SunPTC -terv

Társalgás a PTC-ről.
andra
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2015.04.19. 10:29

SunPTC -terv

Hozzászólás Szerző: andra »

Üdv!

Tervemben van 2015 telén megnyitni egy PTC oldalt ami NTen scripten futna (legális licensz lenne..). A PTC-t örökre megvenném, szóval nem járna le soha, csak ha bezárnám, de reméljük nem kell ezt csinálnom, mivel megéri majd mind Nekem, mind Nektek.

Nos, lesz benne a sima PTC rész, offerwall, contests, adgridek, stb.
PayPalra fizetném ki majd a pénzt mindenkinek.

Az oldalon olcsón lehet hirdetni, és viszonylag jó kereseti arány lesz.
A kifizetési minimumot csak 1$-ra tervezem.

Nos, csak 2 tagság lenne, nem akarok semmit túl bonyolítani... Első a Beginner (alap) és a FullSun tagság (megvehető).
A Beginner tagság: 0.0006-0.0012 és 100% saját kattintás.
A FullSun tagság: Lejjebb látható
A FullSun tagság ára egy évre: 75$, ünnepekkor 70$

Kereset Beginnerként saját kattintásból: 0.00075$, és reff klikk 0,0006 / klikk kis hirdetésnél.
Nagyobb hirdetésnél: 0.001$ a saját, reff meg 0.0009$ / klikk.
60 mp hirdetésnél: 0.0015$ a saját, reff meg 0.0012$ / klikk.

Kereset FullSun-ként a saját kattintásból: 0.00090$, a reffekből: 0.0008$ / klikk kis hirdetésnél.
Nagyobb hirdetésnél: 0.0015$ a saját, a reffekből 0.0015$ / klikk.
60 mp hirdetésnél: 0.0025$ a saját klikk, a reffekből 0.002$ / klikk.

Kereset JackSun tagsággal (JACKPOTBÓL nyerhető meg CSAK) a saját kattintásból: 0.005$, a reffekből: 0.005$ / klikk kis hirdetésnél.
Nagyobb hirdetésnél: 0.01$ a saját, a reffekből 0.01$ / klikk.
60 mp hirdetésnél: 0.02$ a saját klikk, a reffekből 0.02$ / klikk.



Hirdetés:

500 kattintás 5 mp: 0.75$
1.000 kattintás 5 mp: 1.5$
5.000 kattintás 5 mp: 7.5$
10.000 kattintás 5 mp: 15$

500 kattintás 25 mp: 1.2$
1.000 kattintás 25 mp: 2.5$
5.000 kattintás 25 mp: 5$
10.000 kattintás 25 mp: 10$

500 kattintás 60 mp: 2$
1.000 kattintás 60 mp: 4$
5.000 kattintás 60 mp: 20$
10.000 kattintás 60 mp: 40$


AdGrid: Naponta 15 esély, nyerhető 5$ az account balance-ba, amit akár azonnal, klikk nélkül ki is vehetsz, ha rögtön megnyerted :)

AdGrid hirdetés: 30 napra 7$.

Sima Beginner tagként naponta 1 darab garantált hirdetés, melynek értéke 0.004$, és maximum 20 hirdetés naponta.
FullSunként naponta 5 darab garantált hirdetés, melynek értéke 5 × 0.006$ (=0.030$) és nincs korlátozva a hirdetés naponta.

Refferál bérlés: 0.30$ 1 darab 30 napra, és a hosszabbítás csak 100 napra lehetséges, ami 1$.

Kifizetés 0.50$-tól már, és a kifizetési költség a kifizetendő összeg 4.50%-a. (1$ esetében 4.5 cent).

EDIT:
Kifizetési minimum 1$ ---> 0.5$
FullSun tagság ára 100$ --->75$
Saját, és refferálok klikkelése mind Beginner, mind Fullsunként lecsökkent.
A hirdetések olcsóbbak lettek kb. 35-40%-kal.

Szerintetek valamit kéne változtatnom? Így jó?
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára andra 2015.04.26. 15:36-kor.
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: SunPTC -terv

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Az jó,hogy nem vágsz bele azonnal és hagysz időt magadnak. Én ezt az időt decemberig arra használnám fel a helyedben,hogy minél több PTC -s tapasztalatot gyűjtsek addig. De lehet még ez az idő is kevés lesz.Mert könnyű belevágni,de azt fenntarthatóvá tenni sokkal nehezebb. Nem beszélve,hogy pikk-pakk összejöhet egy rakat adósságod,amit nem tudsz kifizetni így löttek a PTC-s karrierednek a jövőben,mert csalónak leszel titulálva. Még akkor is,ha csupa jószándék vezérel.
Megkérdezhetem mióta PTC-zel? Mert,ha nemrég csak pár hónapja,akkor készülj fel rá,hogy nagyon sok tapasztalnivalód van még kattoló oldalról. Ha ez meglesz utána elkezdhetsz azon agyalni,hogy mi módon tudj admin oldalról is tevékenykedni.
Mondjuk én nem értek hozzá sosem volt PTC-m,sztem nem is lesz,csak próbállak óvatossá tenni.

Még annyit,hogy a tagságokkal és a bérléssel kapcsolatban is fokozottan kell vigyáznod. Ezekkel kapcsolatban azt gondolom,hogy ezeket csak úgy szabad bevezetni,hogy az ne garantált megtérülésű befektetés legyen,hisz azt egyszer ki kell fizetned. és hova fektetnéd be azta a pénzt? A hirdetésekből befolyó pénz nem valószínű,hogy elég lesz rá,hisz van még a tieden kivül több száz PTC oldal,nagy a verseny,ne számíts rá,hogy mindenki nálad fog hirdetni. Mondjuk fel kell mérni milyen bevételek várhatóak még ezen kivül,csak szerintem hibás hozzállás a tagság és a bérlés egyfajta garantált befektetésként nyújtani. Ezek arra valóak - és így is kell beállítani árban,tulajdonságokban - hogy ösztönözzön toborzásra,vagy hamarabb elérni a minimumot (bérlés) vagy egyfajta kockáztatós játék,hogy az oldal sikeressége arányában hogy sikerül kifogni kattló refeket.
Szerintem mindenképpen nyílvánvalóvá tenni a kattolóknak,hogy ezek kockázatos befektetések,amik nem térülnek meg feltétlen. nagy betükkel :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára xenosz2 2015.04.26. 15:05-kor.
andra
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2015.04.19. 10:29

Re: SunPTC -terv

Hozzászólás Szerző: andra »

Szia.
Körülbelül 1 éve kezdtem el PTC-zni, azonban körülbelül 4 hónapja PTC-zek aktívan.
Mivel szeretnék mindent megtervezni, azért várok Decemberig. Addig elkészül a logó, bannerek, fizetés, stb...

A licensz meg örökké lesz, mert 1 évre ~25000 Ft, örökre meg 36 ezer forint. Szerintem ez így jobban megéri. De azért legelőszőr csak 1 hónapra veszem meg, hogy átlathassak mindent admin menüből is stb.
andra
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2015.04.19. 10:29

Re: SunPTC -terv

Hozzászólás Szerző: andra »

Az NTen scriptben látom, lehet lottó szerűséget csinálni. Nos, ezen a felhasználók nagyot kaszálhatnak, mert engedélyezni fogom ezt a lehetőséget!
Egy jegy, vagy ticket ára: 0.1$ lesz a Refferal Jackpotban. Itt lehet nyerni 1. hely: 2 db reff 30 napra, 2. hely: 1 db reff 30 napra, 3. hely: 0.2$ az AB-be.

A másik jackpotban 0.2$ az ára egy ticketnek, itt csak egy ember nyer, méghozzá 3$-t az AB-be.

A másik jackpotnak 2$ az ára, itt nyerhetsz egy külön tagságot a JackSun tagságot, amit megvenni nem lehet, de megnyerni meg lehet. Egy nyertes lesz, és ő megkapja 10 napra. (a saját, és a refferálok klikkje is min. 0.005$, maximum 0.02$!!!)

Az utolsó jackpot ára 3$, és mindig változó ajándék csomag, ezt mindig előre közöljük.

A jackpotok külön időkben lesznek!

*Egy felhasználónak maximum 5 ticketje lehet / jackpot.
*Egy felhasználó többet is nyerhet egy jackpottal.
*Az 5 ticket nem garantálja, hogy a 100-ból Te nyersz!
*A Jackpotok csak 1000 aktív tag fölött lesznek megtartva!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára andra 2015.04.26. 15:35-kor.
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: SunPTC -terv

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Még hozzátettem pár gondolatot az előző hsz omhoz.
Az árak kicsit drágák amúgy 2.5$ 1000klikk vagy 10$ 30 napos grid... Gondolj bele,hogy neked új oldalad lesz,először csalogatnod kell a kattolókat,nem elrisztanod. No de majd meglátod időközben és sztem rájössz....vagy nem. Ne a csalóvá váló oldalakból indulj ki az árakkal,hanem próbáld meg a régóta működők sikerreceptjét ellesni,kitalálni :)
andra
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2015.04.19. 10:29

Re: SunPTC -terv

Hozzászólás Szerző: andra »

Rendben, éreztem is, hogy drága lesz, mert még a Neo is olcsóbb, majd csökkentgetem az árat.

Közben pár refferálással kapcsolatos infók / tagság:

Melyik napon tudsz bérelni reffet?
Kép

Melyik órában bérelhetsz reffet?
Kép

Mennyi reffet bérelhetsz egyszerre?
Kép
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára andra 2015.04.26. 15:40-kor.
andra
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2015.04.19. 10:29

Re: SunPTC -terv

Hozzászólás Szerző: andra »

xenosz2 írta:Még hozzátettem pár gondolatot az előző hsz omhoz.
Az árak kicsit drágák amúgy 2.5$ 1000klikk vagy 10$ 30 napos grid... Gondolj bele,hogy neked új oldalad lesz,először csalogatnod kell a kattolókat,nem elrisztanod. No de majd meglátod időközben és sztem rájössz....vagy nem. Ne a csalóvá váló oldalakból indulj ki az árakkal,hanem próbáld meg a régóta működők sikerreceptjét ellesni,kitalálni :)
Lecsökkentettem az árakat, mind a hirdetés, mind a tagság árát, ezáltal a kereset is kicsit csökkent.
Például 0.001$ helyett 0.0075$ / klikk 5 mp-nél.

Ezért nem akarom elsietni a dolgot, csak úgy akarom megrendelni, hogy már minden tökéletes mind Nekem, mint Nektek, mind Hirdetőknek.
Avatar
Admin
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 2000
Csatlakozott: 2010.07.02. 09:50
Kapcsolat:

Re: SunPTC -terv

Hozzászólás Szerző: Admin »

Szia!
Először is nem ajánlom a lottót és jackpotot ha szeretnél paypalt is az oldaladra. Másodszor pedig a ptcevolution scriptet ajánlanám, mivel jobban össze van rakva és biztonságosabb is mint egy NTen és csak $60-al kerül többe a lifetime változata.

Egyébként nagyon messze van még a december, miért pont akkor? :D
Neobux - Alap No.1. pénzgyűjtő PTC oldal
Rotate4all - Alap No.1. pénzgyűjtő PTP oldal
Scarlet-Clicks - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam
GPTPlanet - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam testvéroldala
andra
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2015.04.19. 10:29

Re: SunPTC -terv

Hozzászólás Szerző: andra »

Szeretnék mindent megtervezni, ne az oldal közben legyenek variálások :)

Meglehet, hogy először egy Zeus-t veszek,hogy az mennyire jön be. Mert nem akarok kidobni az ablakon több száz, ezer dolcsikat, ha buknám. :) Ez meg olcsó, és ha bejön, akkor megy az evo :)
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: SunPTC -terv

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Sok sikert! Egy jótanács! Előbb még PTC-zz minél többet. nem akarlak megsérteni,de még sok mindent meg kell tapasztalnod. Nekem nagyon sok csalódásom volt az elmúlt több,mint 2 évben és mindig volt még lejjebb és lejjebb. Úgy gondolom admin és kattoló részről is sok az átverés :)
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 7 vendég