Kevés befektetést igénylő HYIP programok

Magas Hozamú Befektetési Programok
freeblogger
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 30
Csatlakozott: 2012.06.11. 02:52
Kapcsolat:

Kevés befektetést igénylő HYIP programok

Hozzászólás Szerző: freeblogger »

Sziasztok!
Mivel a költözéskor másik csoportba került a topikom, ezért itt is indítok egyet, kicsit másképp. Mivel többen kipróbáltátok az általam ajánlott 1 napos befektetéseket, és én szeretnék továbbra is kísérletezni ezekkel a programokkal, itt naprakész információkat fogok megosztani veletek. Leírom a személyes tapasztalataimat, és azt is, hogy én miért tartom érdemesnek a programot a befektetésre.
Ebben a topikban olyan oldalakat fogok bemutatni, amiket én is használok.Akkor fogom őket itt bemutatni amikor nekem már fizettek, és a fizetési bizonylatot is mellékelem. (Kivéve egyenlőre Silver Structure, de köszönöm a Reffeknek az aktivitást, hamarosan összejön annyi a jutalékokból, hogy érdemes lesz kikérni. :) )
freeblogger
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 30
Csatlakozott: 2012.06.11. 02:52
Kapcsolat:

Re: Kevés befektetést igénylő HYIP programok

Hozzászólás Szerző: freeblogger »

Sajnos ők is ennek a nyárnak az áldozatai lettek, senki ne invesztáljon ide!

Silver Structure (Ahol a kevésből sok lesz)
Ezt a programot én a Payza számlámon maradt 5$-ból indítottam el. Naponta 2%-ot ad a befektetéseinkre 150 napon át. Már 1$-tól lehet invesztálni, kamatos kamat beállítható 0-100% között, a futamidő végén a törzstőke is visszajár. Eljátszottam egy kicsit a kalkulátorral, az 5 $-ból 150 nap alatt (100 %-os compounding beállításával) kb. 97$ lesz, amennyiben az oldal még létezik.Ez nagyon szépen hangzik, persze egy HYIP oldalnál soha nem lehet tudni, hogy meddig él az oldal. Amiért én mégis bevállaltam így az az, hogy elmondásuk alapján valós kereskedést folytatnak az ezüst piacon. Az oldal megjelenése is korrekt, DDoS védelemmel ellátva. Fennállásuk óta pontosan fizetnek, stb. Ennél az oldalnál az én stratégiám az, hogy hetente, 5$ invesztálok (más oldalakon megkeresett hozamokból) beállítom a 100% compoundingot, és várom, hogy elteljen a 150 nap. Onnantól kezdve,amíg az oldal létezik, hetente 97$ lehet szert tenni.FONTOS, hogy ha tehetjük, ne rakjunk bele saját pénzt, keressük meg más oldalakon, így ha esetleg a 150 nap alatt történne valami az oldallal, nem ér minket veszteség.Más oldalaknál nem ajánlom ezt a stratégiát, itt is csak azért, mert ilyen keveset kell befektetni egy fiatal, eddig rendesen fizető oldalba. A Silver Structure 3 hónapos, nem ígér irreális hozamokat, minden adott náluk a hosszútávú stabil működésre. Minimum 1 évet adnak neki a tapasztalt Hyip befektetők is.
Aki ki szeretné próbálni itt tud regisztrálni:
Akik eddig regisztráltak, azoknak köszönöm. :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára freeblogger 2012.08.28. 03:31-kor.
freeblogger
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 30
Csatlakozott: 2012.06.11. 02:52
Kapcsolat:

Re: Kevés befektetést igénylő HYIP programok

Hozzászólás Szerző: freeblogger »

Az érdeklődésre való tekintettel egy újabb 1 napos program. 111 % 1 nap után, 1$ lehet invesztálni. Még csak 6 napos, emiatt rögtön betettem Payzáról is és Libertyről is a maradék dollárokat. Libertyről kikértem, ami a kikéréstől számított 12 óra múlva meg is érkezett. A Payzáról invesztált összeget visszaforgattam még 1 napra.
Akit érdekel itt tud regisztrálni: http://coscaves.com/?ref=herczega

Nekem ma reggel még fizetett,a monitorok szerint is fizet,de a befizetések jóváírásával sokat késik. Szerintem ide már ne invesztáljon senki!

$4.63 has been successfully sent to your LibertyReserve account.
Please check your LibertyReserve account.

coscaves.com
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára freeblogger 2012.06.20. 15:17-kor.
csari
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 472
Csatlakozott: 2010.07.03. 07:42
Kapcsolat:

Re: Kevés befektetést igénylő HYIP programok

Hozzászólás Szerző: csari »

freeblogger írta:Az érdeklődésre való tekintettel egy újabb 1 napos program. 111 % 1 nap után, 1$ lehet invesztálni. Még csak 6 napos, emiatt rögtön betettem Payzáról is és Libertyről is a maradék dollárokat. Libertyről kikértem, ami a kikéréstől számított 12 óra múlva meg is érkezett. A Payzáról invesztált összeget visszaforgattam még 1 napra.
Akit érdekel itt tud regisztrálni: http://coscaves.com/?ref=herczega

$4.63 has been successfully sent to your LibertyReserve account.
Please check your LibertyReserve account.

coscaves.com
Betettem pénzt PZ-ről még tegnap délután, de még nem írta jóvá. Most írtam a supportnak, remélem segít. Ma 3-kor már lejárna a befektetésem :angry:
lotux
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 64
Csatlakozott: 2012.06.16. 20:49
Tartózkodási hely: Albertirsa
Kapcsolat:

Re: Kevés befektetést igénylő HYIP programok

Hozzászólás Szerző: lotux »

Üdv.

A Cycler2012-ről tud valakim valami bővebb infót?

Link: http://cycler2012.com/index.php?spon=2041
freeblogger
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 30
Csatlakozott: 2012.06.11. 02:52
Kapcsolat:

Re: Kevés befektetést igénylő HYIP programok

Hozzászólás Szerző: freeblogger »

csari írta:
freeblogger írta:Az érdeklődésre való tekintettel egy újabb 1 napos program. 111 % 1 nap után, 1$ lehet invesztálni. Még csak 6 napos, emiatt rögtön betettem Payzáról is és Libertyről is a maradék dollárokat. Libertyről kikértem, ami a kikéréstől számított 12 óra múlva meg is érkezett. A Payzáról invesztált összeget visszaforgattam még 1 napra.
Akit érdekel itt tud regisztrálni: http://coscaves.com/?ref=herczega

$4.63 has been successfully sent to your LibertyReserve account.
Please check your LibertyReserve account.

coscaves.com
Betettem pénzt PZ-ről még tegnap délután, de még nem írta jóvá. Most írtam a supportnak, remélem segít. Ma 3-kor már lejárna a befektetésem :angry:
Szia.
Amikor utaltál nekik, nem felejtetted el beírni a felhasználónevedet és a beruházási tervet? A másik programnál én így jártam, írtam a Supportnak és jóváírta. Szerintem a Te pénzed sem fog elveszni? Ma reggel megkaptam tőlük a kikért pénzem. 14 órával a kikéréstől érkezett meg, ez benne van a 12 üzleti órában 8 órás munkaidővel számítva. Utálom ezeket a manuális Payzás fizetéseket. Most tesztelek 2 programot, ahol lehet váltani a Liberty és Payza között. Ha fizetnek kiteszem őket, és lehet egy kis tőkét gyűjteni Libertyre.
csari
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 472
Csatlakozott: 2010.07.03. 07:42
Kapcsolat:

Re: Kevés befektetést igénylő HYIP programok

Hozzászólás Szerző: csari »

Nem, beírtam a megfelelő adatokat, remélem csak azért csúszott el, mert már du. 3 óra volt itt, és ott meg valami teljesen más.
freeblogger
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 30
Csatlakozott: 2012.06.11. 02:52
Kapcsolat:

Re: Kevés befektetést igénylő HYIP programok

Hozzászólás Szerző: freeblogger »

freeblogger írta:
csari írta:
freeblogger írta:Az érdeklődésre való tekintettel egy újabb 1 napos program. 111 % 1 nap után, 1$ lehet invesztálni. Még csak 6 napos, emiatt rögtön betettem Payzáról is és Libertyről is a maradék dollárokat. Libertyről kikértem, ami a kikéréstől számított 12 óra múlva meg is érkezett. A Payzáról invesztált összeget visszaforgattam még 1 napra.
Akit érdekel itt tud regisztrálni: http://coscaves.com/?ref=herczega

$4.63 has been successfully sent to your LibertyReserve account.
Please check your LibertyReserve account.

coscaves.com
Betettem pénzt PZ-ről még tegnap délután, de még nem írta jóvá. Most írtam a supportnak, remélem segít. Ma 3-kor már lejárna a befektetésem :angry:
Szia.
Amikor utaltál nekik, nem felejtetted el beírni a felhasználónevedet és a beruházási tervet? A másik programnál én így jártam, írtam a Supportnak és jóváírta. Szerintem a Te pénzed sem fog elveszni? Ma reggel megkaptam tőlük a kikért pénzem. 14 órával a kikéréstől érkezett meg, ez benne van a 12 üzleti órában 8 órás munkaidővel számítva. Utálom ezeket a manuális Payzás fizetéseket. Most tesztelek 2 programot, ahol lehet váltani a Liberty és Payza között. Ha fizetnek kiteszem őket, és lehet egy kis tőkét gyűjteni Libertyre.
Nekem sem írta jóvá 4 órán belül a befizetett összeget, és a refjutalékot sem.Ez így nem elfogadható! A monitorok szerint fizet, valószínű, hogy még ki tudjuk szedni a pénzünket. Szerintem ide már ne invesztáljon senki. Egy blogon olvastam, hogy az illető egy Hyip oldalba csak 1x, maximum 2x invesztál, és megy tovább.Ezeknél az oldalaknál úgy néz ki ez a nyerő stratégia.
csari
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 472
Csatlakozott: 2010.07.03. 07:42
Kapcsolat:

Re: Kevés befektetést igénylő HYIP programok

Hozzászólás Szerző: csari »

Valóban, sőt, szerintem elég egyszer is, kétszer max akkor, ha az indulással egy időben benne vagyunk. A hihetetlen kamattal kecsegtető cégek 10-20 nap után elhaláloznak...
freeblogger
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 30
Csatlakozott: 2012.06.11. 02:52
Kapcsolat:

Re: Kevés befektetést igénylő HYIP programok

Hozzászólás Szerző: freeblogger »

Az indulás napján sikerült belebotlanom ebbe a programba,ezért nem mertem csak 5 dolcsival kipróbálni. A manuális Payza befizetést 4 órán belül jóváírta. Kellemes meglepetés volt, hogy az oldalon belül lehetőség van átkonvertálni a pénzt egy másik fizetési processzorra. Mivel olyan körülményes a Libertyre való utalás, ezért a Payzán befizetett pénzt oda kértem ki, ami 9 óra múlva meg is érkezett. Plan1: 1 napra 110% 1$-tól. Plan2: 2 napra 124% 20$-tól. Mivel a program még csak 1 napos 1-2 kört szerintem mehetünk.
Aki ki szeretné próbálni az itt tud regisztrálni:( Már kezd problémássá válni)
Kifizetési bizonylat:
$5.50 has been successfully sent to your LibertyReserve account.
Please check your LibertyReserve account.

diiwealth.com
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára freeblogger 2012.06.24. 23:08-kor.
freeblogger
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 30
Csatlakozott: 2012.06.11. 02:52
Kapcsolat:

Re: Kevés befektetést igénylő HYIP programok

Hozzászólás Szerző: freeblogger »

Teszteltem egy programot, és bár a kikéréstől számítva másfél órán belül a pénz a számlámon volt,mégsem tudom ajánlani.
1 napra 110%-t ígért, tegnap küldött emailt, hogy megváltoztatták a befektetési tervet. Állandóan küldi a spam-ket. A befektetett 10$-ból 1 nap után 10,80 lett, de legalább kifizették.
Aki véletlenül rábukkan, szerintem ide ne invesztáljon:
http://www.eliteearn.com/

$10.80 has been successfully sent to your LibertyReserve account n/a.
Transaction batch is n/a.

eliteearn.com
freeblogger
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 30
Csatlakozott: 2012.06.11. 02:52
Kapcsolat:

Re: Kevés befektetést igénylő HYIP programok

Hozzászólás Szerző: freeblogger »

Sziasztok!
Nagyon népszerű lett mostanában a 10% naponta 20 napig. Itt egy -1 napos program. 10$ lehet invesztálni. Payza manuális itt is. Aki ki szeretné próbálni itt tud regisztrálni: http://orbitspay.com/?ref=herczega

Egy másik program ugyanezzel a konstrukcióval, csak itt 20$ a minimum. Ők is még csak néhány naposak, amúgy korrektek, simán megmondták,hogy nincs mögötte gazdasági tevékenység, a lehető legtovább ideig akarják tartani az oldalt. Kíváncsi leszek meddig sikerül.
http://wacomark.com/?ref=herczega
freeblogger
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 30
Csatlakozott: 2012.06.11. 02:52
Kapcsolat:

Re: Kevés befektetést igénylő HYIP programok

Hozzászólás Szerző: freeblogger »

Wacomark válasza a leállásokra:
Hello MNO, We at Wacomark would like to apologize for the recent downtime, we are processing all the pending WD from Payza,LR and PM, Our site is down again, Koddos is not reliable anymore, we will move our site to a much powerful hosting provider to rpovde you a better investment service.Thank You
jerdei
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012.06.24. 17:59
Kapcsolat:

Re: Kevés befektetést igénylő HYIP programok

Hozzászólás Szerző: jerdei »

Sziasztok

Itt egy alig 5 napos kis befektetést igénylő Hyip:

https://www.globaloilfund.com/splash.php?ref=jerdei

Már 5$-tól lehet befizetni, elég sok számlát kezel ( LR, Payza, PM, STP...)
Ref jutalék 3%
minta 1.jpg
minta 1.jpg (146 KiB) Megtekintve 9096 alkalommal
minta 2.jpg
minta 2.jpg (144.01 KiB) Megtekintve 9096 alkalommal
PVJK
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2012.05.31. 21:43
Kapcsolat:

Re: Kevés befektetést igénylő HYIP programok

Hozzászólás Szerző: PVJK »

Sziasztok!
Aki biztonságosan akar HYIP programokkal foglalkozni, azoknak az alábbi szabályok betartását javaslom:
- max. 10 munkanap / 15 naptári nap (1 naposak előnyben)
- min. 30 nap monitorozás az allhyipmonitors.com legalább 6 db monitorján
- max. $10 induló befektetés
- 1-5 % közötti napi hozam
- lehetőleg tőke is jöjjön vissza minden nap
Ha valaki regisztrál a minden feltételnek megfelelő valamelyik oldalra a lenti linkemen, akkor cserébe én is regisztrálok hozzá egy másikban.
Máris ajánlok nektek 2 lehetőséget, természetesen mindegyikből vettem már ki pénzt a napokban:
http://www.4daysincome.com/?ref=PVJK70 - $1-tól 4 nap x $27 azaz napi 2 %
http://forexavail.com/?ref=PVJK70 - $5-tól 5 munkanap x 21 % azaz napi 1 %
Mielőtt rákattintasz a "befektetés" gombra, mindig ellenőrizd az oldalt legalább az alábbi két linken:
http://www.allhyipmonitors.com
http://netinvestportal.com/scam.htm
Meggyőződésem, hogy közösen biztonságossá és jövedelmezővé lehet tenni a HYIP piacot!

Üdv: Péter
netinvest
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 68
Csatlakozott: 2012.07.14. 18:58
Tartózkodási hely: Mo.
Kapcsolat:

Re: Kevés befektetést igénylő HYIP programok

Hozzászólás Szerző: netinvest »

lotux írta:Üdv.

A Cycler2012-ről tud valakim valami bővebb infót?

Link: http://cycler2012.com/index.php?spon=2041
szia

A cycler2012-ről itt találsz bővebb magyar nyelvű infót a nevem alatt
Balázs
freeblogger
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 30
Csatlakozott: 2012.06.11. 02:52
Kapcsolat:

Re: Kevés befektetést igénylő HYIP programok

Hozzászólás Szerző: freeblogger »

Sziasztok!
Ez a nyár elég durvára sikerült, a legtöbb HYIP oldal és a Zeek is bedőlt, Triplerezni sem tudunk. Aki szeretne egy biztos és legális üzlethez csatlakozni, az írjon privibe.
freeblogger
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 30
Csatlakozott: 2012.06.11. 02:52
Kapcsolat:

Re: Kevés befektetést igénylő HYIP programok

Hozzászólás Szerző: freeblogger »

Egy közel 2 éves előkészítő munka után elindult Magyarországon
a "Hitelcsapdából az Álomházadig ( FREN ) " project !

A Future Real Estate Network egy olyan ingatlanrendszer, amely eddig sehol el nem érhető rugalmas megoldást ad szinte minden ingatlanproblémára, legyen az vásárlás, vagy a meglévő ingatlanodon teherként megjelenő hitel kiváltása. Mindezt úgy, hogy újabb hitelt nem kell felvenned.

Az eddig ismert megoldásokkal szemben a FREN ingatlanrendszere valódi megoldást ad az ingatlanproblémák VÉGLEGES megoldásához, kockázatok, kötelezettségek és korlátok nélkül!

Mindenképp érdemes időt szentelned e nem mindennapi rendszer megismerésére! Nagyon sok embernek nyújthat valódi segítséget!

A megoldás nem kevesebbről szól, mint arról, hogy hogyan vehetsz
birtokba egy ingatlant, ha csak a vételár fél százalékával rendelkezel,és hogyan fogja ez az ingatlan kifizetni önmagát.

Ráadásul ez a megoldás a mostani ingatlanhitelek kiváltására is alkalmas!

Mivel a regisztráció ingyenes, és a jutalékból is összejön előbb-utóbb a szükséges önrész, szerintem mindenképp érdemes foglalkozni a dologgal.

Ezen a linken megnyíló oldalon tájékozódhatsz a megoldás adta lehetőségről:

https://www.fren-system.co.uk/elemek/po ... leiras.pdf

A regisztráció díjmentes!
... és az is marad!

Ha később is ingyen tudsz regisztrálni, akkor miért érdemes mégis most azonnal regisztrálnod?
A regisztrációdkor azonnal elfoglalsz egy helyet a rendszer egyedi, speciális nyilvántartási rendszerében, amely mindenféle vásárlás vagy tevékenység nélkül máris bevételeket tud számodra generálni, ehhez valóban csupán regisztrálnod kell!

A regisztrációd után „belülről” meg tudod ismerni a teljes működési folyamatot, ami alapján felelősségteljes döntést tudsz hozni, hogy milyen mélységű együttműködés tud a céljaid eléréséhez eljuttatni Téged.
A regisztrációddal semmilyen kötelezettséget nem vállalsz, a regisztráció nem eredeztet vásárlási, fizetési kötelezettséget, nem ír elő semmilyen tevékenységet, a tagságodat bármikor megszüntetheted!

Itt tudsz regisztrálni:

https://www.fren-system.co.uk/let.php?id=11010563
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 3 vendég