PTC oldalak, free-ként, min 0.25 cent/katt.

Társalgás a PTC-ről.
Avatar
ffookkaa11
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1450
Csatlakozott: 2013.09.20. 12:46
Kapcsolat:

PTC oldalak, free-ként, min 0.25 cent/katt.

Hozzászólás Szerző: ffookkaa11 »

Sziasztok,
.
Olyan ötletem támadt, mi lenne ha az olyan oldalakat (persze azokat melyeknél van esély a végén arra hogy ki is kérhessük az összeszedett összegeinket) össze lehetne írni, listába szedni, ahol free-ként legalább 0.25 centes (vagy értékesebb) hirdetések találhatók (persze a legideálisabb az 1 centes hirdetések lennének, abból is minnél több).
Ami itt most a fejembe jár, több oldalt is beválalni, s kizárólag csak azon hirdetéseket lekattolni rajtuk, melyek 0,25 cent, vagy annál értékesebbek, s lépni tovább kegyetlenül a következő oldalra. Nem elaprózni a dolgokat, kizárólag céltudatosan kattintani.
.
Mit gondoltok?
.
Várom az oldalakat, ötleteket!
Kép
Avatar
doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1632
Csatlakozott: 2013.04.25. 17:06
Kapcsolat:

Re: PTC oldalak, free-ként, min 0.25 cent/katt.

Hozzászólás Szerző: doqxstudio »

ööö... én kb. így csinálom minden oldallal :)
Kép
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: PTC oldalak, free-ként, min 0.25 cent/katt.

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Ez csak akkor működik,ha az adott oldalon vannak refjeid is,akik kitermelik neked a hiányzó bevétet,amit a többi hirdetés lekattintásából szerezhetnél. Illetve ahol a nagyobb értékű hirdetések legalább fél centesek és több van belölük. Számos oldal van ma már,ahol 0.1 centesnél nincs vagy kevés a nagyobb értékű. (viszont biztos fizető...)
Mint tudjuk ahol sok a nagy értékű hirdetés az az oldal előbb-utóbb scam lesz,sokszor mielőtt elérhetnéd a minimumot... szóval ahogy doqxstudio is csinálja az azért lehet,mert sztem ő mindig csak olyan oldalt futtat,ahova tud szerezni refeket is,különben nem érné meg neki se.
Avatar
doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1632
Csatlakozott: 2013.04.25. 17:06
Kapcsolat:

Re: PTC oldalak, free-ként, min 0.25 cent/katt.

Hozzászólás Szerző: doqxstudio »

az biztos, h én úgy vagyok vele, h inkább toborzásra fordítom az időt, semmint kattintásra. :)
Kép
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 5 vendég