Enterprise Forex -Megszűnt!

Golo
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 228
Csatlakozott: 2012.06.26. 16:05
Kapcsolat:

Enterprise Forex -Megszűnt!

Hozzászólás Szerző: Golo »

Sziasztok!
Rég nem jártam a fórumon, de mivel a napokban lett egy kis szabadidőm, új lehetőségek után néztem.
Elég bíztatóan indult a program, a HYIPektől elvárt minden prémium tulajdonsággal: Svájci dedikált szerver DDoS védelemmel, Comodo SSL tanúsítvány, licenszelt GoldCoders script, nem utolsó sorban igényes kivitelezés stb...
A domaint tavaly augusztusban regisztrálták, melyből következtetem, hogy az admin hosszú távon gondolkodik! 8) Ha eddig várt, akkor biztos nem akar egy hét után nem fizetni. :good:
A befektetési idő 20 vagy 60 munkanap. Naponta a befizetett összeg nagyságától függően 1.9-5.5% kamatot fizet. A lekötés lejárta után a tőkét nem adja vissza, ezzel is növelve a fenntarthatóságát. Az előbb felsoroltak alapján szerintem egy jó lehetőség! Szerintem most érdemes csatlakozni, ez a program szerintem biztos működik pár hónapig. Ha szerencsénk van, körübelül 110-120% lesz a teljes hozam, a profit 10-20%. Nade nem is folytatom tovább, lássuk a lehetőségeket.

Új promóció: Az első 100 új tag után, aki befizetett, a REFERRER $1-t kap a ref. jutalákon felül!
Vagyis ha regisztrálsz, és meghívsz valakit, aki alád regisztrál és minimum $10-t befizet, akkor kapsz $1-t és a befizetett összeg 3%-át.
Ehhez nem szükséges, hogy neked is legyen befizetésed. Az $1 bónuszt az admin 24 órán belül jóváírja a számládon, amit azonnal kikérhetsz. 8)
Érdemes sietni, mert az akció csak az első 100 új tagig érvényes!!

A lekötési idő 20 vagy 60 munkanap. (Szerintem nem túl hosszú, pont ideális. :))
10$-549$ befektetett összeg esetén 5.5%-ot fizet naponta 20 munkanapig
10$-349$ befektetett összeg esetén 1.9%-ot fizet naponta 60 munkanapig
350$-1699$ befektetett összeg esetén 2%-ot fizet naponta 60 munkanapig
1700$ vagy ennél nagyobb befektetett összeg esetén 2.1%-ot fizet naponta 60 munkanapig


Itt a 728*90 banner (sajnos a fórum miatt nem látszik a vége):
Kép

Most csak 10$-al próbálkozom, de lehet, hogy hamarosan még fizetek be. (katt az alábbi képre, hogy lásd az egészet)
Kép

Kérlek, ha regisztrálni szeretnél, használd a linkem: https://enterprise-forex.com/?ref=Golo Köszönöm! :roll:
De természetesen nem haragszom, ha nem alám regisztrálsz
UPDATE: Annak, aki nem alám szeretne regisztrálni, itt egy jó lehetőség: http://hyipsinfo.com/?a=rcb&lid=1816
Regisztrálj a hyipsinfo.com alá, majd a fenti linken igényelj vissza 1,5$ referral jövedelmet.

A referral jutalék 3%.

Fizetési módok:
Kép

Ha van kérdésed kérdezz bátran!

Köszönöm, hogy elolvastad!
A hozzászólást 6 alkalommal szerkesztették, utoljára Golo 2014.05.23. 14:12-kor.
Golo
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 228
Csatlakozott: 2012.06.26. 16:05
Kapcsolat:

Re: Enterprise Forex - fizet - 10$ deposit = 1,5$ RCB

Hozzászólás Szerző: Golo »

Első hírlevél:
Dear Golovics!

We are online and paying since 4 days!

Some members requested us to accept Payeer!
Good news: from today, we accept Payeer!
You can deposit now through Payeer!

For monitors:
Please update your listing regarding we now accept Perfect Money and Payeer!
Also, check our status: http://www.allhyipmonitors.com/details/ ... om?final=1
We're paying, so please update our status from waiting to Paying!

We make a great promotion:
For the next 100 members, who will deposit, we will give their referrers $1 BONUS plus the referral commission!
(You don't need to request the bonus, it will be added within 24h to your balance!)
Hurry up!

We hope you enjoy our services!

Best Regards,
Enterprise Forex management
Új promóció: Az első 100 új tag után, aki befizetett, a REFERRER $1-t kap a ref. jutalákon felül!
Vagyis ha regisztrálsz, és meghívsz valakit, aki alád regisztrál és minimum $10-t befizet, akkor kapsz $1-t és a befizetett összeg 3%-át.
Ehhez nem szükséges, hogy neked is legyen befizetésed. Az $1 bónuszt az admin 24 órán belül jóváírja a számládon, amit azonnal kikérhetsz. 8)
Érdemes sietni, mert az akció csak az első 100 új tagig érvényes!!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Golo 2014.05.23. 14:12-kor.
Golo
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 228
Csatlakozott: 2012.06.26. 16:05
Kapcsolat:

Re: Enterprise Forex - fizet - 10$ deposit = 1,5$ RCB

Hozzászólás Szerző: Golo »

Újabb hírlevél érkezett:
Dear Golovics!

This is our 2nd newsletter!
We are happy to inform you about our recent improvements!

For who wanted a shorter investment plan, we have good news.
We added a new plan: 5.5% daily for 20 business days
Total ROI: 110%
Minimum investment: $10
Maximum investment: $549

We hope that many members will like that!

Secondly, we increased referral commission from 1% to 3%! Invite your friends now! We also give $1 bonus for every referral who have deposited, but for a limited time only! Hurry!

We also updated our homepage: You can find our recent news and promotions.

We always want to offer you the best service, so if you have any requests to improve, feel free to tell us!

Thank you!

Best Regards,
Enterprise Forex management
Új, rövidebb plant vezettek be a tagok kérésére, a referral jutalékot emelték 1%-ról 3%-ra és frissítették a főoldalukat, ahol mostantól a híreik és a promócióik is helyet kapnak.

A topicnyitó postot frissítettem ezek alapján. :)
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 3 vendég