Fej vagy írás?

Társalgás a PTC-ről.
Avatar
Admin
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 2000
Csatlakozott: 2010.07.02. 09:50
Kapcsolat:

Fej vagy írás?

Hozzászólás Szerző: Admin »

Néhány evolution scriptet használó PTC oldalon megtalálható a Head or Tail (fej vagy írás) játék.

Íme néhány trükk, amivel nyerni lehet rajtuk:
1. Duplázós trükk (példa)
Adj meg Fej-re $1-et, ha nem nyertél...
adj meg Fej-re $2-őt, ha nem nyertél...
adj meg Fej-re $4-at, ha nem nyertél...(csináld ezt, amíg nem nyersz)
adj meg Fej-re $8-at, ha nyertél:
$8-$7($1+$2+$4)=$1 (4 játék után nyersz $1-et)


Jelenleg ezen az új PTC odalon van ilyen játék: Noblebux

Hát játszottam egy kicsit :D
faefaeaeaa.jpg
faefaeaeaa.jpg (28.85 KiB) Megtekintve 3782 alkalommal
Neobux - Alap No.1. pénzgyűjtő PTC oldal
Rotate4all - Alap No.1. pénzgyűjtő PTP oldal
Scarlet-Clicks - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam
GPTPlanet - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam testvéroldala
Avatar
kavics13
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1528
Csatlakozott: 2013.01.10. 13:58
Kapcsolat:

Re: Fej vagy írás?

Hozzászólás Szerző: kavics13 »

Én azt mondom, csak óvatosan a duplázással!
Minden ilyen játékba, meg kaszinók programjába is be van építve, hogy számolnak ezzel a lehetőséggel
Ezért időnként bejön egy hosszabb széria, amit már pénzel sem bírsz duplázni és amúgy is maximalizálva van az összeg.
Persze egy ideig működik a dolog, ezért én azt javaslom, előre határozz meg magadnak egy darabszámot ismétlődésre, mondjuk legyen 5, amíg duplázol, ha ötödikre se jön be, akkor inkább lép ki, tarts egy kis szünetet és kezd elölről. Így hosszú távon, sok idővel és türelemmel tényleg lehet haszonra szert tenni
End of the story
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Fej vagy írás?

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Volt,hogy megpróbáltam régebben egy Konixa nevü oldalon. Ezt a duplázóst alkalmaztam. Nem emlékszem már hányszor ismétlődött ugyanaz,de 5-nél jóval többször. Akkor jöttem rá,hogy nyílvánvaló csalás. még év elején egy másik oldalon bux538 os bxhost oldalon s ugyanígy elvesztettem a pénzem. Szóval az adminok saját maguk állítják be ezt sztem,addig ameddig nem veszítesz el mindent.:)
Avatar
kavics13
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1528
Csatlakozott: 2013.01.10. 13:58
Kapcsolat:

Re: Fej vagy írás?

Hozzászólás Szerző: kavics13 »

Azért ennyire nem rossz a helyzet, néha kell nyerni is, különben senki nem játszana :)
End of the story
PuTa
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 287
Csatlakozott: 2011.09.07. 09:31
Kapcsolat:

Re: Fej vagy írás?

Hozzászólás Szerző: PuTa »

Hosszú távon borítékolható a bukás!
Avatar
Admin
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 2000
Csatlakozott: 2010.07.02. 09:50
Kapcsolat:

Re: Fej vagy írás?

Hozzászólás Szerző: Admin »

Persze, szerencse is kell hozzá. :)
Neobux - Alap No.1. pénzgyűjtő PTC oldal
Rotate4all - Alap No.1. pénzgyűjtő PTP oldal
Scarlet-Clicks - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam
GPTPlanet - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam testvéroldala
Avatar
doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1632
Csatlakozott: 2013.04.25. 17:06
Kapcsolat:

Re: Fej vagy írás?

Hozzászólás Szerző: doqxstudio »

hosszú távon a kaszinó ellen nem lehet nyerni.
azokon a szerencsejátékokon lehet nyerni hosszú távon, ahol nem a bank ellen, hanem más játékosok ellen játszol. (pl. poker, backgammon, stb.)
xenosz. nem buherálják meg az adminok, kijöhet úgy, ahogy jártál. Adminnak up-ja volt.
Kép
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Fej vagy írás?

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Hát lehet a normálisabb adminok csak beállítják egy viszonylag lightosabb szintre,hogy jusson maradjon is,de ha kicsit gonoszabb,akkor nincs esélyed. El tudok képzelni én is egy hosszabb sorozatot vesztésben,de ezekben az esetekben már az elején elszálltam. A mottó: "Ha az admin úgy akarja" :)
Avatar
doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1632
Csatlakozott: 2013.04.25. 17:06
Kapcsolat:

Re: Fej vagy írás?

Hozzászólás Szerző: doqxstudio »

szerény nyomott véleményem szerint az adminok nem tudják állítani a fej vagy írás játék valószínűségeit, vagy ha igen és nagyon alacsony nyerési esélyt adnak, akkor senki nem fog játszani.

pókeres fórumokon ez gyakori kérdés, h meg tudják-e buherálni a szoftvereket, vagy tényleg csak pechszériát kap valaki? a hozzáértők mindannyiszor megmagyarázzák, h van hosszan tartó sikerszéria és pechszéria is, a szoftverek ilyen szintű átprogramozása rendkívül összetett lenne. vannak példák évekig tartó pechszériára és sikerszériára is.
Kép
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Fej vagy írás?

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Én ezt úgy képzelem,hogy van egy csuszka,hogy milyen nyerési esélyt adjon , a többit elvégzi az algoritmus,de ez csak tipp. Kb úgy ,ahogy a bérelt refek teljesítményt is be lehet állítani,ezt tapasztalhatjuk is.
Avatar
FRU5T
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1112
Csatlakozott: 2011.12.16. 13:56
Kapcsolat:

Re: Fej vagy írás?

Hozzászólás Szerző: FRU5T »

doqxstudio írta:szerény nyomott véleményem szerint az adminok nem tudják állítani a fej vagy írás játék valószínűségeit, vagy ha igen és nagyon alacsony nyerési esélyt adnak, akkor senki nem fog játszani.

pókeres fórumokon ez gyakori kérdés, h meg tudják-e buherálni a szoftvereket, vagy tényleg csak pechszériát kap valaki? a hozzáértők mindannyiszor megmagyarázzák, h van hosszan tartó sikerszéria és pechszéria is, a szoftverek ilyen szintű átprogramozása rendkívül összetett lenne. vannak példák évekig tartó pechszériára és sikerszériára is.
A legtöbb admin valószínűleg meg van lőve, nem hiszem, hogy ennyi programozó zseni van, de egy komolyabb programozási tudással szerintem bele lehet nyúlni.
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 6 vendég