PTC válság

Társalgás a PTC-ről.
Avatar
FRU5T
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1112
Csatlakozott: 2011.12.16. 13:56
Kapcsolat:

Re: PTC válság

Hozzászólás Szerző: FRU5T »

xenosz2 írta:Támogatnám,de a lehetőség most is adott,illetve megvannak a megfelelő helyek ehhez,vagy aki gondolja létrehozhat,létrehozhatott volna eddig is. Bankoknak most is van szekció. Van PTC társalgó ... Mi lenne az újdonság?
Kicsit összeszedettebb és formálisabb is lehetne akár. Talán.
Mint egy oktató topic :)
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: PTC válság

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Jó ötlet,de konkrétan meg kéne határozni,hogy a topicoknak mi legyen a témája. Az hogy milyen mélységben legyen konkrét.Ha túl bő a téma,akkor egy idő után rétestészta hosszúságú lesz a fő poszt és egyre kevesebb kedve lesz elolvasni egy kezdőnek. Magáról a PTC ről könyveket lehetne megtölteni sztem,így érdemes átrágni,milyen struktúrában,milyen altopicok legyenek,vagy hány topic legyen,ha egyenrangúak lennének. Nem hiszem,hogy egyetlen topicban lehetne tárgyalni ezt mondjuk PTC-re.

Amúgy így belegondolva azt hiszem azért van annyi naiv károsult,mert a felhasználok nem is sejtik,hogy a PTC megismeréséhez mennyi mindent kéne ismerniük erről plusz a tapasztalat ugyanolyan fontos itt is,mint bármely más szakmában,az élet más területein.

Tehát első menetben ,inkább csak a témákat kell összegyűjtögetni,címekként. Utána el lehet dönteni,melyek a legfontosabbak.
Egész biztos,hogy ehhez már majdnem irodalmári vénával kell rendelkezni,hogy pontról pontra bemutatható legyen a PTC a kezdetektől a fontosabb tudnivalókon át részletesen bemutatva mindent. Nagyon nagy feladat.. :? Csak lépésenként lehet haladni. Én még próbálkozást sem láttam sehol - talán nem véletlen.... írtó nagy meló.

Megnéztem a Neobux fórumot,tetszik. Ilyen linkes formátumban létre lehetne hozni egy főtopikot,ami hozzászólásokra mutatna. Mondjuk Neobuxosknak könnyebb volt annyiban,hogy csak neobuxra kellett kidolgozni és hát csak az angol változatot kellett lefordítani, az adta a struktúrát,persze így is nagy meló lehetett. Ez úgy általában PTC-re jóval bonyolultabb,de nem lehetetlen. :)
Avatar
FRU5T
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1112
Csatlakozott: 2011.12.16. 13:56
Kapcsolat:

Re: PTC válság

Hozzászólás Szerző: FRU5T »

xenosz2 írta:Jó ötlet,de konkrétan meg kéne határozni,hogy a topicoknak mi legyen a témája. Az hogy milyen mélységben legyen konkrét.Ha túl bő a téma,akkor egy idő után rétestészta hosszúságú lesz a fő poszt és egyre kevesebb kedve lesz elolvasni egy kezdőnek. Magáról a PTC ről könyveket lehetne megtölteni sztem,így érdemes átrágni,milyen struktúrában,milyen altopicok legyenek,vagy hány topic legyen,ha egyenrangúak lennének. Nem hiszem,hogy egyetlen topicban lehetne tárgyalni ezt mondjuk PTC-re.

Amúgy így belegondolva azt hiszem azért van annyi naiv károsult,mert a felhasználok nem is sejtik,hogy a PTC megismeréséhez mennyi mindent kéne ismerniük erről plusz a tapasztalat ugyanolyan fontos itt is,mint bármely más szakmában,az élet más területein.

Tehát első menetben ,inkább csak a témákat kell összegyűjtögetni,címekként. Utána el lehet dönteni,melyek a legfontosabbak.
Egész biztos,hogy ehhez már majdnem irodalmári vénával kell rendelkezni,hogy pontról pontra bemutatható legyen a PTC a kezdetektől a fontosabb tudnivalókon át részletesen bemutatva mindent. Nagyon nagy feladat.. :? Csak lépésenként lehet haladni. Én még próbálkozást sem láttam sehol - talán nem véletlen.... írtó nagy meló.

Megnéztem a Neobux fórumot,tetszik. Ilyen linkes formátumban létre lehetne hozni egy főtopikot,ami hozzászólásokra mutatna. Mondjuk Neobuxosknak könnyebb volt annyiban,hogy csak neobuxra kellett kidolgozni és hát csak az angol változatot kellett lefordítani, az adta a struktúrát,persze így is nagy meló lehetett. Ez úgy általában PTC-re jóval bonyolultabb,de nem lehetetlen. :)
Mondjuk pont nem így gondoltam el, ahogy te leírtad. Kicsit olyan Kérdés - Válasz formában, ahová viszont csak és kizárólag a meghatározott fórumozók írhatnak. (Kérdés PÜ -ben, válasz pedig oda)
De amit te írtál, kicsit kifinomultabb és még összeszedettebb, nem rossz.
Néhánya nagyon jó gondolatmenettel és kiváló írói vénával vannak megáldva ahhoz, hogy egy ilyet a NetBiznisz közössége simán felvállaljon.
Sok munka, ez biztos.
Most is jórészt szerintem az de még erősebbé tehetjük azt a törekvést, hogy ez legyen a magyar internetes pénzkeresés gócpontja, innen lehessen lépni bárhová miután összeszedte a látogató a kellő infót.

Egyenlőre pontosan elképzelt koncepció nincs erre, de remélem néhányan azért majd ötletelnek.

Folyt köv. ----> ITT: viewtopic.php?f=3&t=3908

(24 órán belül áthelyezésre kerülnek az oda vonatkozó fenti hsz . -ek is)
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: PTC válság

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Cash n Hits bezárt úgy tünik bár még mindig reménykedem a 0.001% esélyben. Több jól fizető oldal se fizet egy ideje.Traffic monsoon is bezár sztem,lehetetlen ennyi pénzt kiszórni hosszabb ideig...
Félek a jövőtől... ptc ügyileg. ezek az adpackok annyira elszaporodtak....nem lesz jó vége,de remélem nem :) vagy nemtom :?
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: PTC válság

Hozzászólás Szerző: idlig »

xenosz2 írta:Cash n Hits bezárt úgy tünik bár még mindig reménykedem a 0.001% esélyben. Több jól fizető oldal se fizet egy ideje.Traffic monsoon is bezár sztem,lehetetlen ennyi pénzt kiszórni hosszabb ideig...
Félek a jövőtől... ptc ügyileg. ezek az adpackok annyira elszaporodtak....nem lesz jó vége,de remélem nem :) vagy nemtom :?
Bezárni (még) nem zárt be, viszont nem fizet (az Admin a háttérben még aktív, a hirdetést jóváhagyja, supportra válaszolt (legalábbis még pár napja)). Ezeknél a régi oldalaknál, mint amilyen a Clicksia is volt, vagy a Wordlinx, Cashnhits, Linkgrand, stb az látszik, hogy elavultak. Az jó dolog, ha egy PTC oldalon nem kell az Adminnak folyamatosan változtatnia, mert azt mutatja, hogy az alap koncepció jó volt, egészen addig míg nem lesz a dolog idejét múlt. Nem hinném, hogy ezek az Adminok csalók, egyszerűen mint vállalkozás befuccsoltak.
A másik, hogy a profitmegosztásos cuccok se tettek jót a hagyományos PTC oldalaknak, mert sokan elfordultak tőlük a gyors profit reményében (a bérelteket kezelni kell, neadjisten még számolni is határátlagot meg ilyesmiket, ellenben a napi pár hirdetést egy zombi is ledarálja, mondjuk az aktivitásuk pont annyit is ér...) meg a stabil oldalakból kihalászott pénzeket bukták el a ponzi oldalakkal. A profitmegosztás ponzi, de ha valaki ezt nagyon vitatja, akkor maradjunk annyiban, hogy kamu és iszonyatos adósságot kreál az oldalnak. És ezt nem is kell túlmagyarázni, a normál PTC oldalak nagy gondja a kevés valódi hirdető, a profitmegosztók pedig átlagban kisebb taglétszámmal, gyengébb minőségű rendszerrel és magasabb árakkal akarnak ilyen téren versenyezni. És nem arról van szó, hogy könnyű a valódi hirdetőkből élni, mert nagyon nem. Ha én 100$-ért hirdetek, akkor ezért eredményt akarok, ami az oldalnak megfelelő rendszerbe, stabil csalás elleni védelembe kerül. Viszont, ha ez megvan, akkor az oldalnak lehet rajta haszna. Ha viszont 100$-ért veszek csomagot, akkor azért én elvárom a 110$, 120$, 150$ visszaosztását, plusz ugye, ha valaki alá regisztráltam, akkor még az is kap 5-10-15%-ot. Lehet úgymond stabilan működtetni profitmegosztást, ez viszont azzal jár, hogy alacsony napi hozamot kell adni, a direkt jutalékot pedig minimumra szorítani, ebből pedig az következik, hogy az oldal nem fog tudni megfelelően növekedni (sose fog egy bizonyos szint fölé jutni, akármi is lesz), ami pedig nem teszi lehetővé a kicsit nagyobb napi osztásokat, és így tovább. A TM is a jutalék miatt tudod ennyire felfutni, mert 100%-ot ad (igaz, hogy olyan hirdetések után, amire csak rövid távon van fedezet, de azon az oldalon amúgy is egy csomó más trükk van), illetve, ha én befizetek 104$-t, akkor közel két hónap után lesz 4$ profitom, ellenben, ha rádumálok akár csak egy direktet a vásárlásra, akkor lényegében ezt az összeget (még kicsit többet is) instant megkapom... régen is azt mondtam, hogy nagyon jó, ha egy oldal évek óta fizet, egy hasznos indikátor, viszont nem perdöntő, mert vannak oldalak, amik kevésbé, mások pedig jobban függnek a növekedéstől, ezért nincs ugye az, hogy egy stabilnak tűnő rendszer tuti életben marad, vagy, hogy egy instabilnak látszó azonnal bedöglik. Néha ezek az elképzelések úgy tűnik, hogy nem működnek, pedig sokszor csak időben elcsúsznak, pont a növekedési faktor miatt (Probux, Ojooo, Nerdbux vagy volt az a kankó buxhost oldal, most nem jut eszembe a neve, de mindegyik nagyobb keresetet adott, mint amit a józan ész diktált, és ehhez képest mindegyik tovább húzta, mint azt várni lehetett volna, de végül mindegyiket utolérte a végzete).
Avatar
FRU5T
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1112
Csatlakozott: 2011.12.16. 13:56
Kapcsolat:

Re: PTC válság

Hozzászólás Szerző: FRU5T »

Idén közelsincs akkora baj mint tavaly. Akkor kritikusan rossz volt a helyzet. De szerencsére mindenki felébredt a probux kábulatból végre :)
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: PTC válság

Hozzászólás Szerző: idlig »

Szerintem is bőven jobb jelenleg a helyzet. Persze mindig sajnálatos, mikor egy-egy normális Admin évek óta fizető oldala kidöglik, de hát ez a műfaj már csak ilyen.
kraft
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 50
Csatlakozott: 2015.05.12. 16:02
Kapcsolat:

Re: PTC válság

Hozzászólás Szerző: kraft »

A PTC válságát véleményem szerint elsősorban a számolatlan mennyiségű csaló oldal okozza. Elviszik a hirdetőket és a befektetőket a prosperáló oldalaktól, majd lelépnek a pénzzel. Vannak csaló adminok akik miután bezárnak egy oldalt, azonnal kijönnek egy másikkal. Nem is értem. Egy PTC oldal működtetéséhez úgy gondolom, hogy legalább egy Paypal Business számla és egy Payza Business számla szükséges. Ha egy csaló évente mondjuk 3 PTC oldalt nyit, az rögtön 3 Paypal Business és 3 Payza Business számla. Szerintem egy csomó adminnak eleve nincs is cége. De akkor hogy tudja ezt megcsinálni? Egy embernek több Paypal accountja is lehet? A csalók magánszemélyként is nyithatnak Paypal Business accountot? Akár többet is? Ezt nehezen tudom elképzelni. A lényeg, hogy nem értem. Egy csalónak aki sorozatban gyártja az oldalakat, elvileg már a Paypal és a Payza számla megnyitásánál el kellene akadnia.
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: PTC válság

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

idlig írta:Szerintem is bőven jobb jelenleg a helyzet. Persze mindig sajnálatos, mikor egy-egy normális Admin évek óta fizető oldala kidöglik, de hát ez a műfaj már csak ilyen.
túlvízíónáltam a dolgot és a PTC a sok csalás ellenére is fenn tud maradni. talán azért is,mert a lemorzsolodó felhasználókat felváltják azok,akik most kezdik.
viszont a paypal mizéria miatt felmerül bennem,hogy nem-e válthatná fel egy másik bank a helyét,vagy a dispute miatt továbbra is ez lesz a kedvenc? nagybefektetőknek nyílván nem mindegy,de a goldenclix admin most kardoskodik a payeer mellett. nekem nincs,de azt írja alacsony fee és könnyen lehet hozzá kárytát rendelni. vagy ott a bitcoin,ami,úgy néz ki állja a sarat,és azt nagyon könnyű mozgatni,fee szinte nincs is,igaz itt az árfolyam volatilitása miatt rizikós.
Avatar
Admin
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1994
Csatlakozott: 2010.07.02. 09:50
Kapcsolat:

Re: PTC válság

Hozzászólás Szerző: Admin »

Bitcoin jó lenne, de akkor az árfolyam ingadozás, hogy nem érné meg hosszútávon se a hirdetőknek, se az oldalnak.
Esetleg egy másik bank, igen, de a paypal-t szerintem nem váltja le semmi.
Neobux - Alap No.1. pénzgyűjtő PTC oldal
Rotate4all - Alap No.1. pénzgyűjtő PTP oldal
Scarlet-Clicks - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam
GPTPlanet - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam testvéroldala
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: PTC válság

Hozzászólás Szerző: idlig »

xenosz2 írta: viszont a paypal mizéria miatt felmerül bennem,hogy nem-e válthatná fel egy másik bank a helyét,vagy a dispute miatt továbbra is ez lesz a kedvenc? nagybefektetőknek nyílván nem mindegy,de a goldenclix admin most kardoskodik a payeer mellett. nekem nincs,de azt írja alacsony fee és könnyen lehet hozzá kárytát rendelni. vagy ott a bitcoin,ami,úgy néz ki állja a sarat,és azt nagyon könnyű mozgatni,fee szinte nincs is,igaz itt az árfolyam volatilitása miatt rizikós.
Bármennyire is sokan úgy gondolják, hogy beköszöntene a jobb világ PayPal nélkül, de ez nagyon nem így van.

A Bitcoin esetében elég nagy hátrány, hogy az árfolyam bármikor bárhova mozoghat. Persze a csalók között nagyon népszerű, mert lényegében még nagyobb a névtelenség és nincs dispute. A PM mögött egy vacak offshore cég és a PayPal-nál egy kevésbé megbízható oldal van, és ugye ez is a csalók nagy kedvence (akár csak az STP). A Payza amerikában lényegében kiesik, a Neteller még szigorúbb, mint a PayPal, és akkor a népszerűbb megoldások ki is potyogtak. Persze mindig jönnek újabbak, a németek is indítottak lényegében saját PayPal-t. A Goldenclix Adminja természetes, hogy talált valami újat, most, hogy elvesztették a Twickerz PayPal számláját is. Csoda, hogy eddig ez így működött, mert, ha végiggondoljuk, hogy adott a Goldenclix és a mögötte álló cég, ami a PayPal vizsgálat során többször is megbukott (mert az Admin ki akarta játszani az első vizsgálatot, természetes, hogy lebukott), majd ennek az oldalnak/cégnek a fizetéseit egy másik oldal/cég átveszi (Twickerz), ez azért így minden, csak nem kóser. Az látszik, hogy a PayPal bekeményített az ázsiai Adminok esetében (egyébként iszonyat sok ázsiai csaló van, csak elég jól álcázzák magukat), és ugyanígy a profitmegosztás is problémásabb lett (a hírek szerint a TrafficMonsoon is folyamatosan küzd a PayPal-al, és most talán végleg fenn fog akadni a hálón, de majd meglátjuk mennyi igaz ebből).

Illetve gondolom a dispute-ok iszonyatos megugrása is elősegíti, hogy a PayPal talán gyorsabban intézkedik a limitálások ügyében. Én mikor elkezdtem a PTC-t, akkor a dispute egy kínai szó volt, azt se tudtuk, hogy mi az, ma meg trendi. Nagyon sajnálom azokat, akik a Useclix-en nemrég pénzt buktak, ugyanakkor talán lesz egy kis elrettentő ereje. Mert az a taktika, amit egyre többen és többen használtak, hogy mindenféle válogatás, mérlegelés, utána járás nélkül fizetgettek be az új oldalakba, aztán, ha jön a profit, akkor az fasza, lépek is le, ha meg nem, akkor elvárom, hogy a PayPal szerezze vissza a pénzem, hogy ugyanígy folytathassam máshol... megértem, hogy mindenkinek kell a lé, de ez milyen egy szemét dolog már (azon túl, hogy ahogy a példa is mutatja előbb-utóbb jön a pofon (illetve az ember ilyenkor a saját Paypal számláját is veszélyezteti).
Avatar
FRU5T
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1112
Csatlakozott: 2011.12.16. 13:56
Kapcsolat:

Re: PTC válság

Hozzászólás Szerző: FRU5T »

idlig írta:
xenosz2 írta: Nagyon sajnálom azokat, akik a Useclix-en nemrég pénzt buktak, ugyanakkor talán lesz egy kis elrettentő ereje. Mert az a taktika, amit egyre többen és többen használtak, hogy mindenféle válogatás, mérlegelés, utána járás nélkül fizetgettek be az új oldalakba, aztán, ha jön a profit, akkor az fasza, lépek is le, ha meg nem, akkor elvárom, hogy a PayPal szerezze vissza a pénzem, hogy ugyanígy folytathassam máshol... megértem, hogy mindenkinek kell a lé, de ez milyen egy szemét dolog már (azon túl, hogy ahogy a példa is mutatja előbb-utóbb jön a pofon (illetve az ember ilyenkor a saját Paypal számláját is veszélyezteti).
Mennyire egyetértek veled! A lehúzogatós kattolók pont ugyanakkor szemétséget követnek el mint a csaló adminok, és sok stabilnak tűnő oldal stabilitását veszélyeztetik.
harmonia
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 707
Csatlakozott: 2014.02.01. 20:47
Kapcsolat:

Re: PTC válság

Hozzászólás Szerző: harmonia »

FRU5T írta:
idlig írta:
xenosz2 írta: Nagyon sajnálom azokat, akik a Useclix-en nemrég pénzt buktak, ugyanakkor talán lesz egy kis elrettentő ereje. Mert az a taktika, amit egyre többen és többen használtak, hogy mindenféle válogatás, mérlegelés, utána járás nélkül fizetgettek be az új oldalakba, aztán, ha jön a profit, akkor az fasza, lépek is le, ha meg nem, akkor elvárom, hogy a PayPal szerezze vissza a pénzem, hogy ugyanígy folytathassam máshol... megértem, hogy mindenkinek kell a lé, de ez milyen egy szemét dolog már (azon túl, hogy ahogy a példa is mutatja előbb-utóbb jön a pofon (illetve az ember ilyenkor a saját Paypal számláját is veszélyezteti).
Mennyire egyetértek veled! A lehúzogatós kattolók pont ugyanakkor szemétséget követnek el mint a csaló adminok, és sok stabilnak tűnő oldal stabilitását veszélyeztetik.
idlig én is 100%-ig egyetértek veled!
Arról nem is beszélve, hogy ezek a mániákus dispute-olók az egész PTC társadalom létét is veszélyeztetik! :argue:
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: PTC válság

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Nálam jóval kevesebb ptc van most. Evok az utóbbi napokban hetekben alig jelentek meg. Illegális annál több - igaz ezekre alapból nem regisztrálok - ,sőt a legális licensszel rendelkezők sem igéretesek.
Most érdemes lehet indítani :)
Avatar
coiner
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 233
Csatlakozott: 2015.08.01. 20:02
Tartózkodási hely: Blockchain
Kapcsolat:

Re: PTC válság

Hozzászólás Szerző: coiner »

nem tudom ide való téma-e, de ahogy elnézem egy pár oldal kifizetési limitjeit, nem csodálkpozom, hogy sokan adják fel, és pár kattintás után nem foglalkoznak velük tovább. ha nincs egy varázslat, ami aktív reffeket hoz, vagy nem fizetek be (miért tenném, nem költeni, keresni akarok), akkor statikus kínlódássá válik az egész. lehet regizni tegnap alakult oldalakra is, hátha felfut, de akkor is kockázat tömérdek munkát fektetni bele, ha a végén koccol, vagy nem fizet.
eddig nem foglalkoztam ezekkel az oldalakkal, lehet hogy nem jól látom... :?
jatekos12
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 175
Csatlakozott: 2012.06.18. 19:06
Kapcsolat:

Re: PTC válság

Hozzászólás Szerző: jatekos12 »

Na emberek, én úgy látom, hogy a sok pesszimista felhangú korábbi több éves bejegyzések után a PTC iparág még köszöni szépen, de mindig megvan, jönnek sorra az új oldalak, persze dőlnek is be, de sehol semmi dominót nem látok, vízionálok ellentétben az előttem szólók némelyikével. Mellesleg az iparágat nem szerencsés egyetlen emberhez hasonlítani, tekintve hogy ezt a PTC játékot min. hogy több millió ember játsza a világ rengeteg részéről különféle nagyságrendben, különféle körülmények között.
Amúgy az offline világban is jönnek mennek a cégek, buknak el stb.
Aztán vannak akik a pozitív dolgokra koncentrálnak, hogy lehet boldogulni az adott feltételek között, és vannak akik beleragadnak valamiféle fásultságba a kudarcok okán.
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: PTC válság

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

jatekos12 írta:Na emberek, én úgy látom, hogy a sok pesszimista felhangú korábbi több éves bejegyzések után a PTC iparág még köszöni szépen,.
én már nagyon minimál szinten nyomom,mert van valós munkám,ami leköti az időm,de megmondom,hogy hiányzik azért,mert megvan a bája,mégha az életben sokkal többet lehet keresni,mint ezzel. kb 10 oldalt csinálok,ami 2-3 órám elveszi :D néhanapján :) ptc+gridek
viszont idővel legalább kiderült,hogy a stabil megbízható oldalakon kivül a csalók is köszönik szépen jól vannak :D legalábbis erre mutat,hogy korábban bedőlt,vagy problémás oldalak működnek tovább,vagy új oldalakat nyitottak helyettük ugyanazok. a nép könnyen felejt,de úgy látszik ez így tud működni.
Avatar
doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1632
Csatlakozott: 2013.04.25. 17:06
Kapcsolat:

Re: PTC válság

Hozzászólás Szerző: doqxstudio »

nekem 30 perc-1 óra legfeljebb a napi kattolás.
a legtöbbet jelenleg a Scarlet-Clicks, Neobux, ClixSense, T4eo, YouGetProfit, MyPayingAds oldalak hozzák. építek még párat, de ez a fősodor.
szemmel láthatóan mindig van, ami működik... :)
Kép
Avatar
Admin
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1994
Csatlakozott: 2010.07.02. 09:50
Kapcsolat:

Re: PTC válság

Hozzászólás Szerző: Admin »

Érdekes, én nem látom azt hogy rengeteg új lehetőség nyílna PTC oldalon ... kb. 1-1.5 évvel ezelőtt akkor volt egy PTC Boom, akkor tényleg sorba nyíltak új oldalak, most én nem érzem azt hogy dögivel érkeznének új oldalak PTC oldalon.

T4eo, hát igen, ott nagyon-nagyon-nagyon jó indulat kell ahhoz hogy az ember azt mondhassa hogy hoz valamit. Sajnos az nagyon le van ülve, egyszerűen nem tud kikecmeregni a mélypontról (értsd ez alatt azt hogy nem tud naponta értékelhető összeget visszaosztani).

Amit viszont feljövőbe látok az a Bitcoin oldalak tömeges megjelenése (és persze eltűnése).
Neobux - Alap No.1. pénzgyűjtő PTC oldal
Rotate4all - Alap No.1. pénzgyűjtő PTP oldal
Scarlet-Clicks - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam
GPTPlanet - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam testvéroldala
Avatar
doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1632
Csatlakozott: 2013.04.25. 17:06
Kapcsolat:

Re: PTC válság

Hozzászólás Szerző: doqxstudio »

jatekos12 írta:A T4eo hoz legtöbbet, na ez enyhén szólva hihetetlen.
nem a T4eo hozza a legtöbbet, hanem az ott felsorolt oldalak abban a sorrendben. kb. $100/hó összesen kis erőfeszítéssel és befizetésekkel.
Kép
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 3 vendég