Buxify, Buxjunction - szenvednek... :/

Halott, már nem működő pénzkereső programok
nadint
Támogató
Hozzászólások: 1309
Csatlakozott: 2011.04.08. 03:38
Kapcsolat:

Re: Buxify, Buxjunction részletes leírás, tippek (HYIP helye

Hozzászólás Szerző: nadint »

Jó reggelt !

A BuxJunction ma reggeli osztaléka : 0,19 % :cry:
nadint
Támogató
Hozzászólások: 1309
Csatlakozott: 2011.04.08. 03:38
Kapcsolat:

Re: Buxify, Buxjunction részletes leírás, tippek (HYIP helye

Hozzászólás Szerző: nadint »

Jó reggelt !

Amilyen az időjárás, olyan a BuxJunction osztaléka is : 0,17 % :bad:
csari
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 472
Csatlakozott: 2010.07.03. 07:42
Kapcsolat:

Re: Buxify, Buxjunction részletes leírás, tippek (HYIP helye

Hozzászólás Szerző: csari »

December 25-én kértem ki az előző pénzecskémet, rég lejárt a 200 katt, mire az megtérült. Most is így fogok járni, de az a szép, hogy nem lesz miből újra betenni. Pedig a rendszer jó és fenntartható, de így minden befektetőt el fognak veszíteni!
Mai pending payment a főoldalon: $11651.23 Ezt miből akarják rendezni? Vettem 20 reffet, aminek az ára még nem térült meg. Jó lenne, ha legalább addig tartana a rendszer. Nagyon szomorú vagyok.
sweeney todd
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1311
Csatlakozott: 2011.07.04. 14:09
Kapcsolat:

Re: Buxify, Buxjunction részletes leírás, tippek (HYIP helye

Hozzászólás Szerző: sweeney todd »

én nem fogok új tagságot venni. nem azért mert nincs miből, hanem mert nem kockáztatok. folyamatosan esik a napi osztalék, ki tudja hol áll meg. a 10$ havonta sem térül már meg!!! ha legalább lenne egy kicsi, de fix osztalék, azzal lehetne számolni, de így még kalkulálni sem tudsz. ha megáll az esés, vagy el kezd emelkedni, akkor oké, veszek majd iront.

amúgy szvsz meg refet vásárolni full nem éri meg. nekem is van 20, azok ilyen alacsony osztalék mellett még termelnek is, ha lejár a 200 kat, annál több szerintem pénzkidobás. főleg, hogy nem számolja a rendszer a költségeidbe.
breaker
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2011.12.21. 14:39
Kapcsolat:

Re: Buxify, Buxjunction részletes leírás, tippek (HYIP helye

Hozzászólás Szerző: breaker »

Én megvárom a 26-a óta pendingelő kifizetésemet, azzal 100% fölé kerülök, és viszonlátás. Csak azt kapjam meg végre... Ez a 2 hetes pending alapból nagyon kellemetlen, és azzal kombinálva, hogy az osztalékok esése az oldal működésének alapját semmisíti meg (vagyis hogy egyre nagyobb egyenleggel növekszel), hát inkább kattolok a fixáras PTC-ken napi 10 centért, mert az legalább tuti és fix.
nadint
Támogató
Hozzászólások: 1309
Csatlakozott: 2011.04.08. 03:38
Kapcsolat:

Re: Buxify, Buxjunction részletes leírás, tippek (HYIP helye

Hozzászólás Szerző: nadint »

Jó reggelt !

A BuxJunction mai osztaléka : 0,18 %
nadint
Támogató
Hozzászólások: 1309
Csatlakozott: 2011.04.08. 03:38
Kapcsolat:

Re: Buxify, Buxjunction részletes leírás, tippek (HYIP helye

Hozzászólás Szerző: nadint »

Úgy látom csarit végre kifizették, zsotit viszont még most sem. Ez nem sok, a pending összege pedig
egyre növekszik, mint ahogy az egyenlegünk is !!! :argue:
nadint
Támogató
Hozzászólások: 1309
Csatlakozott: 2011.04.08. 03:38
Kapcsolat:

Re: Buxify, Buxjunction részletes leírás, tippek (HYIP helye

Hozzászólás Szerző: nadint »

nadint írta:Úgy látom csarit végre kifizették, zsotit viszont még most sem. Ez nem sok, a pending összege pedig
egyre növekszik, mint ahogy az egyenlegünk is !!! :argue:

No a második csomagban megvan zsoti is !!!

Gratulálok !
bogyozotyo
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1732
Csatlakozott: 2010.07.05. 09:40
Kapcsolat:

Re: Buxify, Buxjunction részletes leírás, tippek (HYIP helye

Hozzászólás Szerző: bogyozotyo »

BJ-n is átalakulás lesz, akárcsak a Bf-n az Alertpay ügy miatt... Türelemmel várom, mi sül ki belőle... :-/
breaker
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2011.12.21. 14:39
Kapcsolat:

Re: Buxify, Buxjunction részletes leírás, tippek (HYIP helye

Hozzászólás Szerző: breaker »

Én is megkaptam a kifizetésemet. Viszont közben begyűlt újabb $15 kiutalnivalóm, szóval újra upgradelni fogok ha kijön az új script.
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Buxify, Buxjunction részletes leírás, tippek (HYIP helye

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Na végre! Dec 26-án kértem ki, de legalább megvan!

Kép
sweeney todd
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1311
Csatlakozott: 2011.07.04. 14:09
Kapcsolat:

Re: Buxify, Buxjunction részletes leírás, tippek (HYIP helye

Hozzászólás Szerző: sweeney todd »

aki jobb angolból az összefoglalná az új infókat?
sweeney todd
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1311
Csatlakozott: 2011.07.04. 14:09
Kapcsolat:

Re: Buxify, Buxjunction részletes leírás, tippek (HYIP helye

Hozzászólás Szerző: sweeney todd »

breaker írta:Én is megkaptam a kifizetésemet. Viszont közben begyűlt újabb $15 kiutalnivalóm, szóval újra upgradelni fogok ha kijön az új script.
én addig nem veszek iront, míg nem stabilizálódik az osztalék és nem látom, hogy mi újság. inkább bukom a bent ragadt 7$-omat, mint 17-et.
breaker
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2011.12.21. 14:39
Kapcsolat:

Re: Buxify, Buxjunction részletes leírás, tippek (HYIP helye

Hozzászólás Szerző: breaker »

sweeney todd írta:aki jobb angolból az összefoglalná az új infókat?
Buxify: holnap elvileg tesztelhető lesz már az új rendszer és kapunk infókat.

Buxjunction: a helyzet hasonló, csak itt most kezdenek hozzá a script megújításához, és 29-éig a rendszer be lesz fagyasztva. Vagyis nincs osztalék, kifizetés, semmi, de a tagságok sem fognak letelni közben. Az okok a már említettek, az AlertPay problémáit sorolja bekezdéseken keresztül. Nem lehet hitelkártyával fizetni, és emiatt 20%ra csökkentek a reklámbefektetések, viszont ami számomra újdonság volt, az az hogy az osztalékok "nevetséges" (ő fogalmazott így!) szintjét is az alertpay-jel magarázta. Ez amúgy aligha igaz, lévén hogy az osztalékok csökkenése jóval az alertpay-krízis előtt kezdődött. Viszont azt mondta, hogy a kifizetéseket eddig egy "trükkel" előre betárazták (gondolom kvázi hitelre a kártyákról), és így pár nap alatt megkaphatta mindenki a pénzét. Most viszont nem lehet előre betárazni, ezért sokkal tovább tart a kiutalás. Magyarán ugyanaz van mint a BF-fel, csak eddig azon dolgoztak, és ha az holnap kész, akkor nekiesnek a BJ-nek. Nagyon kíváncsi vagyok, mert nagyon mélyről kell visszajönniük, és tuti hogy merőben új szabályokat is be kell vezetni. De egy tuti, ők nem zöldfülűek a szakmában, és láthatóan nagyon rajta vannak a dolgon.
csari
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 472
Csatlakozott: 2010.07.03. 07:42
Kapcsolat:

Re: Buxify, Buxjunction részletes leírás, tippek (HYIP helye

Hozzászólás Szerző: csari »

nadint írta:Úgy látom csarit végre kifizették, zsotit viszont még most sem. Ez nem sok, a pending összege pedig
egyre növekszik, mint ahogy az egyenlegünk is !!! :argue:
:D :D :D :D :D
Legalább lesz mit befektetni a Zeekrewards-ba, és ha újra jó lesz a script, ide is, mert így már összejött egy mini lé.

MÁS: töltött valaki mostanában AP számlát? Mióta nem lehet használni a kártyát, még nem próbáltam.
nadint
Támogató
Hozzászólások: 1309
Csatlakozott: 2011.04.08. 03:38
Kapcsolat:

Re: Buxify, Buxjunction részletes leírás, tippek (HYIP helye

Hozzászólás Szerző: nadint »

csari írta:
nadint írta:Úgy látom csarit végre kifizették, zsotit viszont még most sem. Ez nem sok, a pending összege pedig
egyre növekszik, mint ahogy az egyenlegünk is !!! :argue:
:D :D :D :D :D
Legalább lesz mit befektetni a Zeekrewards-ba, és ha újra jó lesz a script, ide is, mert így már összejött egy mini lé.

MÁS: töltött valaki mostanában AP számlát? Mióta nem lehet használni a kártyát, még nem próbáltam.

Egyetértek veled. Én már csináltam egy kis súlypont áthelyezést abba az irányba. :?
nadint
Támogató
Hozzászólások: 1309
Csatlakozott: 2011.04.08. 03:38
Kapcsolat:

Re: Buxify, Buxjunction részletes leírás, tippek (HYIP helye

Hozzászólás Szerző: nadint »

Jó reggelt !

Mától tehát nincs osztalék, még jó, hogy a ref kattintások emelik az egyenleget.

Mark és James megengedi, hogy elmenjünk pár napra, hétre mondjuk Ausztriába egy

sítúrára !!! :cry:
sweeney todd
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1311
Csatlakozott: 2011.07.04. 14:09
Kapcsolat:

Re: Buxify, Buxjunction részletes leírás, tippek (HYIP helye

Hozzászólás Szerző: sweeney todd »

csari írta:Legalább lesz mit befektetni a Zeekrewards-ba,
az mi?
sweeney todd
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1311
Csatlakozott: 2011.07.04. 14:09
Kapcsolat:

Re: Buxify, Buxjunction részletes leírás, tippek (HYIP helye

Hozzászólás Szerző: sweeney todd »

breaker írta:
sweeney todd írta:aki jobb angolból az összefoglalná az új infókat?
Buxify: holnap elvileg tesztelhető lesz már az új rendszer és kapunk infókat.

Buxjunction: a helyzet hasonló, csak itt most kezdenek hozzá a script megújításához, és 29-éig a rendszer be lesz fagyasztva. Vagyis nincs osztalék, kifizetés, semmi, de a tagságok sem fognak letelni közben. Az okok a már említettek, az AlertPay problémáit sorolja bekezdéseken keresztül. Nem lehet hitelkártyával fizetni, és emiatt 20%ra csökkentek a reklámbefektetések, viszont ami számomra újdonság volt, az az hogy az osztalékok "nevetséges" (ő fogalmazott így!) szintjét is az alertpay-jel magarázta. Ez amúgy aligha igaz, lévén hogy az osztalékok csökkenése jóval az alertpay-krízis előtt kezdődött. Viszont azt mondta, hogy a kifizetéseket eddig egy "trükkel" előre betárazták (gondolom kvázi hitelre a kártyákról), és így pár nap alatt megkaphatta mindenki a pénzét. Most viszont nem lehet előre betárazni, ezért sokkal tovább tart a kiutalás. Magyarán ugyanaz van mint a BF-fel, csak eddig azon dolgoztak, és ha az holnap kész, akkor nekiesnek a BJ-nek. Nagyon kíváncsi vagyok, mert nagyon mélyről kell visszajönniük, és tuti hogy merőben új szabályokat is be kell vezetni. De egy tuti, ők nem zöldfülűek a szakmában, és láthatóan nagyon rajta vannak a dolgon.
köszi a segítséget. persze, könnyű nekik mindent az ap-re fogni. :(
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Buxify, Buxjunction részletes leírás, tippek (HYIP helye

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Érdekes hogy a ref kattintásokat bár továbbra is jóváírja a belső egyenlegen, de visszafelé számol, nekem eddig ma 17-et kattoltak, erre 13-al kevesebbet mutatta a ref katt! :no:
nadint
Támogató
Hozzászólások: 1309
Csatlakozott: 2011.04.08. 03:38
Kapcsolat:

Re: Buxify, Buxjunction részletes leírás, tippek (HYIP helye

Hozzászólás Szerző: nadint »

patrasz írta:Érdekes hogy a ref kattintásokat bár továbbra is jóváírja a belső egyenlegen, de visszafelé számol, nekem eddig ma 17-et kattoltak, erre 13-al kevesebbet mutatta a ref katt! :no:
Én is leellenőríztem a számaimat, nálam minden rendben megy.
nadint
Támogató
Hozzászólások: 1309
Csatlakozott: 2011.04.08. 03:38
Kapcsolat:

Re: Buxify, Buxjunction részletes leírás, tippek (HYIP helye

Hozzászólás Szerző: nadint »

sweeney todd írta:
csari írta:Legalább lesz mit befektetni a Zeekrewards-ba,
az mi?
Privát üzenetben küldtem tájékoztatót !
deejayfly
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 327
Csatlakozott: 2010.12.02. 19:37
Kapcsolat:

Re: Buxify, Buxjunction részletes leírás, tippek (HYIP helye

Hozzászólás Szerző: deejayfly »

Sziasztok Buxifinél mennyit lehet kattintani Iron Tagságnál?
bogyozotyo
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1732
Csatlakozott: 2010.07.05. 09:40
Kapcsolat:

Re: Buxify, Buxjunction részletes leírás, tippek (HYIP helye

Hozzászólás Szerző: bogyozotyo »

Na BF csepegtetett némi infót végre.

Átalakul a ref. rendszer, ha jól olvasom, akkor itt is bejön a bérlés.
Javítanak a refek katt értékein és a bérlési limiten is, azt nem írják, hogy egyenlegből továbbra is lehet-e majd...
A szerzett refek upgradejei után itt is kifizethető jutalék lesz, mint BJ-n, tehát még Free tagoknak is.

A rendszer új profit szint előrejelző algoritmust kap, amivel megelőzhetőek lesznek a mostanihoz hasonló csúnya visszaesések, mivel korábban jelzi az esetleges trend változásokat, így kiegyensúlyozottabban tudnak osztalékot számítani, ami nyilván nekünk is jó, hiszen tudunk számolgatni...

Az eddigi 2 profit szint helyett (profitban és nem profitban) akár 10 szintre is be tudják állítani az osztalékokat, ami megint csak a kiegyensúlyozottabb működést segíti.

És még sok más is, de arról majd később...

És persze dolgoznak gőzerővel, addig is kis türelmet kérnek.

Reméljük a legjobbakat.
deejayfly
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 327
Csatlakozott: 2010.12.02. 19:37
Kapcsolat:

Re: Buxify, Buxjunction részletes leírás, tippek (HYIP helye

Hozzászólás Szerző: deejayfly »

én a napoklba vettem Iron tagságot.akkor ez meghosszabopdik addig mig nem fizetnek ismét vagy ezt akkor elbuktam?
nadint
Támogató
Hozzászólások: 1309
Csatlakozott: 2011.04.08. 03:38
Kapcsolat:

Re: Buxify, Buxjunction részletes leírás, tippek (HYIP helye

Hozzászólás Szerző: nadint »

deejayfly írta:én a napoklba vettem Iron tagságot.akkor ez meghosszabopdik addig mig nem fizetnek ismét vagy ezt akkor elbuktam?

Szia !

Igen, meghosszabbodik, nyugodt lehetsz, nem fogsz bebukni semmit. Biztosan újra gombolják majd a kabátot, sok mindent
másképpen kell csinálni, de megtanulunk hozzá alkalmazkodni. Valamit tud talán segíteni mindkét oldalon a belépéskor
olvasható tájékoztató.
breaker
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2011.12.21. 14:39
Kapcsolat:

Re: Buxify, Buxjunction részletes leírás, tippek (HYIP helye

Hozzászólás Szerző: breaker »

Valahogy a "tomorrow" fogalmát nehezen kezelik a srácok, mert a legutóbbi tomorrow 2 napig tartott, a mostani "holnap jelentünk"-re pedig 3 napja várunk...
nadint
Támogató
Hozzászólások: 1309
Csatlakozott: 2011.04.08. 03:38
Kapcsolat:

Re: Buxify, Buxjunction részletes leírás, tippek (HYIP helye

Hozzászólás Szerző: nadint »

Jó estét !

Úgy tűnik nehézségek vannak a BuxifY2 indulása körül. Még az is lehet, hogy az AlertPay-jel megszakad az együttműködés?

Kérjük az angolul jól értőket segítsenek megérteni a fejleményeket ! :!: :!: :!:
breaker
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2011.12.21. 14:39
Kapcsolat:

Re: Buxify, Buxjunction részletes leírás, tippek (HYIP helye

Hozzászólás Szerző: breaker »

Röviden és tömören összefoglalva, apró cseppenként kerül adagolásra az egyre nagyobb kavar. Őszintén szólva nem irigylem azokat, akiknek komolyabb befektetéseik voltak az oldalakon, és isteni szerencse, hogy szándékosan másfél hónappal előtte elkezdve a kimentést, az utolsó kifizetéssel ki tudtam húzni 100% fölé a megtérülést.

Az üzenet tartalma:

"A régi felhasználói adatbázis beültetése az új rendszerbe nem lehetséges, mert a script nem ismeri fel egy részüket, és minden teszt alkalmával összeomlott a rendszer.
Nincs választásunk, nulláról kell kezdeni a Buxify V2-t.
Másrészt manuálisan kell sok mindent kezelnünk, mert a 0ról kezdés nem mindenkinek fair." ... [saját megjegyzésem:senkinek] ... "Gondoljatok csak azokra, akik nincsenek még profitban.
Hogy minden működjön, biztosan egy pár hetet igénybe vesz majd. Az új időütemezés:
-a buxify január végén újra megnyílik.
-buxify v2 23-án megnyílik, ekkor még upgrade lehetőség nélkül
-jan 23 és 29 között meg kell erősítened adataidat a buxify v2-n.
Hogy felgyorsítsuk a dolgot, újra meg kell erősítenetek a buxify emaileteket hétfőtől kezdve, ezzel elsőbbséget szereztek az account-otok feldolgozásában. A meg nem erősített accountok csak a végén kerülnek feldolgozásra.
Valószínűleg kikapcsoljuk vagy limitáljuk az alertpay fizetést és visszaállítjuk a paypalt. Ehhez új megállapodást kell kötnünk a paypal-lel a jövő héten."

Eddig a műfordítás. Ez eddig sem volt szép, de így már csúnya. Lassan és romantikusan kezd a homályba távolodni a befektetők pénzét vivő hajó. Mindig van valami gáz, így se jó, úgy se jó, de ami mindig fix, az az, hogy a pénz csordogál elfelé, és egyre messzebb kerül az egész attól, hogy sikeresnek lehessen nevezni az átállást. A 0-ról kezdés pedig egész egyszerűen "scam" lenne, vagyis lenyúltuk a pénzeteket, nulláztuk a balance-ot, de nyitunk egy új oldalt és gyertek oda regelni. Persze ezt még próbálják elkerülni.
További megjegyzésem (programozó vagyok), hogy ha valaki saját maga tud ilyen szintű rendszert létrehozni, az tud egy adatbázist migrálni. Nem tudom elhinni, hogy nincs mód az adatok átmásolására. Az meg, hogy a script nem érzékeli az adatokat... hát tessék megírni a scriptet olyanra, hogy érzékelje, ha egyszer ti írjátok magatoknak. Én a saját weboldalaimról át tudnám tenni gond nélkül az adatbázist bárhova máshova, főleg ha ilyen pénzekről lenne szó. Tehát kissé beetetésnek tűnik a dolog.
A paypal bevezetés sem ígéretes, ugyanis bux oldalakon még sokkal problémásabb szokott lenni, mint az alertpay.
Teljesen azzal egyezik meg a forgatókönyv, ahogy a becsületesnek induló, de egy ponton túl menthetetlen bux oldalakat szoktuk látni bedőlni. Csak a kíváncsiság miatt fogom követni az eseményeket (már ha lesznek még valamikor), de nem fogok többet ide pénzt tenni. Ennél már a Tippmix is stabilabb befektetés. Persze kalandorok mindig lesznek, akik hajszolják az ingyen pénzt.
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Bing [Bot] valamint 0 vendég