UICO - Altatott program

Magas Hozamú Befektetési Programok
laladani
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 51
Csatlakozott: 2012.08.18. 12:27
Kapcsolat:

UICO - Altatott program

Hozzászólás Szerző: laladani »

Ebbe a HYIP-be indulása után úgy döntöttem nem fizetek be, pedig hasonlóan indult, mint az altatott programok, a Goldpollon kívül csak két kis monitoron található meg, máshol nincs reklámozva. Az ok pedig a magas hozamok, hiszen hirdetnek olyan plant amely 20 naptári napra történő lekötés után 20% hozamot fizet, de olyat is hogy 40 naptári napra 300%-ot, úgy hogy ezek a planek már 10$-tól elérhetőek. Ezek után úgy döntöttem, hogy kihagyom. De ahogy teltek a hetek folyamatosan azzal szembesültem, hogy fizet az oldal és benéztem az accountomba, ahol meglepődve láttam, hogy nem érhetőek el ezek a túl magas hozamot fizető planek, csak a legkisebbe lehetséges befizetni, pedig a legelején elérhetőek voltak. Bár ez is magasabb egy kicsit, mint amit megszokothattunk az alvó programok esetében, de mivel fizetett az oldal, gondoltam kipróbálom.
November 27-én fizettem be először, azóta 5 kikérésem volt, melyet mind instant teljesítettek. Lekötésünk 20 munkanapra szól és napi 6,5% hozamot kapunk, ami már tartalmazza a tőkét is, így a végére 30% hozamot tudunk szerezni. Az egy befektetésre számolt napi hozam 1,07%.

A részletek itt olvashatjátok: http://netbefektetesek.hu/uico.html
newsbox
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 671
Csatlakozott: 2012.12.02. 10:01
Kapcsolat:

Re: UICO - Altatott program

Hozzászólás Szerző: newsbox »

Hali!

Kérésem annyi lenne feléd, h az 5 db pénz kikérésedről a bizonylatot megosztanád velünk,,
Előre is köszönöm,,
laladani
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 51
Csatlakozott: 2012.08.18. 12:27
Kapcsolat:

Re: UICO - Altatott program

Hozzászólás Szerző: laladani »

Szia

Nos abból az 5 kifizetésből már 19 lett időközben. Sok értelmét nem látom, hogy töltsem az időt screenshotok gyártásával, főleg úgy hogy jelenleg is 21 HYIP-ben vagyok benne és minden nap veszem ki a hozamokat. A honlapomon pedig azonnal tudom jelezni, ha gond van valamelyikkel programmal.
De a kedvedért itt egy mai kikérés:
Kép
glaxy
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2015.02.26. 07:46
Kapcsolat:

Re: UICO - Altatott program

Hozzászólás Szerző: glaxy »

lépés Majd a generált linket bemásoljuk a böngészőbe, most egy kiemelt részt kell keresni ami eltér az oldalon lévő információktól erre kell rákattintani előjön egy új oldalunk. :spam: .....................
Cut down your exam stress by using our latest Testking practice asvab test online and high quality oracle training and keiseruniversity We provide updated exam sheets with 100% pass guarantee along with Thomas Aquinas College
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég