek,mint PTC effecten 30$ tól. Még licensz ellenőrzőjük is van. http://www.x-nexus.net/license-checker

Nosza , beütöm a fennt elmített PTC oldal címét. Licensed. Oké ,de azért megnéztem a PTC Effectes ellenőrzőn is.

Itt is...cliklinx.com uses legal PTC Effect license! 2 licensze lenne egyszerre? Valószínűbb,hogy az Effectes kölykök új scriptjéről van szó... A PTC Effect főoldalán a hírekben is olvasható. hamarosan 2 új scriptet mutatnak be.
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 4 vendég