POKER ADV - új pokerbot program

Magas Hozamú Befektetési Programok
netinvest
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 67
Csatlakozott: 2012.07.14. 18:58
Tartózkodási hely: Mo.
Kapcsolat:

POKER ADV - új pokerbot program

Hozzászólás Szerző: netinvest »

A PokerAdv ugyanazzal a konstrukcióval működik, mint a Poker Automatics, azaz poker bot-ok végzik a játékot a különböző póker termekben. A póker botok alkalmazását a törvény nem tiltja, viszont a termek nem nézik jó szemmel. A társaság a bevallása szerint több száz botot üzemeltet a nagyobb pókerhálózatok termeiben 0-24 órában, a hét minden napján.

A PokerAdv 2015.őszén indult és egy hyip program.

Gyors áttekintés

- HYIP-program
- a hozam változó 0.3-0.6% nettó hozam naponta
- a futamidő 30-45-60 nap
- minimum 25$ befizetés
- nem szükséges a hálózatépítés
- három szintes ajánlói rendszer - 5%-2%-1% jutalék
- procik: PM,Payeer, bitcoin

A honlap jól áttekinthető, egyedi scriptet használ és természetesen SSL titkosítás valamint DDos védelem is gondoskodik a biztonságról.

Működése
Sávos befizetési rendszer van, a 25-299$-os szinten 30 naptári nap a futamidő. A napi bruttó hozam 1% körül van, ami azt jelenti, hogy 100$ befizetésnél 1$-t kapnánk. Csakhogy ebben a sávban 60% sikerdíjat levesz a cég, így nekünk 40% marad, azaz 0.4$. Összességében a 30 napos futamidő végére 12$ nettó nyereség fog összegyűlni.
A kikéréseket akár naponta meg lehet ejteni, nincs költsége. A lekötött pénzt csak a futamidő végén vehetjük ki, vagy köthetjük le újra.

Kifizetés
A kifizetési minimum összeg 0.1$. Az utalás nem instant.

REGISZTRÁCIÓ

Ha kérdésed van, írj. Kértem már ki pénzt tőlük...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára netinvest 2016.01.24. 00:53-kor.
Balázs
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: POKER ADV - új pokerbot program

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

A póker botok alkalmazását a törvény nem tiltja
Bár törvényileg nem büntethető a használatuk, a termek természetesen tiltják őket.
Avatar
FRU5T
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1112
Csatlakozott: 2011.12.16. 13:56
Kapcsolat:

Re: POKER ADV - új pokerbot program

Hozzászólás Szerző: FRU5T »

xenosz2 írta:
A póker botok alkalmazását a törvény nem tiltja
Bár törvényileg nem büntethető a használatuk, a termek természetesen tiltják őket.
Nyilván.
Azért ezeket az infókat fel kéne tüntetni a topicnyitáskor szerintem.
Úgyhogy megkérem a topicnyitót, pótolja a topicindítójában ezt a nem éppen csekély információt.
netinvest
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 67
Csatlakozott: 2012.07.14. 18:58
Tartózkodási hely: Mo.
Kapcsolat:

Re: POKER ADV - új pokerbot program

Hozzászólás Szerző: netinvest »

én pótoltam, de azért azt még hozzátenném, hogy mivel a törvény nem tiltja a botok alkalmazását, ezért ez ebből a szempontból mégiscsak kissé érdektelen információ. Ha törvénytelen dolog lenne, már hoztak volna ellenlépéseket. és ha törvénytelen volna, én sem raktam volna fel ide, sem máshová..
Balázs
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: POKER ADV - új pokerbot program

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

netinvest írta:én pótoltam, de azért azt még hozzátenném, hogy mivel a törvény nem tiltja a botok alkalmazását, ezért ez ebből a szempontból mégiscsak kissé érdektelen információ. Ha törvénytelen dolog lenne, már hoztak volna ellenlépéseket. és ha törvénytelen volna, én sem raktam volna fel ide, sem máshová..
Nem mindent tilt a törvény,ami tisztességtelen,a törvény betartásával is meg lehet károsítani másokat.
Ebben az esetben te írtál érdektelen információt a leírásodban azzal,hogy a törvény foglalkozik/nem foglalkozik vele.
Tulajdonképpen az is érdektelen,hogy erkölcsös-e vagy nem. Nyílván nem.
A lényeg,hogy a nagy pókertermek tíltják,így a befektetés ebbe a programba nagy kockázattal jár. Az,hogy valódi a befektetés,tehát nem piramisjáték - ez sincs kizárva,hogy ez csak fedősztori,hogy "megbízhatóbbnak" tünjön - nem jelenti azt,hogy biztonságosabban lehet magasabb profitot elérni,hisz kizárhatják a robotokat a rendszerből.
A legfontosabb része,hogy a gyanútlan befektetőt téveszted meg,ha csak a törvényre hivatkozva a kockázatokat próbálod bagatellizálni.
Avatar
FRU5T
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1112
Csatlakozott: 2011.12.16. 13:56
Kapcsolat:

Re: POKER ADV - új pokerbot program

Hozzászólás Szerző: FRU5T »

xenosz2 írta:
netinvest írta:A legfontosabb része,hogy a gyanútlan befektetőt téveszted meg,ha csak a törvényre hivatkozva a kockázatokat próbálod bagatellizálni.
Itt a lényeg. Nem az, hogy a törvény tiltja-e vagy sem. Semmiképpen nem etikus, a NetBizniszen még éppencsak elfér. Kicsivel szigorúbbak lennénk, azonnal töröltük volna.
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 4 vendég