1.5% Napi bevétel a Ismadsincome-al

Magas Hozamú Befektetési Programok
DealExtreme
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2012.06.19. 23:00
Kapcsolat:

1.5% Napi bevétel a Ismadsincome-al

Hozzászólás Szerző: DealExtreme »

Az IsmAdsIncome 2012.08.16-án indult és az oldal egy online hirdetési hálózathoz tartozik, aminek a neve ism & Rican Professional Networks. Ehhez a hálózathoz tartozik a RicanAdFunds.com és az ismMagic.com is.

Az ismMagic egy közösségi oldal, amely 2011. májusában indult és kifejezetten olyan emberek gyűlnek itt össze, akik ajánlanak vagy keresnek hasonló üzleti lehetőségeket, mint amilyenek itt a blogomon is vannak. A regisztrációt követően lehetőségünk van valamilyen tagságot választani (havi előfizetéssel), amiért cserébe az oldalon hirdethetjük saját üzleti lehetőségeinket és akár saját blogot is tudunk itt vezetni. Így elég nagy a valószínűsége, hogy a hirdetésünk sikeres lesz, hiszen pont a célközösségnek hirdetjük. Az ismMagic használatába nem merültem bele, akit érdekel nézzen szét az oldalon és ismerkedjen vele. Az biztos, hogy nem sok magyar tagja van még.

Az IsmAdsIncome-on hirdetési csomagokat vásárolhatunk, amelyek $10-ba kerülnek és ezért kapunk 9000 hirdetési kreditet a következő bontásban:

3000 kredit top banners (468×60) – az oldal tetején jelenik meg
3000 kredit featured side banners (125×125) – a bal oldalsávban jelenik meg
3000 kredit featured text ads (szöveges hirdetés) – a jobb oldalsávban jelenik meg

Továbbá ha regisztráltál az ismMagic.com oldalon, akkor oda is kapsz 2000 banner megjelenítést és 500 mágikus pontot (Magic Points), amivel lehetőséged van havidíjat fizetni.

Minden $10-os pozícióra napi 1,5% jóváírást kapunk 200 napig, vagyis a teljes jóváírás 300%.

Ezen felül 3 szintű referál jutalék rendszer működik. Az első szint pozícióvásárlásai után 5%, a 2. szint után 3% és a 3. szint után 1% jutalék jár.

Fizetési processzorok terén teljes a kínálat. Lehetőségünk van befizetni a SolidTrustPay, EgoPay, LibertyReserve és PerfectMoney számlánkról is, bár ez utóbbit valószínűleg később adták hozzá, mert nincs feltüntetve a főoldalon és a FAQ-ban sem, de rákérdeztem és működik. Annyit kell még tudni, hogy az EgoPay befizetéskor valamiért nem tér vissza az oldara, hanem 404 hibaüzenetet ad. Állítólag ez az EgoPay hibája és jelezték feléjük, de még én is tapasztaltam ezt. Ilyenkor simán zárjátok be az oldalt és egy új oldalon lépjetek be újra az IsmAdsIncome oldalra.

Befizetés után a pozíciók nem jelennek meg azonnal, hanem 24 órán belül helyezik el őket manuálisan.

A minimális befektetés $10, vagyis 1db pozíció és a kifizetési minimum is szintén $10. Határidőnek 48 órát jelöltek meg.
Reg:IsmAdsIncome
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 4 vendég