Conten Trade

Magas Hozamú Befektetési Programok
laladani
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 51
Csatlakozott: 2012.08.18. 12:27
Kapcsolat:

Conten Trade

Hozzászólás Szerző: laladani »

Egy újabb 1-2 körös befektetést szeretnék a figyelmetekbe ajánlani. Ez egy klasszikus ponzi oldal, egy jól bevált sémát használnak a működtetők. Altatták a programot csaknem 600 napig, majd pár napja nagyon csábító planeket vezettek be, így aki nem néz utána az csak azt látja, hogy lassan két éve fizet az oldal és szuper hozamot ad. Sok esetben láttunk már ilyet és eddig az ilyen oldalak 2-3 hónapig is elmentek (Endlessprofits, Permanentfund, OBMCO), ezért gondoltam, hogy befizetek ide is.

A részleteket itt olvashatjátok: http://netbefektetesek.hu/conten.html



.
Golo
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 228
Csatlakozott: 2012.06.26. 16:05
Kapcsolat:

Re: Conten Trade

Hozzászólás Szerző: Golo »

Figyelem! Egyelőre ne fektessetek be, mert a HYIPexploreren az oldal állapota Problem

Csak óvatosan! :good:
laladani
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 51
Csatlakozott: 2012.08.18. 12:27
Kapcsolat:

Re: Conten Trade

Hozzászólás Szerző: laladani »

Kicsit érthetetlen, mivel egyedül ott van problem státuszba, mindenkinek fizet minden nap, például nekem is, ráadásul minden nap kikérem a hozamot. Még szombaton került problembe, mivel DDOS támadás miatt órákig nem volt elérhető az oldal:
"We apologize for the hours when our site was down, it was under a 150Gbps attack which was mitigated by vistnet. In some locations we may be not reachable for 24 hours which is for dns change we have had."
Azóta viszont már kétszer fizetett nekem és ez a lényeg.
laladani
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 51
Csatlakozott: 2012.08.18. 12:27
Kapcsolat:

Re: Conten Trade

Hozzászólás Szerző: laladani »

Ma éjjel is megérkezett a tegnap esti kikérésem és azóta átkerült a HYIPexploreren problemből waitingbe, kicsit zavaros ez a monitor oldal.
Golo
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 228
Csatlakozott: 2012.06.26. 16:05
Kapcsolat:

Re: Conten Trade

Hozzászólás Szerző: Golo »

nem zavaros. csak akkor fizetett nekik az oldal, ha paying a status. Ez az egyik legszigorúbb monitor oldal, bízhatsz benne!
laladani
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 51
Csatlakozott: 2012.08.18. 12:27
Kapcsolat:

Re: Conten Trade

Hozzászólás Szerző: laladani »

Én inkább a leglassúbbnak nevezném, ezáltal pedig a leggagyibbak közé tartozik!
Itt van például ez ami nem fizet, de náluk igen:
http://www.allhyipmonitors.com/details/more-profit.net
Remélem látni fogod még mire ezt olvasod, amúgy 2 napja nem fizet az oldal és náluk még paying.
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég