Clicksia, Incentria - bezár a bazár

Társalgás a PTC-ről.
Avatar
doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1632
Csatlakozott: 2013.04.25. 17:06
Kapcsolat:

Clicksia, Incentria - bezár a bazár

Hozzászólás Szerző: doqxstudio »

basszus, ezt nem gondoltam volna. újabb döfés a PTC iparágnak. :bad:
http://www.emoneyspace.com/forum/index. ... 432.0.html
Kép
Avatar
Boguli
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1249
Csatlakozott: 2014.04.22. 10:30
Kapcsolat:

Re: Clicksia, Incentria - bezár a bazár

Hozzászólás Szerző: Boguli »

Nem az az 1 $, de 0,003 hiányzott incentrián a kikéréshez..Ez annyira jellemző rám... :rofl:
Sajnálatos hir...
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Clicksia, Incentria - bezár a bazár

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

hát ez mellbevágó volt. az admin magyarázkodik,hogy nem jó az egészsége,meg hogy saját pénzből tartotta fenn az utóbbi időben az oldalt,DE mint minden más oldalnál is ez akárhogyis nézzük bezárás fizetés nélkül... nekem 3.5$-om ragadt be,másnak sokkal több és ahogy olvasom semmi jele,hogy rendezni szeretnék a bennragadt pénzeket.
Avatar
doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1632
Csatlakozott: 2013.04.25. 17:06
Kapcsolat:

Re: Clicksia, Incentria - bezár a bazár

Hozzászólás Szerző: doqxstudio »

hát ja. egészség, költségek. közben több, mint 40 millió HUF a különbözet pluszban a javára a 7 év befizetései és kifizetései között...
Kép
Avatar
Boguli
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1249
Csatlakozott: 2014.04.22. 10:30
Kapcsolat:

Re: Clicksia, Incentria - bezár a bazár

Hozzászólás Szerző: Boguli »

Egy ilyen magyarázat elfogadható mondjuk egy ptcbuxhungary admintól /mert lényegében ugyanezzel a szöveggel köszönt el Norbi/..De egy ilyen régi oldal adminjától azért mást várna az ember, elhiszem hogy ebbe bele lehet betegedni, de már annyiszor olvastam ezt hogy kezdek szkeptikus és cinikus lenni miatta...unalmas már hogy mindent rá lehet kenni az egészségi állapotra és/vagy a paypal vizsgálatra...
Avatar
Admin
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 2001
Csatlakozott: 2010.07.02. 09:50
Kapcsolat:

Re: Clicksia, Incentria - bezár a bazár

Hozzászólás Szerző: Admin »

doqxstudio írta:hát ja. egészség, költségek. közben több, mint 40 millió HUF a különbözet pluszban a javára a 7 év befizetései és kifizetései között...
Igen, ezt valószínűleg az admin már elköltötte és azért kellett az utóbbi időben a saját zsebéből beleadnia.

Egyébként én is sajnálom az oldalakat, 2 nagyon megbízható oldal ment most a kukába. :(
Neobux - Alap No.1. pénzgyűjtő PTC oldal
Rotate4all - Alap No.1. pénzgyűjtő PTP oldal
Scarlet-Clicks - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam
GPTPlanet - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam testvéroldala
Avatar
ptcelite
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 174
Csatlakozott: 2013.12.31. 12:49
Kapcsolat:

Re: Clicksia, Incentria - bezár a bazár

Hozzászólás Szerző: ptcelite »

Legjobb oldalak voltak. Erre nem számítottam.
Kép
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: Clicksia, Incentria - bezár a bazár

Hozzászólás Szerző: idlig »

Tény, hogy kicsit eljárt felettük az idő, de azért ez jókora kellemetlen meglepetés (bár én egyiken se voltam aktív).

A saját statisztika alapján korrekt pluszban voltak, de azért pár dolgot nem szabad elfelejteni:
- e mögött 7 év munka van
- egy oldalnak költségei vannak, három oldalt vezet(ett) az Admin, technikailag stabilak voltak (bár viszonylag egyszerű oldalakról van szó, de akkor is kell a DDOS védelem és a rendes szerver). Hogy aztán a havi 500$/oldal költség valós-e, az már más téma.

Viszont mivel saját reflinkek is voltak, így az Adminnak egyéb bevétele is akadt.

Illetve néhány kicsit furcsa tényező azért van még. Elvileg azt írják, hogy vagy 5 fő dolgozott az oldalakon, amit egyrészt túlzónak érzek, másrészt akkor az Admin betegsége miatt a többiek miért nem tudják tovább csinálni? Azt írja az Admin, hogy az utóbbi időben már saját zsebből fizette a költségeket, és hogy sok pénz kellett az oldal mögött dolgozók fizetésére. Vagyis egyik zsebemből átteszem a pénzem a másikba. :)

Sajnálatos a dolog, főleg mert ilyenkor kicsit az egész PTC bizniszre nézve megrendül a bizalom, ahogy legutóbb a Nerdbux esetében is volt például. Mégis csak fizetés nélkül lépett ki az Admin (és nagyon sok hirdetői kredit is bent ragadt), bár azt elhiszem neki, hogy az oldal az utóbbi hónapokban nem pörgött rendesen. De ez mindig egy látható folyamat, nem pedig egy derült égből villámcsapás, vajon miért nem próbált meg valamit változtatni? A kérdés persze költői.
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég