MinuteStaff OfferWall

Társalgás a PTC-ről.
harmonia
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 707
Csatlakozott: 2014.02.01. 20:47
Kapcsolat:

MinuteStaff OfferWall

Hozzászólás Szerző: harmonia »

Sziasztok! :)

Tapasztalatom szerint, az olyan oldalakra ahol alacsonyak a katt értékek és kevés a napi kereset nagyon nehéz direkteket szerezni, még annak ellenére is, hogy megbízhatóan fizetnek.

De van pár oldal ahol akadnak más kereseti lehetőségek is, amivel kiegészítve a reklámok megnézéséért járó jutikat, elég szép jövedelemre lehet szert tenni!

Mivel még én is folymatosan tanulom mit, hogy érdemes és lehet csinálni a PTC oldalakon ahhoz, hogy magasabb eredményeket tudjak elérni, csak a napokban ismertem meg Boguli segítségével a "MinuteStaff OfferWall" elnevezésű plusz kereseti lehetőséget!

Persze ha már megismertem, nagy sikerrel végig is csinálom az ott található feladatokat a DebadiBux oldalon.
(Jól is jön ott minden egyes plusz centecske a kattok mellé, mivel pár napja bátorkodtam tagságot venni.) :good:

Én úgy gondolom, hogy rajtam kívül lehetnek még egy páran olyanok, akik nem ismerik mire is jó a "MinuteStaff OfferWall" és azt sem tudják mit és hogyan kell ott csinálni.

Ezért arra gondoltam, hogy Boguli (ha vállalja), vagy valaki más, készíthetne egy részletes leírást magyarázattal, esetleg fotókkal, hogy és mint működik a "MinuteStaff OfferWall"!
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: MinuteStaff OfferWall

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

ugyanúgy működik mint az ayuwage, rain of clicks és társai nincs különbség :) de persze ha valakinek van kedve leírást csinálni hozzá nem rossz ötlet. képek feleslegesek, pár mondatban megvan mit hogy kell csinálni.
Avatar
Boguli
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1249
Csatlakozott: 2014.04.22. 10:30
Kapcsolat:

Re: MinuteStaff OfferWall

Hozzászólás Szerző: Boguli »

Na csak most látom ezt a topicot... :DD

Felveszem a "To do" listámra és megpróbálom összehozni, de türelmet kérek, van mit bepótolnom...
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 5 vendég