vladimirfx.ru - SCAM

dzoli1
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 25
Csatlakozott: 2012.12.15. 08:12
Kapcsolat:

vladimirfx.ru - SCAM

Hozzászólás Szerző: dzoli1 »

Erre a helyre nem tudom, hogy akadtam rá. :) A nevéből látszik, hogy orosz oldal. Akinek kedve van ismeretlen vizeken evezni, 50 dollár befektetéssel kipróbálhatja. A fordító jól jöhet. :)
Amennyit sikerült megértenem a leírásból, az mindössze annyi, hogy talán magánbefektetőről van szó, aki már több éve sikeresen "működik". Nekem szimpatikusnak tűnik az oldal egyszerűsége, de inkább csak megérzésből próbáltam ki. Még nagyon az elején vagyok, nincs tapasztalatom. A hozam sem tiszta előttem, ha jól értem, hetente fizet változó kamatot. Az biztos, hogy az első hét után már nőtt az egyenlegem egy kicsit. :) A kockázatot felesben viseljük vele, ami nem tudom, mit jelent. :(
Ha valakit érdekel és kipróbálná, és többet megért belőle mint én, szívesen venném ha megosztaná velem.
Regisztrálni a téma címén lehet, referáltak nincsenek.
jerdei
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012.06.24. 17:59
Kapcsolat:

Re: vladimirfx.ru

Hozzászólás Szerző: jerdei »

elég merész vagy, hogy egy olyan oldalba fektetsz, amiről nem igazán tudod hogyan működik, sem fórum sem pedig monitorok nem figyelik, hogy valóban fizet-e.
A BesteMoneys nevű monitor 09.20-án felvette a listájára, de nem fizetett bele...
Az oldal amúgy angol nyelven is elérhető :)

Az 50/50% annyit tesz, hogy az oldal GBP/USD értékpárral kereskedik, ergo, ha erősödik a dollár akkor veszteséges lesz és ennek a veszteségnek az 50%-t rád hárítja, a befektetett összegedtől függően, persze ő 30% veszteségnél kiszáll, de 50%- ot hárít rád... tiszta üzlet :) "A kockázatot felesben viseljük vele" - ez nagyon jó, ez tetszik :)
dzoli1
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 25
Csatlakozott: 2012.12.15. 08:12
Kapcsolat:

Re: vladimirfx.ru

Hozzászólás Szerző: dzoli1 »

Köszi szépen a kiegészítést. :)
Merész vagyok? :) Ki nem az, aki ilyen befektetésben részt vesz? :) Te tudod bármelyikről is, hogyan működik? Az egy dolog, hogy mit írnak. Itt van pl. az AVO. Minden szépet és jót írtak róla, még azt is, hogy kockázatmentes befektetés, mert a kezdőtőkédre garanciát vállalnak. Aztán mi lett belőle. :(
Szóval szerintem semmivel sem kockázatosabb így befektetni, mintha tudnám, hogyan működik. Persze ez csak az én véleményem. :)

Valóban van angol nyelvű része is, de a befektetési funkciók csak oroszul voltak elérhetők, amikor utoljára láttam. A kockázatviselést illetően pedig...bármennyit is vállal át, több, mint akármelyik másik hyip.
fairyanna
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2014.12.30. 11:38
Kapcsolat:

Re: vladimirfx.ru

Hozzászólás Szerző: fairyanna »

Nagyon úgy néz ki,hogy ennyi volt ez az oldal.
Már a mai napon a legtöbb monitoron a waiting,problem és scam olvasható.
Kemény 2 napig fizetett.

Messziről kerülje mindenki.
You can check out our latest ccnp and ccnp course written by our ccnp switch exam to help you pass passguide.You can also purchase
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég