PTC hirdető oldal

Társalgás a PTC-ről.
Szb05B
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2015.02.24. 10:52
Kapcsolat:

PTC hirdető oldal

Hozzászólás Szerző: Szb05B »

Lassan egy éve használok Ptc és Manualsurf oldalakat, össze is jött már némi pénz belőle, de most egy saját oldal elindításán gondolkodom, mert azzal mégis csak jobban lehet keresni, illetve biztos megkapom a megkeresett pénzt és nem lép le vele az oldal (mert sajnos ilyen is volt már).
Egyenlőre még nem döntöttem el, hogy milyen típusú oldalt indítsak.
Olvastam a fórumot és láttam, hogy többeknek is van saját oldaluk, nagyon megköszönném, ha megosztanák velem a tudásukat, tapasztalatukat.

A kérdésem a Manualsurf oldalakkal kapcsolatban, hogy miből van bevételük? Mert az oldalak amiket megnézek más tagok ingyenes hirdetései amiért az oldal nem kap pénzt. Mégis amellett, hogy hirdethetem az oldalamat még pénzt is kereshetek. Miből fizetik ki ezt a pénzt?

A nagy forgalmú PTC oldalakon (pl.:Neobux, ClixSense), nagyon sok PTC rangsoroló oldal hirdetése fut, amiken gyakran nagyon drágán lehet hirdetni. Bár naponta tucatjával jelennek meg az új PTC oldalak (és nagyjából naponta tucatjával is tűnnek el), de úgy tűnik, mintha rangsoroló oldalt még kifizetődőbb volna indítani, ami akár ingyen is megoldható ingyenes blogok segítségével. Erről mi a véleményetek, esetleg van-e ilyen oldalatok?
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 3 vendég