Borrowta - VÉGE !

pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2340
Csatlakozott: 2012.07.04. 08:42
Kapcsolat:

Re: Borrowta - Hybrid 10-75% Profit - PM,PY & BTC!

Hozzászólás Szerző: pimmi »

pityuka0011 írta:Szia Pimmi!

Ez szép és jó, de mutassál már valami kézzel foghatót, hogy csinálnak is valamit a "háttérben".
Mert ez is csak tele van üres igéretekkel.
ezt tőlük kérd, én már próbáltam, ha visszaolvasol...
pityuka0011
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 67
Csatlakozott: 2011.03.03. 16:31
Kapcsolat:

Re: Borrowta - Hybrid 10-75% Profit - PM,PY & BTC!

Hozzászólás Szerző: pityuka0011 »

Ha Te sem kaptál semmit, akkor miért nem törlöd ezt a topikot?
Nyilvánvalóan nincs értelme ezekkel foglalkozni, mert csak szövegelnek összevissza.
pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2340
Csatlakozott: 2012.07.04. 08:42
Kapcsolat:

Re: Borrowta - Hybrid 10-75% Profit - PM,PY & BTC!

Hozzászólás Szerző: pimmi »

pityuka0011 írta:Ha Te sem kaptál semmit, akkor miért nem törlöd ezt a topikot?
Nyilvánvalóan nincs értelme ezekkel foglalkozni, mert csak szövegelnek összevissza.
választ nem kaptam, kifizum már volt és itt másnak is, topikot moderátor törölhet, ez egy még működő üzlet, attól hogy lassú még megy, ha minden lassút törölnének nem lenne semmi... aki elolvassa amiket itt írtunk nyilván várni fog, mielőtt bármit tenne, pont a törlés a rosszabb, mert infó nélkül ... ezt gondolom, de ha a modik úgy gondolják úgyis lépnek.
pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2340
Csatlakozott: 2012.07.04. 08:42
Kapcsolat:

Re: Borrowta - Hybrid 10-75% Profit - PM,PY & BTC!

Hozzászólás Szerző: pimmi »

Nagyon fontos infó !!! Most jött egy értesítés az új szolgáltatótól :
Karbantartás lesz 27.-én 17 óráig, ez idő alatt többször leállhat az oldal...
Senkit ne érjen váratlanul!
pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2340
Csatlakozott: 2012.07.04. 08:42
Kapcsolat:

Re: Borrowta - VÉGE !

Hozzászólás Szerző: pimmi »

skamasz írta:Itt a válaszlevelem, amint (vagy inkább ha) válaszolnak közzéteszem :

Ez így önmagában süket duma mindenféle konkrétumok nélkül, egy burkolt fenyegetéssel összekötve :
"Kérd ki szakember tanácsát,
mielőtt meggondolatlan lépést tennél, kockáztatva a saját internetes munkád és fizetési processoraid ellenőrzését'
Sem én sem más általam megkérdezett tagok nem értik/tudják hová lettek a szabadalmak és fényképek szerint elkészült termékek.
Azt hogy mit fogadtam el felhasználási feltételként teljesen mindegy amennyiben és az általad említettekből számunkra kiderül csalás vagy hűtlen kezelés / költségvetési csalás gyanúja merül fel. Tehát kérek egy normális, mindenki által érthető magyarázatot hol van az a pénz amit a kutyaital és társai beindítására szántunk ? Amennyiben a pénz elfogyott, hol vannak a képeken is látható ingatlanok, szellemi értékek, szabadalmak,stb. ?
Jó, egyetértek, de én válaszolok is, sehol nincsenek, ez egy ugyanolyan oldal volt mint a többi, csak itt a kutyaital volt a beetetés, máshol a szén, vagy olaj, vagy akármi, sajnos van aki elhitte ezt.. is.
game over, de már nem most...Kép
Kép
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára nadint 2017.02.27. 20:59-kor.
Ok: Nem fizető oldal !
OregLajos
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 151
Csatlakozott: 2016.10.17. 20:24
Kapcsolat:

Re: Borrowta - VÉGE !

Hozzászólás Szerző: OregLajos »

A rosseb vigye el,legalább nem lesz több webkonferencia. :cry:
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 0 vendég