4fxinvestment Lassan 1 éve működő fizető hyip oldal

Magas Hozamú Befektetési Programok
phanzetomox
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2013.01.18. 18:59
Kapcsolat:

4fxinvestment Lassan 1 éve működő fizető hyip oldal

Hozzászólás Szerző: phanzetomox »

Rövid áttekintés:
-deviza kereskedéssel foglalkoznak (FOREX)
-minimális befizetés 10$
-folyamatos, naponta történő kifizetés
-futamidő: 11-14% kamat 10 munkanap alatt
-kamatos kamat nincs
-továbbajánlás nélkül is biztosítja a fenti kamatokat
-egyszintű direkt jutalék: 4%

Fizetési lehetőségek:
SolidTrustPay
Perfect Money
Liberty Reserve
Egopay
2012. januárjában négy amerikai cég - amelyek a Forex-en kereskedtek már évek óta - összeállt és
létrehozta a 4FX INVESTMENT befektetési programot.
Alacsony kamatú, rövid lejáratú befektetéseket kínálnak. Jó kezekben van a rendszer, mert mostanra lassan 1 éves
múlttal rendelkeznek és folyamatosan fizetőképesek.
Igaz, hogy csak napi (munkanap!) 1% hozammal lehet számolni, de cserébe viszonylag alacsony a kockázat
a rövid futamidő (10 nap) miatt.
A honlap kivitele igényes, könnyen kezelhető, szerethető. A biztonságról az SSL gondoskodik, a
szervereket pedig a BlockDos védi a támadásoktól.

Működése:
10 napos (munkanap) futamidő alatt - ami 14 naptári nap - megforgatják a pénzt és ki is fizetik nekünk.
A napi hozamhoz mindig hozzácsapják a berakott tőke (principal) egytized részét, így a 10. nap végére a
teljes tőkét is visszakapjuk. Ha pl. 100$-al indítod, akkor naponta 11$-t írtak jóvá a belső számlán.
Az STP-re még a kikérés napján megérkezik a pénzünk.
Jutalék-rendszer:
Továbbajánlani itt is lehetséges, de nem kötelező. Ha mégis dolgozol vele, akkor 4% jutalékot kaphatsz
direktjeid után.

Hogyan tudod kivenni a pénzt?:

A fent felsorolt webbankokba lehet kikérni a pénzt. Azonnal fizetnek, a minimális kifizetési limit 1 $.
Itt regisztrálhatsz: http://www.4fxinvestment.net/sponsor=phanzetomox
newsbox
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 671
Csatlakozott: 2012.12.02. 10:01
Kapcsolat:

Re: 4fxinvestment Lassan 1 éve működő fizető hyip oldal

Hozzászólás Szerző: newsbox »

Igen több mint egy éve működik a cég és szinte egy kisebb település fektetett már be le. 1167db ember!
Jónak néz ki és fizet! Ami nem tetszik, hogy napi 1%-ad 10 napra. 8001-re 10 napra 2,50%-ot és 2001-re 1,52%-ot! Sok pénz! 10 nap sok idő! Ami jó, hogy fizet! Igaz nem sokat. Gondolkodtam, hogy be teszek 100$-it, de 110$/10napra!
A pár gondolatot nem azért írtam, hogy ne fektessetek be le! Szeretek cégeket elemezni, módjuk én ezt tanultam, meg tanulóm is.
Így csak ajánlani tudom, de én nem fektetek be le.
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég