Concord Limited életképes üzleti terv.

Magas Hozamú Befektetési Programok
pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2340
Csatlakozott: 2012.07.04. 08:42
Kapcsolat:

Concord Limited életképes üzleti terv.

Hozzászólás Szerző: pimmi »

Kép

Sziasztok.

Kaptam egy ajánlatot, úgy tudom zárt csoport lesz utánna nem lehet beszállni
Én megkockáztatom
Még ingyenesen regizhetsz itt: https://concordlimited.com/?ref=pimmi
zártá akarják tenni, azt írják face csoport is lesz de az is zárt, minimum 25$ alimit.
Befektetési tervek: https://concordlimited.com/?a=cust&page=portfolio

Concord LTD indult mint egy jó ötlet és elképzelés, magánszemélyek és vállalkozók csoportjától. Az elképzelés az volt, hogy egy megbízható, biztonságos és diszkrét környezetet hozzanak létre a befektetőknek, célja hogy sokszínű legyen, a külföldi és a crypto-devizapiacokon. Ez az álom valósággá vált, fenntartható, egyszerű és alapvető beruházási terveket kínál. Concord LTD kifejlesztett egy életképes üzleti tervet, a hálózat jól képzett szakemberekből áll.

-Licencelt script
-DDoS védelem
-SSL tanúsítvány
Ajánlói jutalék: 3%-2%-1% ---- 3 szintig !!!
Bankok: Perfectmoney, Payeer, Bitcoin, Banki átutalás, Payza, Western Union, Solidtrustpay
A tulajdonos MG Faroque, utoljára ő vezette be az envlivenltd.com de nem sikerült, mert az partnere egy ismert csaló volt, a tulajdonosa a consumer-funds.com - nak.
MG elvesztett kb 10ezer $ abban az üzletben, mert a partnere a Pathan rászedte őt. Ennek eredménye, hogy a MG visszafizetett 10ezer $ a befektetőknek, akik befektettek az envlivenltd - be. De most visszajött egy új programmal, és nincs csaló partnere. Ezért mutatom be ezt a programot nektek. (Személy szerint én ismerem, MG, és tudom garantálni Őt. )
forrás: http://www.moneymakergroup.com/Concordl ... 93592.html

Köszönöm ha hozzám regisztrálsz!
https://concordlimited.com/?ref=pimmi

Kép
A hozzászólást 4 alkalommal szerkesztették, utoljára pimmi 2015.07.21. 14:07-kor.
Avatar
FRU5T
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1112
Csatlakozott: 2011.12.16. 13:56
Kapcsolat:

Re: Concord Limited életképes üzleti terv.

Hozzászólás Szerző: FRU5T »

Kérlek, majd a bemutató szöveget fordítsd le te magad, vagy rakj össze értelmes mondatokat belőle. A Google fordító nem okos azért annyira, hogy perfektül össze is tudja rakni a magyar mondatokat.
Előre is köszi.
newsbox
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 671
Csatlakozott: 2012.12.02. 10:01
Kapcsolat:

Re: Concord Limited életképes üzleti terv.

Hozzászólás Szerző: newsbox »

Üdv! Észrevételeztem, 6 monitoron van nyilvántartva, de mindegyik ki hangsúlyozza, hogy nem fizet a cég és nem érdemes fektetni az oldalba..
pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2340
Csatlakozott: 2012.07.04. 08:42
Kapcsolat:

Re: Concord Limited életképes üzleti terv.

Hozzászólás Szerző: pimmi »

newsbox írta:Üdv! Észrevételeztem, 6 monitoron van nyilvántartva, de mindegyik ki hangsúlyozza, hogy nem fizet a cég és nem érdemes fektetni az oldalba..
Én tettem be, meglátjuk..... ha fizet ideteszem.
newsbox
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 671
Csatlakozott: 2012.12.02. 10:01
Kapcsolat:

Re: Concord Limited életképes üzleti terv.

Hozzászólás Szerző: newsbox »

OK, várom a fejleményeket..
pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2340
Csatlakozott: 2012.07.04. 08:42
Kapcsolat:

Re: Concord Limited életképes üzleti terv.

Hozzászólás Szerző: pimmi »

newsbox írta:OK, várom a fejleményeket..
és igen:8.75$ volt a számlámon azt kikértem, kaptam volna 8,4$ de a payza is leveszi a jutalékot 0.46$ jóváírás 7.94$

Kép
newsbox
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 671
Csatlakozott: 2012.12.02. 10:01
Kapcsolat:

Re: Concord Limited életképes üzleti terv.

Hozzászólás Szerző: newsbox »

pimmi írta:
newsbox írta:OK, várom a fejleményeket..
és igen:8.75$ volt a számlámon azt kikértem, kaptam volna 8,4$ de a payza is leveszi a jutalékot 0.46$ jóváírás 7.94$

Kép
Köszönöm az infót..
newsbox
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 671
Csatlakozott: 2012.12.02. 10:01
Kapcsolat:

Re: Concord Limited életképes üzleti terv.

Hozzászólás Szerző: newsbox »

Csak már ne fektess be, mert egyik monitor se, meg sok fórum is azt írja, hogy scam lesz.
pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2340
Csatlakozott: 2012.07.04. 08:42
Kapcsolat:

Re: Concord Limited életképes üzleti terv.

Hozzászólás Szerző: pimmi »

newsbox írta:Csak már ne fektess be, mert egyik monitor se, meg sok fórum is azt írja, hogy scam lesz.
ezt honna látod, linkelnél valamit?
mert egyik monitor se
ez mit jelent?
http://www.allhyipmonitors.com/details/ ... imited.com
fórum is azt írja, hogy scam lesz
lesz, ezt így tudják, még nem az de lesz?

egyébként tegnaptól zártá tették ahogy írtam, szóval regizni már nem lehet........
newsbox
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 671
Csatlakozott: 2012.12.02. 10:01
Kapcsolat:

Re: Concord Limited életképes üzleti terv.

Hozzászólás Szerző: newsbox »

pimmi írta:
newsbox írta:Csak már ne fektess be, mert egyik monitor se, meg sok fórum is azt írja, hogy scam lesz.
ezt honna látod, linkelnél valamit? (Ez egy picit összetettebb, de monitorokból is le lehet szűrni pár infót az adót hyip oldal kapcsán)
mert egyik monitor se
ez mit jelent? (Az allhyipmonitors egy jó hyip figyelő oldal, ami ad némi információt, hogy aktív még és érdemes e befektetni az oldalba, de ez csak 1% a kívánt információ menyiségnek amire szükségünk van, mielőtt pénzt invesztálunk egy oldalba.)
http://www.allhyipmonitors.com/details/ ... imited.com
fórum is azt írja, hogy scam lesz
lesz, ezt így tudják, még nem az de lesz? (Mivel ők is ebből ének, meg persze a reff jutalékokból, reklámok stb..)

egyébként tegnaptól zárttá tették ahogy írtam, szóval regizni már nem lehet........
(Ezért is írtam, hogy nem érdemes, nem ajánlom, hogy fektessen bárki az oldalba)

Azt tudni kell, hogy minden befektetőcég, hasonló kaliberű cégek, stb.. Mind a pénzünkre utaznak. Nekünk van veszteni valók, mert mi vagyunk a befektetők és ők akik befektetéseket kínálnak minimális veszteségük van. Pl: Egy induló új Hyip, PTC, stb.. pénzt befektetést kínáló cég induláskor be fektet (S/KB) 10000$-t és addig megy a beetetés ameddig a befektette összeg, plusz a kitűzött hozam nem jön vissza és utána, vagy úgy dönt hogy folytatja (10%), de altlábban nem (90%)! Leszűkítve a pénzünkre utaznak!! De ha egy kicsit oda figyel az ember, pénzt is kereshet és nem is akármennyit..! Mint írtam előbbi témákban scam lesz és az is lett!! Mindig figyelmesnek kell lenni és akkor nem ér meg lepetés, ha még is netán minimalizálni kell a veszteséget.. (Newsbox)
pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2340
Csatlakozott: 2012.07.04. 08:42
Kapcsolat:

Re: Concord Limited életképes üzleti terv.

Hozzászólás Szerző: pimmi »

newsbox írta:
pimmi írta:
newsbox írta:Csak már ne fektess be, mert egyik monitor se, meg sok fórum is azt írja, hogy scam lesz.
ezt honna látod, linkelnél valamit? (Ez egy picit összetettebb, de monitorokból is le lehet szűrni pár infót az adót hyip oldal kapcsán)
mert egyik monitor se
ez mit jelent? (Az allhyipmonitors egy jó hyip figyelő oldal, ami ad némi információt, hogy aktív még és érdemes e befektetni az oldalba, de ez csak 1% a kívánt információ menyiségnek amire szükségünk van, mielőtt pénzt invesztálunk egy oldalba.)
http://www.allhyipmonitors.com/details/ ... imited.com
fórum is azt írja, hogy scam lesz
lesz, ezt így tudják, még nem az de lesz? (Mivel ők is ebből ének, meg persze a reff jutalékokból, reklámok stb..)

egyébként tegnaptól zárttá tették ahogy írtam, szóval regizni már nem lehet........
(Ezért is írtam, hogy nem érdemes, nem ajánlom, hogy fektessen bárki az oldalba)

Azt tudni kell, hogy minden befektetőcég, hasonló kaliberű cégek, stb.. Mind a pénzünkre utaznak. Nekünk van veszteni valók, mert mi vagyunk a befektetők és ők akik befektetéseket kínálnak minimális veszteségük van. Pl: Egy induló új Hyip, PTC, stb.. pénzt befektetést kínáló cég induláskor be fektet (S/KB) 10000$-t és addig megy a beetetés ameddig a befektette összeg, plusz a kitűzött hozam nem jön vissza és utána, vagy úgy dönt hogy folytatja (10%), de altlábban nem (90%)! Leszűkítve a pénzünkre utaznak!! De ha egy kicsit oda figyel az ember, pénzt is kereshet és nem is akármennyit..! Mint írtam előbbi témákban scam lesz és az is lett!! Mindig figyelmesnek kell lenni és akkor nem ér meg lepetés, ha még is netán minimalizálni kell a veszteséget.. (Newsbox)

de ez hol van?
mert egyik monitor se, meg sok fórum is azt írja, hogy scam lesz
ezt kérdeztem, nem azt hogy szerinted mi lesz......
newsbox
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 671
Csatlakozott: 2012.12.02. 10:01
Kapcsolat:

Re: Concord Limited életképes üzleti terv.

Hozzászólás Szerző: newsbox »

Kérdésedre a válasz:

1, Hyip monitorok (Mit láttatnak velünk, csak annyit amennyit egy hyip befektető cég láttatni akar velünk, hogy lássunk az oldala kapcsolatban.)
2, fórumok (Itt szintén az előbbi, de van egy pici beleszólási lehetőségünk, na persze csak annyi amennyit az admin meg enged.)
3, Nézd meg az adott hyip befektető cég honlapját (Ha igényes, kidolgozott az oldal tovább fog futni, mert többet fektetett be az oldal alapítója és annak a pénznek még vissza kell jönnie, meg a kíntűzőt pénznek is. Ha meg egyszerű az oldal dizájnja, akkor nem sokáig fog futni, vagy kezdő a oldal üzemeltetője, vagy csak egyszerűen csak gyors pénzkereset számára.)
4, Nézd meg az oldal pénzmozgását (Amikor több tízezres pénzeket utalnak kifelé különféle felhasználó nevű befektetőeknek, akkor mentik ki a pénzeket és nem sokáig fog az oldal futni.)
5, Milyen fizetési processzorokkal dolgozik a cég (PM, Payza, STP, stb.. Payza nagyon korrekt és segítőkészek, ha netán bent ragad egy pénz egy kívánt oldalban, PM már nem ennyire segítő kész ilyen ügyben. Ezt a befektetést kínáló cégek is tudják.)
6, Nézd meg ki a tulaj (Ez nagyok sokat elárul! Mért is? Pl: Marcus Garms az AlbionUnion vezetője szinte kivétel nélkül hosszútávú befektetéseket kínál és meg korrekt és fizet. Egy kivétel a kevés emberből aki nem csak lehúzni akar (Vagy csak idő kérdése, sajnos az emberek a pénz meg változtatja idővel). De sorolhatnák jó pár nevet akihez nem szabad be fektetni, mert nem tisztelik, hogy mi kis pénzű emberek is szeretnénk többet és ők egy gomb nyomással nullázták a mi befektetett pénzünket, mert tudják úgy se visszük jogi útra, mert többe kerül mint amennyit befektetünk.
)

Van még sok dolog amiből le lehet szűrni információkat, de ez tanulni kell idő kell hozzá. Idővel te is rá fogsz jönni, ha elég kitartó vagy és sikeres leszel a befektetés világában. Bármi kérdése van e témában, vagy információ kell írj nyugodtan. :good:
pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2340
Csatlakozott: 2012.07.04. 08:42
Kapcsolat:

Re: Concord Limited életképes üzleti terv.

Hozzászólás Szerző: pimmi »

kérdésedre a válasz, ne röhögtess már, kérdeztem hogy mit kell nézni?, azt kérdeztem hol írják, tudsz olvasni??????

meg sok fórum is azt írja, hogy scam lesz

ezt hol látom, ne az igét oszd, ezt linkeld amit írtál, hol írják hogy "fórum is azt írja, hogy scam lesz"

nem vagyok kiváncsi arra amit írsz, arra válaszolj amit kérdezek, azt értem hogy te profi vagy, de miért nem a kérdésre válaszolsz, felesleges oldalakat teleírni azzal amit nem is kérdezek..., várom a linket, nem az észosztást, ha meg nem tudsz ilyet akkor ne ird hogy írják, akkor azt kell írni hogy szerinted.......
pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2340
Csatlakozott: 2012.07.04. 08:42
Kapcsolat:

Re: Concord Limited életképes üzleti terv.

Hozzászólás Szerző: pimmi »

newsbox írta:Kérdésedre a válasz:

1, Hyip monitorok (Mit láttatnak velünk, csak annyit amennyit egy hyip befektető cég láttatni akar velünk, hogy lássunk az oldala kapcsolatban.)
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Van még sok dolog amiből le lehet szűrni információkat, de ez tanulni kell idő kell hozzá. Idővel te is rá fogsz jönni, ha elég kitartó vagy és sikeres leszel a befektetés világában. Bármi kérdése van e témában, vagy információ kell írj nyugodtan. :good:
ezek meg kapásból cáfolhatók, ennyit mondok, elegant-trading.com, megbízható tulaj, kidolgozott oldal, igényes dizájn, egyedi script, stb.. payza elfogadva, titkosítás, dds stb... domain 2 évre, és ment 22 napot, ha bármi kérdésed van keress nyugodtan

(kitöröltem az írásod egy részét mert sok a duma, de érted te ha akarod)
newsbox
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 671
Csatlakozott: 2012.12.02. 10:01
Kapcsolat:

Re: Concord Limited életképes üzleti terv.

Hozzászólás Szerző: newsbox »

pimmi írta:kérdésedre a válasz, ne röhögtess már, kérdeztem hogy mit kell nézni?, azt kérdeztem hol írják, tudsz olvasni??????

meg sok fórum is azt írja, hogy scam lesz

ezt hol látom, ne az igét oszd, ezt linkeld amit írtál, hol írják hogy "fórum is azt írja, hogy scam lesz"

nem vagyok kiváncsi (kíváncsi) arra amit írsz, arra válaszolj amit kérdezek, azt értem hogy te profi vagy, de miért nem a kérdésre válaszolsz, felesleges oldalakat teleírni azzal amit nem is kérdezek..., várom a linket, nem az észosztást, ha meg nem tudsz ilyet akkor ne ird hogy írják, akkor azt kell írni hogy szerinted.......
Kedves Pimmi úr, vagy hölgy! Nem tudom a teljes neved, nemed, de a kérdésre tudod a választ és rá is vezettelek, hogy mire figyelj, vagy is a válaszra. Ha meg szájbarágós, linkelős válasza vársz, vannak HYip témával foglakozó oldalak és ott választ fogsz kapni pár dologra. Mint ahogy észleltem sem tudásod e témában, sem olvasási képességed, értelmezőképességed, helyes írásod, fogalmazásod nincs megfelelő szinten így azt tanácsolom tanulj még e témában, olvasd el sok evvel foglalkozó témájú olvasmányokat, írásokat és befektetési tanácsokat meg főleg ne osztogass. Pár rossz befektetési tanácsot, dezinformáció után senki nem fog neked hinni, mert nem lesz hiteles amit írsz. Légy türelmes, ne másokat sértegess mint engem, hogy nem tudok olvasni, hasonló jelzőkkel illetni engem. További szép napot!!!!
pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2340
Csatlakozott: 2012.07.04. 08:42
Kapcsolat:

Re: Concord Limited életképes üzleti terv.

Hozzászólás Szerző: pimmi »

"meg sok fórum is azt írja, hogy scam lesz"

ezt még mindig nem írtad hol olvastad a sok fórumból egyet legalább, nem szájbarágósra csak egy linkre ahol azt írják amit mondasz, de úgylátom ezt nem fogom megkapni, köszönöm az írásaidat, hasznosak.....
most kezdődik a helyesírás sztori, látod hogy nem tudsz olvasni, nem azt írod le amit kérdezek, de nem baj, saját magad járattad le, de nem vitázom veled mert te profi vagy, csak akkor nemtudom még mindíg miért itt tartasz
a te írásaiddal kezdem az olvasást, hasznosak főleg a levegőbebeszéllés és az okostojáskodás :)

helyesírás fogalmazás, ezt te magad írtad, szép magyar mondat, "Csak már ne fektess be, mert egyik monitor se, meg sok fórum is azt írja, hogy scam lesz.+
mi az a , mert egyik monitor se se micsoda? ne röhögtess te beszélsz fogalmazásról? vicc vagy

ezt is te írtad 10 perce a fórumon, szépen helyesen:
Szerző: newsbox » 10 perccel ezelőtt
Meg bízható és fizet

a meg bízhatót nem egyben írják? :D
pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2340
Csatlakozott: 2012.07.04. 08:42
Kapcsolat:

Re: Concord Limited életképes üzleti terv.

Hozzászólás Szerző: pimmi »

egyébként hagyjuk, nincs kedvem itt vitázni senkivel, épp elég idióta van kint is...... ;-))
newsbox
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 671
Csatlakozott: 2012.12.02. 10:01
Kapcsolat:

Re: Concord Limited életképes üzleti terv.

Hozzászólás Szerző: newsbox »

Legalább így nő a hozzászólási rátánk! :good:

Látom nagyon rá vagy akadva erre a témára. Kis fanatizmus gyanús..! Ez nem baj, de ezt a képességedet tanulásra, informálódásra, pénzkeresésre fordítod, akkor sokra viheted. Hibáim, vétek írás hibákat ember vagyok és tévedek, főleg ha telefonról posztolok témákat, topicokat, írásokat. Egy utolsó mondat, gondolat, vagy tanulsz tőlem,(Én mindennap sokat tanulok mint másoktól(tanfolyamok, videók által, olvasás gyanánt) és önállóan) segítek boldogulni befektetés világában és közös projektjeink, netán társulás is lehet, vagy pont és itt van vége a mondatnak. Döntésed, válaszodat Privátban várok..
pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2340
Csatlakozott: 2012.07.04. 08:42
Kapcsolat:

Re: Concord Limited életképes üzleti terv.

Hozzászólás Szerző: pimmi »

zártá tették ahogy írtam, szóval regizni már nem lehet........
Avatar
FRU5T
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1112
Csatlakozott: 2011.12.16. 13:56
Kapcsolat:

Re: Concord Limited életképes üzleti terv.

Hozzászólás Szerző: FRU5T »

newsbox írta:Mint ahogy észleltem sem tudásod e témában, sem olvasási képességed, értelmezőképességed, helyes írásod, fogalmazásod nincs megfelelő szinten így azt tanácsolom tanulj még e témában
pimmi írta:se micsoda? ne röhögtess te beszélsz fogalmazásról? vicc vagy

ezt is te írtad 10 perce a fórumon, szépen helyesen:
Szerző: newsbox » 10 perccel ezelőtt
Meg bízható és fizet

a meg bízhatót nem egyben írják? :D
Jó volna a személyeskedést abbahagyni. newsboxnak osztottam egy figyelmeztetést, megint. A következő Ban lesz, ugyanis csak a probléma van veled.
newsbox írta:Legalább így nő a hozzászólási rátánk! :good:
Ez pedig nem szempont.
newsbox
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 671
Csatlakozott: 2012.12.02. 10:01
Kapcsolat:

Re: Concord Limited életképes üzleti terv.

Hozzászólás Szerző: newsbox »

Jó volna a személyeskedést abbahagyni. newsboxnak osztottam egy figyelmeztetést, megint. A következő Ban lesz, ugyanis csak a probléma van veled.

Köszönöm FRU5T, hogy meg tisztelsz figyelmeddel és véleményeddel! Ja és megosztottad gondolatmenetedet velem, velünk.. További szép napot neked!
pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2340
Csatlakozott: 2012.07.04. 08:42
Kapcsolat:

Re: Concord Limited életképes üzleti terv.

Hozzászólás Szerző: pimmi »

Csatlakozni már nem lehet, de a tagoknak fizet rendesen, ez a legutóbbi kikérésem :good:

Kép
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 4 vendég