Egy körös befektetések

Magas Hozamú Befektetési Programok
laladani
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 51
Csatlakozott: 2012.08.18. 12:27
Kapcsolat:

Egy körös befektetések

Hozzászólás Szerző: laladani »

Az elmúlt hetek bedőlési sorozata után (aminek még lehet nincs vége!!!), bennem is egyre erősödik az az elmélet, miszerint minden HYIP ponzi sémán alapszik és mindegyik oldalnak eljön egyszer az ideje, hogy bezárjon. Persze erre is van megoldás: idejében ki kell szállni! Csakhogy azt nehéz megmondani, mikor van itt az ideje, ezért egy újdonságba kezdtem.
Az elmúlt időszakban több olyan új oldalba (10-20napos) fektettem be egy kevés pénzt, amelyben rövid futamidejű plan-ek vannak és csak 1 vagy 2 körre fizettem be és eldöntöttem, hogy hiába fog még menni hónapokig, akkor sem fizetek be újra.
A programok kiválasztásánál figyelembe vett szempontok:
- a napi hozam ne legyen több mint 2%, ezzel talán kibírja egy ponzi oldal is 2-3 hónapig
- a befektetések ne legyenek 30 napnál hosszabbak, az pedig ha a tőke is benne van a napi hozamokban már extrának nevezhető
- sok monitor oldal fektessen be, hiszen így van biztosítva a reklám és a sok új befektető, e nélkül ugyanis nagyon hamar bezár egy ponzi oldal.

A részleteket itt olvashatjátok: http://netbefektetesek.hu/index.html

.
Golo
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 228
Csatlakozott: 2012.06.26. 16:05
Kapcsolat:

Re: Egy körös befektetések

Hozzászólás Szerző: Golo »

Igen, aki nem szeretné minden pénzét elbukni, annak ajánlott így gondolkoznia! :)

Az 1 nap után 105%-ot ajánló oldalakat is szeretem, de ezekre is vonatkozik az, hogy egy oldalba csak egyszer fektetek be pénzt! :)


PS: A weboldalad karakterkódolását kérlek tedd át UTF-8-ra, mert ez így olvashatatlan! ;)
Köszönöm!
laladani
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 51
Csatlakozott: 2012.08.18. 12:27
Kapcsolat:

Re: Egy körös befektetések

Hozzászólás Szerző: laladani »

Azok extra kockázatosak, nem ajánlom, előbb-utóbb úgyis beragad valahol a tőke!

Ezt a weboldal karakterkódolást kinek írtad?
Golo
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 228
Csatlakozott: 2012.06.26. 16:05
Kapcsolat:

Re: Egy körös befektetések

Hozzászólás Szerző: Golo »

Szia!
Tudom hogy az "1 napos" programokkal nagy a vállalt kockázat, de nekem még így is megéri. Eddig kb. $118-t buktam bele ilyen programokba, és legalább $600-t kerestem velük.
6:1 a nyerési esély!

Igen, Neked írtam, hogy állítsd át a weboldalad karakterkódolását!
Én Macintosht használok, de Windowson is megnéztem, ugyan ez a hiba.
Rossz karakterkódolás
Rossz karakterkódolás
utf8.jpg (238.34 KiB) Megtekintve 4828 alkalommal
laladani
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 51
Csatlakozott: 2012.08.18. 12:27
Kapcsolat:

Re: Egy körös befektetések

Hozzászólás Szerző: laladani »

Kedves Golo!

Köszi, hogy felhívtad a figyelmem, de eddig sem én, sem ismerőseim nem látták így sehol az oldalamat!
Sajna kezdő vagyok honlapkészítésben, de szétnézek a neten mi lehet a probléma.
Golo
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 228
Csatlakozott: 2012.06.26. 16:05
Kapcsolat:

Re: Egy körös befektetések

Hozzászólás Szerző: Golo »

Szia!
Nem tudom, hogy milyen szerkesztőprogramot használsz, de szerintem úgy tudod legkönnyebben javítani a hibát, hogy letöltöd pl. a Notepad++-t! (A telepítőben természetesen a magyar nyelvet is egyszerűen kiválaszthatod!)
Indítsd el a programot, kattints a Fájl menüben a Megynitás opcióra, majd töltsd be a fájlt. (A következő lépéseket minden fájllal ismételd meg!)
A Kódolás menüben válaszd az "Átalakítás UTF-8 kódolásra opciót"!

A Te tárhelyszolgáltatódnál, a forpsi.com-nál lehet venni dinamikus tárhelyet is. Azon elfut a leggyorsabb, legkedveltebb CMS rendszer, a WordPress. A WordPress segítségével weben tudod szerkeszteni egy Word-szerű interfészen a weboldalad. Több százezer design közül választhatsz ingyen!
A WordPresst ide kattintva töltheted le. A telepítése gyerekjáték! :)


Ha valamiben még segíthetek, szólj!
laladani
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 51
Csatlakozott: 2012.08.18. 12:27
Kapcsolat:

Re: Egy körös befektetések

Hozzászólás Szerző: laladani »

Nagyon szépen köszönöm a válaszod Golo. Elég kezdő vagyok, karácsonykor 1 nap alatt tanultam meg ezt a html kódokkal való honlapszerkesztést, majd nyáron lesz időm és továbbfejlesztem.
Golo
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 228
Csatlakozott: 2012.06.26. 16:05
Kapcsolat:

Re: Egy körös befektetések

Hozzászólás Szerző: Golo »

Azért mondom, használj WordPress-t, és akkor nem kell szivatnod magad HTML-el. :)
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 4 vendég